PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 388 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Bażany Numer komisji: 21 Publiczne Przedszkole
Bąkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bąków Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Bąkowie i Przedszkolnym Oddziałem Zamiejscowym w Biadaczu
Biadacz Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym
Biała Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (Szkoła Podstawowa)
Biała Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Biała Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury
Biała Numer komisji: 18 Zespół Opieki Zdrowotnej w Białej Szpital im. Świętej Elżbiety
Biała Nyska Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Biechów Numer komisji: 2 Świetlica w Biechowie
Biedrzychowice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Bielice Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielicach
Biskupice Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach
Biskupów Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Błota Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Bodzanów Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Bogacica Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa
Borkowice Numer komisji: 20 Świetlica Wiejska
Brzeg Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Hala Sportowa)
Brzeg Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu
Brzeg Numer komisji: 3 Przedszkole Publiczne nr 6
Brzeg Numer komisji: 4 Urząd Stanu Cywilnego-Ratusz (hol USC-wejście od strony dziedzińca Ratusza)
Brzeg Numer komisji: 5 Publiczne Szkoła Podstawowa nr 8
Brzeg Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (sala gimnastyczna)
Brzeg Numer komisji: 7 Zespół Szkól Budowalnych
Brzeg Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (świetlica)
Brzeg Numer komisji: 9 Publiczne Przedszkole Nr 5
Brzeg Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Brzeg Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole Nr 10
Brzeg Numer komisji: 12 Publiczne Przedszkole Nr 7
Brzeg Numer komisji: 13 Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Brzeg Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Brzegu (wejście od strony sali sportowej)
Brzeg Numer komisji: 15 Stowarzyszenie Chorych na SM
Brzeg Numer komisji: 16 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Stadion Miejski)
Brzeg Numer komisji: 17 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
Brzeg Numer komisji: 18 Miejska Biblioteka Publiczna
Brzeg Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
Brzeg Numer komisji: 20 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Brzegu (hol na parterze budynku A)
Brzeg Numer komisji: 21 I Liceum Ogólnokształcące
Brzeg Numer komisji: 22 Zakład Karny w Brzegu
Brzeg Numer komisji: 23 Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu
Brzeg Numer komisji: 24 Brzeskie Centrum Medyczne w Brzegu-Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Brzezina Numer komisji: 11 Przedszkole
Brzezinki Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Bukowa Śląska Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska
Bukowie Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Buków Numer komisji: 14 Budynek byłej szkoły Świetlica Wiejska w Bukowie
Burgrabice Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi
Byczyna Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury
Byczyna Numer komisji: 2 Ratusz
Byczyna Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Charbielin Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Chocianowice Numer komisji: 1 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Chróścina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chróścinie (sala Nr 4)
Chróścina Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Chróścinie (świetlica szkolna)
Chrzelice Numer komisji: 4 Wiejskie Centrum Kultury i Rekreacji
Chudoba Numer komisji: 9 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Ciarka Numer komisji: 2 Sala OSP
Czepielowice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Wojny Światowej w Czepielowicach
Czyżowice Numer komisji: 22 Wiejski Dom Kultury
Dąbrowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dębnik Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich
Dobiercice Numer komisji: 4 Publiczne Przedszkole w Byczynie-Oddział w Dobiercicach
Dobrzyń Numer komisji: 8 Filialna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie w Dobrzyniu
Domaradz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Domaradzka Kuźnia Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Domaszkowice Numer komisji: 25 Świetlica Wiejska
Domaszowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Domaszowicach
Dytmarów Numer komisji: 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dytmarowie
Dzierżysławice Numer komisji: 6 Straż Pożarna
Dziewiętlice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Fałkowice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Frączków Numer komisji: 3 Świetlica we Frączkowie
Gałązczyce Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Gierałcice Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego Przyjazna szkoła
Gierałcice Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Głogówek Numer komisji: 1 Świetlica Oracze
Głogówek Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Głogówek Numer komisji: 3 Strzelnica Sportowa
Głogówek Numer komisji: 4 Straż Pożarna
Głuchołazy Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
Głuchołazy Numer komisji: 2 Centrum Informacji Turystycznej
Głuchołazy Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego, sala Nr 6
Głuchołazy Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Józefa Wybickiego, sala nr 8
Głuchołazy Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Głuchołazach
Głuchołazy Numer komisji: 6 Centrum Kultury
Głuchołazy Numer komisji: 17 Szpital Nr 1 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Głuchołazy Numer komisji: 18 Szpital Nr 2 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Głuchołazy Numer komisji: 19 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Głuchołazach
Głuchołazy Numer komisji: 20 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA w Głuchołazach
Głuszyna Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Gnojna Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa
Gostomia Numer komisji: 11 Sala Samorządu Mieszkańców
Gościce Numer komisji: 6 Przedszkole Publiczne
Goświnowice Numer komisji: 29 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Gotartów Numer komisji: 25 Świetlica Wiejska
Goworowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Grabina Numer komisji: 7 Remiza OSP
Grabina Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety w Grabinie
Grądy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Grądach
Gręboszów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Gręboszowie
Grodków Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Grodków Numer komisji: 2 Ośrodek Pomocy Społecznej
Grodków Numer komisji: 3 Hala Sportowa im. Zdzisława Zielonki przy Liceum Ogólnokształcącym
Grodków Numer komisji: 4 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego
Grodków Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Grodków Numer komisji: 6 Dom Kultury
Grodków Numer komisji: 7 Kino Klaps
Grodków Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej w Grodkowie
Grodków Numer komisji: 19 Zakład Karny w Brzegu Oddział Zewnętrzny w Grodkowie
Gronowice Numer komisji: 3 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Hajduki Nyskie Numer komisji: 22 Świetlica Wiejska
Idzikowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny (Publiczna Szkoła Podstawowa)
Jankowice Wielkie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Jankowicach Wielkich
Jarnołtów Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Jarnołtowie
Jarnołtówek Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek
Jasienica Dolna Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasienicy Dolnej
Jasienie Numer komisji: 5 Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
Jasiona Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Jastrzębie Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Jędrzejów Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa
Jędrzychów Numer komisji: 30 Świetlica Wiejska
Kałków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Kałkowie
Kamienica Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kamienica Numer komisji: 13 Wiejski Dom Kultury
Kamienna Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Kamienna Numer komisji: 28 Dom Pomocy Społecznej „Promyk” w Kamiennej
Kamiennik Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Karłowice Wielkie Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kazimierz Numer komisji: 12 Świetlica
Kępnica Numer komisji: 23 Świetlica Wiejska
Kierpień Numer komisji: 10 Świetlica
Kluczbork Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Kluczbork Numer komisji: 2 Ratusz
Kluczbork Numer komisji: 3 Zespół Szkół Licealno-Technicznych
Kluczbork Numer komisji: 4 Kluczborski Dom Kultury
Kluczbork Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKU
Kluczbork Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 8
Kluczbork Numer komisji: 7 Budynek Szkolny
Kluczbork Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kluczbork Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kluczbork Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kluczbork Numer komisji: 11 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
Kluczbork Numer komisji: 12 Publiczne Przedszkole Nr 5
Kluczbork Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej w Kluczborku
Kluczbork Numer komisji: 27 Powiatowe Centrum Zdrowia S. A. w Kluczborku
Kluczbork Numer komisji: 28 Zakład Karny w Kluczborku
Kluczbork Numer komisji: 29 Stobrawskie Centrum Seniora Sp. z o. o.
Kobiela Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska
Kolnica Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kolnowice Numer komisji: 16 Sala Samorządu Mieszkańców
Komorzno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Konradów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Koperniki Numer komisji: 21 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kopice Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa
Korfantów Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Korfantów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Czesława Niemena
Korfantów Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej Maria
Korfantów Numer komisji: 11 Opolskie Centrum Rehabilitacji
Kostów Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostowie
Kościerzyce Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów II Wojny Światowej w Czepielowicach
Kowalowice Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Kozielno Numer komisji: 12 Wiejski Dom Ludowy
Krasków Numer komisji: 22 Publiczne Przedszkole Nr 5 z Oddziałami Zamiejscowymi
Kruszyna Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Krzyków Numer komisji: 4 Świetlica
Krzywiczyny Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Krzyżkowice Numer komisji: 3 Klub w Krzyżkowicach
Krzyżowice Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Kujakowice Górne Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kuniów Numer komisji: 18 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
Kuźnica Ligocka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Laskowice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Lasocice Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lasocicach
Lasowice Małe Numer komisji: 4 Sala Wiejska
Lasowice Wielkie Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Lewin Brzeski Numer komisji: 1 Sala Świetlicy Terapeutycznej
Lewin Brzeski Numer komisji: 2 Sala narad Urzędu Miejskiego
Lewin Brzeski Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna Publicznej Szkoły Podstawowej
Lewin Brzeski Numer komisji: 7 Sala Publicznej Szkoły Podstawowej
Ligota Bialska Numer komisji: 8 Sala Samorządu Mieszkańców
Ligota Dolna Numer komisji: 23 Świetlica Wiejska
Ligota Górna Numer komisji: 15 Publiczne Przedszkole Nr 8
Ligota Książęca Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Ligota Wielka Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Ligocie Wielkiej
Ligotka Numer komisji: 22 Świetlica Wiejska
Lipki Numer komisji: 12 Dom Ludowy
Lipniki Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lipowa Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa
Lipowa Numer komisji: 28 Świetlica Wiejska
Lubrza Numer komisji: 4 Urząd Gminy w Lubrzy-świetlica na parterze
Lubsza Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Ładza Numer komisji: 1 Centrum Doświadczania Świata
Łambinowice Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Łambinowice Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Łącznik Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (Publiczne Gimnazjum)
Łąka Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Łące
Łąka Prudnicka Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Łosiów Numer komisji: 4 Sala Publicznej Szkoły Podstawowej
Łowkowice Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym
Łukowice Brzeskie Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Maciejowice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Maciejowicach
Makowice Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Małujowice Numer komisji: 8 Budynek byłego Przedszkola
Mańkowice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mańkowicach
Mąkoszyce Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mąkoszycach
Michałowice Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Michałów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Michałowie
Mieszkowice Numer komisji: 19 Wiejski Dom Kultury
Minkowskie Numer komisji: 24 Świetlica Wiejska
Miodary Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Miodarach
Mochów Numer komisji: 7 Świetlica
Moszczanka Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Namysłów Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna
Namysłów Numer komisji: 2 Namysłowski Ośrodek Kultury
Namysłów Numer komisji: 3 Świetlica Osiedlowa (dworzec)
Namysłów Numer komisji: 4 Przedszkole Integracyjne
Namysłów Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1
Namysłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3
Namysłów Numer komisji: 7 Liceum Ogólnokształcące
Namysłów Numer komisji: 8 Przedszkole Nr 3
Namysłów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 (Mała szkoła)
Namysłów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4
Namysłów Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 4
Namysłów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2
Namysłów Numer komisji: 13 Hala Sportowa ORZEŁ
Namysłów Numer komisji: 26 Namysłowskie Centrum Zdrowia S. A. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Namysłowie
Nasale Numer komisji: 5 Publiczne Przedszkole w Byczynie-Oddział w Nasalach
Niemysłowice Numer komisji: 17 Centrum Sportowe
Niwnica Numer komisji: 26 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Nowaki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowakach
Nowa Wieś Prudnicka Numer komisji: 13 Remiza OSP
Nowy Browiniec Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Nowy Świętów Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa
Nysa Numer komisji: 1 PWSZ Nysa
Nysa Numer komisji: 2 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna
Nysa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nysa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Nysa Numer komisji: 5 Klub Senior+
Nysa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 10
Nysa Numer komisji: 7 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego
Nysa Numer komisji: 8 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego
Nysa Numer komisji: 9 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego
Nysa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 10
Nysa Numer komisji: 11 Ośrodek Pomocy Społecznej
Nysa Numer komisji: 12 Przedszkole nr 10
Nysa Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nysa Numer komisji: 14 Hala Sportowa
Nysa Numer komisji: 15 Świetlica Pracowniczych Ogródków Działkowych
Nysa Numer komisji: 16 Caritas Diecezji Opolskiej Rejon Nysa
Nysa Numer komisji: 17 Zespół Szkół Sportowych
Nysa Numer komisji: 18 Powiatowy Urząd Pracy
Nysa Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ekonomicznych
Nysa Numer komisji: 34 Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie
Nysa Numer komisji: 35 Zakład Karny w Nysie
Olbrachcice Numer komisji: 10 Sala Samorządu Mieszkańców
Olszanka Numer komisji: 5 Remiza OSP Olszanka
Olszynka Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Otmuchów Numer komisji: 1 Zespół Przedszkoli w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 3 Urząd Miasta i Gminy w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 4 Kino
Otmuchów Numer komisji: 5 Zespół Przedszkoli w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 6 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Otmuchowie
Otmuchów Numer komisji: 7 Świetlica w Otmuchowie
Paczków Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne Nr 3
Paczków Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Paczków Numer komisji: 3 Dom Plastyka
Paczków Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne Nr 2
Paczków Numer komisji: 14 Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie-Szpital w Paczkowie
Pakosławice Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Pakosławicach
Pawłów Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Pępice Numer komisji: 10 Dom Ludowy
Piorunkowice Numer komisji: 23 Wiejski Dom Kultury
Piotrowice Nyskie Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Piotrowicach Nyskich
Pisarzowice Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Pogorzela Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Pogorzeli
Pogórze Numer komisji: 6 Remiza OSP
Pokój Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna
Pokój Numer komisji: 3 Sala narad w Urzędzie Gminy
Pokój Numer komisji: 9 Stobrawskie Centrum Medyczne Sp. z o. o. z siedzibą w Kup-Szpital w Pokoju
Polanowice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Polanowicach
Polkowskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Polkowskiem
Polski Świętów Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Markowice, Polski Świętów, Sucha Kamienica
Prężyna Numer komisji: 15 Sala Samorządu Mieszkańców
Prężynka Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury
Prudnik Numer komisji: 1 Zespół Szkół Medycznych
Prudnik Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Prudnik Numer komisji: 3 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku
Prudnik Numer komisji: 4 Szkolne Schronisko Młodzieżowe
Prudnik Numer komisji: 5 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
Prudnik Numer komisji: 6 Centrum Tradycji Tkackich
Prudnik Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Prudnik Numer komisji: 8 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Prudnik Numer komisji: 9 Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna
Prudnik Numer komisji: 10 Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego
Prudnik Numer komisji: 11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Prudnik Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1
Prudnik Numer komisji: 13 Publiczne Przedszkole Nr 6
Prudnik Numer komisji: 14 Kompleks Sportowy na osiedlu Jesionowe Wzgórze
Prudnik Numer komisji: 24 Prudnickie Centrum Medyczne S. A.
Prudnik Numer komisji: 25 Dom Pomocy Społecznej w Prudniku
Prudnik Numer komisji: 26 Zakład Karny w Nysie Oddział Zewnętrzny w Prudniku
Prudnik Numer komisji: 27 Dom Św. Jana Bożego w Prudniku
Prusinowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Prusinowicach
Przechód Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Przecza Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Przydroże Małe Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Przylesie Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Przylesiu
Pszeniczna Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Racławice Śląskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Radzikowice Numer komisji: 31 Świetlica Wiejska
Reńska Wieś Numer komisji: 6 Świetlica w Reńskiej Wsi
Rogalice Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Rostkowice Numer komisji: 12 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
Roszkowice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Roszkowicach
Rożnów Numer komisji: 15 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Rudziczka Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Rzymkowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Sidzina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sidzinie
Siemysłów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Siemysłowie
Skałągi Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Skarbimierz Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Skarbimierz-Osiedle Numer komisji: 7 Gminne Gimnazjum w Skarbimierzu-Osiedle
Skorochów Numer komisji: 32 Świetlica Wiejska
Skorogoszcz Numer komisji: 5 Sala Publicznej Szkoły Podstawowej
Skoroszyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Skoroszycach (sala Nr 20)
Skoroszyce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Skoroszycach (świetlica szkolna)
Skrzypiec Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Smarchowice Śląskie Numer komisji: 21 Świetlica Wiejska
Smarchowice Wielkie Numer komisji: 19 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Smardy Górne Numer komisji: 24 Publiczne Przedszkole Nr 8
Smogorzów Numer komisji: 23 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Solec Numer komisji: 14 Sala Samorządu Mieszkańców
Sowin Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Sowinie
Stare Kotkowice Numer komisji: 14 Przedszkole
Starościn Numer komisji: 4 Sołecki Dom Spotkań
Stary Las Numer komisji: 16 PSP Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Stary Las
Stary Paczków Numer komisji: 8 Przedszkole Publiczne
Strzelce Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Strzelcach
Szklary Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Szonów Numer komisji: 11 Przedszkole
Szybowice Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Szydłowice Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Szymonków Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Ścinawa Mała Numer komisji: 7 Ścinawski Ośrodek Integracji Społecznej
Ścinawa Nyska Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Śmicz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Świerczów Numer komisji: 2 Publiczne Gimnazjum
Tarnowiec Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Tarnów Grodkowski Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Trzebina Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Trzeboszowice Numer komisji: 9 Wiejski Dom Kultury
Tuły Numer komisji: 6 Sala Wiejska
Twardawa Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Ujeździec Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Unikowice Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Wąsice Numer komisji: 11 Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej
Wędrynia Numer komisji: 10 Sala Wiejska
Wielołęka Numer komisji: 7 Strażnica OSP w Wielołęce
Wierzbica Dolna Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Wierzbica Górna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wierzbie Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Wierzbiu
Wierzbiec Numer komisji: 21 Wiejski Dom Kultury
Wierzbięcice Numer komisji: 27 Świetlica Wiejska
Wierzbnik Numer komisji: 12 Remiza Strażacka
Wierzch Numer komisji: 8 Straż Pożarna
Wierzchy Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Wilków Numer komisji: 6 Dom Kultury
Włochy Numer komisji: 2 Świetlica Parafialna we Włochach
Włodary Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Wojciechów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Wołczyn Numer komisji: 1 Wołczyński Ośrodek Kultury
Wołczyn Numer komisji: 2 Wołczyński Ośrodek Kultury
Wołczyn Numer komisji: 3 Świetlica przy Szkole Podstawowej Nr 1
Wołczyn Numer komisji: 4 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o.
Woskowice Małe Numer komisji: 27 Ośrodek Leczenia Odwykowego w Woskowicach Małych
Wróblin Numer komisji: 15 Świetlica
Wyszków Śląski Numer komisji: 24 Świetlica Wiejska
Zawada Numer komisji: 9 Przedszkole
Zawiść Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Zieleniec Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Zielęcice Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Ziemiełowice Numer komisji: 25 Świetlica Wiejska
Złotogłowice Numer komisji: 33 Świetlica Wiejska
Zwanowice Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Żelazna Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Żłobizna Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!