PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 264 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Antoniówka Świerżowska Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Antoniówce Świerżowskiej
Barcząca Numer komisji: 8 Świetlica w Barczącej
Borowie Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Borowiu (hala sportowa)
Borowie Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Borowiu
Brzegi Numer komisji: 2 Budynek należący do Gminy Miastków Kościelny
Brzeziny Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach
Brzóze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzózem
Budziska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Budziskach
Cegłów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Cegłów
Cegłów Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna-Kulturoteka w Cegłowie
Choiny Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Choinach
Chrościce Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Chrościcach
Cielechowizna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z/s w Cielechowiźnie
Cisie Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu
Cyganka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Cygance
Czerwonka-Folwark Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Czerwonce-Folwark
Dąbrowa Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Dąbrowie
Dębe Małe Numer komisji: 2 Szkoła Filialna w Dębem Małym Szkoły Podstawowej im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
Dębe Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Dębe Wielkie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dębem Wielkim
Długa Szlachecka Numer komisji: 9 Budynek należący do Gminy Halinów
Dobre Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobre Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Dobre Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrem
Domaszew Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Domaszewie
Drop Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dropiu
Drożdżówka Numer komisji: 7 Kaśmin s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Dudki Numer komisji: 4 Remiza OSP w Dudkach
Garwolin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Garwolin Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Garwolin Numer komisji: 3 Centrum Sportu i Kultury
Garwolin Numer komisji: 4 Centrum Sportu i Kultury
Garwolin Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Garwolinie
Garwolin Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Garwolin Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 10 Liceum Ogólnokształcące
Garwolin Numer komisji: 11 Zespół Szkół Nr 2
Garwolin Numer komisji: 12 Zespół Szkół Nr 2
Garwolin Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Garwolin Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy SP ZOZ
Głosków Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Głoskowie
Gocław Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gocławiu
Godzisz Numer komisji: 6 Budynek byłej Publicznej Szkoły Podstawowej, Godzisz
Gołębiówka Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołębiówce
Gończyce Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gończyce
Gościewicz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Gościewiczu
Górki-Grubaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Górkach-Grubakach
Górzno Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Górznie
Górzno Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Górznie
Grabiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grabinach
Grębiszew Numer komisji: 11 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Veni Vidi Vici
Grębków Numer komisji: 1 Klub Seniora + w Grębkowie
Grębków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Grębkowie
Grodzisk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Grygrów Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Grygrowie
Guzew Numer komisji: 5 Remiza OSP w Guzewie
Gwizdały Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Gwizdałach
Halinów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Halinów Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie
Iwowe Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwowem
Izdebnik Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Izdebniku
Izdebno Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Izdebnie
Jagodne Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Jagodnem
Jakubów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Jakubów
Janów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyszki w Janowie
Jarnice Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Jarnicach
Jartypory Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jartyporach
Jaźwiny Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Jaźwiny
Jeruzal Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jeruzalu
Jędrzejów Nowy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jędrzejowie Nowym
Kaleń Drugi Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa, Kaleń Drugi
Kałuszyn Numer komisji: 1 Dom Kultury w Kałuszynie
Kałuszyn Numer komisji: 2 Dom Kultury w Kałuszynie
Kałuszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kałuszynie
Kamionna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kamionnie
Kamionna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kamionnie
Kiczki Pierwsze Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Kiczkach
Kołodziąż Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
Kopcie Numer komisji: 3 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kopciach
Korytnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korytnicy
Korytnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Korytnicy
Królewiec Numer komisji: 7 Remiza OSP w Królewcu
Krypy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krypach
Krystyna Numer komisji: 9 Szkoła Filialna w Krystynie
Krzywda Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
Latowicz Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Latowiczu
Latowicz Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Latowiczu
Lipiny Numer komisji: 1 Remiza OSP w Lipinach
Lipówki Numer komisji: 6 Dom Strażaka Lipówki
Liw Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Liwie
Ładzyń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ładzyniu
Łaskarzew Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 w Łaskarzewie
Łaskarzew Numer komisji: 4 Dom Pracy Twórczej Bajka
Łąki Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łąkach
Łękawica Numer komisji: 2 Remiza OSP w Łękawicy
Łochów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2
Łochów Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie
Łochów Numer komisji: 11 Świetlica Łochów ul. Fabryczna
Łochów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łochów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
Łosiewice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Łosiewicach
Maciejowice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowicach (świetlica)
Maciejowice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowicach (sala gimnastyczna)
Maksymilianów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Maksymilianowie
Mała Wieś Numer komisji: 3 Budynek administracyjny przy remizie OSP w Małej Wsi
Mariańskie Porzecze Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mariańskim Porzeczu
Miastków Kościelny Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym
Michałów Numer komisji: 5 Budynek należący do Gminy Halinów
Miedzna Numer komisji: 1 Sala klubowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie
Miedzna Numer komisji: 2 Sala kinowa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedznie
Mienia Numer komisji: 6 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieni
Mienia Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej im. św. Józefa w Mieni
Międzyleś Numer komisji: 5 Remiza OSP w Międzylesiu
Miętne Numer komisji: 12 Świetlica OSP w Miętnem
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie z Oddziałem Specjalnym i Oddziałem Integracyjnym Nr 4 im. Urszuli Smoczyńskiej w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 5 Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 11 Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 14 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 15 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 16 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 19 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki Numer komisji: 22 SP ZOZ w Mińsku Mazowieckim
Mistów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mistowie
Morzyczyn Włóki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Morzyczynie Włóki
Mrozowa Wola Numer komisji: 2 Strażnica OSP w Mrozowej Woli
Mrozy Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Mrozach
Mrozy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (hol główny)
Mrozy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mrozach (sala gimnastyczna)
Niecieplin Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Niecieplinie
Nowa Pogorzel Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Absolwentów Siennickich Szkół Podstawowych w Nowej Pogorzeli
Nowe Osiny Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole w Nowych Osinach
Nowy Zglechów Numer komisji: 6 Zespół Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych Możesz więcej w Nowym Zglechowie
Nowy Żabieniec Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabieńcu
Ogrodniki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Ogrodnikach
Okuniew Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okuniewie
Oronne Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oronnem
Orzełek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Orzełku
Ostrówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Ostrówek Numer komisji: 16 Samorządowy Dom Pogodnej Starości w Ostrówku
Oziemkówka Numer komisji: 3 Budynek należący do Gminy Miastków Kościelny
Parysów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Parysowie
Parysów Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Parysowie
Pilawa Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilawie
Pilawa Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilawie
Pilawa Numer komisji: 9 Samorządowe Przedszkole w Pilawie
Pniewnik Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pniewniku
Podciernie Numer komisji: 4 Wioska Kulinarna w Podcierniu
Podebłocie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Podebłociu
Posiadały Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Posiadałach
Pustelnik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pustelniku
Puznówka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Puznówce
Reducin Numer komisji: 7 Publiczne Przedszkole w Górznie z siedzibą w Reducinie
Rębków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rębkowie
Ruchna Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ruchnie
Ruda Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Ruda Talubska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej
Rudka Numer komisji: 10 Mazowiecki Szpital Wojewódzki im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o. o.
Rudzienko Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienku
Sadowne Numer komisji: 1 GOK w Sadownem
Sadowne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sadownem
Samogoszcz Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Samogoszczy
Samorządki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Samorządkach
Sewerynów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sewerynowie
Siennica Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. H. i K. Gnoińskich w Siennicy
Siennica Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siennicy
Sobolew Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Sobolew Numer komisji: 4 Urząd Gminy w Sobolewie, ul. Rynek 1 (sala widowiskowa), Sobolew
Sokół Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Stanisławów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Stanisławów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Stanisławów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Starawieś Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Starejwsi
Stara Niedziałka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce
Stare Lipki Numer komisji: 6 Samorządowy Dom Pomocy Społecznej w Starych Lipkach
Stary Goniwilk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Starym Goniwilku
Stary Helenów Numer komisji: 4 Dom Kultury w Starym Helenowie
Stary Kębłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Starym Kębłowie
Stary Pilczyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Starym Pilczynie
Stefanów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stefanowie
Stoczek Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Stoczku
Stoczek Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Stoczku
Stojadła Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach
Strych Numer komisji: 3 Budynek po dawnej Publicznej Szkole Podstawowej w Strychu
Sulbiny Numer komisji: 10 Świetlica OSP w Sulbinach
Sulejówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sulejówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sulejówek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Sulejówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sulejówek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sulejówek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sulejówek Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sulejówek Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Sulejówek Numer komisji: 9 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Targówka Numer komisji: 10 Świetlica w Targówce
Topór Numer komisji: 5 Zespół Oświatowy w Toporze
Trąbki Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
Trąbki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
Trojanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trojanowie
Unin Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Uninie
Węgrów Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 1
Węgrów Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego
Węgrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Węgrów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Węgrów Numer komisji: 5 Węgrowski Ośrodek Kultury
Węgrów Numer komisji: 6 Szpital Powiatowy
Wielgolas Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Wyleżyńskich w Wielgolesie
Wierzbno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
Wierzbno Numer komisji: 3 Sala konferencyjna Urzędu Gminy w Wierzbnie
Więcków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Więckowie
Wilga Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Wilga Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Wildze
Wilkowyja Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik w Wilkowyi
Wiśniew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wola Łaskarzewska Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie z siedzibą w Woli Łaskarzewskiej
Wola Rębkowska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Woli Rębkowskiej
Wola Starogrodzka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Starogrodzkiej
Wola Władysławowska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Woli Władysławowskiej
Wólka Dłużewska Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Wólce Dłużewskiej
Wólka Ostrożeńska Numer komisji: 3 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Górznie Filia w Wólce Ostrożeńskiej
Wólka Ostrożeńska Numer komisji: 8 Dom opieki i klinika rehabilitacyjna OSTROWIA
Wrotnów Numer komisji: 3 Dom Ludowy we Wrotnowie
Wróble-Wargocin Numer komisji: 7 Budynek po dawnej Publicznej Szkole Podstawowej we Wróblach-Wargocinie
Wygoda Numer komisji: 5 Dom Strażaka Wygoda
Wyszków Numer komisji: 5 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wyszkowie
Zabruzdy Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Zakrzew Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kępie Celejowskiej
Zamienie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamieniu
Zgórze Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgórzu
Zwola Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoli
Żelechów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Żelechowie
Żelechów Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żelechowie
Żelechów Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Żelechowie
Żeleźniki Numer komisji: 4 Remiza OSP w Żeleźnikach
Życzyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Życzynie
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!