Znaleziono: 332 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Białobrzegi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach
Bieniewice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Bieniewicach, ul. Błońska 62
Blizne Jasińskiego Numer komisji: 1 Przedszkole Gminne
Błonie Numer komisji: 1 Hala Sportowa im. Zygmunta Karlickiego w Błoniu, ul. Lesznowska 15A
Błonie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Błoniu, ul. Nrutowicza 4
Błonie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Błoniu, ul. Narutowicza 21
Błonie Numer komisji: 4 Centrum Kultury w Błoniu, ul. Jana Pawła II 1B
Błonie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Błoniu, ul. Poniatowskiego 19
Błonie Numer komisji: 6 Stadion Miejski w Błoniu, ul. Legionów 3A
Błonie Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 1 w Błoniu, ul. Łąki 2, sala 2
Błonie Numer komisji: 8 Zespół Szkół Nr 1 w Błoniu, ul. Łąki 2, sala 17
Borucza Numer komisji: 1 Borucza Nr 16A-Budynek OSP
Borzęcin Duży Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Borzęcin Duży Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Boża Wola Numer komisji: 9 Klub Rolnika
Bramki Numer komisji: 10 Dom Kultury w Bramkach, Filia Centrum Kultury w Błoniu, ul. Długa 75
Bronisze Numer komisji: 14 Filia Domu Kultury Uśmiech w Broniszach
Budy Siennickie Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Pierre'a de Coubertina-sala gimnastyczna
Chotomów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie
Chotomów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie
Chotomów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie
Chrzęsne Numer komisji: 12 Zespół Pałacowo-Parkowy, Spichlerz
Cieksyn Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Ciemne Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janiny Januszewskiej w Ciemnem
Cygów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-świetlica (parter)
Cygów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-sala gimnastyczna
Cygów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Poświętnem-łącznik przy sali sportowej
Czarna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Czarnowo Numer komisji: 5 Klub wiejski w Czarnowie
Czarnów Numer komisji: 4 Świetlica w Czarnowie
Cząstków Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Gabriela Narutowicza w Cząstkowie Mazowieckim
Dąbrówka Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa (Wejście A)
Dąbrówka Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa (Wejście B przy Hali Sportowej)
Dębinki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Dobczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dobczynie
Duchnice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Duchnicach
Duczki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Duczki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Duczki Numer komisji: 7 Przedszkole im. Pszczółki Mai
Dziekanów Leśny Numer komisji: 12 Przedszkole Samorządowe
Dziekanów Polski Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Dzięcioły Numer komisji: 11 Ochotnicza Straż Pożarna, Świetlica
Gąsiorowo Numer komisji: 4 budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Goławice Pierwsze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Goławicach Pierwszych
Górki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Górkach
Górna Wieś Numer komisji: 11 OSP Górna Wieś, Górna Wieś 27
Guzowatka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Hornówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Hornówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Izabelin Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie
Izabelin C Numer komisji: 4 Centrum Kultury Izabelin
Izabelin C Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Jabłonna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jabłonna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jabłonna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jabłonna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Jadów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Jadowie
Jadów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadowie
Jadwisin Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Janówek Pierwszy Numer komisji: 1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej Janówek Pierwszy
Jasienica Numer komisji: 7 Zespół Szkół, Sala Nr 2
Jasienica Numer komisji: 8 Zespół Szkół, Sala Nr 1
Józefów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Józefów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie (Hol przy salach nr 1 - 3)
Józefów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie (Sala nr 14)
Józefów Numer komisji: 18 Filia Domu Kultury ''UŚMIECH'' w Józefowie
Józefów Numer komisji: 19 Filia Domu Kultury Uśmiech'' w Józefowie
Kampinos Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie
Kazuń Nowy Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. 2 Brygady Saperów w Kazuniu Nowym
Kazuń Polski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Kazuniu Polskim
Kąty Węgierskie Numer komisji: 9 Ośrodek Kultury w Kątach Węgierskich
Klembów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Klembowie
Kobyłka Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 12
Kobyłka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1
Kobyłka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 7a
Kobyłka Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 15a
Kobyłka Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 1 im. Krasnala Hałabały ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 6 Sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 17
Kobyłka Numer komisji: 8 Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 1
Kobyłka Numer komisji: 9 Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Sala Sportowa
Kobyłka Numer komisji: 10 Urząd Miasta ul. Wołomińska 1 Sala konferencyjna
Kobyłka Numer komisji: 11 Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 2
Kobyłka Numer komisji: 12 Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Studio tańca
Kobyłka Numer komisji: 13 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Duża sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 14 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Mała sala gimnastyczna
Kobyłka Numer komisji: 15 Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Sala nr 400
Koczargi Stare Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kosewo Numer komisji: 4 Klub wiejski w Kosewie
Kozły Numer komisji: 15 Zespół Szkół, Korytarz półpiętro
Krusze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kruszu
Kuligów Numer komisji: 4 Wiejski Ośrodek Zdrowia
Laski Numer komisji: 1 Gminne Przedszkole w Laskach
Legionowo Numer komisji: 1 Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego
Legionowo Numer komisji: 2 Przedszkole Miejskie Nr 1 im. Marii Kownackiej
Legionowo Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914 - 1918
Legionowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Hol główny-wejście główne do budynku
Legionowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty Hol przy małej sali gimnastycznej-wejście schodami przy stołówce
Legionowo Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie Nr 11
Legionowo Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie Nr 3 im. Koszałka Opałka
Legionowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika
Legionowo Numer komisji: 9 KZB Legionowo Sp. z o. o.
Legionowo Numer komisji: 10 Urząd Miasta Legionowo
Legionowo Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Hol przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Legionowo Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 Hol w Przedszkolu nr 2 im. Doroty Gellner
Legionowo Numer komisji: 13 Arena Legionowo
Legionowo Numer komisji: 14 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 im. Janusza Korczaka Sala nr 21
Legionowo Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7 im. Janusza Korczaka Korytarz główny przedszkola
Legionowo Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 7 im. VII Obwodu Obroża AK
Legionowo Numer komisji: 17 Miejski Ośrodek Kultury im. Charlesa Spencera Chaplina
Legionowo Numer komisji: 18 Scena 210
Legionowo Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Kusocińskiego
Legionowo Numer komisji: 20 Przedszkole Miejskie Nr 6 Tęczowa Szóstka
Legionowo Numer komisji: 21 Żłobek Miejski Motylkowy Świat
Legionowo Numer komisji: 22 Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących
Legionowo Numer komisji: 23 Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
Legionowo Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej Kombatant
Leoncin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Leoncinie
Leszno Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Lesznie
Leszno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Lesznie
Leśniakowizna Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łajski Numer komisji: 6 Zespól Szkół w Łajskach
Łomianki Numer komisji: 1 Świetlica Miejska
Łomianki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2, wejście od Filii Biblioteki Publicznej
Łomianki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2
Łomianki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1, wejście od ul. Szkolnej
Łomianki Numer komisji: 5 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe
Łomianki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1, wejście od ul. Janusza Kusocińskiego
Łomianki Numer komisji: 7 Centrum Kultury w Łomiankach, wejście od ul. Szczęśliwej
Łomianki Numer komisji: 8 Centrum Kultury w Łomiankach, wejście od ul. Gościńcowej
Łomianki Numer komisji: 9 Centrum Kultury w Łomiankach, wejście od ul. Szczęśliwej, I piętro
Łomianki Numer komisji: 10 Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe, wejście od ul. Warszawskiej
Łomna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łomnie
Łubiec Numer komisji: 3 Świetlica w Łubcu
Macierzysz Numer komisji: 13 Przedszkole Publiczne w Macierzyszu
Małocice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Małocicach
Marki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Marki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Marki Numer komisji: 3 Zespół Szkół nr 1
Marki Numer komisji: 4 Zespól Szkół Nr 1
Marki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4
Marki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4
Marki Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 2
Marki Numer komisji: 8 Zespół Szkól Nr 2
Marki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3
Marki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 3
Marki Numer komisji: 11 Zespół Szkół Nr 1 - Dom Katolicki
Marki Numer komisji: 12 Zespół Szkół Nr 1 - Dom Katolicki
Marki Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1
Marki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1
Miąse Numer komisji: 9 Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej, Świetlica szkolna
Michałów-Reginów Numer komisji: 7 Dom Ogrodnika Michałów-Reginów
Międzyleś Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Międzylesiu
Mokra Wieś Numer komisji: 13 Zespół Szkół im. Władysława Podkowińskiego, Stołówka szkolna
Myszadła Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Myszadłach
Nadma Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Nadmie
Nasielsk Numer komisji: 1 Żłobek Miejski-hol w wejściu od strony placu zabaw
Nasielsk Numer komisji: 2 Żłobek Miejski-pomieszczenie w wejściu głównym od ulicy
Nasielsk Numer komisji: 3 Hala Sportowa
Nasielsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja
Nasielsk Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych-hol w wejściu do sali gimnastycznej
Nasielsk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stefana Starzyńskiego
Nasielsk Numer komisji: 9 Zespół Szkół Zawodowych-hol w wejściu do starej części szkoły
Nasielsk Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej w Nasielsku
Nieporęt Numer komisji: 2 Gminne Przedszkole w Nieporęcie
Nieporęt Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie (Sala nr 5)
Nieporęt Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie (Sala nr 6)
Nowe Grochale Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach
Nowe Ręczaje Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowych Ręczajach
Nowinki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nowinkach
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 6 Zespół Szkół Nr 2
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 7 Urząd Miejski
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 3
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Nowy Dwór Mazowiecki Numer komisji: 13 Szpital Powiatowy w Nowym Dworze Mazowieckim (Nowodworskie Centrum Medyczne)
Nuna Numer komisji: 12 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Olszewnica Stara Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Sokoła
Ossów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Ostrówek Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Ostrówku (sala gimnastyczna)
Ostrówek Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Ostrówku (świetlica szkolna)
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim, Wejście A
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim, Wejście B
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 5 Przedszkole /modułowe/ w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 6 Dom Kultury ''UŚMIECH'' w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 7 Dom Kultury Uśmiech w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 10 Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Ożarowie Mazowieckim
Ożarów Mazowiecki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ożarowie Mazowieckim
Płochocin Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Płochocinie
Płochocin Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Płochocinie
Pomiechówek Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Pomiechówku
Pomiechówek Numer komisji: 2 Hala Sportowa w Pomiechówku
Pomiechówek Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku
Popowo Borowe Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Postoliska Numer komisji: 14 Zespół Szkół, Świetlica szkolna
Radzików Numer komisji: 12 Dom Kultury w Radzikowie, Filia Centrum Kultury w Błoniu, Radzików 52
Radzymin Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
Radzymin Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 4 Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 5 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Radzyminie. Radzymin, wejście od ul. Batorego
Radzymin Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Radzyminie
Radzymin Numer komisji: 13 Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920r. w Radzyminie-budynek szpitala
Rasztów Numer komisji: 8 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny w Rasztowie
Rozalin Numer komisji: 5 Rozalin Nr 29 - Szkoła Podstawowa
Równe Numer komisji: 2 Równe Nr 30A-Świetlica Wiejska
Sadowa Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Serock Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Serock Numer komisji: 2 Samorządowe Przedszkole
Sitne Numer komisji: 9 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Sitnem
Skierdy Numer komisji: 8 GCKiS Filia w Skierdach
Skrzeszew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
Słupno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Słupnie
Słupno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słupnie
Sowia Wola Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sowiej Woli
Stanisławów Drugi Numer komisji: 11 Ośrodek Kultury w Stanisławowie Drugim
Stanisławów Pierwszy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym (Stołówka)
Stanisławów Pierwszy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym (Aula)
Stare Babice Numer komisji: 2 Urząd Gminy Stare Babice
Stare Babice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Stare Babice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Stare Babice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Stare Grabie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Stare Orzechowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Starym Orzechowie
Stare Pieścirogi Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego-świetlica szkolna
Stare Pieścirogi Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego-klasa w nowej części szkoły
Stare Pieścirogi Numer komisji: 13 Ośrodek Zdrowia
Stare Załubice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
Stary Kraszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Starym Kraszewie
Strachówka Numer komisji: 3 Strachówka ul. Kmiecińskiego Nr 3 - Szkoła Podstawowa im. Rzeczpospolitej Norwidowskiej
Strachówka Numer komisji: 4 Strachówka ul. Jana Pawła II 24 - Budynek OSP
Stryjki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego, Sala Nr 1
Sulejów Numer komisji: 10 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Sulejowie
Szczypiorno Numer komisji: 8 Klub wiejski w Szczypiornie
Szewnica Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Szewnicy
Święcice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Święcicach
Święcice Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Święcicach
Tłuszcz Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe Baśniowa Kraina, Sala Rytmiczna
Tłuszcz Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe Baśniowa Kraina, Sala Muchomorki
Tłuszcz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II, Hala sportowa
Tłuszcz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Sala gimnastyczna
Tłuszcz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Sala Nr 13
Tłuszcz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi, Sala Nr 17
Trębki Nowe Numer komisji: 4 Remiza Strażacka
Umiastów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Umiastowie
Urle Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach
Urle Numer komisji: 6 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów flia w Urlach
Wieliszew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Wieliszew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Wieliszew Numer komisji: 8 Mazowiecki Szpital Onkologiczny
Wierzbica Numer komisji: 3 Świetlica Terapeutyczna
Wilków Polski Numer komisji: 4 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilkowie Polskim
Wojszczyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach
Wola Kiełpińska Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wola Kiełpińska Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wola Rasztowska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Woli Rasztowskiej
Wołomin Numer komisji: 9 ZEC Sp. z o. o.
Wołomin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 7
Wołomin Numer komisji: 13 Przedszkole Nr 9 im. Jasia i Małgosi
Wołomin Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 1
Wołomin Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2
Wołomin Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 2
Wołomin Numer komisji: 17 Przedszole Nr 10 im. Misia Uszatka
Wołomin Numer komisji: 18 OSIR HURAGAN
Wołomin Numer komisji: 19 Miejska Biblioteka Publiczna
Wołomin Numer komisji: 20 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5
Wołomin Numer komisji: 21 Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 5
Wołomin Numer komisji: 22 Przedszkole Nr 2 im. Pyzy Wędrowniczki
Wołomin Numer komisji: 23 Zespół Szkół nr 3
Wołomin Numer komisji: 24 Zespół Szkół Nr 3
Wołomin Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 7
Wołomin Numer komisji: 26 Przedszkole Nr 6 im. Bajka
Wołomin Numer komisji: 27 Miejski Dom Kultury
Wołomin Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 4
Wołomin Numer komisji: 29 Zespół Szkół
Wołomin Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 4
Wołomin Numer komisji: 31 Szpital Powiatowy w Wołominie-Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
Wólka Radzymińska Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Wólce Radzymińskiej
Wszebory Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wygoda Smoszewska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Emolinku
Zaborów Numer komisji: 5 Publiczne Przedszkole Przyjaciół Puszczy Kampinoskiej w Zaborowie
Zaborów Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Zaborowie
Zabraniec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zabrańcu
Zagościniec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Zagościniec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Zagościniec Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Zakroczym Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zakroczymiu
Zakroczym Numer komisji: 2 Strażnica OSP
Zaścienie Numer komisji: 6 Remiza OSP
Zawady Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadach
Zawiszyn Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna Gminy Jadów filia w Zawiszynie
Ząbki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ząbki Numer komisji: 2 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
Ząbki Numer komisji: 3 Urząd Stanu Cywilnego
Ząbki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ząbki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ząbki Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 3
Ząbki Numer komisji: 7 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ząbki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 05
Ząbki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 07
Ząbki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3, sala 09
Ząbki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3, hol
Ząbki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1
Ząbki Numer komisji: 13 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, sala 04
Ząbki Numer komisji: 14 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, sala gimnastyczna
Ząbki Numer komisji: 15 Mazowiecki Szpital Wojewódzki Drewnica Sp. z o. o.
Zegrze Numer komisji: 8 Dom Parafialny
Zegrze Południowe Numer komisji: 13 Ośrodek Kultury w Zegrzu Południowym
Zielonka Numer komisji: 1 Miejskie Przedszkole Nr 5
Zielonka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zielonka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zielonka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Zielonka Numer komisji: 5 Miejskie Przedszkole Nr 4 - hol w wejściu od ul. Moniuszki
Zielonka Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Zdrowia-hol główny
Zielonka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4 - hol główny
Zielonka Numer komisji: 8 Urząd Miasta-sala konferencyjna
Zielonka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 - wejście I, hala sportowa
Zielonka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 - wejście E, hol główny
Zielonka Numer komisji: 11 Zespół Szkół-hol w wejściu głównym
Zielonka Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!