PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 336 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Alojzów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Alojzowie
Antoniów Numer komisji: 1 Remiza Strażacka w Antoniowie
Augustów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Augustowie
Babin Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Babinie
Bardzice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bardzicach
Bartodzieje Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bartodziejach
Bartodzieje Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Bartodziejach
Bąkowa Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bąkowej
Białobrzegi Numer komisji: 1 Remiza OSP w Białobrzegach
Bielicha Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bieniędzice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieniędzicach
Bierwce Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierwcach
Bieszków Dolny Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bieszkowie Dolnym
Błaziny Dolne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Błazinach Dolnych
Boiska Numer komisji: 2 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Boiskach
Brzezinki Stare Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzezinkach Starych
Budki Drugie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Budkach
Cerekiew Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Chechły Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Chechłach
Chlewiska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Chlewiskach
Chomentów-Puszcz Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chomentówie-Puszcz
Chotcza-Józefów Numer komisji: 2 Remiza OSP w Chotczy
Chwałowice Numer komisji: 12 Remiza OSP w Chwałowicach
Ciepielów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ciepielowie
Ciepielów Numer komisji: 4 Publiczne Gimnazjum w Ciepielowie
Cukrówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Cukrówce
Czarna Wieś Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej
Czarnolas Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnolesie
Dąbrówka Podłężna Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Dąbrówka Warszawska Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Warszawskiej
Dzierzkówek Stary Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dzierzkówku Starym
Dziurków Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Dziurkowie
Gąsawy Rządowe Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych
Gębarzów Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Staży Pożarnej w Gębarzowie
Glina Numer komisji: 8 Budynek (byłej) Szkoły Podstawowej w Glinie
Gózd Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Goździe
Grabowiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grabowcu
Grabów nad Wisłą Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Grabowie nad Wisłą
Gródek Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Gródku
Guzów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Guzowie
Gzowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Gzowicach
Huta Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Hucie
Huta Numer komisji: 7 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Hucie
Iłża Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące w Iłży
Iłża Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Iłży
Iłża Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży
Iłża Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Iłży
Iłża Numer komisji: 16 SP ZZOZ SZPITAL W IŁŻY
Janiszew Numer komisji: 8 Budynek Administracyjno-Gospodarczy
Janów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Janów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Janowie
Januszno Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury w Janusznie
Jaroszki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszkach
Jasieniec-Kolonia Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Jasieńcu-Kolonii
Jasieniec Iłżecki Górny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Jasieńcu Iłżeckim
Jastrząb Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
Jastrzębia Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi
Jastrzębia Numer komisji: 8 Urząd Gminy Jastrzębia
Jawor Solecki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Jedlanka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlance
Jedlanka Stara Numer komisji: 14 Świetlico-Strażnica w Jedlance Starej
Jedlińsk Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku
Jedlnia Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlni
Jedlnia-Letnisko Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podsatwowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisko
Jedlnia-Letnisko Numer komisji: 7 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedlni-Letnisko
Kazanów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kazanowie
Klwatka Królewska Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Klwatce Królewskiej
Kłonówek-Kolonia Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłonówku-Kolonii
Kochanówka Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Kowala-Stępocina Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowali
Kowala-Stępocina Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowali
Kowalków-Kolonia Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalkowie
Kozłów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie
Krępa Kościelna Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Krępie Kościelnej
Kroczów Mniejszy Numer komisji: 6 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Kroczowie Mniejszym
Krzyżanowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Kuczki-Kolonia Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kuczkach-Kolonii
Laski Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Laskach
Lesiów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. por. Jana Skrzyszewskiego w Lesiowie
Linów Numer komisji: 6 Obiekt po sali gimnastycznej w Linowie
Lipa-Miklas Numer komisji: 8 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipie-Miklas
Lipiny Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Przyłęku
Lipsko Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 3 Lipskie Centrum Kultury w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Lipsku
Lipsko Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lipsku
Lisów Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Lisowie
Lucimia Numer komisji: 7 Lokal po byłej PSP w Lucimi
Ludwików Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ludwikowie
Łagów Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagowie
Łaguszów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaguszowie
Łaziska Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej w Łaziskach
Łaziska Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy w Łaziskach
Łączany Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łączanach
Majdów Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Biskupa Jana Chrapka w Majdowie
Makowiec Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Maków Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Makowie
Małęczyn Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Małęczynie
Małomierzyce Numer komisji: 13 Remiza OSP w Małomierzycach
Maziarze Stare Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Maziarzach Starych
Mazowszany Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mazowszanach
Mąkosy Stare Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mąkosach Starych
Mieczysławów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Mieczysławowie
Milejowice Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Mirów Stary Numer komisji: 1 Urząd Gminy Mirów
Młodocin Mniejszy Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Młodocinie Mniejszym
Młodocin Większy Numer komisji: 5 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Młodocinie Większym
Mniszek Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mniszku
Modrzejowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Modrzejowicach
Myśliszewice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Myśliszewicach
Myśliszewice Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Myśliszewicach
Natolin Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie
Niedarczów Dolny-Kolonia Numer komisji: 5 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Niedarczowie
Odechów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Odechowie
Olechów Stary Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Orońsko Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Orońsku
Osówka Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Ostałów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Ostałowie
Ostrownica Wieś Numer komisji: 4 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Ostrownicy
Owadów Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Owadowie
Paciorkowa Wola Nowa Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Paciorkowej Woli Nowej
Pakosław Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Pakosławiu
Parznice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Parznicach
Pasztowa Wola-Kolonia Numer komisji: 4 Filia Gminnej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pasztowej Woli
Pawliczka Numer komisji: 2 Przedszkole w Pawliczce
Pawłowice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
Pawłów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Pawłowie
Pcin Numer komisji: 6 Dzienny Ośrodek Fizjoterapii w Pcinie
Pionki Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Pionkach
Pionki Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 1 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pionkach
Pionki Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 8 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach
Pionki Numer komisji: 9 Oddział Zewnętrzny w Pionkach Zakładu Karnego w Żytkowicach
Pionki Numer komisji: 9 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach
Pionki Numer komisji: 10 Przedszkole Nr 2 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 11 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach
Pionki Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pionkach
Pionki Numer komisji: 15 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach
Pionki Numer komisji: 16 Oddział Rehabilitacji w Pionkach
Pionki Numer komisji: 17 Oddział Chirurgiczny w Pionkach
Podgóra Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Podgórze
Podkońce Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Podkońcach
Polany Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Polanach
Policzna Numer komisji: 1 Urząd Gminy Policzna
Prędocin Numer komisji: 6 Wiejski Ośrodek Kultury w Prędocinie
Przytyk Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Przytyk Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Radom Numer komisji: 110 Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr T. Chałubińskiego
Radom Numer komisji: 111 Samodzielny Wojewódzki Publiczny Zespół Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym
Radom Numer komisji: 112 Areszt Śledczy
Radom Numer komisji: 113 Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o. o.
Radom Numer komisji: 114 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego
Radom, Borki Numer komisji: 77 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Borki Numer komisji: 78 Wydział Mechaniczny Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Borki Numer komisji: 79 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Hansa Christiana Andersena
Radom, Borki Numer komisji: 80 Przedszkole Publiczne Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi
Radom, Borki Numer komisji: 89 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena
Radom, Glinice Numer komisji: 40 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu
Radom, Glinice Numer komisji: 41 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Daszyńskiego w Radomiu
Radom, Glinice Numer komisji: 42 Przedszkole Publiczne Nr 9 im. Ewy Szelburg-Zarembiny
Radom, Glinice Numer komisji: 43 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Radom, Gołębiów Numer komisji: 28 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Radom, Gołębiów Numer komisji: 29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Kornela Makuszyńskiego
Radom, Gołębiów Numer komisji: 31 Przedszkole Publiczne Nr 24 z Odziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Radom, Gołębiów Numer komisji: 32 Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte
Radom, Gołębiów Numer komisji: 33 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej
Radom, Gołębiów Numer komisji: 34 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 27
Radom, Gołębiów Numer komisji: 38 Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Radom, Gołębiów Numer komisji: 95 Dom Studenta Nr 2 Walet
Radom, Gołębiów Numer komisji: 96 Przedszkole Publiczne Nr 6
Radom, Gołębiów Numer komisji: 97 Przedszkole Publiczne Nr 6
Radom, Gołębiów Numer komisji: 106 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Radom, Idalin Numer komisji: 45 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Radom, Idalin Numer komisji: 46 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Radom, Idalin Numer komisji: 49 Dom Kultury Idalin
Radom, Idalin Numer komisji: 108 Dom Kultury Idalin
Radom, Jeżowa Wola Numer komisji: 72 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25
Radom, Jeżowa Wola Numer komisji: 104 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25
Radom, Kaptur Numer komisji: 109 Zespół Szkół Ekonomicznych
Radom, Kierzków Numer komisji: 87 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli
Radom, Malenice Numer komisji: 47 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju
Radom, Michałów Numer komisji: 98 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego
Radom, Michałów Numer komisji: 99 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Jagiellońskiej
Radom, Michałów Numer komisji: 100 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Długosza wejście od strony ul. Sobieskiego
Radom, Michałów Numer komisji: 101 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi
Radom, Michałów Numer komisji: 102 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi
Radom, Młodzianów Numer komisji: 68 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych RAZEM
Radom, Młodzianów Numer komisji: 69 Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych RAZEM
Radom, Obozisko Numer komisji: 93 Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr Scena Obozisko
Radom, Obozisko Numer komisji: 94 Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr
Radom, Planty Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Adama Mickiewicza
Radom, Planty Numer komisji: 11 Zespół Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego
Radom, Planty Numer komisji: 73 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Radom, Prędocinek Numer komisji: 60 Dom Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy
Radom, Prędocinek Numer komisji: 61 Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich
Radom, Prędocinek Numer komisji: 62 Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych
Radom, Prędocinek Numer komisji: 63 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego
Radom, Prędocinek Numer komisji: 64 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Stefana Żeromskiego
Radom, Stara Wola Gołębiowska Numer komisji: 39 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Edmunda Bakalarza
Radom, Stare Miasto Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Stare Miasto Numer komisji: 9 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
Radom, Śródmieście Numer komisji: 1 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta
Radom, Śródmieście Numer komisji: 2 III Liceum Ogólnokształcące im. płk. Dionizego Czachowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Poniatowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 6 RTBS Administrator Spółka z o. o.
Radom, Śródmieście Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Radom, Śródmieście Numer komisji: 12 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Wydział Sztuki
Radom, Śródmieście Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Dąbrowskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 15 Przedszkole Publiczne Nr 2
Radom, Śródmieście Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34
Radom, Śródmieście Numer komisji: 17 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 18 XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. St. Staszica
Radom, Śródmieście Numer komisji: 19 Przedszkole Publiczne Nr 15
Radom, Śródmieście Numer komisji: 20 VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 21 VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 22 Przedszkole Publiczne Nr. 4 im. Juliana Tuwima
Radom, Śródmieście Numer komisji: 23 XIII Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
Radom, Śródmieście Numer komisji: 24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Radom, Śródmieście Numer komisji: 25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Radom, Śródmieście Numer komisji: 26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 27 Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 30 Przedszkole Publiczne Nr 1 im. Marii Konopnickiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 35 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o. o.
Radom, Śródmieście Numer komisji: 36 Przedszkole Publiczne Nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. Janiny Porazińskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 37 Dom Pomocy Społecznej Nad Potokiem im. Bohdany Danuty Kijewskiej
Radom, Śródmieście Numer komisji: 74 Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
Radom, Śródmieście Numer komisji: 75 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego
Radom, Śródmieście Numer komisji: 76 Powiatowy Urząd Pracy
Radom, Śródmieście Numer komisji: 92 Zespół Szkół Ekonomicznych
Radom, Ustronie Numer komisji: 44 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta
Radom, Ustronie Numer komisji: 48 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka
Radom, Ustronie Numer komisji: 50 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Kazimierza Jagiellończyka
Radom, Ustronie Numer komisji: 51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka
Radom, Ustronie Numer komisji: 52 Przedszkole Publiczne Nr 16
Radom, Ustronie Numer komisji: 53 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Radom, Ustronie Numer komisji: 54 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza
Radom, Ustronie Numer komisji: 55 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Henryka Sienkiewicza
Radom, Ustronie Numer komisji: 56 Przedszkole Publiczne Nr 10 im. Jana Brzechwy
Radom, Ustronie Numer komisji: 57 XII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami sportowymi
Radom, Ustronie Numer komisji: 58 XII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami sportowymi
Radom, Ustronie Numer komisji: 59 Przedszkole Publiczne Nr 14
Radom, Wacyn Numer komisji: 85 Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie Rejon Drogowy w Radomiu
Radom, Wacyn Numer komisji: 91 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Broniewskiego
Radom, Wośniki Numer komisji: 81 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26
Radom, Wośniki Numer komisji: 82 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26
Radom, Wośniki Numer komisji: 83 Filia Nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu
Radom, Wólka Klwatecka Numer komisji: 103 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Radom, Wólka Klwatecka Numer komisji: 105 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Radom, Zamłynie Numer komisji: 84 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3
Radom, Zamłynie Numer komisji: 86 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli
Radom, Zamłynie Numer komisji: 88 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Reja
Radom, Zamłynie Numer komisji: 90 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Władysława Syrokomli
Radom, Zamłynie Numer komisji: 107 Przedszkole Publiczne Nr 13
Radom, Żakowice Numer komisji: 65 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna
Radom, Żakowice Numer komisji: 66 Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki
Radom, Żakowice Numer komisji: 67 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Przyjaciół Dzieci
Radom, Żakowice Numer komisji: 70 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego
Radom, Żakowice Numer komisji: 71 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Ks. Jana Twardowskiego
Rawica-Kolonia Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rawicy
Ruda Wielka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Wielkiej
Rudki Numer komisji: 1 Dom Kultury w Rudkach
Rzeczniów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Rzeczniowie
Sadek Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Sadku
Sadkowice Numer komisji: 3 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadkowicach
Seredzice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Seredzicach
Sienno Numer komisji: 1 Urząd Gminy Sienno
Sienno Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury
Skaryszew Numer komisji: 1 Samorządowe Przedszkole w Skaryszewie
Skaryszew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Skaryszewie
Sławno Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie
Słupica Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Słupicy
Słuszczyn Numer komisji: 7 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Słuszczynie
Solec nad Wisłą Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Solcu nad Wisłą
Stare Zawady Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach
Stefanków Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Stefankowie
Strykowice Błotne Numer komisji: 13 Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza w Strykowicach Błotnych
Strykowice Górne Numer komisji: 10 Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza w Strykowicach Górnych
Sucha Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej
Suków Numer komisji: 3 Remiza OSP
Suskowola Numer komisji: 7 Publiczny Zespół Szkół w Suskowoli
Sycyna-Kolonia Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sycynie-Kolonii
Sydół Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sycynie budynek w Sydole
Szydłowiec Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 2 Szydłowieckie Centrum Kultury-Zamek
Szydłowiec Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 6 Przedszkole Samorządowe Nr 2 Mali Odkrywcy z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu
Szydłowiec Numer komisji: 7 Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu
Szymanów Numer komisji: 9 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu na Wisłą Filia w Szymanowie
Śląsko Numer komisji: 4 Budynek byłego Przedszkola w Śląsku
Tczów Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Tczowie
Tomaszów Numer komisji: 4 Świetlica w Tomaszowie
Trablice Numer komisji: 7 Świetlica Słoneczko w Trablicach
Tymienica Stara Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotczy Szkoła Filialna w Tymienicy
Walentynów Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Długowoli
Wałsnów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wałsnowie
Wielgie Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Wielgiem
Wielogóra Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Wielogórze
Wierzbica Numer komisji: 1 Remiza OSP w Wierzbicy
Wierzbica Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy
Wierzchowiny Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wierzchowinach
Wilczowola Numer komisji: 5 Budynek po Publicznej Szkole Podstawowej w Wilczowoli
Wolanów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wolanów
Wolanów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wolanowie
Wola Goryńska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Woli Goryńskiej
Wola Lipieniecka Duża Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Lipienieckiej Dużej
Wola Solecka Pierwsza Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Soleckiej Pierwszej
Wola Taczowska Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Wrzeszczów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wrzos Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Wsola Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wsoli
Wysoka Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Stefana Grota Roweckiego w Wysokiej
Zakrzew Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
Zakrzew Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego
Zakrzówek-Wieś Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzówku
Zalesice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesicach
Zbijów Mały Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zbijowie Małym Nr 1
Zdziechów Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu Filia w Zdziechowie
Zemborzyn Pierwszy Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Zemborzynie
Zielonka Stara Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Zielonce Starej
Zwoleń Numer komisji: 1 Zespół Szkół Rolniczo-Technicznych w Zwoleniu
Zwoleń Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu
Zwoleń Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Zwoleniu
Zwoleń Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoleniu budynek przy ul. Kościelnej 7 - wejście od ulicy Księdza Packa 8
Zwoleń Numer komisji: 14 Szpital Rejonowy w Zwoleniu
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!