PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 388 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Augustów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 2 Augustowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kodrem w Augustowie
Augustów Numer komisji: 3 Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie
Augustów Numer komisji: 4 Kompleks Hotelowy LOGOS w Augustowie
Augustów Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 6 Siedziba Urzędu Stanu Cywilnego w Augustowie
Augustów Numer komisji: 7 Powiatowy Zarząd Dróg w Augustowie
Augustów Numer komisji: 8 Osiedlowy Dom Kultury w Augustowie
Augustów Numer komisji: 9 Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie
Augustów Numer komisji: 10 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie
Augustów Numer komisji: 11 Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie
Augustów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 13 Miejski Dom Kultury w Augustowie
Augustów Numer komisji: 14 Przedszkole Nr 4 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 15 Budynek po byłym Gimnazjum Nr 2
Augustów Numer komisji: 16 Budynek po byłym Gimnazjum Nr 2
Augustów Numer komisji: 17 Przedszkole Nr 2 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Augustowie
Augustów Numer komisji: 19 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie
Augustów Numer komisji: 20 Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe Sp. z o. o. w Augustowie
Bakałarzewo Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Bakałarzewie
Bakałarzewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Bakałarza w Bakałarzewie
Bakałarzewo Numer komisji: 3 Urząd Gminy Bakałarzewo
Bargłów Kościelny Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Gminy w Bargłowie Kościelnym
Bartniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bartnikach
Becejły Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Becejłach
Bełda Numer komisji: 3 Remiza OSP w Bełdzie
Berżniki Numer komisji: 5 Remiza OSP w Berżnikach
Białaszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Białaszewie
Białobrzegi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Biebrza Numer komisji: 4 Świetlica Zakładowa Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach Zakład Doswiadczalny w Biebrzy
Błaskowizna Numer komisji: 1 Ochotnicza Straż Pożarna w Bachanowie
Boguszewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Boguszewie
Boguszyce Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Borkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Borkowie
Bronowo Numer komisji: 1 Budynek wielofunkcyjny (świetlica)
Brzeziny Numer komisji: 4 Świetlica w Brzezinach
Brzozowa Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach Filia w Brzozowej
Budy Stawiskie Numer komisji: 7 Szkoła Filialna w Budach Stawiskich
Burzyn Numer komisji: 3 Remiza OSP w Burzynie
Chojny Młode Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Ciemnoszyje Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Ciemnoszyjach
Czerwone Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonem
Czerwony Bór Numer komisji: 12 Zakład Karny w Czerwonym Borze
Danówek Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Danówku
Długołęka Numer komisji: 2 Świetlica Warszawa w Długołęce
Dobry Las Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dobrzyjałowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Dolistowo Stare Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Jaświłach Filia w Dolistowie Starym
Downary Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Downarach
Dowspuda Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. Ludwika Michała Paca
Drozdowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Filipów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Filipów
Filipów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Filipowie
Giby Numer komisji: 1 Gimnazjum w Gibach
Giby Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury w Gibach
Giełczyn Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Glinki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Głębocz Wielki Numer komisji: 8 Remiza Strażacka w Głęboczu Wielkim
Głęboki Bród Numer komisji: 3 budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Goniądz Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu
Grabowo Numer komisji: 1 Świetlica
Grabowo Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Grabowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Antoniego i Jakuba Wagów
Grajewo Numer komisji: 1 Urząd Gminy Grajewo
Grajewo Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1
Grajewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Grajewo Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 4
Grajewo Numer komisji: 4 Zespół Szkół Specjalnych
Grajewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Grajewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Grajewo Numer komisji: 7 Grajewskie Centrum Kultury
Grajewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 4
Grajewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Grajewo Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 6
Grajewo Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 2
Grajewo Numer komisji: 12 Środowiskowy Dom Samopomocy
Grajewo Numer komisji: 13 Zespół Szkół Nr 2
Grajewo Numer komisji: 14 Szpital Ogólny w Grajewie
Grądy-Woniecko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Grądach-Woniecko
Grądy-Woniecko Numer komisji: 6 Zakład Karny w Grądach-Woniecko
Gruszki Numer komisji: 3 Filia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Płaskiej
Jaminy Numer komisji: 2 Remiza OSP
Janowo Numer komisji: 4 Remiza OSP w Janowie
Janówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jarnuty Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Jasionówka Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce
Jasionówka Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Jasionówce
Jaświły Numer komisji: 3 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy Jaświły
Jednaczewo Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Jedwabne Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Jedwabnem
Jedwabne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jedwabnem
Jedwabne Numer komisji: 4 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem
Jedwabne Numer komisji: 5 Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem
Jeleniewo Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna
Jeleniewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny INKI
Jemieliste Numer komisji: 3 Klub Rolnika w Jemielistem
Jeziorko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
Jurzec Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Filialna w Jurcu Szlacheckim
Kaletnik Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaletniku
Kalinówka Kościelna Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Kalinówce Kościelnej
Karwowo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Kąty Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kątach
Klewianka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Klewiance
Klimaszewnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Knyszyn Numer komisji: 1 Knyszyński Ośrodek Kultury w Knyszynie
Knyszyn Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie
Kolnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kolno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kolno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kolno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kolno Numer komisji: 4 Branżowa Szkoła I stopnia w Kolnie, ZDZ w Łomży
Kolno Numer komisji: 5 Zespół Szkół Technicznych
Kolno Numer komisji: 6 Starostwo Powiatowe
Kolno Numer komisji: 7 I Liceum Ogólnokształcące
Kolno Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 4
Kolno Numer komisji: 9 Miejska Biblioteka Publiczna
Kolno Numer komisji: 10 Szpital Ogólny w Kolnie
Kołaki Kościelne Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Kołakach Kościelnych, ul. Kościelna 11, 18 - 315 Kołaki Kościelne
Kołaki Kościelne Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej ul. Kościelna 26, 18 - 315 Kołaki Kościelne-wejście A
Kołaki Kościelne Numer komisji: 3 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej, ul. Kościelna 26, 18 - 315 Kołaki Kościelne-wejście B
Kołomyja Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kołomyi
Konarzyce Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Kozioł Numer komisji: 2 Centrum Kultury Gminy Kolno
Kramarzewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Krasnopol Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krasnopol Numer komisji: 2 Gminne Centrum Czytelnictwa i Kultury w Krasnopolu
Krasnowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krasnowie
Krasnybór Numer komisji: 3 Remiza OSP
Kroszewo Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej
Krypno Wielkie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Krypnie
Krzywe Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Krzywem
Kulesze Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kuleszach
Kumelsk Numer komisji: 11 Remiza OSP w Kumelsku
Kuzie Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Lachowo Numer komisji: 9 Centrum Kultury Gminy Kolno w Lachowie
Lachowo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Lachowie
Leman Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Krupki
Lipsk Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku
Lipsk Numer komisji: 4 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku
Lipsk Numer komisji: 5 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku
Łabętnik Numer komisji: 2 Budynek Szkoły Podstawowej
Łady Polne Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Ładach Polnych
Ławsk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łętownica Numer komisji: 6 Remiza Strażacka w Łętownicy
Łoje-Awissa Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Łomża Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży
Łomża Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży
Łomża Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży-KLUB SENIORA
Łomża Numer komisji: 4 Stowarzyszenie EDUKATOR, Przedszkole Niepubliczne Mały Artysta w Łomży
Łomża Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży
Łomża Numer komisji: 6 II Liceum Ogólnokształcące w Łomży
Łomża Numer komisji: 7 III Liceum Ogólnokształcące w Łomży
Łomża Numer komisji: 8 Zespół Szkół Specjalnych w Łomży (Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy)
Łomża Numer komisji: 9 Przedszkole Publiczne nr 1 w Łomży
Łomża Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży
Łomża Numer komisji: 11 Przedszkole Publiczne TWP Pinokio w Łomży
Łomża Numer komisji: 12 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Z. B. w Łomży
Łomża Numer komisji: 13 Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
Łomża Numer komisji: 14 Niepubliczne Przedszkole Wesołe Słoneczko Stowarzyszenia EDUKATOR w Łomży
Łomża Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łomży
Łomża Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
Łomża Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
Łomża Numer komisji: 18 Przedszkole Publiczne Nr 9 w Łomży
Łomża Numer komisji: 19 Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
Łomża Numer komisji: 20 Przedszkole Publiczne nr 15 w Łomży
Łomża Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 23 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży
Łomża Numer komisji: 24 Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa w Łomży
Łomża Numer komisji: 25 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 26 Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży
Łomża Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
Łomża Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
Łomża Numer komisji: 29 Zespół Szkół Specjalnych w Łomży
Łomża Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży
Łomża Numer komisji: 31 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży
Łomża Numer komisji: 32 Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Maćkowa Ruda Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Mały Płock Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Małym Płocku
Mały Płock Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Małym Płocku
Mątwica Numer komisji: 1 Klub wiejski w Mątwicy
Miastkowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Miastkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Miastkowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Mociesze Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej Dom Kombatanta w Mocieszach
Monkinie Numer komisji: 3 Szkoła Filialna im. Ks. Stanisława Chmielewskiego w Monkiniach Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Nowince z siedzibą
Mońki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach
Mońki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
Mońki Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Mońkach
Mońki Numer komisji: 4 Moniecki Ośrodek Kultury w Mońkach
Mońki Numer komisji: 5 Gimnazjum w Mońkach
Mońki Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach
Mońki Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Mońkach
Mońki Numer komisji: 11 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach
Mońki Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Mońkach
Mścichy Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Netta Pierwsza Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Niećkowo Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Niedźwiadna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Nowa Pawłówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi
Nowe Kupiski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nowe Kupiski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nowinka Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Nowince
Nowinka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nowince
Nowogród Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Nowogrodzie
Nowogród Numer komisji: 3 Zespół Szkół Samorządowych w Nowogrodzie
Nowogród Numer komisji: 4 Zespół Szkół Samorządowych
Ogrodniki Numer komisji: 4 Świetlica OSP w Ogrodnikach
Okliny Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Oklinach
Olszanka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Olszance
Olszyny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Osowiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Osowcu
Osowiec Numer komisji: 4 Remiza w Osowcu
Osowiec Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Ostrożne Numer komisji: 7 Remiza Strażacka w Ostrożnem
Paproć Duża Numer komisji: 5 Remiza Strażacka w Paproci Dużej
Pęchratka Polska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pęchratce Polskiej
Piątnica Poduchowna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. mjr Wł. Raginisa w Piątnicy
Piątnica Poduchowna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. mjr Wł. Raginisa w Piątnicy
Piątnica Poduchowna Numer komisji: 8 Urząd Gminy
Płaska Numer komisji: 1 Centrum Informacji Turystycznej
Płaska Numer komisji: 2 Centrum Informacji Turystycznej
Płociczno-Tartak Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie-Tartak
Pniewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Poddubówek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Poddubówku
Podgórze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Pogorzelec Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Pogorzelcu
Poryte Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Porytem
Poryte-Jabłoń Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Porytem-Jabłoni
Potasznia Numer komisji: 5 Centrum Kształcenia na Odległość w Potaszni
Przebród Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie
Przerośl Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Przerośl Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Przeździecko-Mroczki Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Przeździecko-Mroczkach
Przytulanka Numer komisji: 10 Świetlica wiejska Przytulanka
Przytuły Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Przytuły Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Ptaki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Puchały Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Puńsk Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Puńsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Raczki Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Raczki Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Raczki Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury
Radziłów Numer komisji: 8 Biblioteka Samorządowa w Radziłowie
Rajgród Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Rajgrodzie
Rakowo-Boginie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Rogienice Wielkie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rogienicach Wielkich
Ruda Numer komisji: 3 Przedszkole w Rudzie
Rutka-Tartak Numer komisji: 1 Urząd Gminy Rutka-Tartak
Rutka-Tartak Numer komisji: 3 Remiza OSP
Rutki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa (sala lekcyjna)
Rutki-Kossaki Numer komisji: 1 Urząd Gminy Rutki Sala konferencyjna
Rutki-Kossaki Numer komisji: 5 Urząd Stanu Cywilnego w Rutkach
Rutki Nowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Rydzewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Rydzewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Rydzewie
Rygałówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rygałówce
Sejny Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury w Sejnach
Sejny Numer komisji: 1 Urząd Gminy Sejny
Sejny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Dobrzańskiego Hubala w Sejnach
Sejny Numer komisji: 3 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sejnach
Sejny Numer komisji: 4 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sejnach
Sidory Numer komisji: 5 Remiza OSP
Siwki Numer komisji: 5 Remiza OSP
Skaje Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Słucz Numer komisji: 3 była Filia nr 1 Biblioteki Samorządowej
Smolany Numer komisji: 2 Świetlica
Smolniki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Srebrna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Srebrnej
Srebrny Borek Numer komisji: 9 Remiza Strażacka w Srebrnym Borku
Stara Łomża przy Szosie Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Stare Bożejewo Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa (sala lekcyjna)
Stare Zakrzewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Starym Zakrzewie
Stary Folwark Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku
Stary Gromadzyn Numer komisji: 8 Remiza OSP w Starym Gromadzynie
Stary Laskowiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Starym Laskowcu
Stary Skarżyn Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie
Stawiski Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Stawiskach
Stawiski Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stawiskach
Stawiski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach
Stawiski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach
Sucha Wieś Numer komisji: 6 Remiza OSP
Sulewo-Kownaty Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Surały Numer komisji: 4 Świetlica
Suwałki Numer komisji: 1 Przedszkole nr 1
Suwałki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita wejście A
Suwałki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita wejście B
Suwałki Numer komisji: 4 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
Suwałki Numer komisji: 5 Żłobek Miejski w Suwałkach
Suwałki Numer komisji: 6 Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej
Suwałki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej
Suwałki Numer komisji: 7 Urząd Gminy Suwałki
Suwałki Numer komisji: 8 Przedszkole nr 2
Suwałki Numer komisji: 9 Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Suwałki Numer komisji: 10 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda Franciszka Szczepanika
Suwałki Numer komisji: 11 Urząd Miejski w Suwałkach
Suwałki Numer komisji: 12 Przychodnia Lekarska
Suwałki Numer komisji: 13 Zespół Szkół Technicznych
Suwałki Numer komisji: 14 Zespół Szkół nr 1
Suwałki Numer komisji: 15 Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Suwałki Numer komisji: 16 Przedszkole nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II
Suwałki Numer komisji: 17 Filia nr 3 Biblioteki Publicznej
Suwałki Numer komisji: 18 Filia nr 2 Biblioteki Publicznej
Suwałki Numer komisji: 19 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Suwałki Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego wejście A
Suwałki Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego wejście B
Suwałki Numer komisji: 22 Przedszkole nr 10 im. Marii Konopnickiej
Suwałki Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej Kalina
Suwałki Numer komisji: 24 Przedszkole nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi
Suwałki Numer komisji: 25 Przedszkole nr 7
Suwałki Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 7 wejście A
Suwałki Numer komisji: 27 ZBM TBS sp. z o. o.
Suwałki Numer komisji: 28 Przedszkole nr 6
Suwałki Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 7 wejście B
Suwałki Numer komisji: 30 Przedszkole nr 5 z Oddziałem Integracyjnym
Suwałki Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich
Suwałki Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wejście C
Suwałki Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wejście B
Suwałki Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi wejście A
Suwałki Numer komisji: 35 Areszt Śledczy
Suwałki Numer komisji: 36 Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Suwałki Numer komisji: 37 Szpital Wojewódzki im. dr Ludwika Rydygiera
Suwałki Numer komisji: 38 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji w Suwałkach
Szczepankowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Szczepankowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Szczuczyn Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Szczuczyn Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczuczynie
Szczuczyn Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Sztabin Numer komisji: 1 Remiza OSP
Szumowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie
Szumowo Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Szumowie
Szypliszki Numer komisji: 1 Świetlica Gminna w Szypliszkach
Śniadowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Śniadowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Śniadowo Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury
Tabędz Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Tabędzu
Trzcianne Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Trzciannem
Trzcianne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Trzciannem
Turośl Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
Turośl Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
Wagi Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wądołki-Bućki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Wądołkach-Bućkach
Wąsosz Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Wąsosz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wąsoszu
Widugiery Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wierciochy Numer komisji: 7 Remiza OSP
Wierzbowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
Wilamowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Wiśniewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
Wizna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wiźnie (sala gimnastyczna mała)
Wizna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wiźnie (hala sportowa)
Wiżajny Numer komisji: 1 Świetlica Gminna
Wiżajny Numer komisji: 2 Urząd Gminy Wiżajny
Wola Zambrowska Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Woli Zambrowskiej
Woźnawieś Numer komisji: 2 Remiza OSP w Woźnejwsi
Wroceń Numer komisji: 5 Budynek po Szkole Podstawowej we Wroceniu
Wygoda Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wykowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Wykowie
Wyszowate Numer komisji: 3 Świetlica w Wyszowatych
Zabiele Numer komisji: 3 Centrum Kultury Gminy Kolno w Zabielu
Zambrów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Zambrów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Zambrów Numer komisji: 3 Miejskie Przedszkole Nr 1
Zambrów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zambrów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zambrów Numer komisji: 6 Miejska Biblioteka Publiczna
Zambrów Numer komisji: 7 Żłobek Miejski
Zambrów Numer komisji: 8 Miejski Ośrodek Kultury
Zambrów Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Nr 5
Zambrów Numer komisji: 10 Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego
Zambrów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zambrów Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Zambrów Numer komisji: 13 Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Zambrów Numer komisji: 14 Szpital Powiatowy w Zambrowie
Zambrzyce-Króle Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Zambrzycach-Królach
Zaręby-Jartuzy Numer komisji: 10 Remiza Strażacka w Zarębach Jartuzach
Zaskrodzie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Zaskrodziu
Zastocze Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Zastoczu
Zbójna Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Zbójna Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Zdręby Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Zdrębach
Zelwa Numer komisji: 4 Budynek po Szkole Podstawowej w Zelwie
Żarnowo Drugie Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Augustów w Żarnowie
Żegary Numer komisji: 3 Świetlica OSP w Żegarach
Żubryn Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasionowie z siedzibą w Żubrynie
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!