Znaleziono: 661 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Babin Numer komisji: 2 Sala wiejska
Banie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Banie Numer komisji: 2 Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach
Barlinek Numer komisji: 1 Barlinecki Ośrodek Kultury
Barlinek Numer komisji: 2 Przedszkole Miejskie Nr 2
Barlinek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Barlinek Numer komisji: 4 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast
Barlinek Numer komisji: 5 Europejskie Centrum Spotkań
Barlinek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Barlinek Numer komisji: 7 Nadleśnictwo Barlinek
Barlinek Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4
Barlinek Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Barlinek Numer komisji: 10 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
Barlinek Numer komisji: 11 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych
Barlinek Numer komisji: 17 Szpital Barlinek Sp. z o. o.
Barnówko Numer komisji: 11 Zespół Placówek Oświatowych
Barzkowice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Barzkowicach
Batowo Numer komisji: 3 Świetlica
Bełczna Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bełcznie
Benice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska Benice
Bezrzecze Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bezrzecze Numer komisji: 8 Publiczna szkoła Podstawowa
Będargowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białuń Numer komisji: 13 Zespół Szkół Publicznych
Bielice Numer komisji: 1 Sala konferencyjna Urzędu Gminy
Błotno Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Błotnie
Boleszkowice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Brojce Numer komisji: 1 Sala Wiejska w Brojcach
Brudzewice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Brwice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Brzesko Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Brzesko 119
Brzózki Numer komisji: 2 Świetlica
Budzieszewice Numer komisji: 3 Wiejski Dom Spotkań i Animacji Społecznej
Cedynia Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni
Cedynia Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Cerkwica Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Cerkwicy
Chlebówko Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Chociwel Numer komisji: 1 Hol hali wodowiskowo-sportowej
Chociwel Numer komisji: 2 sala gimnastycznahali widowiskowo-sportowej
Chociwel Numer komisji: 3 hol Zespołu Placówek Oświatowych
Chojna Numer komisji: 1 Internat Zespołu Szkół Ponadpodstawowych
Chojna Numer komisji: 2 Centrum Kultury (Biblioteka)
Chojna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Chojna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Chomino Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Chwarstnica Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwarstnicy
Cychry Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Czarnogłowy Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury
Czelin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Czelinie
Czepino Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Czepinie
Dalno Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Dalnie
Dargobądz Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Dargomyśl Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie Filia w Dargomyślu
Dargosław Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dargosławiu
Dębce Numer komisji: 21 Dom Pomocy Społecznej w Dębcach
Dębice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dębicach
Dębno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Dębno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Dębno Numer komisji: 3 Dębnowski Ośrodek Kultury
Dębno Numer komisji: 4 Zespół Szkół im. Juliusza Słowackiego
Dębno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Dębno Numer komisji: 6 Filia Szkoły Podstawowej Nr 3
Dębno Numer komisji: 14 Szpital w Dębnie sp. z o. o.
Długołęka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Długołęce
Dobra Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Dobra Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Dobra Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Dobra Numer komisji: 4 Klub w Wołczkowie
Dobra Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Dobropole Pyrzyckie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dobrzany Numer komisji: 1 Urząd Miejski
Dobrzany Numer komisji: 2 Przedszkole
Dolice Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Dolicach
Dolice Numer komisji: 7 Domu Pomocy Społecznej w Dolicach
Dołgie Numer komisji: 16 Świelica Wiejska w Dołgich
Dołuje Numer komisji: 2 Klub w Dołujach
Drogoradz Numer komisji: 7 Świetlica sołecka
Dziwnów Numer komisji: 2 Świetlica środowiskowa
Dziwnów Numer komisji: 3 Hala Widowiskowo-Sportowa
Dziwnów Numer komisji: 4 Świetlica środowiskowa
Dziwnówek Numer komisji: 1 Świetlica środowiskowa
Dzwonowo Numer komisji: 1 Świetlicka Wiejska w Dzwonowie
Gardno Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie
Godków Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Gogolewo Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gogolewie
Golczewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
Golczewo Numer komisji: 2 Dom Strażaka
Golenice Numer komisji: 10 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia w Golenicach
Goleniów Numer komisji: 1 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie
Goleniów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 w Goleniowie
Goleniów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4
Goleniów Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne nr 2
Goleniów Numer komisji: 5 Klub Centrum Animacji Młodzieży
Goleniów Numer komisji: 6 Goleniowski Dom Kultury
Goleniów Numer komisji: 7 Zespół Szkół nr 1
Goleniów Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne Nr 4
Goleniów Numer komisji: 9 Goleniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Goleniów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2
Goleniów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 3
Goleniów Numer komisji: 15 Klub Stara Hydrofornia
Goleniów Numer komisji: 19 Szpitalne Centrum Medyczne Sp. z o. o.
Goleniów Numer komisji: 20 Zakład Karny
Gołańcz Pomorska Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Gostomin Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Gostyń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Górzyca Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Gryfice Numer komisji: 1 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Regą
Gryfice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3, Budynek A (mała sala)
Gryfice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3, Budynek A (dawny OSIR)
Gryfice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4, Budynek A (mała sala)
Gryfice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4, Budynek A (hol wejścia głównego)
Gryfice Numer komisji: 11 Świetlica Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Gryficach
Gryfice Numer komisji: 12 Gryficki Dom Kultury
Gryfice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 3, Budynek B
Gryfice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4, Budynek B
Gryfice Numer komisji: 15 SPZZOZ-Zachodniopomorski Szpital Specjalistyczny
Gryfice Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej
Gryfice Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej
Gryfino Numer komisji: 1 Gryfiński Dom Kultury w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 2 Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 3 Przedszkole nr 4 im. Pszczółki Mai w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 4 I Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 7 Przedszkole nr 5 im. Calineczki w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 8 Przedszkole nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie im. Noblistów Polskich
Gryfino Numer komisji: 10 Biblioteka Publiczna Filia Górny Taras
Gryfino Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 12 Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały w Gryfinie
Gryfino Numer komisji: 22 Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z. o. o.
Gryfino Numer komisji: 23 Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z. o. o. Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gryfinie
Grzędzice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Grzędzicach
Grzybno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Gudzisz Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Ińsko Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Ińsku ul. Poprzeczna 1 73 - 140 Ińsko
Ińsko Numer komisji: 2 Kino Morena ul. Przybrzeżna 1 73 - 140 Ińsko
Jarszewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Jesionowo Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kamień Pomorski Numer komisji: 1 Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej
Kamień Pomorski Numer komisji: 2 Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
Kamień Pomorski Numer komisji: 3 Przedszkole Publiczne nr 1
Kamień Pomorski Numer komisji: 4 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kamień Pomorski Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące
Kamień Pomorski Numer komisji: 12 Szpital
Karnice Numer komisji: 1 Gminny Klub Kultury w Karnicach
Karsko Numer komisji: 2 Budynek Szkoły Podstawowej
Kartno Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Kierzków Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Klępicz Numer komisji: 3 Wiejskie Centrum Administracji, Kultury, Sportu i Rekreacji
Kliniska Wielkie Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Kobylanka Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance
Kolin Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Kołbacz Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna
Kołbaskowo Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych
Kołczewo Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Koniewo Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kopice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Kopicach
Koszewo Numer komisji: 6 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Koszewie
Kozielice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krąpiel Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Krąpielu
Krępsko Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Krzemlin Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska Krzemlin 28
Krzymów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Krzywin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Lipiany Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Lipiany Numer komisji: 2 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna
Lipiany Numer komisji: 4 Urząd Miejski
Lisowo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Lubanowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Lubczyna Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Lubicz Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Łabuń Wielki Numer komisji: 4 Budynek nr 32 (po byłej szkole podstawowej)
Ładzin Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Łobez Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 1
Łobez Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łobez Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łobez Numer komisji: 4 Łobeski Dom Kultury
Łobez Numer komisji: 5 Hala Widowiskowo-Sportowa
Łobez Numer komisji: 6 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatu Łobeskiego
Łobez Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy
Łosośnica Numer komisji: 3 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Resko, Filia
Małkocin Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Małkocinie
Marianowo Numer komisji: 3 Dom Strażaka w Marianowie
Maszewo Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury i Sportu
Maszewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Maszewo Numer komisji: 4 Branżowa Szkoła I stopnia w Maszewie
Mechowo Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Mętno Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Mętnie
Mielęcin Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska Mielęcin 42A
Mierzyn Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Mierzyn Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Mierzyn Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa
Mieszkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Mieszkowice Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Mieszkowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Międzywodzie Numer komisji: 5 Świetlica środowiskowa
Międzyzdroje Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Międzyzdroje Numer komisji: 2 Miejska Biblioteka Publiczna
Międzyzdroje Numer komisji: 3 Międzynarodowy Dom Kultury
Międzyzdroje Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie
Mirosławice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Moczkowo Numer komisji: 16 Świetlica wiejska
Modlimowo Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Moryń Numer komisji: 1 Reginalne Biuro Geoparku
Moryń Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Morzyczyn Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Mostkowo Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Mosty Numer komisji: 14 Zespół Szkół Publicznych
Mrzeżyno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Intergarcyjnymi
Myślibórz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi
Myślibórz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi
Myślibórz Numer komisji: 3 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
Myślibórz Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy
Myślibórz Numer komisji: 5 Zespół Szkół im. Noblistów Polskich
Myślibórz Numer komisji: 6 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy TPD
Myślibórz Numer komisji: 7 Budynek przy ul. Pionierów 13 (byłe gimnazjum)
Myślibórz Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne nr 2 im. Misia Uszatka
Myślibórz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Kusocińskiego
Myślibórz Numer komisji: 15 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa
Myślibórz Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej
Namyślin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Nawodna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Nawrocko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
Niechorze Numer komisji: 3 Muzeum Rybołówstwa Morskiego
Niekłończyca Numer komisji: 5 Szkoła Filialna
Nowe Czarnowo Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Nowe Czarnowo Numer komisji: 24 Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o. o. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Psychiatryczny w Nowym Czarnowie
Nowe Warpno Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Nowogard Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowogard Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowogard Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 3
Nowogard Numer komisji: 4 Ośrodek Pomocy Społecznej Zdrowotnej w Nowogardzie
Nowogard Numer komisji: 5 Nowogardzki Dom Kultury
Nowogard Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie Nr 4
Nowogard Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowogard Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4
Nowogard Numer komisji: 15 Samodzielny Publiczny Szpital Rejonowy w Nowogardzie
Nowogard Numer komisji: 16 Dom Pomocy Społecznej
Nowogard Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej
Nowogard Numer komisji: 18 Zakład Karny
Nowogródek Pomorski Numer komisji: 1 Sala Wiejska
Oborzany Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Okunica Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Okunica
Orzechowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Orzechowie
Osina Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego
Osina Numer komisji: 12 Środowiskowy Dom Samopomocy
Ostromice Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Parlino Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Parlinie
Pęzino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pęzinie
Piasek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Płonno Numer komisji: 13 Świetlica wiejska
Płoty Numer komisji: 1 Dom Strażaka
Płoty Numer komisji: 2 Dom Kultury
Płoty Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Płoty Numer komisji: 10 Zakład Karny Oddział w Płotach
Pniewo Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Pniewo Numer komisji: 20 Biblioteka Publiczna w Gryfinie Filia w Pniewie
Pobierowo Numer komisji: 1 Kompleks Rekreacyjno-Sportowy
Police Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Przedszkolnymi
Police Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z Oddziałami Sportowymi
Police Numer komisji: 10 Świetlica Rady Osiedla Nr 2 Stare Miasto
Police Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława Kaczyńskiego z Oddziałami Przedszkolnymi
Police Numer komisji: 13 Klub Nauczyciela
Police Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Oddziałami Dwujęzycznymi
Police Numer komisji: 15 Przedszkole Publiczne Nr 9 Tęczowa Kraina
Police Numer komisji: 16 Świetlica Rady Osiedla Nr 4 Dąbrówka
Police Numer komisji: 17 Miejski Żłobek
Police Numer komisji: 18 Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Wandy Chotomskiej
Police Numer komisji: 19 Bajkowe Przedszkole Publiczne Nr 8
Police Numer komisji: 20 Przedszkole Publiczne Nr 10
Police Numer komisji: 21 Świetlica Rady Osiedla Nr 7 Anny Jagiellonki
Police Numer komisji: 22 Przedszkole Publiczne Nr 11
Police Numer komisji: 23 Przedszkole Publiczne Nr 11
Police Numer komisji: 24 Przedszkole Publiczne Nr 11
Police Numer komisji: 25 Przedszkole Publiczne Nr 11
Police Numer komisji: 26 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego Szczecin, ul. Unii Lubelskiej 1, Police
Prusinowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Przecław Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Przecław Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Przecław Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Przecław Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Przelewice Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury
Przęsocin Numer komisji: 12 Świetlica sołecka
Przybiernów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Pyrzyce Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne nr 4
Pyrzyce Numer komisji: 2 Zespół Szkół nr 1
Pyrzyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Pyrzycach
Pyrzyce Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałem Integracyjnym
Pyrzyce Numer komisji: 5 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
Pyrzyce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami intergacyjnymi
Pyrzyce Numer komisji: 7 Świetlica Osiedla
Pyrzyce Numer komisji: 13 Szpital Powiatowy w Pyrzycach-sala konferencyjna
Racimierz Numer komisji: 2 Dom Kultury w Racimierzu
Radowo Małe Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna
Radziszewo Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie
Recław Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Reptowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Reptowie
Resko Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Resko Numer komisji: 2 Centrum Kultury
Resko Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Resku
Resko Numer komisji: 7 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Resku
Rewal Numer komisji: 2 Sala Wystawiennicza w Rewalu
Rogowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Rogozina Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Rosiny Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Rożnowo Nowogardzkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rożnowie Nowogardzkim
Różańsko Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Runowo Pomorskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Rybokarty Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Rychnów Numer komisji: 15 Świetlica wiejska
Rzeplino Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Rzewnowo Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Sarbinowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Sądów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Siedlice Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Siedlicach
Sielsko Numer komisji: 3 Przedszkole
Sierosław Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Sitno Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Smolnica Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Sowno Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sownie
Sowno Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Stara Dąbrowa Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Rekreacji
Stare Czarnowo Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Stargard Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 5
Stargard Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 7
Stargard Numer komisji: 3 Żłobek Miejski Leśna Polana
Stargard Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 10
Stargard Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 11
Stargard Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Stargard Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie Nr 4
Stargard Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 3
Stargard Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 2
Stargard Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 6
Stargard Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 4
Stargard Numer komisji: 12 OHP-Ośrodek Szkolenia i Wychowania
Stargard Numer komisji: 13 Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół Budowlano-Technicznych
Stargard Numer komisji: 14 Stargardzkie Centrum Kultury
Stargard Numer komisji: 15 Stargardzkie Centrum Kultury
Stargard Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1
Stargard Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 1
Stargard Numer komisji: 18 Środowiskowy Dom Samopomocy
Stargard Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 3
Stargard Numer komisji: 20 Stargardzkie Centrum Kultury
Stargard Numer komisji: 21 Młodzieżowy Dom Kultury
Stargard Numer komisji: 22 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
Stargard Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 5
Stargard Numer komisji: 24 II Liceum Ogólnokształcące
Stargard Numer komisji: 25 Przedszkole Miejskie Nr 2
Stargard Numer komisji: 26 Przedszkole Miejskie Nr 1
Stargard Numer komisji: 27 Świetlica Rejonu Dróg Krajowych
Stargard Numer komisji: 28 I Liceum Ogólnokształcące
Stargard Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 9
Stargard Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 6
Stargard Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 6
Stargard Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 6
Stargard Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 8
Stargard Numer komisji: 34 Zespół Szkół Nr 5
Stargard Numer komisji: 35 Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Stargard Numer komisji: 36 Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Szpital Rehabilitacyjny
Stargard Numer komisji: 37 Zakład Karny
Starogard Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Stary Przylep Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Stepnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stepnicy
Strachocin Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Strachocinie
Strzlewo Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Strzelewie
Stuchowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Suchań Numer komisji: 1 Gminny Dom Kultury
Suchań Numer komisji: 4 Gminny Dom Kultury
Sulimierz Numer komisji: 11 Sala wiejska
Sulino Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Sulinie
Suliszewice Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Suliszewicach
Swobnica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Szczecin Numer komisji: 1 Rada Osiedla Płonia, Śmierdnica, Jezierzyce
Szczecin Numer komisji: 2 Warsztaty Terapii Zajeciowej
Szczecin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 13
Szczecin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 13
Szczecin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 59
Szczecin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 59
Szczecin Numer komisji: 7 Przedszkole Publiczne Nr 11
Szczecin Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne Nr 11
Szczecin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 71
Szczecin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 71
Szczecin Numer komisji: 11 Zespół Szkół nr 2
Szczecin Numer komisji: 12 III Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 13 III Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 23
Szczecin Numer komisji: 15 Przedszkole Publiczne Nr 62
Szczecin Numer komisji: 16 Przedszkole Niepubliczne Uśmiech
Szczecin Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Słoneczna
Szczecin Numer komisji: 18 Centrum Kształcenia Sportowego
Szczecin Numer komisji: 19 Centrum Kształcenia Sportowego
Szczecin Numer komisji: 20 Przedszkole Publiczne Nr 9
Szczecin Numer komisji: 21 NS ZOZ Prawobrzeże – Medyk”
Szczecin Numer komisji: 22 Środowiskowe Ognisko Wychowawcze TPD
Szczecin Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 37
Szczecin Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 37
Szczecin Numer komisji: 25 Przedszkole Publiczne Nr 61
Szczecin Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 37
Szczecin Numer komisji: 27 Klub Osiedlowy Szpak
Szczecin Numer komisji: 28 Klub Osiedlowy Smyk
Szczecin Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 74
Szczecin Numer komisji: 30 Przedszkole Publiczne Nr 8
Szczecin Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 74
Szczecin Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 74
Szczecin Numer komisji: 33 Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 2
Szczecin Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa Nr 65
Szczecin Numer komisji: 35 Szkoła Podstawowa Nr 65
Szczecin Numer komisji: 36 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 25
Szczecin Numer komisji: 37 Przedszkole Publiczne Nr 49
Szczecin Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa Nr 12
Szczecin Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa Nr 12
Szczecin Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa Nr 12
Szczecin Numer komisji: 41 Rada Osiedla Żydowce Klucz
Szczecin Numer komisji: 42 Przychodnia Portowa sp. z o. o.
Szczecin Numer komisji: 43 Przedszkole Publiczne Nr 38
Szczecin Numer komisji: 44 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny
Szczecin Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 20
Szczecin Numer komisji: 46 Zespół Szkół Rzemieślniczych
Szczecin Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa Nr 55
Szczecin Numer komisji: 48 XVI Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 49 XVI Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 50 Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących
Szczecin Numer komisji: 51 Przedszkole Publiczne Nr 48
Szczecin Numer komisji: 52 Przedszkole Publiczne nr 44
Szczecin Numer komisji: 53 Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług
Szczecin Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa Nr 16
Szczecin Numer komisji: 55 Szkoła Podstawowa Nr 16
Szczecin Numer komisji: 56 Szkoła Podstawowa Nr 16
Szczecin Numer komisji: 57 IV Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 58 IV Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 59 Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny
Szczecin Numer komisji: 60 Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny
Szczecin Numer komisji: 61 Szkoła Podstawowa Nr 8
Szczecin Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa Nr 8
Szczecin Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa Nr 8
Szczecin Numer komisji: 64 Szkoła Podstawowa Nr 8
Szczecin Numer komisji: 65 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Wydział Technologii Chemii
Szczecin Numer komisji: 66 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej
Szczecin Numer komisji: 67 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki
Szczecin Numer komisji: 68 I Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 69 Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne w Szczecinie
Szczecin Numer komisji: 70 Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne w Szczecinie
Szczecin Numer komisji: 71 Zespół Szkół Nr 6
Szczecin Numer komisji: 72 Technikum Ekonomiczne
Szczecin Numer komisji: 73 VI Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 74 VI Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa Nr 1
Szczecin Numer komisji: 76 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia
Szczecin Numer komisji: 77 Rada Osiedla Turzyn
Szczecin Numer komisji: 78 Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego S. C. P.
Szczecin Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa Nr 61
Szczecin Numer komisji: 80 Szkoła Podstawowa Nr 61
Szczecin Numer komisji: 81 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Budynek Jednostek Międzywydziałowych
Szczecin Numer komisji: 82 Szkoła Podstawowa Nr 5
Szczecin Numer komisji: 83 Szkoła PodstawowaNr 5
Szczecin Numer komisji: 84 XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Szczecin Numer komisji: 85 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9
Szczecin Numer komisji: 86 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9
Szczecin Numer komisji: 87 Przedszkole Publiczne Nr 33
Szczecin Numer komisji: 88 Pomorski Uniwersytet Medyczny
Szczecin Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 90 IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Szczecin Numer komisji: 91 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9
Szczecin Numer komisji: 92 Centrum Mistrzostwa Sportowego
Szczecin Numer komisji: 93 Centrum Mistrzostwa Sportowego
Szczecin Numer komisji: 94 Szkoła Podstawowa Nr 54
Szczecin Numer komisji: 95 Szkoła Podstawowa Nr 54
Szczecin Numer komisji: 96 Szkoła Podstawowa Nr 46
Szczecin Numer komisji: 97 Szkoła Podstawowa Nr 46
Szczecin Numer komisji: 98 Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem
Szczecin Numer komisji: 99 Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 67
Szczecin Numer komisji: 100 Uniwersytet Szczeciński Wydział Biologii
Szczecin Numer komisji: 101 Zespół Szkół Budowlanych
Szczecin Numer komisji: 102 Centrum Mistrzostwa Sportowego
Szczecin Numer komisji: 103 Izba Skarbowa
Szczecin Numer komisji: 104 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Szczecin Numer komisji: 105 Szkoła Podstawowa Nr 56
Szczecin Numer komisji: 106 II Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 107 Przedszkole Publiczne Nr 65
Szczecin Numer komisji: 108 Technikum Technologii Cyfrowych
Szczecin Numer komisji: 109 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
Szczecin Numer komisji: 110 Szkoła Podstawowa Nr 69
Szczecin Numer komisji: 111 Szkoła Podstawowa Nr 69
Szczecin Numer komisji: 112 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7
Szczecin Numer komisji: 113 Szkoła Podstawowa Nr 10
Szczecin Numer komisji: 114 Szkoła Podstawowa Nr 10
Szczecin Numer komisji: 115 Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 116 Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 117 Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 118 Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 119 Rada Osiedla Niebuszewo – Bolinko
Szczecin Numer komisji: 120 Zespół Szkół Łączności
Szczecin Numer komisji: 121 Szkoła Podstawowa Nr 51
Szczecin Numer komisji: 122 Szkoła Podstawowa Nr 51
Szczecin Numer komisji: 123 Publiczne Przedszkole Nr 74
Szczecin Numer komisji: 124 Publiczne Przedszkole Nr 74
Szczecin Numer komisji: 125 Państwowy Instytut Geologiczny
Szczecin Numer komisji: 126 Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 127 Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 128 Szkoła Podstawowa Nr 51
Szczecin Numer komisji: 129 Szkoła Podstawowa Nr 51
Szczecin Numer komisji: 130 VII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 131 Szkoła Podstawowa Nr 48
Szczecin Numer komisji: 132 Szkoła Podstawowa Nr 48
Szczecin Numer komisji: 133 Szkoła Podstawowa Nr 48
Szczecin Numer komisji: 134 Szkoła Podstawowa Nr 48
Szczecin Numer komisji: 135 Szkoła Podstawowa Nr 48
Szczecin Numer komisji: 136 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
Szczecin Numer komisji: 137 Zespół Szkół Samochodowych
Szczecin Numer komisji: 138 Przedszkole Publiczne Nr 58
Szczecin Numer komisji: 139 Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 140 Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 141 Tramwaje Szczecińskie Sp. z o. o. (Budynek Zarządu)
Szczecin Numer komisji: 142 Szkoła Podstawowa Nr 53
Szczecin Numer komisji: 143 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Wydział Ekonomiczny
Szczecin Numer komisji: 144 Zespół Szkół Samochodowych
Szczecin Numer komisji: 145 Szkoła Podstawowa Nr 3
Szczecin Numer komisji: 146 Uniwersytet Szczeciński Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
Szczecin Numer komisji: 147 Szkoła Podstawowa Nr 3
Szczecin Numer komisji: 148 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 149 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi
Szczecin Numer komisji: 150 Rada Osiedla Pogodno
Szczecin Numer komisji: 151 Publiczna Szkoła Podstawowa „Na Głębokiem”
Szczecin Numer komisji: 152 Szkoła Podstawowa Nr 68
Szczecin Numer komisji: 153 Szkoła Podstawowa Nr 68
Szczecin Numer komisji: 154 Dom Akademicki Arkona
Szczecin Numer komisji: 155 Szkoła Podstawowa Nr 7
Szczecin Numer komisji: 156 Szkoła Podstawowa Nr 7
Szczecin Numer komisji: 157 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
Szczecin Numer komisji: 158 Szkoła Podstawowa Nr 11
Szczecin Numer komisji: 159 Szkoła Podstawowa Nr 11
Szczecin Numer komisji: 160 Przedszkole Publiczne Nr 73
Szczecin Numer komisji: 161 Szkoła Podstawowa Nr 11
Szczecin Numer komisji: 162 Filia Przedszkola Publicznego Nr 50
Szczecin Numer komisji: 163 Przychodnia Zdrowia
Szczecin Numer komisji: 164 Przychodnia Zdrowia
Szczecin Numer komisji: 165 Rada Osiedla Warszewo
Szczecin Numer komisji: 166 Sala Gimnastyczna
Szczecin Numer komisji: 167 Szkoła Podstawowa Nr 7
Szczecin Numer komisji: 168 Szkoła Podstawowa Nr 7
Szczecin Numer komisji: 169 Szkoła Podstawowa Nr 7
Szczecin Numer komisji: 170 Szkoła Podstawowa Nr 35
Szczecin Numer komisji: 171 Szkoła Podstawowa Nr 35
Szczecin Numer komisji: 172 Przedszkole Publiczne Nr 59
Szczecin Numer komisji: 173 Przedszkole Publiczne Nr 59
Szczecin Numer komisji: 174 Przedszkole Publiczne Nr 14
Szczecin Numer komisji: 175 Szkoła Podstawowa Nr 18
Szczecin Numer komisji: 176 Szkoła Podstawowa Nr 18
Szczecin Numer komisji: 177 Szkoła Podstawowa Nr 18
Szczecin Numer komisji: 178 Szkoła Podstawowa Nr 18
Szczecin Numer komisji: 179 Żłobek Nr 9 Tęczowa Sowa
Szczecin Numer komisji: 180 Szkoła Podstawowa Nr 42
Szczecin Numer komisji: 181 Dom Pomocy Społecznej – Dom Kombatanta
Szczecin Numer komisji: 182 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących
Szczecin Numer komisji: 183 XVIII Liceum Ogólnokształcące
Szczecin Numer komisji: 184 Tramwaje Szczecińskie Sp. z o. o.
Szczecin Numer komisji: 185 Szkoła Podstawowa Nr 14
Szczecin Numer komisji: 186 Szkoła Podstawowa Nr 14
Szczecin Numer komisji: 187 Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1
Szczecin Numer komisji: 188 Środowiskowa Placówka Edukacyjno-Wychowawcza Nr 1
Szczecin Numer komisji: 189 Szkoła Podstawowa Nr 9
Szczecin Numer komisji: 190 Szkoła Podstawowa Nr 9
Szczecin Numer komisji: 191 Dom Kultury „Klub Skolwin”
Szczecin Numer komisji: 192 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Szczecin Numer komisji: 193 S. P. Wojewódzki Szpital Zespolony
Szczecin Numer komisji: 194 Dom Pomocy Społecznej
Szczecin Numer komisji: 195 S. P. Wojewódzki Szpital Zespolony
Szczecin Numer komisji: 196 S. P. Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdroje
Szczecin Numer komisji: 197 S. P. Szpital Kliniczny Nr 2
Szczecin Numer komisji: 198 S. P. Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA
Szczecin Numer komisji: 199 S. P. Szpital Kliniczny Nr 1
Szczecin Numer komisji: 200 S. P. Szpital Kliniczny Nr 1 Klinika Psychiatrii PUM
Szczecin Numer komisji: 201 Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej
Szczecin Numer komisji: 202 Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Szczecin Numer komisji: 203 Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta
Szczecin Numer komisji: 204 Areszt Śledczy
Szczecin Numer komisji: 205 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią S. P. Zakład Opieki Zdrowotnej
Szczecin Numer komisji: 206 Instytut Jana Pawła II, w skład którego wchodzą:-Dom Pomocy Społecznej im. doktora Edmunda Wojtyły,-Szpital Rehabilitacyjny Św. Karola Boromeusza,-Dom Pomocy Społecznej.
Śniatowo Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej
Świerzno Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Świeszewo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Świnoujście Numer komisji: 1 HOSSA Centrum Edukacji i Wspierania Przedsiębiorczości Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp
Świnoujście Numer komisji: 2 Miejski Dom Kultury Galeria ART
Świnoujście Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Świnoujście Numer komisji: 4 Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Świnoujście Numer komisji: 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Świnoujście Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4
Świnoujście Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Świnoujście Numer komisji: 8 Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki
Świnoujście Numer komisji: 9 budynek użytkowy Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej
Świnoujście Numer komisji: 10 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
Świnoujście Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1
Świnoujście Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 6
Świnoujście Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 6
Świnoujście Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 6
Świnoujście Numer komisji: 15 I Liceum Społeczne Fundacji Logos
Świnoujście Numer komisji: 16 Dom Kultury S. M. L.-W. Słowianin
Świnoujście Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 6
Świnoujście Numer komisji: 18 I Liceum Społeczne Fundacji Logos
Świnoujście Numer komisji: 19 Informacja Turystyczna
Świnoujście Numer komisji: 20 Muzeum Rybołówstwa Morskiego
Świnoujście Numer komisji: 21 Kapitanat Portu
Świnoujście Numer komisji: 26 Szpital Miejski im. Jana Garduły
Świnoujście Numer komisji: 27 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Świnoujście, Karsibór Numer komisji: 24 Miejski Dom Kultury Filia Nr 3
Świnoujście, Przytór Numer komisji: 25 Miejski Dom Kultury Filia Nr 1
Świnoujście, Warszów Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 2
Świnoujście, Warszów Numer komisji: 23 Miejski Dom Kultury Filia Nr 2
Tanowo Numer komisji: 1 Szkoła Filialna w Pilchowie
Tanowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Noskiewicza
Tatynia Numer komisji: 6 Świetlica sołecka
Tetyń Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Troszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Troszyn Numer komisji: 10 Wiejski Ośrodek Kultury
Trzcinna Numer komisji: 3 Sala Wiejska
Trzcińsko-Zdrój Numer komisji: 1 Urząd Miejski
Trzcińsko-Zdrój Numer komisji: 2 Trzcińskie Centrum Kultury
Trzcińsko-Zdrój Numer komisji: 3 Hala Widowiskowo-Sportowa
Trzcińsko-Zdrój Numer komisji: 4 Stowarzyszenie Dom z Sercem Domu Pomocy Społecznej
Trzebiatów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Trzebiatów Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Trzebiatów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Trzebiatów Numer komisji: 4 Trzebiatowski Ośrodek Kultury
Trzebiatów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Trzebiatów Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej
Trzebieszewo Numer komisji: 7 Świetlica OSP
Trzebież Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
Trzebusz Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Trzeszczyn Numer komisji: 2 Świetlica Sołecka
Trzygłów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa, Budynek B
Unin Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Wapnica Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Wapnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2
Warnice Numer komisji: 1 Dom Strażaka
Wełtyń Numer komisji: 18 Świetlica Wiejska w Wełtyniu
Węgorza Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Węgorzyno Numer komisji: 1 Budynek po Gimnazjum
Węgorzyno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Widuchowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Wierzbięcin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Wierzbęcinie
Wisełka Numer komisji: 7 Wiejski Ośrodek Kultury
Witkowo Drugie Numer komisji: 5 Budynek Kurii w Witkowie Drugim
Witnica Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Witnicy
Wojtaszyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wolin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wolin Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wolin Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Wolin Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna
Wrzosowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wysoka Kamieńska Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Wyszobór Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Zajezierze Numer komisji: 10 Światlica Wiejska w Zajezierzu
Załom Numer komisji: 18 Przedszkole Niepubliczne Kacper
Zielin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Żabowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Żabowie
Żabów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Żabów
Żalęcino Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dolicach-budynek po byłej szkole Podstawowej Żalęcino
Żarowo Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Żarowie
Żelechowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Żuków Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!