PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 422 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Babica Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Babicy
Babule Numer komisji: 4 Budynek wiejski w Babulach
Baryczka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Baryczce
Będziemyśl Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Będziemyślu
Będzienica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nockowej, Szkoła Filialna w Będzienicy
Biały Bór Numer komisji: 7 Białoborski Dom Kultury
Bielowy Numer komisji: 3 Budynek szkolny
Blizianka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Bliziance
Blizna Numer komisji: 5 Wiejski Ośrodek Kultury w Bliźnie
Bobrowa Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Bobrowej
Bobrowa Wola Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Bobrowej Woli
Bonarówka Numer komisji: 15 Budynek OSP w Bonarówce
Boreczek Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Boreczku
Borek Mały Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Borku Małym
Borki Nizińskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Borkach Nizińskich
Borowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Borowej
Borowa, Środek Numer komisji: 9 Wiejskie Centrum Kultury Borowa
Breń Osuchowski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Brniu Osuchowskim
Broniszów Numer komisji: 1 Filia GOKiW w Broniszowie
Brzeziny Numer komisji: 4 Filia GOKiW w Brzezinach
Brzezówka Numer komisji: 1 Dom Kultury w Brzezówce
Brzeźnica Numer komisji: 21 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy
Brzeźnica Numer komisji: 22 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy
Brzeżanka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Brzeżance
Brzostek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Brzostku
Brzostek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Brzostku
Brzostowa Góra Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzostowej Górze
Brzyście Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Brzyściu
Bukowa Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Bukowej
Bukowiec Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Bukowcu
Bystrzyca Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Bystrzycy
Chorzelów Numer komisji: 2 Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z/s w Chorzelowie
Chotowa Numer komisji: 13 Centrum Kulturalno-Informatyczne Chotowa
Chrząstów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Chrząstowie
Cierpisz Numer komisji: 13 Dom Ludowy w Cierpiszu
Cieszyna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Cieszynie
Cmolas Numer komisji: 1 Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie
Cmolas Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Cmolasie
Cmolas Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej im. Ks. Wojciecha Borowiusza w Cmolasie (obwód odrębny)
Czajkowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Czajkowej
Czarna Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Czarna
Czarna Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Czarna
Czarna Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa Czarna
Czarna Sędziszowska Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Czarnej Sędziszowskiej
Czermin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czerminie
Czudec Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Czudcu-Sala Widowiskowa
Czudec Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Czudcu
Dąbie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Dąbiu
Dąbrówka Wisłocka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Wisłockiej
Dębica Numer komisji: 1 Dom Kultury Mors MOK w Dębicy
Dębica Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Dębica Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 8
Dębica Numer komisji: 4 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.
Dębica Numer komisji: 5 Przedszkole Miejskie Nr 12
Dębica Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie Nr 9
Dębica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Dębica Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9
Dębica Numer komisji: 9 Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy
Dębica Numer komisji: 10 I Liceum Ogólnokształcące
Dębica Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 2 Integracyjne
Dębica Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Dębica Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 10
Dębica Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 10
Dębica Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 12
Dębica Numer komisji: 16 Przedszkole Miejskie nr 6
Dębica Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 6
Dębica Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2
Dębica Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi
Dębica Numer komisji: 20 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
Dębica Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 8
Dębica Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Dębica Numer komisji: 23 Zespół Opieki Zdrowotnej
Dębica Numer komisji: 24 Zakład Karny
Dęborzyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dęborzynie
Dębowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Armii Krajowej
Dobrków Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie
Dobrków Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrkowie
Dobrynin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dobryninie
Dobrzechów Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Dobrzechowie
Domacyny Numer komisji: 8 Budynek wiejski w Domacynach
Domatków Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Domatkowie
Dulcza Mała Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej
Dulcza Wielka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Dulczy Wielkiej
Dzikowiec Numer komisji: 1 Samorządowe Centrum Kultury w Dzikowcu
Frysztak Numer komisji: 1 Urząd Gminy we Frysztaku
Frysztak Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego Nr 1 we Frysztaku
Gawłuszowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Gawłuszowicach
Gbiska Numer komisji: 7 Remiza OSP w Gbiskach
Gębiczyna Numer komisji: 7 Centrum Edukacji Ekologicznej
Glinik Numer komisji: 2 Budynek wielofunkcyjny w Gliniku
Glinik Charzewski Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Gliniku Charzewskim
Glinik Górny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Gliniku Górnym
Glinik Zaborowski Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Gliniku Zaborowskim
Gliny Małe Numer komisji: 7 Zespół Szkół Społecznych w Glinach Małych
Gliny Wielkie Numer komisji: 5 Budynek szkoły w Glinach Wielkich
Głobikowa Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Głobikowej
Głowaczowa Numer komisji: 10 Wiejskie Centrum Kultury Głowaczowa
Gnojnica Numer komisji: 9 Zespół Szkół w Gnojnicy Dolnej
Gnojnica Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. ppłk. Łukasza Cieplińskiego w Gnojnicy Woli
Godowa Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Godowej
Gogołów Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Gogołowie
Gorzejowa Numer komisji: 10 Dom Ludowy w Gorzejowej
Góra Motyczna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mroczki w Górze Motycznej
Góra Ropczycka Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Górze Ropczyckiej
Górki Numer komisji: 4 Niepubliczny Zespół Szkół w Górkach
Grabiny Numer komisji: 11 Wiejskie Centrum Kultury Grabiny
Grochowe Numer komisji: 8 Gminny Ośrodek Kultury w Grochowem
Grodzisko Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Grudna Górna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Grudnej Górnej
Grzybów Numer komisji: 9 Dom Strażaka w Grzybowie
Gumniska Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gumniskach
Gumniska Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gumniskach
Gwoździanka Numer komisji: 3 Dom Wiejski w Gwoździance
Gwoźnica Dolna Numer komisji: 5 Dom Strażaka w Gwoźnicy Dolnej
Gwoźnica Górna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Juliana Przybosia w Gwoźnicy Górnej
Hadykówka Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Hadykówce
Hucina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Hucinie
Hucisko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Hucisku
Huta Gogołowska Numer komisji: 5 Budynek Wiejski w Hucie Gogołowskiej
Huta Komorowska Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Hucie Komorowskiej
Huta Przedborska Numer komisji: 14 Remiza OSP w Hucie Przedborskiej
Iwierzyce Numer komisji: 1 Były budynek Zespołu Szkół w Iwierzycach
Izbiska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Izbiskach
Jagodnik Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Jagodniku
Jamy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Jamach
Janowiec Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Janowcu
Jaszczurowa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Jaszczurowej
Jaślany Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Jaślanach
Jawornik Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Jaworniku
Jaworze Górne Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworzu Górnym
Jazowa Numer komisji: 13 Dom Ludowy w Jazowej
Jaźwiny Numer komisji: 4 Wiejskie Centrum Kultury Jaźwiny
Jodłowa Numer komisji: 1 Sala Gimnastyczna w Jodłowej
Jodłowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej
Jodłowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej
Jodłowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej
Kalembina Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Kalembinie
Kamienica Dolna Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Kamienicy Dolnej
Kamienica Górna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej
Kamionka Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionce
Kębłów Numer komisji: 10 Budynek wiejski w Kębłowie
Kiełków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kiełkowie
Kiełków Numer komisji: 11 Prywatny Dom Opieki Barbara Markulis
Klecie Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Kleciach
Klęczany Numer komisji: 16 Dom Ludowy w Klęczanach
Kliszów Numer komisji: 5 Dom Strażaka w Kliszowie
Kłapówka Numer komisji: 15 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Kłapówce
Kobyle Numer komisji: 9 Budynek Wiejski w Kobylu
Kochanówka Numer komisji: 14 Dzienny Dom Pobytu dla osób starszych
Kolbuszowa Numer komisji: 1 Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej
Kolbuszowa Numer komisji: 2 Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej
Kolbuszowa Numer komisji: 3 Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej
Kolbuszowa Numer komisji: 4 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej
Kolbuszowa Numer komisji: 5 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej
Kolbuszowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kolbuszowej
Kolbuszowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kolbuszowej
Kolbuszowa Numer komisji: 24 Szpital SP ZOZ w Kolbuszowej
Kolbuszowa Dolna Numer komisji: 8 Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej
Kolbuszowa Górna Numer komisji: 11 Filia Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej Górnej
Kolbuszowa Górna Numer komisji: 12 Filia Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej Górnej
Komorów Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Komorowie
Konieczkowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Konieczkowej
Kopcie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kopciach
Korczowiska Numer komisji: 6 Remiza OSP w Korczowiskach
Korzeniów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Korzeniowie
Kosowy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kosowach
Kozłów Numer komisji: 9 Remiza OSP w Kozłowie
Kozłówek Numer komisji: 11 Szkoła Filialna w Kozłówku
Kozodrza Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozodrzy
Kożuchów Numer komisji: 10 Dom Strażaka w Kożuchowie
Krzątka Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzątce
Krzątka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Klatkach
Krzemienica Numer komisji: 2 Dom Strażaka w Krzemienicy
Krzywa Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa w Krzywej
Książnice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Książnicach
Kupno Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Kupnie
Latoszyn Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Latoszynie
Leszcze Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Leszczach
Lipiny Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach
Lipnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lipnicy
Lubla Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Lubli
Lubzina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lubzinie
Lutcza Numer komisji: 7 Zespół Szkół im. Św. Rodziny w Lutczy
Ławnica Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole w Ławnicy
Łączki Brzeskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łączkach Brzeskich
Łączki Kucharskie Numer komisji: 3 Dom Strażaka w Łączkach Kucharskich
Łęki Dolne Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łękach Dolnych
Łęki Górne Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Łękach Górnych
Łętownia Numer komisji: 9 Budynek OSP w Łętowni
Łysaków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Łysakowie
Łysakówek Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Łysakówku
Machowa Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej
Majdan Królewski Numer komisji: 1 Urząd Gminy Majdan Królewski
Malinie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Maliniu
Mała Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Sinki w Małej
Markuszowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Markuszowej
Mazury Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mazurach
Mechowiec Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Dzikowcu Filia w Mechowcu
Mielec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 12
Mielec Numer komisji: 2 Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu
Mielec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Mielec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 7 (dawny budynek AGH)
Mielec Numer komisji: 5 Przedszkole Miejskie Nr 12
Mielec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3
Mielec Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie Nr 7
Mielec Numer komisji: 8 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
Mielec Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1
Mielec Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Mielec Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 9
Mielec Numer komisji: 12 Żłobek Miejski Nr 3
Mielec Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 8
Mielec Numer komisji: 14 Warsztat Terapii Zajęciowej
Mielec Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 9
Mielec Numer komisji: 16 Przedszkole Miejskie Nr 6
Mielec Numer komisji: 17 Przedszkole Miejskie Nr 4
Mielec Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 7
Mielec Numer komisji: 19 Samorządowe Centrum Kultury
Mielec Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 6
Mielec Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 6 (dawne Gimnazjum Nr 1)
Mielec Numer komisji: 22 Dom Strażaka
Mielec Numer komisji: 23 Klub Integracji Społecznej MOPS
Mielec Numer komisji: 24 Przedszkole Miejskie Nr 16
Mielec Numer komisji: 25 Żłobek Miejski Nr 7
Mielec Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 13
Mielec Numer komisji: 27 Dom Pomocy Społecznej
Mielec Numer komisji: 28 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
Mielec Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 11
Mielec Numer komisji: 30 Przedszkole Miejskie Nr 20
Mielec Numer komisji: 31 Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Mielec Numer komisji: 32 Dom Pomocy Społecznej w Mielcu
Młodochów Numer komisji: 3 Dom Strażaka w Młodochowie
Mokre Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Mokrem
Nagawczyna Numer komisji: 18 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nagawczynie
Nagawczyna Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nagawczynie
Nagoszyn Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Nagoszynie
Nawsie Numer komisji: 5 Filia GOKiW w Nawsiu
Nawsie Brzosteckie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Nawsiu Brzosteckim
Niebylec Numer komisji: 1 Urząd Stanu Cywilnego Niebylec
Niebylec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Niebylcu
Niedźwiada Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej
Niedźwiada Numer komisji: 6 Dom Kultury w Niedźwiadzie
Niedźwiada Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej
Niewodna Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Filialnej im. ks. Jerzego Popiełuszki w Niewodnej
Niwiska Numer komisji: 1 Urząd Gminy Niwiska
Nockowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nockowej
Nowa Wieś Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 23 Remiza OSP w Nowej Wsi
Ocieka Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ociece
Okonin Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Okoninie
Olchowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Olchowej
Olimpów Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Olimpowie
Opacionka Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Opacionce
Oparówka Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Oparówce
Orłów Numer komisji: 9 Dom Wiejsko-Strażacki w Orłowie
Ostrowy Baranowskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ostrowach Baranowskich
Ostrowy Tuszowskie Numer komisji: 4 Centrum Edukacji Ekologicznej Puszcza Sandomierska w Ostrowach Tuszowskich
Ostrów Numer komisji: 1 Dom Strażaka w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Ostrówku
Otałęż Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Otałęży
Padew Narodowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Padwi Narodowej
Padew Narodowa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Padwi Narodowej
Parkosz Numer komisji: 14 Publiczna Szkoła Podstawowa w Parkoszu
Parkosz Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej w Parkoszu
Partynia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Partyni
Paszczyna Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Paszczynie
Piątkowiec Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Piątkowcu
Piechoty Numer komisji: 3 Budynek wiejski w Piechotach
Pień Numer komisji: 14 Dom Strażaka w Pniu
Pilzno Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Pilzno Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie
Pławo Numer komisji: 2 Budynek szkoły w Pławie
Podborze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Podborzu
Podgrodzie Numer komisji: 10 Zespół Szkół w Podgrodziu
Podlesie Numer komisji: 6 Dom Kultury Podlesie
Podlesie Numer komisji: 13 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Podleszany Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Podleszanach
Podole Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Podolu
Połomia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Połomi
Poręby Dymarskie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Porębach Dymarskich
Poręby Kupieńskie Numer komisji: 16 Remiza OSP w Porębach Kupieńskich
Przecław Numer komisji: 1 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Przecławiu
Przecław Numer komisji: 9 Budynek Komunalny Stadion-Przecław
Przeczyca Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Przeczycy
Przedbórz Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa w Przedborzu
Przeryty Bór Numer komisji: 7 Wiejskie Centrum Kultury Przeryty Bór
Przyborów Numer komisji: 12 Osiedlowe Centrum Kultury Przyborów
Przykop Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Przykopie
Przyłęk Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Przyłęku
Pstrągowa Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Pstrągowej
Pstrągowa Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Pstrągowej Woli
Pstrągówka Numer komisji: 7 Szkoła Filialna w Pstrągówce
Pułanki Numer komisji: 8 Budynek Wiejski w Pułankach
Pustków Numer komisji: 16 Zespół Szkół w Pustkowie
Pustków Numer komisji: 17 Zespół Szkół w Pustkowie
Pustków-Osiedle Numer komisji: 12 Zespół Szkół w Pustkowie-Osiedlu
Pustków-Osiedle Numer komisji: 13 Zespół Szkół w Pustkowie-Osiedlu
Pustków-Osiedle Numer komisji: 20 Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica z/s w Pustkowie-Osiedlu
Pustków, Krownice Numer komisji: 15 Remiza OSP w Pustkowie-Krownicach
Pustynia Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Pustyni
Radomyśl Wielki Numer komisji: 1 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim
Radomyśl Wielki Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim
Raniżów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Raniżów (sala kina)
Ropczyce Numer komisji: 11 Dom Strażaka w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 12 Dom Strażaka w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 13 Środowiskowy Dom Samopomocy w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 3 w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 16 Publiczne Przedszkole nr 3 w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 17 Dom Kultury w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 20 Publiczne Przedszkole nr 2 w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 22 Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach
Ropczyce Numer komisji: 23 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ropczycach
Rożniaty Numer komisji: 5 Budynek wiejski w Rożniatach
Róża Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Róża
Różanka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Różance
Ruda Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rudzie
Ruda Numer komisji: 18 Dom Ludowy w Rudzie
Ruda Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej w Rudzie
Rusinów Numer komisji: 4 Remiza OSP Rusinów
Rydzów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Rydzowie
Rzemień Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rzemieniu
Rzędzianowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rzędzianowicach
Sadkowa Góra Numer komisji: 10 Dom Strażaka w Sadkowej Górze
Sarnów Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Sarnowie
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 9 Świetlica przy Przedszkolu w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski Numer komisji: 23 Szpital Powiatowy w Sędziszowie Małopolskim, Oddział Chorób Wewnętrznych
Siedlanka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Siedlance
Siedliska-Bogusz Numer komisji: 9 Dom Strażaka w Siedliskach-Bogusz
Sielec Numer komisji: 2 Dom Wiejski w Sielcu
Skrzyszów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie
Słotowa Numer komisji: 15 Dom Ludowy w Słotowej
Staniszewskie Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Staniszewskiem
Stara Jastrząbka Numer komisji: 5 Dom Kultury Stara Jastrząbka
Stasiówka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stasiówce
Stępina Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Stępinie
Stobierna Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stobiernej
Straszęcin Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Straszęcinie
Straszęcin Numer komisji: 14 Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy-Oddziały w Straszęcinie
Strzegocice Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach
Strzyżów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strzyżowie
Strzyżów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie
Strzyżów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzyżowie
Strzyżów Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe Michałki w Strzyżowie
Strzyżów Numer komisji: 5 Dom Kultury Sokół w Strzyżowie
Surowa Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Surowej
Szkodna Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Szkodnej
Szufnarowa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szufnarowej
Świerczów Numer komisji: 17 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Świerczowie
Tropie Numer komisji: 8 Budynek OSP w Tropii
Trzciana Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Trzcianie
Trześń Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Trześni
Trześń Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Trześni
Trzęsówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trzęsówce
Tułkowice Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Filialnej w Tułkowicach
Tuszów Narodowy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym
Tuszyma Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Tuszymie
Twierdza Numer komisji: 10 Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku
Wadowice Dolne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych
Wadowice Górne Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wadowicach Górnych
Wampierzów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wampierzowie
Werynia Numer komisji: 10 Dom Ludowy w Weryni
Widełka Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Widełce
Widełka Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Widełce
Wielopole Skrzyńskie Numer komisji: 3 GOKiW w Wielopolu Skrzyńskim
Wiercany Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wiercanach
Wiewiórka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wiewiórce
Wilcza Wola Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Spiach
Wilcza Wola Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wilczej Woli
Wiśniowa Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury w Wiśniowej
Wiśniowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Bystrzycy, Szkoła Filialna w Wiśniowej
Wojków Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury w Wojkowie
Wola Mielecka Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Woli Mieleckiej
Wola Ociecka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Ocieckiej
Wola Pławska Numer komisji: 3 Budynek szkoły w Woli Pławskiej
Wola Raniżowska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Woli Raniżowskiej
Wola Raniżowska Numer komisji: 8 Środowiskowy Dom Samopomocy w Porębach Wolskich
Wola Rusinowska Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rusinowskiej
Wola Wadowska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Woli Wadowskiej
Wola Wielka Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej
Wola Zdakowska Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Woli Zdakowskiej
Wola Żyrakowska Numer komisji: 2 Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie
Wysoka Strzyżowska Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej
Wysoka Strzyżowska Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 2 Wysokiej Strzyżowskiej
Wyżne Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Wyżnem
Zaborcze Numer komisji: 10 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Zaborczu
Zaborów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zaborowie
Zabrnie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Zabrniu
Zaduszniki Numer komisji: 11 Dom Wielofunkcyjny w Zadusznikach
Zagorzyce Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Dolnych
Zagorzyce Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych
Zapole Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Zapolu
Zarębki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Zarębkach
Zarównie Numer komisji: 2 Budynek po byłej szkole filialnej w Zarówniu
Zasów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Rodziny Łubieńskich w Zasowie
Zawada Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Zawadzie
Zawadka Numer komisji: 20 Dzienny Dom Senior-WIGOR w Zawadce
Zawierzbie Numer komisji: 13 Gminny Żłobek w Żyrakowie
Zdziarzec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Zdziarcu
Zdżary Numer komisji: 7 Szkoła Filialna w Zdżarach
Zgórsko Numer komisji: 12 Agronomówka w Zgórsku
Zielonka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zielonce
Zielonka Numer komisji: 7 Remiza OSP w Posuchach
Ziempniów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ziempniowie
Złotniki Numer komisji: 8 Społeczna Szkoła Podstawowa w Złotnikach
Zwiernik Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwierniku
Żarnowa Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Żarnowej
Żarówka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Żarówce
Żdżary, Nowa Wieś Numer komisji: 14 Wiejskie Centrum Kultury Żdżary
Żyraków Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Żyrakowie
Żyznów Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Żyznowie
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!