Znaleziono: 981 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Abramów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Adamów Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie
Albertów Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Puchaczowie, Szkoła Filialna w Albertowie
Aleksandrów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Aleksandrowie
Aleksandrówka Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Aleksandrówce
Andrzejów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Andrzejowie
Annobór Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Annopol Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Annopol Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Annopol Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa
Antoniów Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Antoniowie
Antoniówka Numer komisji: 1 Remiza OSP
Babin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Babin
Bałtów Numer komisji: 1 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Baranów Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Baranów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Barki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Basonia Numer komisji: 5 Remiza OSP w Basonii
Batorz Pierwszy Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Batorzu
Bazar Numer komisji: 3 Remiza OSP
Bekiesza Numer komisji: 6 Punkt Przedszkolny
Bełżyce Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika
Bełżyce Numer komisji: 2 Budynek administracyjny
Bełżyce Numer komisji: 3 Miejski Dom Kultury
Bełżyce Numer komisji: 4 Urząd Miejski
Bełżyce Numer komisji: 12 Szpital Powiatowy im. Dr Wojciecha Oczki
Bełżyce, Wzgórze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi
Bęczyn Numer komisji: 3 lokal Szkoły Filialnej
Biała Druga Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej Drugiej
Białka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Białce
Białki Dolne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białobrzegi Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Biskupice Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Biskupicach
Biskupie Numer komisji: 4 Remiza OSP
Blinów Drugi Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Blinowie
Błażek Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błażku
Bobowiska Numer komisji: 3 Dom Ludowy
Bobrowniki Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych w Bobrownikach
Boby-Kolonia Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Bochotnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bogucin Numer komisji: 2 lokal Szkoły Podstawowej
Borków Numer komisji: 7 lokal Szkoły Podstawowej
Borowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Borów Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa
Borysów Numer komisji: 6 Budynek komunalny
Borzechów-Kolonia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Braciejowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Braciejowicach
Bramka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Branew Szlachecka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Branwi
Bronice-Kolonia Numer komisji: 10 Dwór w Bronicach w Bronicach-Kolonii
Bronowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Brzeziny Numer komisji: 6 Dom Strażaka w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Brzeźnica Bychawska Numer komisji: 2 lokal Szkoły Podstawowej
Brzeźnica Książęca Numer komisji: 5 lokal Szkoły Podstawowej
Brzostówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzostówce
Brzozowa Gać Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Brzozówka-Kolonia Numer komisji: 4 Punkt Przedszkolny Jaś i Małgosia
Budki Numer komisji: 2 Świetlica w Budkach
Burzec Numer komisji: 2 Świetlica w Burcu
Bychawa Numer komisji: 1 Środowiskowy Dom Samopomocy
Bychawa Numer komisji: 2 Samorządowe Przedszkole Nr 1
Bychawa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bychawa Numer komisji: 4 Urząd Miejski (sala konferencyjna)
Bychawa Numer komisji: 5 Bychawskie Centrum Kultury
Bychawa Numer komisji: 6 Zespół Szkół im. Ks. Antoniego Kwiatkowskiego
Bychawa Numer komisji: 7 Bychawskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o. o.
Bychawa Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy SP ZOZ
Bychawka Druga Numer komisji: 8 Centrum Kultury Wiejskiej
Bychawka Druga-Kolonia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. K. Koźmiana
Bystrzejowice Pierwsze Numer komisji: 2 Zespół Szkół im. H. Babisz
Bystrzyca Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bystrzycy
Bystrzyca Numer komisji: 8 Remiza Strażnica OSP
Bystrzyca Stara Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Celejów Numer komisji: 5 Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Celiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Celinach
Charlejów Numer komisji: 1 Świetlica w Charlejowie
Charlęż-Kolonia Numer komisji: 2 Lokal Szkoły Podstawowej
Chlewiska Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Chmiel Pierwszy Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Chmielu
Chodel Numer komisji: 1 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego
Chodel Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury Chodel
Choszczów Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Chruślina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Chruślinie
Chrzanów Pierwszy Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Chrzanów Trzeci Numer komisji: 2 Urząd Gminy Chrzanów (sala narad)
Chrząchów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Ciechanki Krzesimowskie Numer komisji: 3 Remiza OSP
Ciecierzyn Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej w Ciecierzynie
Ciotcza Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Cyców Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Cycowie
Cyców Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Cycowie
Czernic Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Czerniejów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czerniejowie
Czerśl Numer komisji: 9 Zespół Szkół w Czerśli
Czesławice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Czesławicach
Częstoborowice Numer komisji: 2 Remiza OSP
Czółna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Ćwiętalka Numer komisji: 14 lokal Szkoły Podstawowej
Dąbie Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Dąbiu
Dąbrowa Numer komisji: 3 Świetlica w Dąbrowie
Dąbrowa Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa
Dąbrowa Wronowska Numer komisji: 11 Społeczna Szkoła Podstawowa
Dąbrowica Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury
Dębica Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Dębina Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Dębiny Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Dęblin Numer komisji: 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Dęblin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Dęblin Numer komisji: 3 Świetlica Osiedlowa
Dęblin Numer komisji: 4 Budynek po byłym Klubie Garnizonowym
Dęblin Numer komisji: 5 Świetlica Osiedlowa
Dęblin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Dęblin Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie Nr 3
Dęblin Numer komisji: 8 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin Numer komisji: 9 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin Numer komisji: 10 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
Dęblin Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole Nr 3
Dęblin Numer komisji: 12 Liceum Ogólnokształcące
Dęblin Numer komisji: 13 Remiza OSP
Dęblin Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 2
Dęblin Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 4
Dęblin Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 4
Dęblin Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 4
Dęblin Numer komisji: 18 budynek 6 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ
Dębowica Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębowicy
Dobre Numer komisji: 2 Lokal byłej Szkoły Podstawowej
Dobrowola Numer komisji: 6 Remiza OSP
Dominów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dominowie
Dominów Numer komisji: 3 Urząd Gminy Głusk
Dorohucza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dorohuczy
Dratów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Drzewce Numer komisji: 6 Remiza OSP w Drzewcach
Drzewce Kol. Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Drzewcach
Dys Numer komisji: 2 Lokal Szkoły Podstawowej w Dysie
Dzierzkowice-Podwody Numer komisji: 6 Klub Rolnika
Dzierzkowice-Wola Numer komisji: 2 Filia Szkoły Podstawowej w Terpentynie
Dzierzkowice-Zastawie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Dziuchów Numer komisji: 11 Budynek Zielonej Szkoły w Dziuchowie
Dzwola Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Dzwoli
Elizówka Numer komisji: 5 Lokal Świetlicy w Elizówce
Elżbieta Numer komisji: 16 lokal świetlicy wiejskiej
Emilcin Numer komisji: 12 lokal świetlicy wiejskiej
Firlej Numer komisji: 3 Gminna Biblioteka Publiczna
Fiukówka Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Fiukówce
Franciszków Numer komisji: 7 Budynek byłej Szkoły Podstawowej we Franciszkowie
Gałęzów Numer komisji: 12 Centrum Kultury Wiejskiej
Garbatówka Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Garbów Numer komisji: 1 lokal Gminnej Biblioteki Publicznej
Gardzienice Pierwsze Numer komisji: 8 Świetlica kulturalno-oświatowa
Giełczew Pierwsza Numer komisji: 2 Remiza OSP
Giżyce Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Giżycach
Glinnik Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Głębokie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Głusko Duże-Kolonia Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej w Głusku Dużym Kolonia
Godów Numer komisji: 4 Godów Budynek Gminny
Godziszów, Godziszów Trzeci Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury i Promocji w Godziszowie
Gołaszyn Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Gołaszynie
Gołąb Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 1
Gołąb Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 2
Gołąb Numer komisji: 5 Budynek Świetlicy Wiejskiej w Gołębiu
Gołąbki Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Gołąbkach
Gościeradów-Folwark Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Gościeradowie
Góra Puławska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 1
Góra Puławska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa, Lokal Nr 2
Górka Numer komisji: 3 Remiza strażacka
Górka Lubartowska Numer komisji: 6 lokal Szkoły Podstawowej
Gózd Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Grabówka Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Grabów Rycki Numer komisji: 6 Świetlica
Grabów Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Gręzówka Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Gręzówce
Gułów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Gułowie
Gutanów Numer komisji: 6 lokal Klubu Wiejskiego
Hermanów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Hermanowie
Hordzieżka Numer komisji: 6 Budynek komunalny Hordzieżka Nr 60
Huta-Dąbrowa Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Hucie Dąbrowie
Izdebno Numer komisji: 4 Remiza OSP
Jabłonna Druga Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Jabłonnie
Jakubowice Konińskie Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej w Jakubowicach Konińskich
Jakubowice Murowane Numer komisji: 5 Urząd Gminy Wólka
Jakubówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Jakusze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Jakuszach
Jamielne Numer komisji: 9 Remiza OSP w Jamielnem
Janiszów Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Janowica Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Janowice Numer komisji: 2 Remiza OSP w Janowicach
Janowiec Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury, sala widowiskowa
Janowiec Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, świetlica
Janów Numer komisji: 9 lokal remizy OSP
Janów Lubelski Numer komisji: 1 Janowski Ośrodek Kultury
Janów Lubelski Numer komisji: 2 Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim
Janów Lubelski Numer komisji: 3 Ośrodek Pomocy Społecznej
Janów Lubelski Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej
Janów Lubelski Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza
Janów Lubelski Numer komisji: 6 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Janów Lubelski Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Janów Lubelski Numer komisji: 11 Niepubliczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Januszówka Numer komisji: 5 Lokal Szkoły Podstawowej
Jarczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Jarczewie
Jaszczów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jaszczowie
Jawidz Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej
Jedlanka Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Jedlance
Jeleniec Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu
Jeziorzany Numer komisji: 1 Budynek
Jonnik Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jonniku
Józefów Numer komisji: 7 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Józefów nad Wisłą Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
Kalinówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kaliszany-Kolonia Numer komisji: 6 Remiza OSP w Kaliszanach-Kolonii
Kamienowola Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Kamionka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kamionce
Kamionka Numer komisji: 5 Lokal byłej szkoły Podstawowej
Kamionka Numer komisji: 6 Lokal Biblioteki Gminnej
Kaniwola Numer komisji: 5 Remiza OSP
Karczmiska Pierwsze Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej w Karczmiskach Pierwszych
Karczmiska Pierwsze Numer komisji: 2 Lokal Urzędu Gminy w Karczmiskach Pierwszych
Karmanowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Karolin Numer komisji: 10 lokal po byłej szkole
Katarzyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Katarzynie
Kawęczyn Numer komisji: 4 Świetlica w Kawęczynie
Kazimierz Dolny Numer komisji: 1 Zespół Szkół im. Jana Koszczyca-Witkiewicza
Kazimierz Dolny Numer komisji: 2 Gminny Zespół Szkół
Kaznów-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kębłów Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kębłowie
Kępa Numer komisji: 4 Remiza OSP
Kępa Chotecka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Kępie Choteckiej
Kępa Gostecka Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kępie Gosteckiej
Kiełczewice Górne Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kierz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Kierzkówka Numer komisji: 7 Lokal świetlicy wiejskiej
Kisielsk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kisielsku
Klementowice Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych
Klimusin Numer komisji: 9 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Pod Złotym Liściem
Kluczkowice Numer komisji: 10 lokal Szkoły Podstawowej
Kłoczew Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Kłoda Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Kłodnica Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kock Numer komisji: 1 Dom Kultury
Kock Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kock Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Kocku
Kocudza Pierwsza Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Kocudzy
Kolechowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kolonia Pliszczyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Końskowola Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Końskowola Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli (budynek Szkoły Podstawowej)
Końskowola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli (budynek Gimnazjum)
Końskowola Numer komisji: 4 Urząd Gminy Końskowola
Kopina Numer komisji: 8 Budynek Wiejski w Kopinie
Kopina Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Korzeniów Numer komisji: 7 OSP Korzeniów
Kosarzew Dolny Numer komisji: 4 Remiza OSP, Kosarzew Dolny
Kosin Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Kosiorów Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosiorowie
Kośmin Numer komisji: 5 Budynek komunalny
Kotliny Numer komisji: 8 Budynek komunalny
Kowala Druga Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Kowalin Numer komisji: 2 Lokal Szkoły Podstawowej
Kozice Dolne-Kolonia Numer komisji: 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Kozioł Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Kozłówka Numer komisji: 8 Lokal świetlicy wiejskiej
Kozubszczyzna Numer komisji: 1 Budynek Urzędu Gminy Konopnica
Kozubszczyzna Numer komisji: 2 Budynek Szkoły Podstawowej w Konopnicy
Kraczewice Prywatne Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Krasienin-Kolonia Numer komisji: 8 Lokal Szkoły Podstawowej w Krasieninie-Kolonii
Krasne Numer komisji: 4 budynek po szkole Podstawowej w Krasnem
Kraśnik Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Promocji
Kraśnik Numer komisji: 1 Lokal Urzędu Gminy
Kraśnik Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Kraśnik Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 4 Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej
Kraśnik Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5
Kraśnik Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 3
Kraśnik Numer komisji: 8 Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 3
Kraśnik Numer komisji: 9 Społeczna Szkoła Podstawowa
Kraśnik Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6
Kraśnik Numer komisji: 11 Centrum Kultury i Promocji
Kraśnik Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Kraśnik Numer komisji: 13 Filia Nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej
Kraśnik Numer komisji: 14 Urząd Stanu Cywilnego
Kraśnik Numer komisji: 15 Przedszkole Miejskie Nr 5
Kraśnik Numer komisji: 16 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 17 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kraśnik Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2
Kraśnik Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej
Kraśnik Numer komisji: 21 Zespół Placówek Oświatowych Nr 1
Kraśnik Numer komisji: 22 Szpital Powiatowy w Kraśniku
Kraśnik Numer komisji: 23 Szpital Powiatowy w Kraśniku
Krępa Numer komisji: 3 Strażnica OSP
Krępiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krępcu
Krężnica Jara Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Krężnica Okrągła Numer komisji: 9 Dom Ludowy
Krynka Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Krynce
Krzczonów Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Krzczonów Numer komisji: 6 lokal Szkoły Podstawowej
Krzczonów Trzeci Numer komisji: 3 lokal Remizy OSP
Krzemień Pierwszy Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Krzemieniu
Krzesimów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Krzesimowie
Krzówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krzówce
Krzywda Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Krzywdzie
Księżomierz Kolonia Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Księżomierzy
Kurów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Kurów Numer komisji: 2 Lokal
Lendo Ruskie Numer komisji: 4 OSP Lendo Ruskie
Leokadiów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Leopoldów Numer komisji: 19 Zespół Placówek Oświatowych w Leopoldowie
Leopoldów Numer komisji: 20 Strażnica OSP w Leopoldowie
Leopoldów Numer komisji: 21 Dom Pomocy Społecznej w Leopoldowie
Leszczyna Numer komisji: 8 lokal Publicznej Szkoły Podstawowej
Leszkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301
Leśce Numer komisji: 8 lokal Szkoły Podstawowej
Lipiny Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Lipinach
Lipniak Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. St. Grafika w Zagoździu
Lisikierz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lisikierzu
Lisów Numer komisji: 7 Gminna Biblioteka Publiczna
Liśnik Duży Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstwowa w Liśniku Dużym
Liśnik Mały Numer komisji: 4 Remiza OSP w Liśniku Małym
Lubartów Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 1
Lubartów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2
Lubartów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4
Lubartów Numer komisji: 4 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Lubartowie Sp. z o. o.
Lubartów Numer komisji: 5 Lubartowski Ośrodek Kultury w Lubartowie
Lubartów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lubartów Numer komisji: 7 Miejska Biblioteka Publiczna
Lubartów Numer komisji: 8 II Liceum Ogólnokształcące
Lubartów Numer komisji: 9 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
Lubartów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie
Lubartów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lubartów Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lublin Numer komisji: 1 Przedszkole nr 15
Lublin Numer komisji: 2 Przedszkole nr 25
Lublin Numer komisji: 3 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”
Lublin Numer komisji: 4 Przedszkole nr 43
Lublin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja
Lublin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi
Lublin Numer komisji: 7 Bursa Szkolna nr 1
Lublin Numer komisji: 8 Przedszkole nr 65
Lublin Numer komisji: 9 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Lublin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta
Lublin Numer komisji: 11 Bursa Szkolna nr 3
Lublin Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego
Lublin Numer komisji: 13 IV Liceum Ogólnokszatałcące im. Stefanii Sempołowskiej
Lublin Numer komisji: 14 Polski Związek Motorowy
Lublin Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza
Lublin Numer komisji: 16 Urząd Miasta Lublin
Lublin Numer komisji: 17 II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Lublin Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny
Lublin Numer komisji: 19 Instytut Informatyki UMCS
Lublin Numer komisji: 20 V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Lublin Numer komisji: 21 Centrum Kultury w Lublinie
Lublin Numer komisji: 22 Młodzieżowy Dom Kultury nr 2
Lublin Numer komisji: 23 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”
Lublin Numer komisji: 24 Wojewódzki Ośrodek Kultury
Lublin Numer komisji: 25 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej
Lublin Numer komisji: 26 Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego
Lublin Numer komisji: 27 DOM Spółka z o. o. Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami
Lublin Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego
Lublin Numer komisji: 29 „ADE-EM” Centrum Sp. z o. o.
Lublin Numer komisji: 30 Zarząd Nieruchomości Komunalnych
Lublin Numer komisji: 31 Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego
Lublin Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
Lublin Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich
Lublin Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich
Lublin Numer komisji: 35 Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE
Lublin Numer komisji: 36 Administracja Osiedla „POGODNA”
Lublin Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
Lublin Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
Lublin Numer komisji: 39 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej
Lublin Numer komisji: 40 Dom Pomocy Społecznej „Betania”
Lublin Numer komisji: 41 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Lublin Numer komisji: 42 Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Lublin Numer komisji: 43 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy SZEROKIE
Lublin Numer komisji: 44 Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. „Małego Księcia”
Lublin Numer komisji: 45 Zespół Szkół Elektronicznych
Lublin Numer komisji: 46 Zespół Szkół Elektronicznych
Lublin Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego
Lublin Numer komisji: 48 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ
Lublin Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego
Lublin Numer komisji: 50 Przedszkole Integracyjne nr 39
Lublin Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza
Lublin Numer komisji: 52 XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego
Lublin Numer komisji: 53 XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego
Lublin Numer komisji: 54 Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka
Lublin Numer komisji: 55 Przedszkole nr 47
Lublin Numer komisji: 56 Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”
Lublin Numer komisji: 57 Zespół Przedszkolny nr 1
Lublin Numer komisji: 58 Przedszkole Niepubliczne Akademia Poziomkowa w Lublinie
Lublin Numer komisji: 59 Przedszkole nr 48
Lublin Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza
Lublin Numer komisji: 61 Przedszkole nr 46
Lublin Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza
Lublin Numer komisji: 63 Przedszkole nr 49
Lublin Numer komisji: 64 Przedszkole nr 57
Lublin Numer komisji: 65 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5
Lublin Numer komisji: 66 Politechnika Lubelska Wydział Mechaniczny
Lublin Numer komisji: 67 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
Lublin Numer komisji: 68 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
Lublin Numer komisji: 69 Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego
Lublin Numer komisji: 70 „AD-BUD” Sp. z o. o.
Lublin Numer komisji: 71 Przedszkole nr 85
Lublin Numer komisji: 72 Przedszkole Niepubliczne „Koralik”
Lublin Numer komisji: 73 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Lublin Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Lublin Numer komisji: 75 Administracja Osiedla „BŁONIE”
Lublin Numer komisji: 76 Biuro Obsługi Mieszkańców
Lublin Numer komisji: 77 Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego
Lublin Numer komisji: 78 Przedszkole nr 69
Lublin Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego
Lublin Numer komisji: 80 Zespół Szkół nr 10
Lublin Numer komisji: 81 Przedszkole nr 31
Lublin Numer komisji: 82 Przedszkole nr 72
Lublin Numer komisji: 83 Dom Kultury „Ruta”
Lublin Numer komisji: 84 Spółdzielnia Mieszkaniowa „CZUBY”
Lublin Numer komisji: 85 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej
Lublin Numer komisji: 86 Przedszkole nr 77
Lublin Numer komisji: 87 Przedszkole nr 73
Lublin Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
Lublin Numer komisji: 89 Niepubliczne Przedszkole Językowe „BURSZTYNEK”
Lublin Numer komisji: 90 Administracja Osiedla „PORĘBA”
Lublin Numer komisji: 91 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II
Lublin Numer komisji: 92 Przedszkole Nr 63
Lublin Numer komisji: 93 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
Lublin Numer komisji: 94 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
Lublin Numer komisji: 95 Przedszkole nr 81
Lublin Numer komisji: 96 Administracja SM „WĘGLINEK”
Lublin Numer komisji: 97 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori
Lublin Numer komisji: 98 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowica
Lublin Numer komisji: 99 Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”
Lublin Numer komisji: 100 Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 38
Lublin Numer komisji: 101 Przedszkole Prywatne „CHATKA PUCHATKA”
Lublin Numer komisji: 102 Administracja Osiedla im. Karola Szymanowskiego
Lublin Numer komisji: 103 Spółdzielnia Budowlano–Mieszkaniowa „CHOINY”
Lublin Numer komisji: 104 Przedszkole nr 37
Lublin Numer komisji: 105 Przedszkole nr 76
Lublin Numer komisji: 106 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Lublin Numer komisji: 107 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Lublin Numer komisji: 108 Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina
Lublin Numer komisji: 109 Przedszkole nr 75
Lublin Numer komisji: 110 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego
Lublin Numer komisji: 111 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka
Lublin Numer komisji: 112 Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie
Lublin Numer komisji: 113 Przedszkole nr 2
Lublin Numer komisji: 114 Przedszkole Specjalne nr 11
Lublin Numer komisji: 115 Dzielnicowy Dom Kultury SM „CZECHÓW”
Lublin Numer komisji: 116 Przedszkole nr 56
Lublin Numer komisji: 117 Przedszkole nr 58
Lublin Numer komisji: 118 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
Lublin Numer komisji: 119 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta
Lublin Numer komisji: 120 Specjalistyka Czechów Sp. z o. o.
Lublin Numer komisji: 121 Spółdzielnia Mieszkaniowa „RUDNIK”
Lublin Numer komisji: 122 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
Lublin Numer komisji: 123 Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Wólce
Lublin Numer komisji: 124 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
Lublin Numer komisji: 125 Budynek parafii rzymsko-katolickiej pw. św. Antoniego Padewskiego
Lublin Numer komisji: 126 Urząd Miasta Lublin Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie
Lublin Numer komisji: 127 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza
Lublin Numer komisji: 128 Niepubliczne Przedszkole „Krasnal 2”
Lublin Numer komisji: 129 Zakład Obsługi Nieruchomości „ADMINA” Sp. z o. o.
Lublin Numer komisji: 130 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
Lublin Numer komisji: 131 Przedszkole nr 59
Lublin Numer komisji: 132 Administracja Osiedla „NIEPODLEGŁOŚCI”
Lublin Numer komisji: 133 NZOZ „MELISA”
Lublin Numer komisji: 134 RSM MOTOR
Lublin Numer komisji: 135 Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie
Lublin Numer komisji: 136 Przedszkole nr 13
Lublin Numer komisji: 137 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA
Lublin Numer komisji: 138 Przedszkole nr 50
Lublin Numer komisji: 139 Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta
Lublin Numer komisji: 140 Przedszkole nr 52
Lublin Numer komisji: 141 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza
Lublin Numer komisji: 142 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
Lublin Numer komisji: 143 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Lublin Numer komisji: 144 Klub Osiedlowy „PRZYJAŹNI”
Lublin Numer komisji: 145 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
Lublin Numer komisji: 146 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY
Lublin Numer komisji: 147 Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie
Lublin Numer komisji: 148 Przedszkole nr 44
Lublin Numer komisji: 149 Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori
Lublin Numer komisji: 150 Filia DDK „Bronowice” Pracownia Kultury Tatary
Lublin Numer komisji: 151 Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o. o.
Lublin Numer komisji: 152 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego
Lublin Numer komisji: 153 Przedszkole nr 84
Lublin Numer komisji: 154 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
Lublin Numer komisji: 155 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej
Lublin Numer komisji: 156 Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 36
Lublin Numer komisji: 157 Rodzinny Ogród Działkowy „Słonecznik”
Lublin Numer komisji: 158 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
Lublin Numer komisji: 159 Żłobek nr 8
Lublin Numer komisji: 160 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
Lublin Numer komisji: 161 Przedszkole nr 78
Lublin Numer komisji: 162 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
Lublin Numer komisji: 163 Przedszkole nr 66
Lublin Numer komisji: 164 Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
Lublin Numer komisji: 165 Przedszkole nr 87
Lublin Numer komisji: 166 PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji
Lublin Numer komisji: 167 Budynek dotychczasowego Domu Kultury Kolejarza
Lublin Numer komisji: 168 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie
Lublin Numer komisji: 169 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego
Lublin Numer komisji: 170 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Lublin Numer komisji: 171 Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980
Lublin Numer komisji: 172 Żłobek nr 6
Lublin Numer komisji: 173 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego
Lublin Numer komisji: 174 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Lublin Numer komisji: 175 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ
Lublin Numer komisji: 176 Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki
Lublin Numer komisji: 177 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienienia od Alkoholu i Współuzależnienia
Lublin Numer komisji: 178 Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego
Lublin Numer komisji: 179 Przedszkole nr 7
Lublin Numer komisji: 180 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
Lublin Numer komisji: 181 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II
Lublin Numer komisji: 182 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka
Lublin Numer komisji: 183 Kolegium Pracowników Służb Społecznych
Lublin Numer komisji: 184 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego
Lublin Numer komisji: 185 Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE
Lublin Numer komisji: 186 Warsztat Terapii Zajęciowej Misericordia
Lublin Numer komisji: 187 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: Klinika Okulistyki Ogólnej, Klinika Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego, Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry
Lublin Numer komisji: 188 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie
Lublin Numer komisji: 189 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: Klinika Chirurgii Onkologicznej
Lublin Numer komisji: 190 SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji, II Klinika Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej
Lublin Numer komisji: 191 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie
Lublin Numer komisji: 192 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie
Lublin Numer komisji: 193 SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie
Lublin Numer komisji: 194 SP Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie
Lublin Numer komisji: 195 Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Lublin Numer komisji: 196 Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki
Lublin Numer komisji: 197 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Lublin Numer komisji: 198 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ
Lublin Numer komisji: 199 SP Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
Lublin Numer komisji: 200 Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ w Lublinie
Lublin Numer komisji: 201 Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II
Lublin Numer komisji: 202 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie
Lublin Numer komisji: 203 Dom Pomocy Społecznej „Kalina”
Lublin Numer komisji: 204 Dom Pomocy Społecznej „Betania”
Lublin Numer komisji: 205 Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej
Lublin Numer komisji: 206 Areszt Śledczy w Lublinie
Ludmiłówka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ludmiłówce
Ludwin-Kolonia Numer komisji: 1 Hala sportowo-widowiskowa
Luszawa Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Łada Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Łany Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Łańcuchów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie
Łaziska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach
Łazy Numer komisji: 7 Przedszkole Baśniowy Dworek w Łazach
Łączki-Pawłówek Numer komisji: 5 Remiza OSP
Łążek Ordynacki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łążku Ordynackim
Łęczna Numer komisji: 1 Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy
Łęczna Numer komisji: 4 Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego
Łęczna Numer komisji: 5 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 6 Osiedlowy Dom Kultury
Łęczna Numer komisji: 7 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 8 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 9 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 10 Centrum Kultury
Łęczna Numer komisji: 11 Biblioteka
Łęczna Numer komisji: 12 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 13 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 14 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 15 Budynek szkoły
Łęczna Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy
Łopiennik Numer komisji: 3 Remiza OSP
Łubki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Łubkach
Łucka Numer komisji: 1 Dom Pomocy Społecznej
Łucka-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łucka-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Łukawka Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Łuków Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie nr 2
Łuków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Łuków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 5
Łuków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 5
Łuków Numer komisji: 5 Przedszkole Integracyjne nr 1
Łuków Numer komisji: 6 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe
Łuków Numer komisji: 7 Urząd Miasta Łuków
Łuków Numer komisji: 8 Zespół Szkół nr 1
Łuków Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Łuków Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
Łuków Numer komisji: 11 Łukowski Ośrodek Kultury
Łuków Numer komisji: 12 Powiatowy Urząd Pracy
Łuków Numer komisji: 13 Zespół Szkół nr 2
Łuków Numer komisji: 14 Zakład Gospodarki Lokalowej
Łuków Numer komisji: 15 Szkoła Policealna-Medyczne Studium Zawodowe
Łuków Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łuków Numer komisji: 17 Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej
Łuków Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 Oddziałami Dwujęzycznymi
Łuków Numer komisji: 19 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Łuków Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łuków Numer komisji: 21 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łuków Numer komisji: 22 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
Łukówiec Numer komisji: 6 Remiza OSP
Łuszczów Drugi Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Łychów Gościeradowski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim
Łysołaje Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łysołajach
Maciejów Stary Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Majdan-Grabina Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie-Grabinie
Majdan Kozic Górnych Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Malinówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Marianka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Markuszów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Markuszów Numer komisji: 2 Gminny Dom Kultury
Maryniów Numer komisji: 9 Budynek po byłej szkole w Maryniowie
Maszki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Maszkach
Matczyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Mełgiew Numer komisji: 5 Budynek Urzędu Gminy w Mełgwi
Mętów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Mętów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Michów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Michowie
Michów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Michowie
Mieczysławka Numer komisji: 8 Filia Szkoły Podstawowej
Mikłusy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mikłusach
Milejów-Osada Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 2 Liceum Ogólnokształcące w Milejowie
Milejów-Osada Numer komisji: 4 Urząd Gminy w Milejowie
Miłocin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Miłocinie
Mniszek Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mniszku
Modliborzyce Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Modliborzyce Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Momoty Górne Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Momotach Górnych
Moniaki Numer komisji: 2 lokal Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
Moszczanka Numer komisji: 9 Zespół Placówek Oświatowych w Moszczance
Motycz Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Motyczu
Nadrybie-Dwór Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu
Nałęczów Numer komisji: 1 SP ZOZ w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 2 Liceum Plastyczne w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 3 CSW Energetyk w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 4 Nałęczowski Ośrodek Kultury w Nałęczowie
Nałęczów Numer komisji: 11 Kardiologiczny Szpital Uzdrowiskowy
Nałęczów Numer komisji: 12 Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy
Nałęczów Numer komisji: 13 Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik
Nałęczów Numer komisji: 14 Sanatorium Uzdrowiskowe Związku Nauczycielstwa Polskiego
Nałęczów Numer komisji: 15 Sanatorium Uzdrowiskowe Ciche Wąwozy
Nałęczów Numer komisji: 16 SP Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Celejowie Oddział IV w Nałęczowie
Nasutów Numer komisji: 6 Lokal Remizy OSP w Nasutowie
Niedrzwica Duża Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Niedrzwica Duża Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Niedrzwica Kościelna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Niedźwiada-Kolonia Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Niedźwiada Duża Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedźwiadzie Dużej
Niedźwiedź Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu
Niemce Numer komisji: 4 Lokal GOK w Niemcach
Niemce Numer komisji: 9 Lokal Urzędu Gminy Niemce
Niemce Numer komisji: 10 Lokal Szkoły Podstawowej w Niemcach
Niezabitów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Niezdów Numer komisji: 15 lokal Szkoły Podstawowej
Niwa Babicka Numer komisji: 14 Strażnica OSP w Niwie Babickiej
Nowa Jedlanka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowej Jedlance
Nowa Rokitnia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nowej Rokitni
Nowa Rokitnia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nowej Rokitni
Nowa Wieś Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Nowa Wola Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Nowej Woli
Nowodwór Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze
Nowodwór Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Nowy Antonin Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Nowy Dwór Numer komisji: 5 Remizo-Świetlica
Nowy Rachów Numer komisji: 2 Remiza OSP
Nowy Stręczyn Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Okrzeja Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Okrzei
Olbięcin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Olbięcinie
Oleśniki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Oleśnikach
Olszowiec Numer komisji: 11 Centrum Kultury Wiejskiej
Opatkowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Opoka Duża Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Opole Lubelskie Numer komisji: 1 lokal Opolskiego Centrum Kultury
Opole Lubelskie Numer komisji: 2 lokal Spółdzielni Mieszkaniowej
Opole Lubelskie Numer komisji: 3 Centrum Fabryczna
Opole Lubelskie Numer komisji: 4 lokal M-G Biblioteki Publicznej
Opole Lubelskie Numer komisji: 5 lokal Szkoły Podstawowej Nr 1
Opole Lubelskie Numer komisji: 17 Zakład Karny w Opolu Lubelskim-sala lekcyjna w budynku Zespołu Szkół
Opole Lubelskie Numer komisji: 18 Świetlica szpitalna
Osiny Numer komisji: 2 Osiny Remiza OSP
Osiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Osmolice Pierwsze Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa
Osowa Numer komisji: 10 Budynek szkolny
Ostrów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrowie
Ostrówek Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku
Ostrówek-Kolonia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Monte Cassino
Ostrów Lubelski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Ostrów Lubelski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Oszczepalin Drugi Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Oszczepalinie Drugim
Oszczywilk Numer komisji: 11 Publiczna Szkoła Podstawowa w Oszczywilku
Otrocz Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa
Ownia Numer komisji: 16 Zespół Placówek Oświatowych w Owni
Ożarów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Palikije Pierwsze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Palikijach
Pałecznica Numer komisji: 4 lokal Szkoły Podstawowej
Panieńszczyzna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Panieńszczyzna Numer komisji: 6 Urząd Gminy Jastków
Panieńszczyzna Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Paprotnia Numer komisji: 4 świetlica wiejska w Paprotni
Parchatka Numer komisji: 5 Budynek byłej szkoły podstawowej
Pawłowice Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych
Piaseczno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Piaski Numer komisji: 10 Miejskie Centrum Kultury w Piaskach
Piaski Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Piaskach
Piłatka Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piłatce
Piotrawin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kamieniu
Piotrków Drugi Numer komisji: 4 Centrum Kultury Gminy Jabłonna
Piotrowice Numer komisji: 3 Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice-Dworek
Piotrowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Piotrowicach
Piotrowice Wielkie Numer komisji: 4 lokal w pałacu
Płonki Numer komisji: 4 Remiza OSP
Płouszowice-Kolonia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Podwierzbie Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Podwierzbiu
Podzamcze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Podzamczu
Poizdów Numer komisji: 7 Zespół Szkół im. Jana Pawła II
Polichna Czwarta Numer komisji: 5 Gminne Centrum Kultury
Polichna Druga Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Poniatowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Poniatowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Poniatowa Numer komisji: 3 Świetlica PSM
Poniatowa Numer komisji: 4 Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Poniatowa Numer komisji: 5 Centrum Kultury Promocji i Turystyki
Poniatowa Numer komisji: 6 Świetlica PSM Nasz Dom
Poniatowa Numer komisji: 12 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Opolu Lubelskim, Szpital
Poniatowa Numer komisji: 13 Samodzielne Publiczne Sanatorium Gruźlicy i Chorób Płuc
Poniatowa-Kolonia Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Ponikwy Numer komisji: 2 Budynek komunalny
Popkowice Numer komisji: 7 lokal Budynku Wielofunkcyjnego
Popkowice Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej
Potoczek Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoczku
Potok-Stany Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku-Stanach
Potok Wielki Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim
Prawiedniki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Prawno Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Prawnie
Prażmów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Prażmowie
Przybysławice Numer komisji: 3 lokal Szkoły Podstawowej
Przypisówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Przytoczno Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Puchaczów Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Puchaczowie
Puchaczów Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Puchaczowie
Puławy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 10
Puławy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 10
Puławy Numer komisji: 3 Zespół Szkół Katolickich
Puławy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2
Puławy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 11
Puławy Numer komisji: 6 Starostwo Powiatowe
Puławy Numer komisji: 7 Zespół Szkół Nr 3
Puławy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 11
Puławy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4
Puławy Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4
Puławy Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 11
Puławy Numer komisji: 12 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Puławy Numer komisji: 13 Zespół Szkół Technicznych
Puławy Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1
Puławy Numer komisji: 15 Miejskie Przedszkole Nr 5
Puławy Numer komisji: 16 Środowiskowy Dom Samopomocy
Puławy Numer komisji: 17 Środowiskowy Dom Samopomocy
Puławy Numer komisji: 18 POK Dom Chemika
Puławy Numer komisji: 19 Zespół Szkół Nr 1
Puławy Numer komisji: 20 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Puławy Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 6
Puławy Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 3
Puławy Numer komisji: 23 Zespół Szkół Nr 2
Puławy Numer komisji: 24 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (szpital)
Puszno Godowskie Numer komisji: 11 lokal Szkoły Podstawowej
Radawczyk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Radawiec Duży Numer komisji: 4 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Radawcu Dużym
Radoryż Kościelny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Radoryżu Kościelnym
Radoryż Smolany Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym
Rankowskie Numer komisji: 5 lokal Szkoły Filialnej
Ratoszyn Drugi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Rąblów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Rogów Numer komisji: 3 Lokal Szkoły Podstawowej w Rogowie
Role Numer komisji: 12 Zespół Szkół w Rolach
Rososz Numer komisji: 18 Zespół Placówek Oświatowych w Rososzy
Rozkopaczew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Ruda Numer komisji: 3 Budynek komunalny
Rudka Kozłowiecka Numer komisji: 7 Lokal Szkoły Podstawowej w Rudce Kozłowieckiej
Rudnik Numer komisji: 6 Budynek po Szkole Podstawowej
Rudnik Drugi Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudniku Drugim
Rudnik Szlachecki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Rudniku Szlacheckim
Rudno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rudnie
Rybczewice Drugie Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Ryki Numer komisji: 1 Samorządowe Przedszkole Nr 1
Ryki Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mariana Osińskiego
Ryki Numer komisji: 3 Samorządowe Przedszkole Nr 5
Ryki Numer komisji: 4 Samorządowe Przedszkole Nr 5
Ryki Numer komisji: 5 ZSZ Nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego
Ryki Numer komisji: 6 ZSZ Nr 1 im. Władysława Korżyka
Rzeczyca Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Kuncewiczowej
Rzeczyca Księża Numer komisji: 7 Remiza OSP w Rzeczycy Księżej
Rzeczyca Ziemiańska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej
Sadurki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Sadurkach
Salomin Numer komisji: 6 Budynek Dziennego Domu Senior+
Samoklęski Numer komisji: 1 lokal Szkoły Podstawowej
Sarnów Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sarnowie
Sarny Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Serniki Numer komisji: 4 Urząd Gminy Serniki
Serock Numer komisji: 4 Remiza OSP
Serokomla Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Serokomli
Serokomla Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Serokomli
Siedliska Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Siedliskach
Siedliska Numer komisji: 9 Lokal świetlicy wiejskiej
Siedliszczki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska kulturalno-oświatowa w Siedliszczkach
Sielce Numer komisji: 10 Ludowy Dom Spotkań
Sierskowola Numer komisji: 10 Strażnica OSP w Sierskowoli
Siostrzytów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Siostrzytowie
Skoków Numer komisji: 13 lokal Szkoły Podstawowej
Skorczyce Numer komisji: 6 lokal Szkoły Podstawowej im. Leona Hempla
Skowieszyn Numer komisji: 7 Remiza OSP
Skrobów-Kolonia Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna
Skrudki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Skrzynice Pierwsze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Skrzynicach
Słodków Trzeci Numer komisji: 5 Lokal Szkoły Podstawowej
Słotwiny Numer komisji: 4 Lokal Szkoły Podstawowej w Słotwinach
Snopków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sobianowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sobieska Wola Druga Numer komisji: 5 lokal Remizy OSP
Sobieszczany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Sobieszyn Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Sobieszyn Numer komisji: 6 Internat LO
Sobolew Kolonia Numer komisji: 7 Filia Biblioteki Publicznej
Spiczyn Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej
Stanin Numer komisji: 1 Centrum Społeczno-Kulturalne w Staninie
Stara Dąbia Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Dąbi
Stara Prawda Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Starej Prawdzie
Stara Róża Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Starej Róży
Stara Wieś Druga Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Stare Boiska Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starych Boiskach
Stare Kobiałki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Starych Kobiałkach
Stare Komaszyce Numer komisji: 9 lokal Szkoły Podstawowej
Stare Wierzchowiska Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Stare Zadybie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Starościce Numer komisji: 8 Remiza OSP w Starościcach
Starościn Numer komisji: 3 Lokal remizo-świetlicy
Stary Bazanów Numer komisji: 12 Zespół Placówek Oświatowych w Starym Bazanowie
Stary Pożóg Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych
Stary Uścimów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Stary Uścimów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Stawce Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawcach
Stawek Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Stężyca Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Stężycy
Stoczek Łukowski Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Stoczku Łukowskim
Stoczek Łukowski Numer komisji: 1 Urząd Miasta
Stoczek Łukowski Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim
Stojeszyn Pierwszy Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych
Stok Numer komisji: 8 Remiza OSP
Stróża-Kolonia Numer komisji: 3 Lokal Przedszkola w Stróży
Stróża-Kolonia Numer komisji: 4 Lokal Szkoły Podstawowej w Stróży
Stryj Numer komisji: 3 Świetlica OSP
Stryjno-Kolonia Numer komisji: 5 Remiza OSP
Strzeszkowice Duże Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Strzyżew Numer komisji: 10 Zespół Szkół w Strzyżewie
Strzyżewice Numer komisji: 5 Urząd Gminy
Strzyżewice Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzyżewicach-Rechcie
Studzianki Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Studziankach
Suchodoły Numer komisji: 8 Remiza OSP
Suleje Numer komisji: 15 Świetlica wiejska w Sulejach
Sulów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sulowie
Sułoszyn Numer komisji: 2 Lokal byłej Szkoły Podstawowej
Swaty Numer komisji: 13 Zespół Placówek Oświatowych w Swatach
Syry Numer komisji: 2 lokal remizo-świetlicy
Szaniawy-Matysy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Szaniawach
Szastarka Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Szczałb Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Szczałbie
Szczecyn Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczecynie
Szczekarków Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Szerokie Numer komisji: 5 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerokiem
Szyszki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Szyszkach
Śniadówka Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Świdnik Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Świdnik Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Świdnik Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Kultury
Świdnik Numer komisji: 4 Miejskie Centrum Profilaktyki
Świdnik Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 4
Świdnik Numer komisji: 6 Miejskie Centrum Usług Socjalnych
Świdnik Numer komisji: 7 Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna
Świdnik Numer komisji: 8 Przedsiębiorstwo Komunalne PEGIMEK
Świdnik Numer komisji: 9 Przedszkole nr 3
Świdnik Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 3
Świdnik Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 3
Świdnik Numer komisji: 12 Przedszkole nr 5
Świdnik Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 7
Świdnik Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 7
Świdnik Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 7
Świdnik Numer komisji: 16 Przedszkole nr 7
Świdnik Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 5
Świdnik Numer komisji: 22 Szpital w Świdniku
Świdnik Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej
Świdnik Mały Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Świdry Numer komisji: 11 Zespół Szkół w Świdrach
Świeciechów Duży Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Świerszczów Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Talczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza
Tarkawica Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Tarło Numer komisji: 3 lokal Szkoły Podstawowej
Tarnawka Pierwsza Numer komisji: 3 Budynek komunalny
Terpentyna Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie
Toczyska Numer komisji: 6 Szkoła Filialna w Toczyskach
Tomaszowice-Kolonia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Trawniki Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach
Trawniki Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych w Trawnikach
Trzcianki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego Nowodwór nr 73 Filia
Trzebiesza Numer komisji: 8 lokal świetlicy wiejskiej
Trzebieszów Drugi Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Trzebieszowie
Trzebieszów Drugi Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Trzebieszowie
Trzydnik Duży Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym
Tuchowicz Numer komisji: 2 Centrum Społeczno-Kulturalne w Tuchowiczu
Turka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Turka Numer komisji: 9 Gminna Biblioteka Publiczna-Filia Turka
Turze Rogi Numer komisji: 8 Szkoła Filialna w Turzych Rogach
Tuszów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Tuszowie
Ułęż Numer komisji: 1 Lokal Gminnej Biblioteki Publicznej
Urzędów Numer komisji: 4 lokal Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły
Uściąż Numer komisji: 6 Lokal Strażnicy OSP w Uściążu
Wandalin Numer komisji: 7 lokal Szkoły Podstawowej
Wandów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wandowie
Wąwolnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wąwolnica Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Węglin Numer komisji: 9 Świetlica w Węglinie
Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wielkolas Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wierzchowiska Pierwsze Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzchowiskach
Wierzchowiska Pierwsze Numer komisji: 6 Remiza OSP
Wilczopole-Kolonia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wilkołaz Pierwszy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wilkołazie Pierwszym
Wilkołaz Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wilkołazie Pierwszym
Wilków Numer komisji: 1 Lokal Szkoły Podstawowej w Wilkowie
Witowice Numer komisji: 6 Remiza OSP
Wnętrzne Numer komisji: 6 Budynek byłej Szkoły Podstawowej we Wnętrznem
Wojciechów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wojciechów
Wojciechów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie
Wojcieszków Numer komisji: 5 Urząd Gminy w Wojcieszkowie
Wojcieszków Numer komisji: 6 Świetlica w Wojcieszkowie
Wojszyn Numer komisji: 3 Strażnica OSP
Wola Bystrzycka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Woli Bystrzyckiej
Wola Czołnowska Numer komisji: 7 Dom Seniora A w sercu maj
Wola Gałęzowska Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Wola Gułowska Numer komisji: 2 Dom Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków
Wola Mysłowska Numer komisji: 4 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy w Woli Mysłowskiej
Wola Okrzejska Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Woli Okrzejskiej
Wola Osińska Numer komisji: 9 Budynek komunalny
Wola Przybysławska Numer komisji: 5 lokal Szkoły Podstawowej
Wola Sernicka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Sernickiej
Wola Skromowska Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Wola Trzydnicka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
Wola Zadybska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Wolica Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Wolica Pierwsza Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Wólka Domaszewska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wólce Domaszewskiej
Wólka Gościeradowska Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Wólce Gościeradowskiej
Wólka Krasienińska Numer komisji: 4 Lokal remizo-świetlicy
Wólka Polanowska Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Polanowskiej
Wólka Ratajska Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Ratajskiej
Wólka Rokicka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Wrzelowiec Numer komisji: 6 lokal OSP
Wylezin Numer komisji: 7 Świetlica OSP
Wysokie Numer komisji: 6 Gminna Biblioteka Publiczna w Wysokiem
Wyżnica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wyżnicy
Zaborze Numer komisji: 5 Lokal Strażnicy OSP w Zaborzu
Zagłoba Numer komisji: 4 Lokal Zespołu Szkół Publicznych w Zagłobie
Zagórze Numer komisji: 11 Remiza OSP
Zagóźdź Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Zakępie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zakępiu
Zakrzew Numer komisji: 4 Urząd Gminy
Zakrzów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zakrzowie
Zakrzówek Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Zakrzówku
Zalesie Numer komisji: 13 Zespół Szkół w Zalesiu
Zalesie-Kolonia Numer komisji: 17 Strażnica OSP w Zalesiu
Zarajec Numer komisji: 3 Remiza OSP
Zaraszów Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Zarzecze Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Zarzecz Łukowski Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzeczu Łukowskim
Zastawie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu
Zastów Polanowski Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Zastowie Planowskim
Zawadów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku, Szkoła Filialna w Zawadowie
Zawieprzyce Numer komisji: 4 Lokal Szkoły Podstawowej
Zawitała Numer komisji: 7 Remiza OSP
Zdziłowice, Zdziłowice Drugie Numer komisji: 4 Gminne Centrum Kultury i Promocji w Godziszowie oddział w Zdziłowicach
Zdzisławice Numer komisji: 5 Remiza OSP w Zdzisławicach
Zemborzyce Tereszyńskie Numer komisji: 6 Budynek Szkoły Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich
Zezulin Niższy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Zofiówka Numer komisji: 2 Budynek szkoły
Żabia Wola Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa
Żerdź Numer komisji: 7 Budynek komunalny
Żuków Drugi Numer komisji: 2 lokal Domu Kultury
Żurawiec Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Żurawcu
Żyrzyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!