Znaleziono: 838 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 1 Środowiskowy Dom Samopomocy im. Prof. Jana Władysława Piltza
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 2 Szkoła Techniczna Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Aleksandrowie Kujawskim
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Polskich Podróżników
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Wybickiego
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 7 Miejskie Centrum Kultury
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 8 Przedszkole im. Juliana Tuwima
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 9 Sala przy Izbie Przyjęć Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o. o.
Aleksandrów Kujawski Numer komisji: 10 Świetlica Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego Sp. z o. o. w Ciechocinku Oddział Zamiejscowy w Aleksandrowie Kujawskim
Bartniczka Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Baruchowo Numer komisji: 1 świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Baruchowo Numer komisji: 2 świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Baruchowo Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Bądkowo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bądkowie
Bądkowo Numer komisji: 4 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bądkowie
Białochowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bieganowo Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Bieganowie
Bierzgłowo Numer komisji: 4 Dzienny Dom Pobytu
Bilno Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bilnie
Biskupice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Błenna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Błennie
Błędowo Numer komisji: 4 Remizo-świetlica
Bobrowniki Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach
Bobrowniki Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach
Bobrowniki Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach
Bobrowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Bodzanowo Numer komisji: 5 Remiza OSP
Boguszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Boniewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Boniewie
Boniewo Numer komisji: 2 Sala posiedzeń przy Hali Sportowej w Boniewie
Borucin Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Borucinie
Borzymin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Borzyminie
Brodnica Numer komisji: 1 Nadleśnictwo Brodnica
Brodnica Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej
Brodnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Brodnica Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 8
Brodnica Numer komisji: 5 Brodnicki Dom Kultury
Brodnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Brodnica Numer komisji: 7 Pałac Anny Wazówny
Brodnica Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące
Brodnica Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 1
Brodnica Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 1
Brodnica Numer komisji: 11 Przedszkole im. Marii Konopnickiej
Brodnica Numer komisji: 12 Przedszkole im. Marii Konopnickiej
Brodnica Numer komisji: 13 Warsztat Terapii Zajęciowej
Brodnica Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 4
Brodnica Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 4
Brodnica Numer komisji: 16 Szpital
Broniewo Numer komisji: 4 Remiza OSP w Broniewie
Bronisław Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Browina Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej
Browina Numer komisji: 10 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Brudnowo Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Brudnowie
Brześć Kujawski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Brześć Kujawski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Brześć Kujawski Numer komisji: 3 Brzeskie Centrum Kultury
Brześć Kujawski Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Brześć Kujawski Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1
Brzezie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Brzeźno Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Brzoza Numer komisji: 5 Agroturystyka Brzoza
Brzozie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Brzozie Numer komisji: 4 Budynek po byłym Gimnazjum
Brzozowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Brzozówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka-Hol Główny
Budzisław Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzisławiu
Bursztynowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Bycz Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Bycz
Byczyna Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bytoń Numer komisji: 1 Wiejskie Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Bytoniu
Cepno Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Cetty Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Cettach
Chalin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Chalinie
Chełmno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Chełmno Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Chełmno Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Chełmno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Chełmno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Chełmno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2
Chełmno Numer komisji: 7 Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień
Chełmno Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Chełmno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1
Chełmno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 4
Chełmno Numer komisji: 11 Spółdzielnia Mieszkaniowa
Chełmno Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 4
Chełmno Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 4
Chełmno Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Specjalna
Chełmno Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Specjalna
Chełmno Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Chełmno Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej
Chełmonie Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Chełmża Numer komisji: 1 Pomieszczenia Urzędu Miasta
Chełmża Numer komisji: 2 Pomieszczenia byłej Szkoły Podstawowej Nr 3 - oficyna
Chełmża Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Chełmża Numer komisji: 4 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
Chełmża Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5
Chełmża Numer komisji: 6 Zespół Szkół im. Unii Europejskiej
Chełmża Numer komisji: 7 Przystań Chełmżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego 1927
Chełmża Numer komisji: 8 Szpital Powiatowy Sp. z o. o.
Choceń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Choceń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Chodecz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
Chodecz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
Chodecz Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu
Chodecz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
Chodecz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu
Chrostkowo Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Chrostkowie
Chrostkowo Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Chrostkowie
Ciche Numer komisji: 4 Świetlica GOKSiR
Ciechocin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. O. Kolberga
Ciechocinek Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe nr 2
Ciechocinek Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe nr 1
Ciechocinek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1
Ciechocinek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1
Ciechocinek Numer komisji: 5 Miejskie Centrum Kultury
Ciechocinek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 3
Ciechocinek Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3
Cielęta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Cierpice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Cyprianka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Czarne Numer komisji: 1 Centrum Kulturalno – Oświatowo – Rekreacyjne w Czarnem
Czarne Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy
Czarnowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej Filia w Czarnowie
Czermno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Czermnie
Czerniewice Numer komisji: 4 Przedszkole
Czernikowo Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Czernikowo Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Czernikowo Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Czołowo Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Czołowie
Czystochleb Numer komisji: 7 Świetlica
Dąbie Kujawskie Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Dąbiu Kujawskim
Dąbrówka Królewska Numer komisji: 6 Szkoła Filialna
Dąb Polski Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Dębie Polskim
Dębołęka Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Dębołęka
Dębołęka Publiczna Szkoła Podstawowa Dębołęka
Dębowa Łąka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Długie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Długiem
Dobre Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Dobre Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury
Dobrzejewice Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Budynek B, Sala nr 5
Dobrzejewice Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Budynek A, Sala nr 5
Dobrzyń nad Wisłą Numer komisji: 1 Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki-wejście A
Dobrzyń nad Wisłą Numer komisji: 2 Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki-wejście A - 1
Dobrzyń nad Wisłą Numer komisji: 3 Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki-wejście B
Dubielno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Dulsk Numer komisji: 2 Filia Szkoły Podstawowej
Dusocin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Dyblin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dyblinie
Działyń Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Elgiszewo Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Fabianki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza
Fabianki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jerzego Pietrkiewicza
Gałczewo Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Gąbinek Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Gąbinku
Głuchowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kończewicach-budynek w Głuchowie
Gnojno Numer komisji: 4 Świetlica sołecka w Gnojnie
Gole Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kaliskach
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 2 Urząd Miasta
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 3 Przedszkole Publiczne Nr 2 im. Marii Konopnickiej
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 4 Hala widowiskowo-sportowa
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 5 Urząd Gminy
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 5 Zespół Szkół Miejskich
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 6 Zespół Szkół Miejskich
Golub-Dobrzyń Numer komisji: 7 Szpital Powiatowy Sp. z o. o.
Gołkowo Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła
Gorczenica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Gortatowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Górale Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Górsk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa (sala nr 3)
Górsk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa (sala nr 4)
Górzno Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Górzno Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Górzno Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Grabkowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Grabkowie
Gradowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Gradowo
Grębocin Numer komisji: 1 Hol Szkoły Podstawowej
Grębocin Numer komisji: 12 Mała sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej
Grochowalsk Numer komisji: 6 Remiza OSP w Grochowalsku
Grodzeń Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Grodzeniu
Gronowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Grubno Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Grudziądz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Grudziądz Numer komisji: 2 Zespół Szkół Rolniczych
Grudziądz Numer komisji: 3 Budynek po byłym Gimnazjum Nr 9
Grudziądz Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie TARPNO
Grudziądz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 18
Grudziądz Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku
Grudziądz Numer komisji: 7 Dom Dziennego Pobytu
Grudziądz Numer komisji: 8 Klub Centrum Szkolenia Logistyki
Grudziądz Numer komisji: 9 Biblioteka Miejska
Grudziądz Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 9 (sala gimnastyczna)
Grudziądz Numer komisji: 11 Centrum Kształcenia Ustawicznego
Grudziądz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5
Grudziądz Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 13
Grudziądz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 16
Grudziądz Numer komisji: 15 Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych Liceum Plastyczne
Grudziądz Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 8
Grudziądz Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 12
Grudziądz Numer komisji: 18 Centrum Kultury TEATR
Grudziądz Numer komisji: 19 Klub AKCENT
Grudziądz Numer komisji: 20 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
Grudziądz Numer komisji: 21 Urząd Miejski
Grudziądz Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 17
Grudziądz Numer komisji: 23 MARINA
Grudziądz Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 3
Grudziądz Numer komisji: 25 Zespół Placówek Młodzieżowych Bursa
Grudziądz Numer komisji: 26 Zespół Szkół Ekonomicznych
Grudziądz Numer komisji: 27 Zespół Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych
Grudziądz Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 21
Grudziądz Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 21 (Hala A)
Grudziądz Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 21 (BASEN)
Grudziądz Numer komisji: 31 Dom Pomocy Społecznej
Grudziądz Numer komisji: 32 Przedszkole Miejskie LOTNISKO
Grudziądz Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 15
Grudziądz Numer komisji: 34 Ognisko Pracy Pozaszkolnej
Grudziądz Numer komisji: 35 Ośrodek Kultury Fizycznej BASEN
Grudziądz Numer komisji: 36 Przedszkole Miejskie KOPERNIK
Grudziądz Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 2
Grudziądz Numer komisji: 38 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
Grudziądz Numer komisji: 39 Przedszkole Miejskie STRZEMIĘCIN
Grudziądz Numer komisji: 40 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Grudziądz Numer komisji: 41 Przedszkole Miejskie STRZEMIĘCIN
Grudziądz Numer komisji: 42 Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego
Grudziądz Numer komisji: 43 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Grudziądz Numer komisji: 44 Przedszkole Miejskie RZĄDZ
Grudziądz Numer komisji: 45 Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego
Grudziądz Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa Nr 20
Grudziądz Numer komisji: 47 Niepubliczne Przedszkole TOM BOMBADIL
Grudziądz Numer komisji: 48 Budynek Przychodni Zdrowia
Grudziądz Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa Nr 11
Grudziądz Numer komisji: 50 Dom Pomocy Społecznej
Grudziądz Numer komisji: 51 Dom Pomocy Społecznej
Grudziądz Numer komisji: 52 Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego Budynek A łóżkowy, Sala konferencyjna
Grudziądz Numer komisji: 53 Zakład Karny Nr 1
Grudziądz Numer komisji: 54 Zakład Karny Nr 2
Gruta Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Gruta Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Grzegorz Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Grzybno Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Grzywna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Huta Numer komisji: 6 Remiza OSP w Hucie
Izbica Kujawska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Izbica Kujawska Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Izbicy Kujawskiej
Izbica Kujawska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Izbica Kujawska Numer komisji: 5 Świetlica SM „Zgoda”
Izbica Kujawska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Jabłonowo Pomorskie Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Sportu
Jabłonowo Pomorskie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa (świetlica)
Jabłonowo Pomorskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa (sala nr 7)
Jajkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jankowice Numer komisji: 7 Gimnazjum Nr 2
Janowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jarantowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Jasień Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Jastrzębie Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Gminy Lipno Filia Nr 1 w Jastrzębiu
Jastrzębie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa (była Szkoła Podstawowa w Nowych Świerczynach z siedzibą w Jastrzębiu)
Jeleniec Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Jerzyce Numer komisji: 10 Remiza OSP Jerzyce
Jerzyce Remiza OSP Jerzyce
Józefowo Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sarnowie
Kamienica Numer komisji: 7 Świetlica w Kamienicy
Kamieniec Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Kamieńcu
Kamienna Numer komisji: 9 Świetlica w Kamiennej
Kanibród Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kanibrodzie
Kaniewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Kaniewie
Karbowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Karnkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Karnkowie
Kąkowa Wola Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Kijewo Królewskie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kikół Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole
Kikół Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole
Kikół Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Kikole
Klonowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kłobia Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłobi
Kłokock Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Kłokocku
Kłóbka Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Kłóbce
Kokocko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kolno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Kolonia Łowiczek Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Kolonii Łowiczek
Konary Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Konarach
Koneck Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Konecku
Koneck Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Konecku
Kończewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kościelna Wieś Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kościelnej Wsi
Kowal Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Kowalu
Kowal Numer komisji: 1 Zespół Szkół CKR
Kowal Numer komisji: 2 Centrum Społeczno-Kulturalne Miasta Kowala
Kowal Numer komisji: 3 Remiza OSP
Kowal Numer komisji: 4 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Kowalu
Kowalewo Pomorskie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kowalewo Pomorskie Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Krobia Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Krojczyn Numer komisji: 8 Remiza OSP w Krojczynie
Krusin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kruszyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie
Kruszyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie
Kruszynek Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kruszynku
Kruszyny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Krzywosądz Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krzyżówki Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Krzyżówkach
Książki Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Książki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kurowo-Parcele Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Kurowie
Linowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego
Lipno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lipno Numer komisji: 3 Miejskie Centrum Kulturalne
Lipno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Lipno Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Lipno Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Lipno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lipno Numer komisji: 8 Zespół Szkół im. Romualda Traugutta
Lipno Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Nr 4
Lipno Numer komisji: 10 Szpital Lipno
Lisewo Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny (Sala Gimnastyczna)
Lisewo Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny (Aula)
Lisnowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
Lubanie Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Lubaniu
Lubanie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lubaniu
Lubicz Dolny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Lubicz Dolny Numer komisji: 10 Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej
Lubicz Górny Numer komisji: 3 Hol główny Szkoły Podstawowej
Lubicz Górny Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne Chatka Puchatka
Lubicz Górny Numer komisji: 13 Hol przy oddziałach zerowych Szkoły Podstawowej
Lubień Kujawski Numer komisji: 1 Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim
Lubień Kujawski Numer komisji: 3 Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim
Lubomin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Lubominie
Lubraniec Numer komisji: 1 Lubranieckie Centrum Dziedzictwa Kulturowego
Lubraniec Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Lubraniec Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Lulkowo Numer komisji: 4 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej
Łabędź Numer komisji: 3 Świetlica
Łasin Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie
Łasin Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Łasin Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna
Łasin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łasin Numer komisji: 9 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Macieja z Miechowa
Łaszewo Numer komisji: 3 Przedszkole Publiczne
Łazieniec Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Łąkie Numer komisji: 3 Remiza OSP w Łąkiem
Łążyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łążyn II Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika-Sala nr 11
Łobdowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łopatki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Łubianka Numer komisji: 3 Biblioteka-Centrum Kultury
Łysomice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Makówiec Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Makówcu
Maliszewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Maliszewie
Mała Nieszawka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Mała Nieszawka Numer komisji: 2 Budynek Gminnego Centrum Kultury
Małe Czyste Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Małe Łunawy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego
Małki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Mały Rudnik Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury
Mazowsze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Mełno Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe
Mędrzyce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Mgoszcz Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej
Michałki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Świedziebni Szkoła Filialna
Miesiączkowo Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Mileszewy Numer komisji: 5 Sklep Spożywczo-Przemysłowy (świetlica)
Mlewiec Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Młyniec Pierwszy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Modzerowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Modzerowie
Mokowo Numer komisji: 9 Remiza OSP w Mokowie
Mokre Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Morzyce Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Morzycach i w Witowie
Morzyce Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Morzycach
Mysłakówko Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mysłakówku
Myśliwiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Nadróż Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Nadrożu im. Zygmunta Padlewskiego
Nakonowo Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Galileo Nr 1 w Nakonowie
Nasiegniewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nicwałd Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Niegibalice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Niegibalice
Nieszawa Numer komisji: 1 Muzeum Stanisława Noakowskiego
Nieszawa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nieszawa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nieżywięć Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury
Niszczewy Numer komisji: 4 Świetlica w Niszczewach
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. O. Kolberga w Ciechocinie Budynek w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Nowa Wieś Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej
Nowa Wieś Numer komisji: 11 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 11 Warsztaty Terapii Zajęciowej Nowa Wieś
Nowa Wieś Warsztaty Terapii Zajęciowej Nowa Wieś
Nowa Wieś Królewska Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny budynek w Nowej Wsi Królewskiej
Nowogród Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Nowy Dwór Królewski Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Nowy Kobrzyniec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowym Kobrzyńcu
Obrowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II-Sala nr 1
Odolion Numer komisji: 6 Żłobek Samorządowy Bursztynek
Okalewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Okalewie
Okalewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Okalewie
Okonin Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Opoki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Orle Numer komisji: 6 Remiza OSP w Orlu
Orle Remiza OSP w Orlu
Osieczek Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Osiecz Mały Numer komisji: 4 Budynek po Szkole Podstawowej w Osieczu Małym
Osiek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Osiek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Osiek nad Wisłą Numer komisji: 6 Zespół Szkół im. mjr H. Sucharskiego, Hol nr 1 oraz Sala nr 15
Osiek nad Wisłą Numer komisji: 7 Zespół Szkół im. mjr H. Sucharskiego, Hol nr 2 oraz Sala nr 23
Osięciny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Osięcinach
Osięciny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Osięcinach
Osięciny Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Osięcinach
Osówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Osówka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Ostaszewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Ostrowąs Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ostrowite Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
Ostrowite Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Paniewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Paniewie
Paniewo Szkoła Podstawowa w Paniewie
Papowo Biskupie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich
Papowo Toruńskie Numer komisji: 5 Przedszkole
Piaski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pigża Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Pilichowo Numer komisji: 8 Remiza OSP w Pilichowie
Piotrków Kujawski Numer komisji: 1 Hala Widowiskowo-Sportowa
Piotrków Kujawski Numer komisji: 2 Świetlica MGOPS
Piotrków Kujawski Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Piotrków Kujawski Numer komisji: 12 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim
Piotrków Kujawski Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim
Pluskowęsy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pluskowęsy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zelgnie-budynek w Pluskowęsach
Płomiany Numer komisji: 10 Remiza OSP w Płomianach
Płonczyn Numer komisji: 9 Centrum Kulturalno – Oświatowo – Rekreacyjne w Płonczynie
Płonne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich
Płowce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Płowcach
Płowęż Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Płutowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Płużnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Płużnica Numer komisji: 2 Sala Gimnastyczna
Pniewite Numer komisji: 4 Świetlica
Pocierzyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Pocierzynie
Podwiesk Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Chełmińskiej
Pokrzydowo Numer komisji: 2 Świetlica GOKSiR
Połajewo Numer komisji: 7 Remiza OSP Połajewo
Półwiesk Mały Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Półwiesku Małym
Pręczki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Pręczkach
Przybranowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Przysiek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Przywieczerzyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Przywieczerzynie
Rachcin Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Rachcinie
Raciążek Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne Słoneczko
Raciążek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Duża sala gimnastyczna
Raciążek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Mała sala gimnastyczna
Raciążek Numer komisji: 4 Klub Senior +
Raciążek Numer komisji: 5 Świetlica Samodzielnego Publicznego Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Raciążku
Radomice Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Radomicach
Radomin Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Radomin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Radoszki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Radziejów Numer komisji: 1 Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
Radziejów Numer komisji: 2 Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
Radziejów Numer komisji: 3 Urząd Miasta Radziejów
Radziejów Numer komisji: 4 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Radziejowie
Radziejów Numer komisji: 5 Radziejowski Dom Kultury
Radziejów Numer komisji: 6 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie
Radziki Duże Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Radzikach Dużych
Radziki Duże Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Radzikach Dużych
Radzyń Chełmiński Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Radzyń Chełmiński Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Radzyń Chełmiński Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe
Robakowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Rogowo Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Rogowie
Rogowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rogowie im. Henryka Napiórkowskiego
Rogówko Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Rogóźno Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Rogóźno-Zamek Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Rożno-Parcele Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Ruże Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Ryńsk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Rypin Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1
Rypin Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 1
Rypin Numer komisji: 2 Urząd Gminy Rypin
Rypin Numer komisji: 3 Rypiński Dom Kultury
Rypin Numer komisji: 4 Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej
Rypin Numer komisji: 5 Starostwo Powiatowe w Rypinie
Rypin Numer komisji: 6 Urząd Miasta Rypin
Rypin Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rypinie
Rypin Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rypinie
Rypin Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rypinie
Rypin Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rypinie
Rypin Numer komisji: 11 Zespół Szkół Nr 2
Rypin Numer komisji: 12 Zespół Szkół Nr 2
Rypin Numer komisji: 13 Rypińskie Centrum Sportu
Rypin Numer komisji: 14 Rypińskie Centrum Sportu
Rypin Numer komisji: 15 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej
Rypin Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy w Rypinie
Rypin Zespół Szkół Nr 1
Rywałd Numer komisji: 6 Budynek poszkolny
Rzeżewo Małe Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Rzeżewie
Rzęczkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sadłowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sadłowie
Sędzin Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Sierakowo Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Sierakowy Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Sierakowach
Sierakowy Świetlica Wiejska w Sierakowach
Sierzchowo Numer komisji: 6 Remiza OSP w Sierzchowie
Siniarzewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Skąpe Numer komisji: 8 Biblioteka Samorządowa filia w Skąpem
Skępe Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skępem im. Gustawa Zielińskiego
Skępe Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Skępem
Skępe Numer komisji: 8 Remiza OSP w Skępem
Skibin Numer komisji: 7 Przedszkole Gminne w Skibinie
Skrwilno Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Skrwilnie
Skrwilno Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Skrwilnie
Skrwilno Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Skrwilnie
Skudzawy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Skudzawach
Sławkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Służewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Smólnik Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku
Sosnowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sosnowie
Sosnówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Stalmierz Numer komisji: 2 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Stalmierzu
Starogród Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej
Starorypin Rządowy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Starorypinie Rządowym
Stary Brześć Numer komisji: 7 Internat ZSCKR
Stary Radziejów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Starym Radziejowie
Stawki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Stępowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stępowie
Stolno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Straszewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Straszewie
Strzygi Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Sumowo Numer komisji: 3 Świetlica GOKSiR
Suradówek Numer komisji: 7 Centrum Kulturalno – Oświatowo – Rekreacyjne w Suradówku
Suszewo Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Suszewie
Szabda Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Szczepanki Numer komisji: 8 Remiza Strażacka
Szczuka Numer komisji: 3 Sala Sportowa
Szczutkowo Numer komisji: 5 Remiza OSP
Szczytno Numer komisji: 6 Świetlica
Szembruk Numer komisji: 1 Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe PROMIEŃ
Szonowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Szpetal Górny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego
Szumiłowo Numer komisji: 4 Budynek poszkolny
Śmiłowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Świątniki Numer komisji: 9 Remiza OSP Świątniki
Świątniki Remiza OSP Świątniki
Świecie nad Osą Numer komisji: 3 Środowiskowy Dom Samopomocy
Świedziebnia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa (świetlica)
Świedziebnia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa (sala nr 7)
Świerkocin Numer komisji: 11 Świetlica wiejska Swojska Chata
Święte Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Świętem
Świętosław Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.
Tłuchowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Tłuchowie
Tłuchowo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tłuchowie
Topólka Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Topólce
Topólka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Topólce
Topólka Szkoła Podstawowa w Topólce
Topólka Gminny Ośrodek Kultury w Topólce
Toruń Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 14
Toruń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 15
Toruń Numer komisji: 3 Dom Muz-Filia Podgórz
Toruń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 15
Toruń Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 14
Toruń Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 14
Toruń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 14
Toruń Numer komisji: 8 Dom Muz-Filia Rudak
Toruń Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 17
Toruń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 34
Toruń Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 27
Toruń Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 18
Toruń Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 18
Toruń Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 28
Toruń Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 28
Toruń Numer komisji: 16 III Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 18
Toruń Numer komisji: 18 III Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 19 Przedszkole Miejskie nr 2
Toruń Numer komisji: 20 II Liceum Ogólnokształcące (były Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2)
Toruń Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 32
Toruń Numer komisji: 22 II Liceum Ogólnokształcące (były Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2)
Toruń Numer komisji: 23 II Liceum Ogólnokształcące (były Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2)
Toruń Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 32
Toruń Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 32
Toruń Numer komisji: 26 SM Zieleniec
Toruń Numer komisji: 27 Toruńskie Centrum Caritas
Toruń Numer komisji: 28 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Toruń Numer komisji: 29 Miejski Zakład Komunikacji (wejście od ul. Słowackiego)
Toruń Numer komisji: 30 Zespół Szkół nr 26
Toruń Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 11
Toruń Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 11
Toruń Numer komisji: 33 Przedszkole Miejskie Nr 9
Toruń Numer komisji: 34 Zespół Szkół nr 26
Toruń Numer komisji: 35 V Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 36 Szkoła Podstawowa Nr 13
Toruń Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 13
Toruń Numer komisji: 38 Urząd Stanu Cywilnego
Toruń Numer komisji: 39 Oratorium im. bł. ks Bronisława Markiewicza
Toruń Numer komisji: 40 Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Toruń Numer komisji: 41 Sala gimnastyczna I Liceum Ogólnokształcącego
Toruń Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 7
Toruń Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa Nr 7
Toruń Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa nr 7
Toruń Numer komisji: 45 Klub Kameleon
Toruń Numer komisji: 46 Zespół Szkół Ekonomicznych
Toruń Numer komisji: 47 Przedszkole Niepubliczne Calineczka
Toruń Numer komisji: 48 Szkoła Podstawowa nr 5
Toruń Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa nr 5
Toruń Numer komisji: 50 Muzeum Etnograficzne
Toruń Numer komisji: 51 OPP Dom Harcerza
Toruń Numer komisji: 52 I Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 53 Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Toruń Numer komisji: 54 I Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 55 Centrum Kształcenia Ustawicznego
Toruń Numer komisji: 56 IV liceum Ogólnokształcące (były Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4)
Toruń Numer komisji: 57 Zespół Szkół Technicznych
Toruń Numer komisji: 58 Zespół Szkół Technicznych
Toruń Numer komisji: 59 Prywatne Przedszkole Krasnal
Toruń Numer komisji: 60 Przedszkole Niepubliczne Raczek
Toruń Numer komisji: 61 Zespół Szkół Technicznych
Toruń Numer komisji: 62 Przedszkole Miejskie Nr 5
Toruń Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa Nr 24
Toruń Numer komisji: 64 Szkoła Podstawowa Nr 4
Toruń Numer komisji: 65 Szkoła Podstawowa nr 3
Toruń Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa Nr 4
Toruń Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa nr 3
Toruń Numer komisji: 68 Urząd Miasta Torunia
Toruń Numer komisji: 69 Przedszkole Miejskie Nr 6
Toruń Numer komisji: 70 Zespół Szkół Muzycznych
Toruń Numer komisji: 71 Szkoła Podstawowa Nr 9
Toruń Numer komisji: 72 Szkoła Podstawowa Nr 9
Toruń Numer komisji: 73 Przedszkole Miejskie Nr 8
Toruń Numer komisji: 74 Przedszkole Miejskie nr 18
Toruń Numer komisji: 75 Miejski Zarząd Dróg
Toruń Numer komisji: 76 Starostwo Powiatowe w Toruniu
Toruń Numer komisji: 77 Geofizyka Toruń S. A.
Toruń Numer komisji: 78 Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
Toruń Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa Nr 6
Toruń Numer komisji: 80 Szkoła Podstawowa Nr 6
Toruń Numer komisji: 81 Przedszkole Miejskie Nr 7
Toruń Numer komisji: 82 Przedszkole Miejskie nr 15
Toruń Numer komisji: 83 VI Liceum Ogólnokształcące (były Zespół Szkół Nr 1)
Toruń Numer komisji: 84 VI Liceum Ogólnokształcące (były Zespół Szkół Nr 1)
Toruń Numer komisji: 85 Szkoła Podstawowa Nr 10
Toruń Numer komisji: 86 Przedszkole Miejskie Nr 15
Toruń Numer komisji: 87 Przedszkole Miejskie Nr 16
Toruń Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa nr 2
Toruń Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa Nr 2
Toruń Numer komisji: 90 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13
Toruń Numer komisji: 91 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13
Toruń Numer komisji: 92 Przedszkole Miejskie nr 3
Toruń Numer komisji: 93 Szkoła Podstawowa Nr 23
Toruń Numer komisji: 94 Warsztaty Terapii Zajęciowej Bratanki
Toruń Numer komisji: 95 IX Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 96 Szkoła Podstawowa Nr 8
Toruń Numer komisji: 97 Przedszkole Jaś i Małgosia
Toruń Numer komisji: 98 Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Toruń Numer komisji: 99 IX Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 100 IX Liceum Ogólnokształcące
Toruń Numer komisji: 101 Szkoła Podstawowa Nr 8
Toruń Numer komisji: 102 Szkoła Podstawowa Nr 8
Toruń Numer komisji: 103 Szkoła Podstawowa Nr 16
Toruń Numer komisji: 104 Szkoła Podstawowa nr 16
Toruń Numer komisji: 105 Szkoła Podstawowa Nr 16
Toruń Numer komisji: 106 Klub Jantar
Toruń Numer komisji: 107 Przedszkole Miejskie Nr 11
Toruń Numer komisji: 108 Społeczna Szkoła Podstawowa im. J. Słowackiego
Toruń Numer komisji: 109 PGE S. A.
Toruń Numer komisji: 110 CEG-TOR
Toruń Numer komisji: 111 Szkoła Podstawowa nr 35
Toruń Numer komisji: 112 Szkoła Podstawowa nr 35
Toruń Numer komisji: 113 Zakład Karny w Inowrocławiu Oddział Zewnętrzny w Toruniu
Toruń Numer komisji: 114 Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika
Toruń Numer komisji: 115 Wojewódzki Szpital Zespolony-Szpital Wielospecjalistyczny
Toruń Numer komisji: 116 Wojewódzki Szpital Zespolony-Szpital Obserwacyjno-Zakaźny
Toruń Numer komisji: 117 Wojewódzki Szpital Zespolony-Szpital Psychiatryczny
Toruń Numer komisji: 118 Wojewódzki Szpital Zespolony-Szpital Psychiatryczny
Toruń Numer komisji: 119 Wojewódzki Szpital Zespolony-Szpital Specjalistyczny dla Dzieci i Dorosłych
Toruń Numer komisji: 120 Dom Pomocy Społecznej
Toruń Numer komisji: 121 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Toruń Numer komisji: 122 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia – Oddział Odwykowy Całodobowy
Toruń Numer komisji: 123 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia-Ośrodek Terapii Odwykowej Uzależnień
Toruń Numer komisji: 124 Dom Studencki nr 2 UMK
Toruń Numer komisji: 125 Dom Studencki nr 9 UMK
Trąbin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Trąbinie
Trzebczyk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Trzebcz Szlachecki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Slaskiego
Trzebiegoszcz Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Trzebiegoszczu
Turza Wilcza Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Turzno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Ugoszcz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ugoszczu
Ugoszcz Numer komisji: 5 Świetlica Domu Pomocy Społecznej „KOMBATANT” w Ugoszczu
Unisław Numer komisji: 1 Hala Widowiskowo-Sportowa (wejście boczne od strony Zespołu Szkół)
Unisław Numer komisji: 2 Hala Widowiskowo-Sportowa (wejście główne od strony ul. Spokojnej)
Unisław Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Unisław Numer komisji: 5 Przedszkole Gminne Krasnoludek
Ustronie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Ustroniu
Wabcz Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Waganiec Numer komisji: 1 Sala Urzędu Gminy w Wagańcu
Waganiec Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Wagańcu
Wałdowo Szlacheckie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wałycz Numer komisji: 4 Świetlica
Warząchewka Polska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. Ks. Franciszka Drzewieckiego w Warząchewce Polskiej
Wąbrzeźno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II
Wąbrzeźno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego
Wąbrzeźno Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Bajka
Wąbrzeźno Numer komisji: 4 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
Wąbrzeźno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II (dawny budynek Gimnazjum Nr 1)
Wąbrzeźno Numer komisji: 6 Wąbrzeski Dom Kultury
Wąbrzeźno Numer komisji: 7 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Witalisa Szlachcikowskiego
Wąbrzeźno Numer komisji: 8 Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego
Wąbrzeźno Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie Bajka
Wąbrzeźno Numer komisji: 10 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Wąbrzeźno Numer komisji: 11 Nowy Szpital Sp. z o. o.
Wąpielsk Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wąpielsku
Wąpielsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wąpielsku
Węgrowo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Grudziądz-Węgrowo
Wichowo Numer komisji: 6 Ośrodek Kultury Gminy Lipno z/s w Wichowie
Wichrowice Numer komisji: 7 Remiza OSP
Wichulec Numer komisji: 6 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Wielgie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego
Wielgie Numer komisji: 6 Ośrodek Kultury Gminy Wielgie
Wielka Łąka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wielka Nieszawka Numer komisji: 4 Centrum Sportu i Rekreacji Olender
Wielka Nieszawka Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Wielkie Leźno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Wielkie Lniska Numer komisji: 8 SOLANUM Rolno-Produkcyjna Sp. z o. o.
Wielkie Radowiska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wielkie Rychnowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Wielki Wełcz Numer komisji: 1 Remizo-świetlica
Wieniec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Wierzbick Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbicku
Więsławice Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Grabkowie Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Grabkowie Szkoła Filialna w Więsławicach
Wilkowice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Wilkowiczki Numer komisji: 9 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Wilkowiczkach
Wioska Numer komisji: 7 Remiza OSP w Wiosce
Witkowo Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Witkowie
Witowo Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Morzycach i w Witowie
Włocławek Numer komisji: 1 I Liceum Ogólnokształcące
Włocławek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Włocławek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Włocławek Numer komisji: 4 Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Włocławek Numer komisji: 5 Galeria Sztuki Współczesnej
Włocławek Numer komisji: 6 Galeria Sztuki Współczesnej
Włocławek Numer komisji: 7 Miejska Biblioteka Publiczna
Włocławek Numer komisji: 8 Centrum Kultury Browar B
Włocławek Numer komisji: 9 Zakład Aktywności Zawodowej
Włocławek Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 14
Włocławek Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 14
Włocławek Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 14
Włocławek Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 14
Włocławek Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 11
Włocławek Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 11
Włocławek Numer komisji: 16 Stadion Miejski OSiR
Włocławek Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 2
Włocławek Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2
Włocławek Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 2
Włocławek Numer komisji: 20 Przychodnia Nr 5 Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej
Włocławek Numer komisji: 21 Zespół Szkół Samochodowych
Włocławek Numer komisji: 22 Zespół Szkół Samochodowych
Włocławek Numer komisji: 23 Zespół Szkół Samochodowych
Włocławek Numer komisji: 24 Zespół Szkół Nr 8
Włocławek Numer komisji: 25 Zespół Szkół Nr 8
Włocławek Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 10
Włocławek Numer komisji: 27 Zespół Szkół Nr 3
Włocławek Numer komisji: 28 Zespół Szkół Muzycznych
Włocławek Numer komisji: 29 Zespół Szkół Muzycznych
Włocławek Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 7
Włocławek Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 7
Włocławek Numer komisji: 32 Zespół Szkół Muzycznych
Włocławek Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 12
Włocławek Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa Nr 12
Włocławek Numer komisji: 35 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 2
Włocławek Numer komisji: 36 Przedszkole Publiczne Nr 30
Włocławek Numer komisji: 37 Przedszkole Publiczne Nr 32
Włocławek Numer komisji: 38 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Włocławek Numer komisji: 39 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Włocławek Numer komisji: 40 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Włocławek Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa Nr 23
Włocławek Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 23
Włocławek Numer komisji: 43 Przedszkole Publiczne Nr 36
Włocławek Numer komisji: 44 Zespół Szkół Nr 4
Włocławek Numer komisji: 45 Zespół Szkół Nr 4
Włocławek Numer komisji: 46 Zespół Szkół Nr 4
Włocławek Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa Nr 19
Włocławek Numer komisji: 48 Szkoła Podstawowa Nr 19
Włocławek Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa Nr 19
Włocławek Numer komisji: 50 Szkoła Podstawowa Nr 19
Włocławek Numer komisji: 51 Collegium Maius Kujawskiej Szkoły Wyższej
Włocławek Numer komisji: 52 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Włocławek Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Włocławek Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Włocławek Numer komisji: 55 Przedszkole Publiczne Nr 25
Włocławek Numer komisji: 56 Szkoła Podstawowa Nr 22
Włocławek Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa Nr 22
Włocławek Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa Nr 22
Włocławek Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa Nr 18
Włocławek Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa Nr 18
Włocławek Numer komisji: 61 Centrum Kultury Browar B Klub „Zazamcze”
Włocławek Numer komisji: 62 Zespół Placówek Nr 1 (Bursa Szkolna Nr 2)
Włocławek Numer komisji: 63 Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości
Włocławek Numer komisji: 64 Dom Pomocy Społecznej
Włocławek Numer komisji: 65 Dom Pomocy Społecznej
Włocławek Numer komisji: 66 Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o. – Dom Pomocy Społecznej
Włocławek Numer komisji: 67 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Włocławek Numer komisji: 68 Zakład Karny
Włoszyca Numer komisji: 7 Remiza OSP w Włoszycy
Wola Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Woli
Wołuszewo Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Wólka Numer komisji: 4 Remiza OSP w Wólce
Wrocki Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wybcz Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Wydrzno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wysocin Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysocinie
Zaduszniki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Zadusznikach
Zagorzyce Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Zagorzycach
Zajeziorze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu
Zakrocz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zakroczu
Zakrzewo Numer komisji: 1 Dom Kultury
Zakrzewo Numer komisji: 2 Świetlica
Zakrzewo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Zakrzewo Numer komisji: 5 Świetlica Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie
Zasady Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Świedziebni Szkoła Filialna
Zbiczno Numer komisji: 1 Świetlica GOKSiR
Zborowiec Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska Zborowiec
Zbójno Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Zbrachlin Numer komisji: 3 Przedszkole w Zespole Szkół im. I. J. Paderewskiego w Zbrachlinie
Zegartowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta
Zelgno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Zgłowiączka Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłowiączce
Zieleń Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Zielnowo Numer komisji: 3 Budynek poszkolny
Zławieś Wielka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa (sala nr 11)
Zławieś Wielka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa (sala nr 12)
Złotoria Numer komisji: 9 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej
Złotoria Numer komisji: 11 Budynek Główny Szkoły Podstawowej-sala nr 5
Złotoria Numer komisji: 15 Budynek główny Szkoły Podstawowej-sala nr 4
Znaniewo Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Znaniewie
Znaniewo Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Znaniewie
Żałe Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Żałem

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!