PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 315 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Bajdy Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Barycz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Baryczy
Bączal Dolny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym
Bierówka Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Bieździedza Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bieździedzy
Bieździedza Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Bieździedzy
Blizne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem
Blizne Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Św. Michała Archanioła w Bliznem
Błażkowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa-świetlica
Błażkowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa-sala lekcyjna
Bóbrka Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Placówek w Bóbrce
Bratkówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Brzozów Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Brzozowie (sala konferencyjna I p. , nr 117)
Brzozów Numer komisji: 2 Ratusz Miejski w Brzozowie, ul. Rynek 10 (I piętro)
Brzozów Numer komisji: 3 Budynek administracyjny Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, ul. Ks. J. Bielawskiego 18 (świetlica)
Brzozów Numer komisji: 16 Budynek Szpitala
Brzozów Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie
Brzyska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa-sala lekcyjna
Brzyska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa-świetlica
Brzyście Numer komisji: 14 Dom Ludowy
Buków Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Bukowie
Bzianka Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Bziance
Cergowa Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Cergowej
Chlebna Numer komisji: 7 Sala Domu Ludowego Chlebna
Chorkówka Numer komisji: 2 Sala narad Urzędu Gminy w Chorkówce
Chrząstówka Numer komisji: 8 Budynek Rekreacyjno-Sportowy w Chrząstówce
Cieklin Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Cieklinie
Czarnorzeki Numer komisji: 5 Budynek Szkoły Podstawowej w Czarnorzekach
Czeluśnica Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Dąbrówka Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Desznica Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Desznicy
Dębowiec Numer komisji: 4 Urząd Gminy Dębowiec
Długie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Długiem
Dobieszyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
Dobrynia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dobryni
Domaradz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Domaradzu
Domaradz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Domaradzu
Domaradz Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Domaradzu (Poręby)
Draganowa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Draganowej
Dukla Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dukli
Dukla Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli
Dukla Numer komisji: 3 Gminny Klub Seniora w Dukli
Dydnia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni
Faliszówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Faliszówce
Folusz Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Foluszu
Folusz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Foluszu
Glinik Polski Numer komisji: 3 Dom Ludowy-świetlica
Głębokie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Głębokiem
Głojsce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Głojscach
Głowienka Numer komisji: 1 Dom Ludowy w Głowience
Golcowa Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Golcowej
Golcowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Golcowej
Gorajowice Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Gorajowicach
Gorzyce Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Gorzycach
Górki Numer komisji: 9 Dom Strażaka w Górkach
Grab Numer komisji: 1 Budynek Byłej Szkoły Podstawowej w Grabiu
Grabownica Starzeńska Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (parter)
Grabownica Starzeńska Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej (I piętro)
Grabówka Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Grabówce
Haczów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Haczowie-świetlica na parterze
Haczów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Haczowie-sala gimnastyczna
Harklowa Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Harklowej
Hłudno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Hłudnie
Humniska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Humniskach
Humniska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach
Humniska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Humniskach
Huta Poręby Numer komisji: 5 Dom Strażaka w Hucie Poręby
Iskrzynia Numer komisji: 6 Budynek Szkoły Podstawowej w Iskrzyni
Iwla Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Iwli
Iwonicz Numer komisji: 2 Dom Parafialny
Iwonicz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Iwonicz Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej dla dorosłych
Iwonicz-Zdrój Numer komisji: 1 Kino Wczasowicz
Iwonicz-Zdrój Numer komisji: 8 Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy Excelsior
Izdebki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach
Izdebki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Izdebkach
Izdebki, Rudawiec Numer komisji: 8 Dom Strażaka w Izdebkach Rudawcu
Jabłonica Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Jabłonicy
Jabłonica Polska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Jabłonicy Polskiej
Jabłonka Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Jabłonce
Jareniówka Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Jasienica Rosielna Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy Rosielnej
Jasionka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Jasionce
Jasionów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jasionowie
Jasło Numer komisji: 1 Urząd Miasta w Jaśle, Sala Posiedzeń RMJ, I piętro
Jasło Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 3 Jasielski Dom Kultury
Jasło Numer komisji: 4 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 5 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 6 Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 7 I Liceum Ogółnokształcące w Jaśle
Jasło Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 20 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
Jasło Numer komisji: 21 MOSiR w Jaśle
Jasło Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 24 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
Jasło Numer komisji: 26 Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
Jasło Numer komisji: 28 Szpital Specjalistyczny w Jaśle
Jasło Numer komisji: 29 Szpital Specjalistyczny w Jaśle
Jasło, Bryły Numer komisji: 8 Dom Ludowy Bryły
Jasło, Brzyszczki Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Jaśle
Jasło, Gamrat Numer komisji: 10 Klub Osiedlowy Gamrat
Jasło, Gądki Numer komisji: 25 Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle
Jasło, Górka Numer komisji: 18 Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
Jasło, Hankówka Numer komisji: 15 Dom Ludowy Hankówka
Jasło, Kaczorowy Numer komisji: 9 Dom Ludowy Kaczorowy
Jasło, Krajowice Numer komisji: 11 Dom Ludowy Krajowice
Jasło, Niegłowice Numer komisji: 27 Dom Ludowy Niegłowice
Jasło, Nowy Żółków Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Jaśle
Jasło, Sobniów Numer komisji: 17 Zespół Szkół Miejskich Nr 5 w Jaśle
Jasło, Ulaszowice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaśle
Jasło, Ulaszowice Numer komisji: 13 Niepubliczne Przedszkole SMYK w Jaśle
Jaszczew Numer komisji: 10 Sala Domu Ludowego Jaszczew
Jaśliska Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Jedlicze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 2 Urząd Gminy Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 4 Sala Domu Ludowego Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 5 Sala Domu Ludowego Jedlicze
Jedlicze Numer komisji: 6 Sala Domu Ludowego Jedlicze
Kąty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kątach
Klimkówka Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Klimkówce
Kobylany Numer komisji: 5 Dom Kultury w Kobylanach
Kołaczyce Numer komisji: 1 Dom Kultury w Kołaczycach
Kołaczyce Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Kołaczycach
Kombornia Numer komisji: 7 Budynek Szkoły Podstawowej w Komborni
Końskie Numer komisji: 10 Dom Ludowy w Końskiem
Kopytowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kopytowej
Korczyna Numer komisji: 1 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie
Korczyna Numer komisji: 2 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie
Korczyna Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Korczynie
Korczyna Numer komisji: 4 Budynek Domu Ludowego w Korczynie-Sporne
Kowalowy Numer komisji: 1 Dom Świetlicowy
Krajowice Numer komisji: 2 Zespół Szkół Społecznych
Krasna Numer komisji: 8 Budynek Szkoły Podstawowej w Krasnej
Krempna Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Krempnej
Krosno Numer komisji: 1 Zespół Szkół Elektrycznych i Ogólnokształcących
Krosno Numer komisji: 2 Miejski Zespół Szkół Nr 3
Krosno Numer komisji: 3 Miejski Zespół Szkół Nr 3
Krosno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Krosno Numer komisji: 5 Dzielnicowy Dom Ludowy
Krosno Numer komisji: 6 Miejski Zespół Szkół Nr 1
Krosno Numer komisji: 7 Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Krosno Numer komisji: 8 Miejski Zespół Szkół Nr 6
Krosno Numer komisji: 9 Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego
Krosno Numer komisji: 10 Miejski Zespół Szkół Nr 8
Krosno Numer komisji: 11 Miejski Zespół Szkół Nr 8
Krosno Numer komisji: 12 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Krosno Numer komisji: 13 Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych
Krosno Numer komisji: 14 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Krosno Numer komisji: 15 Dzielnicowy Dom Ludowy PUCHATEK
Krosno Numer komisji: 16 Miejski Zespół Szkół Nr 4
Krosno Numer komisji: 17 Miejski Zespół Szkół Nr 4
Krosno Numer komisji: 18 Miejski Zespół Szkół Nr 4
Krosno Numer komisji: 19 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NASZE ZDROWIE
Krosno Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 5
Krosno Numer komisji: 21 Miejski Zespół Szkół Nr 7
Krosno Numer komisji: 22 Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych
Krosno Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi
Krosno Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi
Krosno Numer komisji: 25 Dom Pomocy Społecznej Nr 1
Krosno Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej Nr 2
Krosno Numer komisji: 27 Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie
Krosno Numer komisji: 28 Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie
Krościenko Wyżne Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krościenko Wyżne Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Krościenko Wyżne Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole
Królik Polski Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Króliku Polskim
Krzemienna Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Krzemiennej
Krzywe Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Krzywem
Kunowa Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Kunowej
Ladzin Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Ladzinie
Leśniówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Leśniówce
Lipnica Górna Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Lipnicy Górnej
Lisów Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Lisowie
Lubatowa Numer komisji: 5 Remiza OSP
Lubatowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Lubatówka Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Lublica Numer komisji: 5 Zespół Szkół Społecznych
Łajsce Numer komisji: 8 Dom Ludowy
Łaski Numer komisji: 11 Dom Strażaka
Łazy Dębowieckie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łazach Dębowieckich
Łączki Jagiellońskie Numer komisji: 9 Dzienny Dom Senior Wigor
Łęki Dukielskie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich
Łęki Dukielskie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Łękach Dukielskich
Łęki Strzyżowskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łężany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łężanach
Łężyny Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łężynach
Łubno Szlacheckie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łysa Góra Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Łysej Górze
Machnówka Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Machnówce
Majscowa Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Majscowej
Makowiska Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Makowiskach
Malinówka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Malinówce
Miejsce Piastowe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym
Milcza Numer komisji: 8 Zespół Szkół Publicznych w Milczy
Moderówka Numer komisji: 11 Sala Domu Ludowego Moderówka
Moszczaniec Numer komisji: 3 Budynek użytkowy-Świetlica-Moszczaniec
Moszczaniec Numer komisji: 4 Zakład Karny w Łupkowie-Oddział Zewnętrzy w Moszczańcu
Mrukowa Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Mrukowej
Myscowa Numer komisji: 3 Budynek Byłej Szkoły Podstawowej w Myscowej
Mytarz Numer komisji: 2 Remiza OSP Mytarz
Niebocko Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Niebocku
Niegłowice Numer komisji: 13 Dom Ludowy
Nienaszów Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Nienaszowie
Niepla Numer komisji: 7 Szkoła podstawowa w Niepli
Niewistka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Niewistce
Niżna Łąka Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Niżnej Łące
Nowy Glinik Numer komisji: 7 Dom Ludowy
Nowy Żmigród Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie
Nozdrzec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Nozdrzcu
Obarzym Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Obarzymie
Odrzykoń Numer komisji: 1 Dom Kultury
Odrzykoń, Głębokie Numer komisji: 11 Dom Ludowy
Opacie Numer komisji: 21 Dom Ludowy
Orzechówka Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Orzechówce
Osiek Jasielski Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Osieku Jasielskim
Osobnica Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2
Osobnica Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy
Osobnica Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Osobnicy
Pielgrzymka Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Pielgrzymce
Pietrusza Wola Numer komisji: 10 Oddział Przedszkolny
Piotrówka Numer komisji: 12 Sala Domu Ludowego Piotrówka
Polany Numer komisji: 4 Remiza OSP w Polanach
Poraj Numer komisji: 9 Dom Strażaka w Poraju
Posada Górna Numer komisji: 11 Zespół Szkół Publicznych w Posadzie Górnej
Potok Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Potok
Potok Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Potok
Przybówka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Przysieki Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Przysiekach
Przysietnica Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy
Przysietnicy Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Przysietnicy
Pusta Wola Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Pustej Woli
Pustyny Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Pustynach
Radość Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Radości
Rogi Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Rogach
Równe Numer komisji: 10 Szkoła Podsawowa w Równem
Równe Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Równem
Rymanów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
Rymanów Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Rymanowie
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 7 Galeria Zdrój w Rymanowie-Zdroju
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 14 Szpital uzdrowiskowy Eskulap
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 15 Szpital uzdrowiskowy Zimowit
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 16 Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej Polonia
Rymanów-Zdrój Numer komisji: 17 Sanatorium Uzdrowiskowe Stomil
Samoklęski Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Samoklęskach
Sądkowa Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Siedliska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska Sławęcińskie Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Siedliskach Sławęcińskich
Sieklówka Numer komisji: 6 Zespół Szkół Społecznych im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Sieklówce
Sieniawa Numer komisji: 6 Hala Sportowa w Sieniawie
Siepietnica Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Siepietnicy
Skalnik Numer komisji: 10 Dom Ludowy w Skalniku
Skołyszyn Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie
Sowina Numer komisji: 7 Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Sowinie
Stara Wieś Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Stara Wieś Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Stary Żmigród Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Starym Żmigrodzie
Sulistrowa Numer komisji: 10 Dom Strażaka w Sulistrowej
Szczepańcowa Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Szczepańcowej
Szebnie Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Świątkowa Wielka Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Świątkowej Wielkiej
Świerzowa Polska Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Świerzowej Polskiej
Święcany Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Święcanach
Targowiska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Targowiskach
Targowiska, Zalesie Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Zalesiu
Tarnowiec Numer komisji: 1 Dom Ludowy
Tarnowiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Temeszów Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Temeszowie
Teodorówka Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Teodorówce
Toki Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Tokach
Trzciana Numer komisji: 14 Dom Ludowy w Trzcianie
Trzcinica Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Trzcinicy
Trzcinica Numer komisji: 19 Dom Ludowy
Trześniów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Trześniowie
Turze Pole Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Turzym Polu
Tylawa Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Tylawie
Ujazd Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Umieszcz Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Ustrobna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wara Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Warze
Warzyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Warzycach
Warzyce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Warzycach
Warzyce Numer komisji: 22 Zakład Karny w Warzycach
Wesoła Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wesołej
Wesoła, Magierów Numer komisji: 10 Dom Strażaka w Wesołej Magierowie
Wesoła, Ujazdy Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wesołej
Węglówka Numer komisji: 9 Budynek Szkoły Podstawowej w Węglówce
Widacz Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Widaczu
Wietrzno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wietrznie
Witryłów Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Witryłowie
Wojaszówka Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Wojkówka Numer komisji: 8 Dom Ludowy
Wola Dębowiecka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Woli Dębowieckiej
Wola Jasienicka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Księdza Biskupa Jakuba Glazera w Woli Jasienickiej
Wola Komborska Numer komisji: 10 Budynek Domu Ludowego w Woli Komborskiej
Wola Niżna Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Wolica Numer komisji: 10 Świetlica Domu Ludowego
Wrocanka Numer komisji: 8 Dom Ludowy we Wrocance
Wrocanka Numer komisji: 10 Dom Ludowy
Wróblik Królewski Numer komisji: 13 Dom Ludowy we Wróbliku Królewskim
Wróblik Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa we Wróbliku Szlacheckim
Wróblowa Numer komisji: 6 Dom Ludowy
Wydrna Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wydrnej
Wzdów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa we Wzdowie
Załęże Numer komisji: 3 Remiza OSP w Załężu
Zarzecze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu
Zawadka Osiecka Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Zawadce Osieckiej
Zimna Woda Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Zmiennica Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Zmiennicy
Zręcin Numer komisji: 13 Dom Ludowy w Zręcinie
Żarnowiec Numer komisji: 15 Sala Domu Ludowego Żarnowiec
Żeglce Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Żeglcach
Żółków Numer komisji: 12 Budynek Rekreacyjno Sportowy w ŻÓŁKOWIE
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!