Znaleziono: 286 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Barcino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa sala nr 1
Barcino Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa sala nr 2
Będziechowo Numer komisji: 15 Budynek poszkolny
Bierkowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Biesowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Bojano Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Bolszewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bolszewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Bolszewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bolszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Borzęcino Numer komisji: 4 Przedszkole
Bożepole Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bożepole Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Bruskowo Małe Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Brzeźno Lęborskie Numer komisji: 3 Świetlico-Czytelnia
Budowo Numer komisji: 7 Przedszkole
Cewice Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Cewicach
Charnowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Charnowie
Chocielewko Numer komisji: 5 Świetlica OSP
Choczewo Numer komisji: 1 Zespół Szkół Stołówka szkolna
Choczewo Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Ciecholub Numer komisji: 14 Filia Biblioteki
Ciekocino Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Damnica Numer komisji: 1 Centrum Edukacji i Kultury
Damno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Damnie
Dębnica Kaszubska Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Dębnica Kaszubska Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Dębnica Kaszubska Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Duninowo Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Duninowie
Garczegorze Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Męczenników Marszu Śmierci KL Stutthof
Gardna Wielka Numer komisji: 2 Sala gimnastyczna
Gąbino Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Gąbinie
Głobino Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Główczyce Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Główczyce Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Główczyce Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Gniewino Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Gniewino Numer komisji: 2 Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteka
Gogolewo Numer komisji: 6 Zespół Szkół
Gościcino Numer komisji: 5 Dworek Drzewiarza
Gościcino Numer komisji: 6 Budynek remizy OSP
Gościcino Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Gowino Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Grabno Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Grabnie
Izbica Numer komisji: 13 Świetlica wiejska
Janowice Numer komisji: 7 Oddział przedszkolny w Janowicach przy Szkole Podstawowej im. Męczenników Marszu Śmierci KL Stutthof w Garczegorzu
Jezierzyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kaczkowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Kąpino Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Kębłowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kębłowie (budynek szkoły)
Kębłowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kębłowie (budynek sali gimnastycznej)
Kębłowo Nowowiejskie Numer komisji: 10 Świetlica
Kępice Numer komisji: 1 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
Kępice Numer komisji: 7 Zespół Szkół sala 17
Kępice Numer komisji: 8 Zespół Szkół sala nr 14
Kępice Numer komisji: 9 Gimnazjum sala nr 1
Kępice Numer komisji: 10 Gimnazjum sala nr 2
Kępice Numer komisji: 11 Gimnazjum sala nr 3
Kielno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte
Kielno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte
Kniewo Numer komisji: 9 Świetlica wiejska przy remizie OSP
Kobylnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa budynek F
Kobylnica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa budynek P
Kobylnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa budynek G
Koleczkowo Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kończewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Korzybie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kostkowo Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Krępa Kaszubska Numer komisji: 8 Świetlica
Krępa Słupska Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Kwakowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Leśnice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich
Lębork Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lębork Numer komisji: 2 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Lębork Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 2
Lębork Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 8
Lębork Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 8
Lębork Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 9
Lębork Numer komisji: 7 Starostwo Powiatowe
Lębork Numer komisji: 8 Przedszkole Nr 1
Lębork Numer komisji: 9 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Internat
Lębork Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4
Lębork Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lębork Numer komisji: 12 Przedszkole Nr 6
Lębork Numer komisji: 13 Urząd Miejski
Lębork Numer komisji: 14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
Lębork Numer komisji: 15 Przedszkole Nr 5
Lębork Numer komisji: 16 Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu
Lębork Numer komisji: 17 Przedszkole Nr 10
Lębork Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 5, Wejście A
Lębork Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 5, Sala Gimnastyczna, Wejście B
Lębork Numer komisji: 20 Centrum Sportu i Rekreacji, Pływalnia Miejska RAFA
Lębork Numer komisji: 21 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lębork Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej Nr 1 w Lęborku
Lębork Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Lęborku
Linia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lini
Linia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lini
Lubowidz Numer komisji: 3 Świetlica
Lubuczewo Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie
Luzino Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie (nowa część szkoły)
Luzino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie (sala gimnastyczna)
Luzino Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie
Łeba Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Łeba Numer komisji: 2 Miejska Biblioteka Publiczna
Łeba Numer komisji: 3 Urząd Miejski
Łebień Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Łebno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Łebunia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Łęczyce Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Łętowo Numer komisji: 3 Świetlica
Łupawa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Machowino Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Machowinie
Maszewko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Maszewo Lęborskie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Mosty Numer komisji: 2 Przedszkole Michałkowo
Motarzyno Numer komisji: 5 Zespół Szkół
Możdżanowo Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Możdżanowie
Mzdowo Numer komisji: 13 Świetlica wiejska
Nadole Numer komisji: 4 Świetlica Ochotnicza Straż Pożarna
Nawcz Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Niepoczołowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Niepoczołowicach
Nowa Wieś Lęborska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich
Nowy Dwór Wejherowski Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Objazda Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Objeździe
Orle Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Osowo Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Pęplino Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Pęplinie
Pobłocie Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Pobłocie Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury
Podole Wielkie Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Pogorzelice Numer komisji: 13 Świetlica
Potęgowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Przewłoka Numer komisji: 6 Centrum Promocji i Edukacji Słowińskiej Grupy Rybackiej
Przytocko Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Reda Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 6
Reda Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Reda Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2
Reda Numer komisji: 4 Miejska Biblioteka Publiczna
Reda Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 4
Reda Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4
Reda Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 5
Reda Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 3
Reda Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 3
Redkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. TOW Gryf Pomorski
Redzikowo Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Rowy Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Rowach
Rozłazino Numer komisji: 6 Zespół Kształcenia i Wychowania
Rumia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Rumia Numer komisji: 2 Powiatowy Zespół Kształcenia Specjalnego Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy
Rumia Numer komisji: 3 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 (sala gimnastyczna)
Rumia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 4
Rumia Numer komisji: 5 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1
Rumia Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 6
Rumia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 7
Rumia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 8
Rumia Numer komisji: 9 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Rumia Numer komisji: 10 ISKIERKA Przedszkole Niepubliczne
Rumia Numer komisji: 11 Ekologiczna Szkoła Społeczna
Rumia Numer komisji: 12 Hala Widowiskowo-Sportowa
Rumia Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 10
Rumia Numer komisji: 14 Przedszkole Niepubliczne JANOWIACZEK
Rumia Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 1 (sala gimnastyczna)
Rumia Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala gimnastyczna)
Rumia Numer komisji: 17 Centrum Pomocowe im. Św. s. Faustyny (Caritas)
Rumia Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 (wejście od ul. Świętopełka)
Rumia Numer komisji: 19 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2
Rumia Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 6
Rumia Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 8
Rumsko Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Rybno Numer komisji: 5 Dom Sołecki
Rzechcino Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Rzuszcze Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Sasino Numer komisji: 6 Budynek byłej szkoły
Siemianice Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Siemirowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Skórowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Słupsk Numer komisji: 1 Zespół Żłobków Miejskich
Słupsk Numer komisji: 2 Zespół Szkół Elektryk im. Noblistów Polskich
Słupsk Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie nr 31 Bajkowa Kraina
Słupsk Numer komisji: 4 Zespół Szkół Sportowych
Słupsk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii
Słupsk Numer komisji: 6 Przedszkole Miejskie nr 19 Słupskiego Chłopczyka
Słupsk Numer komisji: 7 Przychodnia Rejonowa
Słupsk Numer komisji: 8 Zespół Szkół Agrotechnicznych
Słupsk Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej
Słupsk Numer komisji: 10 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st.
Słupsk Numer komisji: 11 Słupski Ośrodek Kultury
Słupsk Numer komisji: 12 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica
Słupsk Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie nr 10 Świat Fantazji
Słupsk Numer komisji: 14 I Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Słupsk Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka
Słupsk Numer komisji: 16 Przedszkole Miejskie nr 23 Promyczek
Słupsk Numer komisji: 17 Zespół Szkół Sportowych (sala gimnastyczna)
Słupsk Numer komisji: 18 Zespół Żłobków Miejskich Żłobek nr 2
Słupsk Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka
Słupsk Numer komisji: 20 Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego
Słupsk Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka
Słupsk Numer komisji: 22 Przedszkole Miejskie nr 15
Słupsk Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego
Słupsk Numer komisji: 24 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza
Słupsk Numer komisji: 25 Przedszkole Miejskie nr 5
Słupsk Numer komisji: 26 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza (sala gimnastyczna)
Słupsk Numer komisji: 27 Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny im. Tadeusza Gwiżdża przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Słupsk Numer komisji: 28 Urząd Miejski
Słupsk Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego
Słupsk Numer komisji: 30 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
Słupsk Numer komisji: 31 V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
Słupsk Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
Słupsk Numer komisji: 33 Zespół Szkół Technicznych
Słupsk Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
Słupsk Numer komisji: 35 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego (sala gimnastyczna)
Słupsk Numer komisji: 36 Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych
Słupsk Numer komisji: 37 Przedszkole Miejskie nr 2
Słupsk Numer komisji: 38 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7
Słupsk Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa nr 11
Słupsk Numer komisji: 40 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 32 Tęczowa Dolina
Słupsk Numer komisji: 41 Akademia Pomorska
Słupsk Numer komisji: 42 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Słupsk Numer komisji: 43 Przedszkole Miejskie nr 11 Calineczka
Słupsk Numer komisji: 44 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o.
Słupsk Numer komisji: 45 Areszt Śledczy
Słupsk Numer komisji: 46 Dom Pomocy Społecznej Leśna Oaza
Słupsk Numer komisji: 47 Centrum Zdrowia Psychicznego
Smołdzino Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury świetlica wiejska
Starkowo Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Starkowie
Stowięcino Numer komisji: 8 Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej
Strzebielinek Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Strzebielinku
Strzebielino-Osiedle Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Strzebielino-Osiedle Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Strzepcz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Strzepczu
Sycewice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sychowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sychowie
Szczenurze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Szczypkowice Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Szemud Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Szemud Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Tawęcino Numer komisji: 12 Świetlica
Ustarbowo Numer komisji: 13 Świetlica wiejska
Ustka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1
Ustka Numer komisji: 2 Miejskie Przedszkole nr 3
Ustka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2
Ustka Numer komisji: 4 Spółdzielnia Mieszkaniowa Korab
Ustka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 3
Ustka Numer komisji: 6 Urząd Miasta Ustka
Ustka Numer komisji: 7 Dom Kultury
Ustka Numer komisji: 8 Areszt Śledczy w Słupsku Oddział Zewnętrzny w Ustce
Ustka Numer komisji: 9 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. Oddział w Ustce
Warcino Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wejherowo Numer komisji: 1 Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych
Wejherowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 8
Wejherowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 8
Wejherowo Numer komisji: 4 Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych
Wejherowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 11
Wejherowo Numer komisji: 6 Miejska Biblioteka Publiczna
Wejherowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5
Wejherowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 5
Wejherowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 5
Wejherowo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 6
Wejherowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 6
Wejherowo Numer komisji: 12 Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej
Wejherowo Numer komisji: 13 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Wejherowo Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 9
Wejherowo Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 9
Wejherowo Numer komisji: 16 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1
Wejherowo Numer komisji: 17 Świetlica Osiedlowa
Wejherowo Numer komisji: 18 Areszt Śledczy
Wejherowo Numer komisji: 19 Szpital Specjalistyczny
Wejherowo Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej
Wejherowo Numer komisji: 21 Dom Pomocy Społecznej
Wicko Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku
Wielka Wieś Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Włynkówko Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Wodnica Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Wodnicy
Wrząca Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury
Wrzeście Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Wyszecino Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wyszecinie
Wytowno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Wytownie
Zagórzyca Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zagórzycy
Zaleskie Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Zaleskich
Zbychowo Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Zwartowo Numer komisji: 4 Sala gimnastyczna byłej szkoły
Zwartowo Numer komisji: 7 Areszt Śledczy w Wejherowie Oddział Tymczasowego Zakwaterowania Skazanych w Zwartowie
Żelazo Numer komisji: 3 Świetlica środowiskowa
Żelkowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Żochowo Numer komisji: 5 Dom Ludowy
Żoruchowo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!