PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 513 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamówka Numer komisji: 1 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Adamówce
Aksmanice Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Aksmanicach
Babice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Babicach
Bachórzec Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu
Bachów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Bachowie
Baligród Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Bandrów Narodowy Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Bandrowie Narodowym
Basznia Dolna Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Baszni Dolnej
Basznia Górna Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Baszni Górnej
Batycze Numer komisji: 1 Dom Ludowy w Batyczach
Bażanówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bażanówce
Berezka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Berezce
Besko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Besko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Besko Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Bezmiechowa Dolna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Białoboki Numer komisji: 2 Dzienny Dom Senior Wigor w Białobokach
Bihale Numer komisji: 6 Świetlica w Bihalach
Bircza Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. ks. prałata płk. T. Dłubacza w Birczy
Bircza Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. ks. prałata płk. T. Dłubacza w Birczy
Bobrówka Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska Bobrówka
Bolestraszyce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bolestraszycach
Boratyn Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Borchów Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Borchowie
Bóbrka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce
Brelików Numer komisji: 21 Świetlica w Brelikowie
Brzegi Dolne Numer komisji: 15 Świetlica w Brzegach Dolnych
Brzeżawa Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Brzeżawie
Bukowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Bukowcu
Bukowsko Numer komisji: 1 Urząd Gminy (sala narad)
Buszkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Buszkowicach
Buszkowiczki Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Buszkowiczkach
Bykowce Numer komisji: 19 Wiejski Dom Kultury
Bystrowice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Bystrowicach
Cetula Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Cetuli
Cewków Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Cewkowie
Cewków Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Cewkowie-Woli
Chałupki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Chałupkach
Charytany Numer komisji: 2 Świetlica RZS Charytany
Chłopice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Chłopicach
Chmiel Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Chmielu
Chotylub Numer komisji: 1 Dom Strażaka
Chotyniec Numer komisji: 1 Budynek Szkoły w Chotyńcu
Ciemięrzowice Numer komisji: 11 Dom Ludowy w Ciemięrzowicach
Cieplice Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Cieplicach
Cieszacin Mały Numer komisji: 8 Remizo-Świetlica w Cieszacinie Małym
Cieszacin Wielki Numer komisji: 7 Centrum Kultury w Cieszacinie Wielkim
Cieszanów Numer komisji: 2 Centrum Kultury i Sportu
Cieszanów Numer komisji: 3 Centrum Edukacji Ekologicznej
Cisna Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Czarna Dolna Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Czarnej Dolnej
Czarna Górna Numer komisji: 1 Gminny Dom Kultury w Czarnej
Czaszyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Czaszynie
Cząstkowice Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Cząstkowicach
Czelatyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czelatycach
Czerce Numer komisji: 1 Remizo-świetlica w Czercach
Czerteż Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Czerwona Wola Numer komisji: 2 Remizo-świetlica w Czerwonej Woli
Dachnów Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Darowice Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Darowicach
Dąbków Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Dąbkowie
Dębna Numer komisji: 15 Wiejski Dom Kultury
Dębów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dębowie
Długie Numer komisji: 4 Dom Kultury w Długiem
Dobkowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Dobra Numer komisji: 3 Remizo-świetlica w Dobrej
Drohobyczka Numer komisji: 2 Filia Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedmieściu Dubieckim w ZS w Przedmieściu Dubieckim-ZS w Drohobyczce
Drohojów Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Drohojowie
Dubiecko Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Dubiecku
Duńkowice Numer komisji: 3 Budynek Szkoły w Duńkowicach
Duńkowiczki Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Duńkowiczkach
Dwernik Numer komisji: 3 Remiza Strażacka w Dwerniku
Dybków Numer komisji: 4 Remizo-świetlica w Dybkowie
Falejówka Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Fredropol Numer komisji: 1 Remiza OSP w Fredropolu
Futory Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Futorach
Gać Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Gaci
Głogowiec Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Głogowcu
Gniewczyna Łańcucka Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Gniewczynie Łańcuckiej
Gniewczyna Tryniecka Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Gniewczynie Trynieckiej
Gorliczyna Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe p. n. Mali Odkrywcy w Gorliczynie
Gorzyce Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury Gorzyce
Grochowce Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Grochowcach
Grzęska Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Grzęsce
Gwizdaj Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Gwizdaju
Hadle Szklarskie Numer komisji: 2 Remiza OSP Hadle Szklarskie
Hawłowice Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Hawłowicach
Hermanowice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Hermanowicach
Hłomcza Numer komisji: 18 Wiejski dom Kultury
Hnatkowice Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Hnatkowicach
Hoczew Numer komisji: 8 Zespół Szkół Samorządowych
Horyniec-Zdrój Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Horyniec-Zdrój ul. Jana III Sobieskiego 8
Horyniec-Zdrój Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Horyniec-Zdrój ul. Jana III Sobieskiego 2a
Horyniec-Zdrój Numer komisji: 6 Świetlica wiejska Horyniec-Zdrój ul. Lipowa 13
Hoszów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Hoszowie
Hruszowice Numer komisji: 1 Swietlica Wiejska w Gajach
Hucisko Jawornickie Numer komisji: 3 Remiza OSP Hucisko Jawornickie
Hucisko Nienadowskie Numer komisji: 8 Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w ZS w Nienadowej-ZS w Hucisku Nienadowskim
Hureczko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Hureczku
Hurko Numer komisji: 2 Remiza OSP w Hurku
Huta Brzuska Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Hucie Brzuskiej
Huta Różaniecka Numer komisji: 7 Budynek Schroniska Turystycznego w Hucie Różanieckiej
Huwniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Huwnikach
Huwniki Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach
Huzele Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Jaćmierz Numer komisji: 2 Dom Kultury w Jaćmierzu
Jagiełła Numer komisji: 4 Zespół Szkoły: Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Jagielle
Jaksmanice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Jaksmanicach
Jankowce Numer komisji: 5 Remiza OSP
Jankowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska Jankowice
Jarosław Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 6
Jarosław Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 11
Jarosław Numer komisji: 3 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
Jarosław Numer komisji: 4 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o.
Jarosław Numer komisji: 5 Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
Jarosław Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Jarosław Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 10
Jarosław Numer komisji: 8 Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych
Jarosław Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Nr 8
Jarosław Numer komisji: 10 Miejskie Przedszkole Nr 10
Jarosław Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole Nr 10
Jarosław Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5
Jarosław Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 5
Jarosław Numer komisji: 14 Żłobek Miejski Radosny zakątek
Jarosław Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2
Jarosław Numer komisji: 16 Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
Jarosław Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 4
Jarosław Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 11
Jarosław Numer komisji: 19 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Jarosław Numer komisji: 20 Miejskie Przedszkole Nr 12
Jarosław Numer komisji: 21 Dzienny Dom Senior +
Jarosław Numer komisji: 22 Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu
Jarosław Numer komisji: 23 Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu
Jawornik Polski Numer komisji: 1 Urząd Gminy Jawornik Polski
Jodłówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jodłówce
Jodłówka Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce Parcelacji
Jurowce Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Kalników Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kalnikowie
Kalwaria Pacławska Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Kalwarii Pacławskiej
Kańczuga Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze
Kańczuga Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze
Kańczuga Numer komisji: 9 Hala Sportowa w Kańczudze
Kaszyce Numer komisji: 10 Sala Sportowa przy Szkole Podstawowej w Kaszycach
Kidałowice Numer komisji: 3 Dom Kultury w Kidałowicach
Kisielów Numer komisji: 8 Remiza OSP Kisielów
Kniażyce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kniażycach
Kobylnica Ruska Numer komisji: 7 Świetlica w Kobylnicy Ruskiej
Kobylnica Wołoska Numer komisji: 1 Świetlica w Kobylnicy Wołoskiej
Komańcza Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Koniaczów Numer komisji: 1 Świetlica w Koniaczowie
Korczowa Numer komisji: 5 Budynek Szkoły w Korczowej
Korytniki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Korytnikach
Korzenica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Korzenica
Kosienice Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Kosienicach
Kostarowce Numer komisji: 9 Wiejski Dom Kultury
Kostków Numer komisji: 2 Świetlica w Kostkowie
Kosztowa Numer komisji: 7 Remiza OSP w Kosztowej
Kowalówka Numer komisji: 5 Zaspół Szkolno-Przedszkolny
Kramarzówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kramarzówce
Krasiczyn Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie
Krasne Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Krasnem
Krościenko Numer komisji: 17 Świetlica wiejska w Krościenku
Krowica Lasowa Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych w Krowicy Lasowej
Krowica Sama Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Krowicy Samej
Krówniki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Krównikach
Krzeczowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Poległych w Strajku w 1936 r. w Krzeczowicach
Krzywcza Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Krzywczy
Kuńkowce Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Kuńkowcach
Kupiatycze Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Kupiatyczach
Kupna Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kupnej
Kuźmina Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kuźminie
Laszki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska Laszki
Laszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Laszki
Lesko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Lesko Numer komisji: 2 Przedszkole Samorządowe
Lesko Numer komisji: 3 Bieszczadzki Dom Kultury
Lesko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Lesko Numer komisji: 11 Szpital Powiatowy w Lesku
Leszczawa Dolna Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Leszczawie Dolnej
Leszno Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Lesznie
Leżachów Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Leżachowie
Lipa Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Lipie
Lipsko Numer komisji: 2 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Lipsku
Lisie Jamy Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisich Jamach
Liszna Numer komisji: 16 Wiejski Dom Kultury
Lubaczów Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 2
Lubaczów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lubaczów Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące
Lubaczów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lubaczów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lubaczów Numer komisji: 6 SP ZOZ Szpital Powiatowy
Lubaczów Numer komisji: 7 SP ZOZ Szpital Powiatowy w Lubaczowie
Lutowiska Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lutowiskach
Łapajówka Numer komisji: 9 Remiza OSP Łapajówka
Łazy Numer komisji: 6 Budynek Szkoły w Łazach
Łętownia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Łętowni
Łobozew Dolny Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Łobozewie Dolnym
Łodyna Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Łodynie
Łopuszka Wielka Numer komisji: 3 Dom Kultury w Łopuszce Wielkiej
Łowce-Bojanówka Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Łówcza Numer komisji: 6 Budynek świetlicy wiejskiej w Łówczy
Łuczyce Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Łuczycach
Łukawica Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Łukawicy
Łukawiec Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łukawcu
Łukawiec Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Łukawcu
Łukowe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łukowem
Maćkowice Numer komisji: 6 Budynek OSP w Maćkowicach
Maćkówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Maćkówce
Majdan Sieniawski Numer komisji: 3 Sala Gimnastyczna przy Szkołe Podstawowej im Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim
Makowa Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Makowej
Makowisko Numer komisji: 3 Świetlica w Makowisku
Maleniska Numer komisji: 4 Dom Kultury w Maleniskach
Małkowice Numer komisji: 4 Ośrodek Społeczno-Kulturalny i Rekreacyjno-Sportowy w Małkowicach
Manasterz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Manasterzu
Manasterz Numer komisji: 4 Zespół Szkół i Placówek
Manasterzec Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Markowce Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Mchawa Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mchawie
Medyka Numer komisji: 5 Hala Sportowa w Medyce
Medyka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Medyce Sala Gimnastyczna
Medyka Numer komisji: 9 Zakład Karny w Medyce
Michałówka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Michałówce
Michniowiec Numer komisji: 4 Remizo-świetlica w Michniowcu
Miękisz Nowy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Miękisz Nowy
Miękisz Stary Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska Miękisz Stary
Mikulice Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Mikulicach (budynek byłej remizy OSP)
Mirocin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Mirocinie
Młodowice Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Młodowicach
Młodów Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Młodowie
Młyny Numer komisji: 2 Budynek Wielofunkcyjny w Młynach
Moczary Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Moczarach
Mokre Numer komisji: 7 Dom Strażaka w Mokrem
Mołodycz Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Mołodyczu
Morawsko Numer komisji: 4 Świetlico-remiza w Morawsku
Moszczanica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Moszczanicy
Moszczany Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Moszczanach
Mrzygłód Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Munina Numer komisji: 5 Świetlica przy Szkole Podstawowej w Muninie
Myczkowce Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Myczkowcach
Myczków Numer komisji: 4 Regionalne Centrum Kultury w Myczkowie
Mymoń Numer komisji: 4 Świetlica Młodzieżowa
Nakło Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Nakle
Narol Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Miasta i Gminy Narol
Narol Numer komisji: 8 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu
Nehrybka Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Nehrybce
Niebieszczany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nielepkowice Numer komisji: 11 Dom Kultury w Nielepkowicach
Niemstów Numer komisji: 6 Zaspół Szkolno-Przedszkolny
Nienadowa Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nienadowej w ZS Nienadowa
Nienowice Numer komisji: 7 Budynek Szkoły w Nienowicach
Niziny Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Nizinach
Nowa Grobla Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna Domu Dziecka w Nowej Grobli
Nowe Brusno Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Nowym Brusnie 89
Nowe Sady Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Nowych Sadach
Nowe Sioło Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Nowosielce Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Nowosielcach
Nowosielce Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Nowosielcach
Nowosiółki Numer komisji: 3 Budynek przy Niepublicznej Szkole Podstawowej w Nowosiółkach
Nowotaniec Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Nowy Dzików Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Nowym Dzikowie
Nowy Łupków Numer komisji: 4 Świetlica Zakładu Karnego
Nowy Łupków Numer komisji: 6 Świetlica na terenie Zakładu Karnego
Odrzechowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Odrzechowej
Oleszyce Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Oleszycach
Oleszyce Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Oleszycach
Olszanica Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Olszany Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Olszanach
Olszynka Numer komisji: 12 Dom Ludowy w Olszynce
Orły Numer komisji: 1 Dom Ludowy w Orłach
Orzechowce Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Orzechowcach
Ostrów Numer komisji: 3 Klub Dziecięcy
Ostrów Numer komisji: 8 Budynek Szkoły w Ostrowie
Ostrów Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Ostrowie
Ożańsk Numer komisji: 10 Centrum Kultury w Ożańsku
Pakoszówka Numer komisji: 12 Wiejski Dom Kultury
Pantalowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Pantalowicach
Pawłosiów Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Pawłosiowie
Pawłosiów Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Pawłosiowie
Pełkinie Numer komisji: 6 Dom Kultury w Pełkiniach
Pełnatycze Numer komisji: 5 Szkoła Filialna im. Orła Białego w Pełnatyczach
Pielnia Numer komisji: 6 Dom Kultury Strażak w Pielni
Pigany Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Piganach
Pikulice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Pikulicach
Pisarowce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Piwoda Numer komisji: 8 Dom Kultury w Piwodzie
Płazów Numer komisji: 4 Budynek świetlicy wiejskiej w Płazowie
Pobiedno Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Podemszczyzna Numer komisji: 7 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Ostoja w Podemszczyzna 18, 37 - 620 Horyniec-Zdrój
Polana Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Polanie
Polańczyk Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Polańczyku
Poraż Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Porażu
Prałkowce Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Prałkowcach
Pruchnik Numer komisji: 4 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku
Pruchnik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruchniku Górnym
Pruchnik Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku Dolnym
Prusiek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Przedmieście Dubieckie Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedmieściu Dubieckim-ZS Przedmieście Dubieckie
Przemyśl Numer komisji: 1 Sala Sportowa przy Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o
Przemyśl Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II
Przemyśl Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II
Przemyśl Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy
Przemyśl Numer komisji: 5 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu-Przychodnia Ortopedyczna
Przemyśl Numer komisji: 6 Nadleśnictwo Krasiczyn z siedzibą w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 7 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego
Przemyśl Numer komisji: 8 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego
Przemyśl Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego
Przemyśl Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego
Przemyśl Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy
Przemyśl Numer komisji: 12 Klub Sportowy Czuwaj
Przemyśl Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Zjednoczonej Europy
Przemyśl Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich
Przemyśl Numer komisji: 15 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.
Przemyśl Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich
Przemyśl Numer komisji: 17 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. Newtona
Przemyśl Numer komisji: 18 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
Przemyśl Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 15
Przemyśl Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
Przemyśl Numer komisji: 21 Urząd Miejski w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana
Przemyśl Numer komisji: 23 Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Przemyśl Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Henryka Jordana
Przemyśl Numer komisji: 25 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Przemyśl Numer komisji: 26 I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Przemyśl Numer komisji: 27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 28 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 29 Ośrodek Kopalni Gazu
Przemyśl Numer komisji: 30 Przedszkole Miejskie Nr 19
Przemyśl Numer komisji: 31 Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 32 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Przemyśl Numer komisji: 33 Świetlica Zakładu Karnego
Przemyśl Numer komisji: 34 Miejski Dom Pomocy Społecznej
Przemyśl Numer komisji: 35 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 36 Miejski Dom Pomocy Społecznej
Przemyśl Numer komisji: 37 Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Przemyśl Numer komisji: 38 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Opieki Paliatywnej Santa-Rita
Przemyśl Numer komisji: 39 Centrum Medyczno-Charytatywne im. Św. Józefa w Przemyślu
Przeworsk Numer komisji: 1 Środowiskowy Dom Samopomocy
Przeworsk Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Przeworsk Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
Przeworsk Numer komisji: 4 Urząd Miasta Przeworska
Przeworsk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Przeworsk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Przeworsk Numer komisji: 7 Wyższa Szkoła Społeczno-Gospodarcza
Przeworsk Numer komisji: 8 Miejski Klub Kultury
Przeworsk Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2
Przeworsk Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Przeworsk Numer komisji: 11 Zespół Szkół Zawodowych
Przeworsk Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1
Przeworsk Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3
Przeworsk Numer komisji: 14 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Radawa Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Radawie
Radymno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939r.
Radymno Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych
Radymno Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe
Rączyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rączynie
Reczpol Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Reczpolu
Rokietnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
Rokietnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rokietnicy Woli
Ropienka Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa w Ropience
Rozbórz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rozborzu
Rozbórz Długi Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rozborzu Długim
Rozbórz Okrągły Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozborzu Okrągłym
Roźwienica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Roźwienicy
Rożniatów Numer komisji: 6 Szkoła Filialna im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Rożniatowie
Równia Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Równi
Ruda Różaniecka Numer komisji: 5 Budynek Zespołu Szkół w Rudzie Różanieckiej
Ruda Różaniecka Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej w Rudzie Różanieckiej
Rudka Numer komisji: 7 Remizo-świetlica w Rudce
Rudołowice Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Rudołowicach
Ruszelczyce Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Ruszelczycach
Rybotycze Numer komisji: 6 Szkoła Filialna w Rybotyczach
Ryszkowa Wola Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Ryszkowej Woli
Rzepedź Numer komisji: 5 Rzepedzki Ośrodek Kultury
Rzeplin Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzeplinie
Sanoczek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Sanok Numer komisji: 1 Starostwo Powiatowe
Sanok Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 8
Sanok Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 1
Sanok Numer komisji: 4 Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka
Sanok Numer komisji: 5 Centrum Handlowe Ryś
Sanok Numer komisji: 6 Filia Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 1
Sanok Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 9
Sanok Numer komisji: 8 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2
Sanok Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Sanok Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 9
Sanok Numer komisji: 11 Osiedlowy Dom Kultury Puchatek
Sanok Numer komisji: 12 Żłobek Samorządowy Nr 2
Sanok Numer komisji: 13 TS Sanoczanka
Sanok Numer komisji: 14 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3
Sanok Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 1
Sanok Numer komisji: 16 Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka
Sanok Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 6
Sanok Numer komisji: 18 Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 4
Sanok Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sanok Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 3
Sanok Numer komisji: 21 I Liceum Ogólnokształcące
Sanok Numer komisji: 22 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku-Szpital Specjalistyczny
Sanok Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku-Szpital Specjalistyczny
Siedleczka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Jana i Marii Jędrzejowskich w Siedleczce
Siedliska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Sielnica Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Sielnicy
Sieniawa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Sieniawie
Siennów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie
Sierakośce Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Sierakoścach
Sietesz Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Sieteszy
Skołoszów Numer komisji: 9 Budynek Szkoły w Skołoszowie
Skopów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Skopowie
Sobiecin Numer komisji: 7 Świetlica w Sobiecinie
Sośnica Numer komisji: 10 Budynek Szkoły w Sośnicy
Sośnica Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Sośnicy
Stare Oleszyce Numer komisji: 5 Remiza Strażacka w Starych Oleszycach
Stare Sioło Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Starym Siole
Stary Dzików Numer komisji: 1 Sala rekreacyjna w budynku użyteczności publicznej w Starym Dzikowie
Stary Lubliniec Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Stefkowa Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Strachocina Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury
Stróże Małe Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Stubienko Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Stubienku
Stubno Numer komisji: 4 Sala Narad Urzędu Gminy Stubno
Studzian Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury w Studzianie
Stuposiany Numer komisji: 2 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Stuposianach
Sufczyna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Sufczynie
Surochów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Surochowie
Szczawne Numer komisji: 3 Ośrodek Kultury
Szczytna Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Szczytnej
Szówsko Numer komisji: 9 Dom Kultury w Szówsku
Szówsko Numer komisji: 10 Świetlica Środowiskowa przy Kościele pw. św. Brata Alberta w Szówsku
Śliwnica Numer komisji: 10 Była Szkoła Podstawowa w Śliwnicy
Średnia Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Średniej
Średnia Wieś Numer komisji: 10 Zespół Szkół Samorządowych
Średnia Wieś Numer komisji: 12 Zakład Karny w Uhercach Mineralnych-Oddział Zewnętrzny w Średniej Wsi
Świebodna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Świebodnej
Święte Numer komisji: 11 Budynek Szkoły w Świętem
Świętoniowa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Świętoniowej
Tapin Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Tapinie
Tarnawa Dolna Numer komisji: 4 Gimnazjum w Tarnawie Dolnej
Tarnawce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Tarnawcach
Tarnawka Numer komisji: 6 Remiza OSP w Tarnawce
Torki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Torkach
Trepcza Numer komisji: 14 Wiejski Dom Kultury
Tryńcza Numer komisji: 1 Sala przy Ochotniczej Straży Pożarnej
Tuchla Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska Tuchla
Tuczempy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Tuczempach
Tuligłowy Numer komisji: 4 Świetlica Środowiskowa w Tuligłowach
Tyniowice Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Tyniowicach
Tyrawa Wołoska Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Tywonia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Tywoni
Ubieszyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Ubieszynie
Uherce Mineralne Numer komisji: 2 Zespół Szkół Publicznych
Uherce Mineralne Numer komisji: 5 Zakład Karny
Ujezna Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury w Ujeznej
Ujkowice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Ujkowicach
Ułazów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Ułazowie
Urzejowice Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury w Urzejowicach
Ustjanowa Górna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Ustjanowej Górnej
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 2
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 2 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 1
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 3 Świetlica Nadleśnictwa Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 5 Wspólnota Mieszkaniowa Prochatka 3
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 6 Zespół Basenów Delfin
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 7 Żłobek Miejski
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 8 Bieszczadzki Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
Ustrzyki Dolne Numer komisji: 22 Szpital Ogólny SP ZOZ w Ustrzykach Dolnych
Wacławice Numer komisji: 9 Dom Ludowy w Wacławicach
Walawa Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Walawie
Wańkowa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Wapowce Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Wapowcach
Werchrata Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Werchracie
Wetlina Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Węgierka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im Marii Skłodowskiej-Curie w Węgierce
Wiązownica Numer komisji: 1 Dom Kultury w Wiązownicy
Wielkie Oczy Numer komisji: 4 Świetlica OSP w Wielkich Oczach
Wielkie Oczy Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Wielkich Oczach
Wierzbna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wierzbnej
Wietlin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska Wietlin
Wietlin Trzeci Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Wietlin Trzeci
Wisłok Wielki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Witoszyńce Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Witoszyńcach
Wojtkowa Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Wojtkowej
Wojtkówka Numer komisji: 18 Budynek byłego Gimnazjum w Wojtkówce
Wola Buchowska Numer komisji: 10 Świetlica w Woli Buchowskiej
Wola Krzywiecka Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Woli Krzywieckiej
Wola Roźwienicka Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Woli Roźwienickiej
Wola Węgierska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im Św. Stanisława Kostki w Woli Węgierskiej
Wołkowyja Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Siuzdaka w Wołkowyi
Wólka Horyniecka Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wólce Horynieckiej
Wólka Pełkińska Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Wólce Pełkińskiej
Wujskie Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Wylewa Numer komisji: 9 Remizo-świetlica w Wylewie
Wysocko Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska Wysocko
Wysocko Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Wysocku
Wyszatyce Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Wyszatycach
Zabłotce Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Zabłotce Numer komisji: 12 Budynek Szkoły w Zabłotcach
Zadąbrowie Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Zadąbrowiu
Zagórz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zagórzu
Zagórz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 w Zagórzu
Zahutyń Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Zahutyniu
Zalesie Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Zalesiu
Zalesie Numer komisji: 7 Remiza OSP Zalesie
Załuże Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury w Załużu
Zamiechów Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Zapałów Numer komisji: 6 Dom Kultury w Zapałowie
Zarszyn Numer komisji: 1 Dom Kultury w Zarszynie
Zarzecze Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Zarzeczu
Zawóz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zawozie
Żohatyn Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żohatynie
Żurawica Numer komisji: 9 Polski Dom Katolicki w Żurawicy
Żurawica Numer komisji: 10 Urząd Gminy Żurawica
Żurawica Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żurawicy
Żurawica Numer komisji: 12 Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy
Żurawiczki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Żurawiczkach
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!