PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 368 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Babiki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Baciuty Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Baciutach
Barszczewo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Barszczewie
Białousy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Białystok Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Białystok Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Białystok Numer komisji: 3 Zespół Szkół Technicznych
Białystok Numer komisji: 4 X Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Białystok Numer komisji: 6 IV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 7 IV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6
Białystok Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 9
Białystok Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 9
Białystok Numer komisji: 11 Przedszkole Samorządowe Nr 25
Białystok Numer komisji: 12 Przedszkole Samorządowe Nr 52
Białystok Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 34
Białystok Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 34
Białystok Numer komisji: 15 Zarząd Mienia Komunalnego
Białystok Numer komisji: 16 Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych
Białystok Numer komisji: 17 Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych
Białystok Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Białystok Numer komisji: 19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Białystok Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Białystok Numer komisji: 21 Przedszkole Samorządowe Nr 1
Białystok Numer komisji: 22 Przedszkole Samorządowe Nr 64
Białystok Numer komisji: 23 Przedszkole Samorządowe Nr 32
Białystok Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 50
Białystok Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 9
Białystok Numer komisji: 30 I Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 4
Białystok Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 4
Białystok Numer komisji: 33 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
Białystok Numer komisji: 34 Przedszkole Samorządowe Nr 10
Białystok Numer komisji: 35 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego
Białystok Numer komisji: 36 Niepubliczna Szkoła Podstawowa św. św. Cyryla i Metodego
Białystok Numer komisji: 37 Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji
Białystok Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa Nr 26
Białystok Numer komisji: 39 Przedszkole Samorządowe Nr 55
Białystok Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa Nr 26
Białystok Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa nr 42
Białystok Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa nr 42
Białystok Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 42
Białystok Numer komisji: 44 Zespół Szkół Elektrycznych
Białystok Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 11
Białystok Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa Nr 11
Białystok Numer komisji: 47 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Białystok Numer komisji: 48 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Białystok Numer komisji: 49 Publiczne Gimnazjum Nr 4
Białystok Numer komisji: 50 Żłobek Miejski Nr 3
Białystok Numer komisji: 51 Przedszkole Samorządowe Nr 45
Białystok Numer komisji: 52 Szkoła Podstawowa Nr 8
Białystok Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa Nr 8
Białystok Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 55 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 56 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa Nr 51
Białystok Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa nr 32
Białystok Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa nr 32
Białystok Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 32
Białystok Numer komisji: 61 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1
Białystok Numer komisji: 62 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1
Białystok Numer komisji: 63 Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1
Białystok Numer komisji: 64 VI Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 65 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (III Liceum Ogólnokształcące)
Białystok Numer komisji: 66 Przedszkole Samorządowe Nr 22
Białystok Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa Nr 5
Białystok Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa Nr 5
Białystok Numer komisji: 69 Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Białystok Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa nr 10
Białystok Numer komisji: 71 Szkoła Podstawowa nr 10
Białystok Numer komisji: 72 Przedszkole Samorządowe Nr 68
Białystok Numer komisji: 73 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa Nr 19
Białystok Numer komisji: 77 Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
Białystok Numer komisji: 78 VIII Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 79 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Białystok Numer komisji: 80 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Białystok Numer komisji: 81 Internat VIII Liceum Ogólnokształcącego
Białystok Numer komisji: 82 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
Białystok Numer komisji: 83 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
Białystok Numer komisji: 84 XI Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 85 XI Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 86 Szkoła Podstawowa nr 3
Białystok Numer komisji: 87 Szkoła Podstawowa nr 3
Białystok Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa Nr 28
Białystok Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa Nr 28
Białystok Numer komisji: 90 Szkoła Podstawowa nr 20
Białystok Numer komisji: 91 Szkoła Podstawowa nr 20
Białystok Numer komisji: 92 Szkoła Podstawowa nr 20
Białystok Numer komisji: 93 Szkoła Podstawowa nr 31
Białystok Numer komisji: 94 Szkoła Podstawowa nr 31
Białystok Numer komisji: 95 Szkoła Podstawowa nr 52
Białystok Numer komisji: 96 Szkoła Podstawowa nr 52
Białystok Numer komisji: 97 Szkoła Podstawowa nr 52
Białystok Numer komisji: 98 Szkoła Podstawowa nr 29
Białystok Numer komisji: 99 Zespół Szkół Nr 16
Białystok Numer komisji: 100 Szkoła Podstawowa nr 29
Białystok Numer komisji: 101 XIV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 102 XIV Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 103 Przedszkole Samorządowe Nr 50
Białystok Numer komisji: 104 Szkoła Podstawowa Nr 43
Białystok Numer komisji: 105 Szkoła Podstawowa Nr 43
Białystok Numer komisji: 106 Szkoła Podstawowa Nr 43
Białystok Numer komisji: 107 Przedszkole Samorządowe Nr 39
Białystok Numer komisji: 108 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 109 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 110 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 111 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 112 Szkoła Podstawowa Nr 49
Białystok Numer komisji: 113 Szkoła Podstawowa Nr 44
Białystok Numer komisji: 114 Szkoła Podstawowa Nr 44
Białystok Numer komisji: 115 Szkoła Podstawowa Nr 44
Białystok Numer komisji: 116 Przedszkole Samorządowe Nr 79
Białystok Numer komisji: 117 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 118 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 119 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 120 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Białystok Numer komisji: 121 V Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 122 V Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 123 Szkoła Podstawowa Nr 21
Białystok Numer komisji: 124 Szkoła Podstawowa Nr 21
Białystok Numer komisji: 125 Szkoła Podstawowa Nr 21
Białystok Numer komisji: 126 Świetlica Dziennego Pobytu dla Dzieci przy Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Białystok Numer komisji: 127 Świetlica Dziennego Pobytu dla Dzieci przy Dziennym Domu Pomocy Społecznej
Białystok Numer komisji: 128 Zespół Szkół Mechanicznych
Białystok Numer komisji: 129 Zespół Szkół Mechanicznych
Białystok Numer komisji: 130 Szkoła Podstawowa Nr 15
Białystok Numer komisji: 131 Szkoła Podstawowa Nr 15
Białystok Numer komisji: 132 VII Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 133 VII Liceum Ogólnokształcące
Białystok Numer komisji: 134 Szkoła Podstawowa Nr 7
Białystok Numer komisji: 135 Szkoła Podstawowa Nr 7
Białystok Numer komisji: 136 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Białystok Numer komisji: 137 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Białystok Numer komisji: 138 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Białystok Numer komisji: 139 Szkoła Podstawowa nr 17
Białystok Numer komisji: 140 Szkoła Podstawowa nr 17
Białystok Numer komisji: 141 Szkoła Podstawowa nr 17
Białystok Numer komisji: 142 Szkoła Podstawowa Nr 37
Białystok Numer komisji: 143 Przedszkole Samorządowe Nr 71
Białystok Numer komisji: 144 Przedszkole Samorządowe Nr 71
Białystok Numer komisji: 145 Przedszkole Samorządowe Nr 56
Białystok Numer komisji: 146 Szkoła Podstawowa Nr 37
Białystok Numer komisji: 147 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 148 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 149 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 150 Szkoła Podstawowa Nr 47
Białystok Numer komisji: 151 Przedszkole Samorządowe Nr 73
Białystok Numer komisji: 152 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Białystok Numer komisji: 153 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Białystok Numer komisji: 154 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Białystok Numer komisji: 155 Zespół Szkół Zawodowych Nr 5
Białystok Numer komisji: 156 Zespół Szkół Zawodowych Nr 5
Białystok Numer komisji: 157 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 158 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 159 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 160 Szkoła Podstawowa Nr 45
Białystok Numer komisji: 161 Przedszkole Samorządowe Nr 65
Białystok Numer komisji: 162 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Białystok Numer komisji: 163 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Białystok Numer komisji: 164 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 165 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 166 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 167 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 168 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 169 Szkoła Podstawowa Nr 12
Białystok Numer komisji: 170 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Interna)
Białystok Numer komisji: 171 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Rehabilitacja)
Białystok Numer komisji: 172 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Ginekologia)
Białystok Numer komisji: 173 Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. J. Śniadeckiego (Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy)
Białystok Numer komisji: 174 Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Białystok Numer komisji: 175 Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Białystok Numer komisji: 176 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA
Białystok Numer komisji: 177 Samodzielny Szpital Miejski im. PCK
Białystok Numer komisji: 178 Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Białystok Numer komisji: 179 Dom Pomocy Społecznej
Białystok Numer komisji: 180 Dom Opieki Społecznej Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących, ul. Proletariacka 8
Białystok Numer komisji: 181 Zakład Karny
Białystok Numer komisji: 182 Areszt Śledczy
Bobrowniki Numer komisji: 5 BOBREX w Bobrownikach
Bombla Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Bombli
Brzozowo Stare Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Brzozowie Starym
Chodorówka Nowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Choroszcz Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 2 Świetlica Miejko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 9 Remiza OSP w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Choroszczy
Choroszcz Numer komisji: 11 Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choroszczy
Czarna Białostocka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Czarna Białostocka Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Czarna Białostocka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Czarna Białostocka Numer komisji: 4 Dom Kultury
Czarna Białostocka Numer komisji: 7 Budynek Przychodni
Czarna Wieś Kościelna Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Czerewki Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Czerewkach
Daniłowo Duże Numer komisji: 4 Budynek po Szkole Podstawowej w Daniłowie Dużym
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 4 Gimnazjum w Dąbrowie Białostockiej
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 5 Kino Lotos
Dąbrowa Białostocka Numer komisji: 11 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Białostockiej (szpital)
Dobrzyniewo Duże Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury
Dobrzyniówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobrzyniówce
Doktorce Numer komisji: 4 Siedziba Stowarzyszenia Zielona Szkoła
Dubaśno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Fasty Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Garbary Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej ”Spokojna Przystań” w Garbarach
Grabówka Numer komisji: 7 Przedszkole Samorządowe w Grabówce
Grabówka Numer komisji: 8 Przedszkole Samorządowe w Grabówce
Gródek Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Gródku
Gródek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Gródku
Gródek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Gródku
Halickie Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Halickich
Hermanówka Numer komisji: 7 Remiza OSP w Hermanówce
Izbiszcze Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Izbiszczach
Jacowlany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jacowlanach
Jałówka Numer komisji: 10 Remiza OSP w Jałówce
Jałówka Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej „Jawor” w Jałówce
Janowszczyzna Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie
Janów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Samorządowych
Janów Numer komisji: 4 Urząd Gminy Janów
Jatwieź Duża Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Jeżewo Stare Numer komisji: 2 Budynek OSP
Juchnowiec Górny Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
Juchnowiec Kościelny Numer komisji: 2 Ośrodek Kultury w Juchnowcu Kościelnym
Juszkowy Gród Numer komisji: 7 Ośrodek Zdrowia w Juszkowym Grodzie
Kleosin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
Kleosin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosiniea
Kleosin Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
Kleosin Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie
Klepacze Numer komisji: 7 Remiza OSP w Klepaczach
Klimówka Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Kołodno Numer komisji: 9 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kołodnie
Korycin Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie
Kozińce Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kulturyw Kozińcach
Kruszyniany Numer komisji: 1 Centrum Edukacji i Kultury Muzułmańskiej Tatarów Polskich w Kruszynianach
Krynickie Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Krynickich
Krynki Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach
Krynki Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Krynkach
Krynki Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach
Księżyno Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Księżynie
Księżyno Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Księżynie
Kuriany Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kurianach
Kuźnica Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kuźnicy (duża sala)
Kuźnica Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kuźnicy (mała sala)
Kuźnica Numer komisji: 3 Przedszkole w Kuźnicy
Lewickie Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Lewickich
Łapy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Łapach (Osse)
Łapy Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 2 w Łapach
Łapy Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 2 w Łapach
Łapy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łapach im. M. Kopernika
Łapy Numer komisji: 9 Gimnazjum Nr 1 w Łapach im. Ppłk. Stanisława Nilskiego-Łapińskiego
Łapy Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łapach im. Papieża Jana Pawła II
Łapy Numer komisji: 11 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapach
Łapy Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Łapach
Łapy Numer komisji: 13 Przedszkole Nr 1 w Łapach
Łapy Numer komisji: 14 Ośrodek Przedsiębiorczości w Łapach
Łapy Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łaziuki Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Łopuchowo Numer komisji: 5 Budynek OSP
Łupianka Stara Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej
Łyski Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Łyskach
Malawicze Dolne Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Malawiczach Dolnych
Michałowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie
Michałowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Michałowie
Michałowo Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Michałowie
Niemczyn Numer komisji: 6 Centrum Rękodzieła Ludowego
Nierośno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nierośnie
Niewodnica Korycka Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Niewodnicy Koryckiej
Nowa Wola Numer komisji: 6 Remiza OSP w Nowej Woli
Nowe Aleksandrowo Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Nowym Aleksandrowie
Nowe Chlebiotki Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Nowych Chlebiotkach
Nowinka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Majewie
Nowowola Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Nowy Dwór Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Nowy Dwór Numer komisji: 2 Budynek Sali Gimnastycznej
Ogrodniczki Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ogrodniczkach
Olmonty Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Olmontach
Osiedle Bondary Numer komisji: 8 Świetlica na Osiedlu Bondary
Pietkowo Numer komisji: 3 Remiza OSP w Pietkowie
Płonka Kościelna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Płonce Kościelnej
Podozierany Numer komisji: 6 Świetlica w Podozieranach
Pogorzałki Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury w Pogorzałkach
Popławce Numer komisji: 4 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Poświętne Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Poświętnem
Radule Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Rafałówka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rafałówce
Reszkowce Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Reszkowcach
Rogowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Rogowie
Różanystok Numer komisji: 6 Gimnazjum w Różanymstoku
Ryboły Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury w Rybołach
Rynki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Saniki Numer komisji: 3 Budynek OSP
Sidra Numer komisji: 1 Lokal po byłej aptece przy Urzędzie Gminy w Sidrze
Sidra Numer komisji: 4 Sidrzański Ośrodek Kultury w Sidrze
Siekierki Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Sierki Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Sieruciowce Numer komisji: 4 Budynek Szkoły Podstawowej
Słuczanka Numer komisji: 4 Świetlica w Słuczance
Sobolewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sobolewie
Sochonie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Sokolany Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Sokolanach
Sokole Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Sokolu
Sokołda Numer komisji: 4 Świetlica Strażnicy OSP
Sokółka Numer komisji: 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 4 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 4 Sokólski Ośrodek Kultury w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 5 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Sokółce (hala sportowa)
Sokółka Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 8 Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Walerego Wróblewskiego w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce
Sokółka Numer komisji: 17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Stara Kamionka Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce
Stara Rozedranka Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance
Studzianki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa
Suchodolina Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Suchodolinie
Suchowola Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Suchowoli
Suchowola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Suchowola Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Suchowola Numer komisji: 5 Kino Kometa
Supraśl Numer komisji: 1 Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
Supraśl Numer komisji: 2 Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
Supraśl Numer komisji: 9 Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu
Supraśl Numer komisji: 10 Szpital Uzdrowiskowy w Supraślu
Suraż Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Surażu
Szudziałowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Szudziałowo Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Szymki Numer komisji: 9 Ośrodek Zdrowia w Szymkach
Tołcze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Tołczach
Topolany Numer komisji: 5 Świetlica w Topolanach
Tryczówka Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Tryczówce
Turośń Dolna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Turośni Dolnej
Turośń Kościelna Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Turośni Kościelnej
Tykocin Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Przedszkole w Tykocinie
Uhowo Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Uhowie
Uhowo Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Uhowie
Waliły-Stacja Numer komisji: 8 Nadleśnictwo Waliły w Waliłach-Stacji
Wasilków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. W. Rabczyńskiego
Wasilków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. króla Zygmunta Augusta
Wasilków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. króla Zygmunta Augusta
Wasilków Numer komisji: 4 Przedszkole
Wasilków Numer komisji: 5 Przedszkole
Wierzchlesie Numer komisji: 3 Remiza OSP
Wólka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Zabłudów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Zabłudowie
Zabłudów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Zabłudowie
Zabłudów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Zabłudowie
Zabrodzie Numer komisji: 3 Budynek po byłym Domu Nauczyciela w Zabrodziu
Załuki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Załukach
Zaścianki Numer komisji: 6 ADAMPOL S. A.
Zawady Numer komisji: 1 Sala Widowiskowa Urzędu Gminy Zawady
Zawyki Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Złotoria Numer komisji: 3 Remiza OSP w Złotorii
Zubry Numer komisji: 7 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Zubrach
Zwierki Numer komisji: 5 Była Szkoła Podstawowa w Zwierkach
Zwierzyniec Wielki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu Wielkim
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!