PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 316 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Banino Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa
Banino Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa
Banino Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa
Barkowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Bielsko Numer komisji: 1 Sala wiejska w Bielsku
Bińcze Numer komisji: 6 Międzypokoleniowe Wiejskie Centrum Aktywności
Borkowo Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Borowy Młyn Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Borzestowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Borzyszkowy Numer komisji: 2 Budynek gminny
Borzytuchom Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Borzytuchomiu
Broczyna Numer komisji: 3 Chrześcijański Ośrodek dla Osób Uzależnionych TEEN CHALLENGE w Broczynie
Brodnica Górna Numer komisji: 18 Zespół Kształcenia i Wychowania
Brusy Numer komisji: 1 Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego
Brusy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Brusy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Brusy Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna
Brusy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Brusy Numer komisji: 6 Urząd Miejski
Brzezie Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Brzeźno Szlacheckie Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Bytów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Bytów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Bytów Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 2
Bytów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Bytów Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych
Bytów Numer komisji: 6 Szkoła Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Bytów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1
Bytów Numer komisji: 8 Ośrodek Profilaktyki I Edukacji
Bytów Numer komisji: 9 Starostwo Powiatowe
Bytów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2
Bytów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2
Bytów Numer komisji: 16 Bytowskie Centrum Kultury
Bytów Numer komisji: 20 Szpital Powiatu Bytowskiego Spółka z o. o.
Charzykowy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Charzykowach
Chmielno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie
Chojnice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 7
Chojnice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1
Chojnice Numer komisji: 3 Zespół Szkół Specjalnych
Chojnice Numer komisji: 4 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter
Chojnice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 3
Chojnice Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Chojnice Numer komisji: 7 Miejskie Wodociągi Spółka z o. o.
Chojnice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1
Chojnice Numer komisji: 9 Zespół Szkół
Chojnice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 8
Chojnice Numer komisji: 11 Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum Park
Chojnice Numer komisji: 12 Technikum nr 2
Chojnice Numer komisji: 13 Powiatowa Bursa dla Młodzieży Szkolnej
Chojnice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 5
Chojnice Numer komisji: 15 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
Chojnice Numer komisji: 16 Budynek socjalny Boiska Nowych Nadziei Modrak
Chojnice Numer komisji: 17 Świetlica Osiedlowa
Chojnice Numer komisji: 18 Przedszkole Niepubliczne z Grupą Żłobkową MISIOWA AKADEMIA
Chojnice Numer komisji: 19 Żłobek Miejski
Chojnice Numer komisji: 20 Sala konferencyjna Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza
Chojnice Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 7
Chojnice Numer komisji: 22 Świetlica Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza
Chojnice Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej
Chojnice Numer komisji: 24 Zakład Karny w Koronowie Oddział Zewnętrzny w Chojnicach
Chojniczki Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Chojniczkach
Chośnica Numer komisji: 3 Budynek po byłej szkole
Chwaszczyno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Chwaszczyno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Cierznie Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Cisewie Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej w Cisewiu
Czarna Dąbrówka Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury i Biblioteka
Czarne Numer komisji: 1 Czarneńskie Centrum Kultury
Czarne Numer komisji: 2 Przedszkole Gminne
Czarne Numer komisji: 3 Sala remizy Ochotniczej Straży Pożarnej
Czarne Numer komisji: 9 Zakład Karny
Czarne Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej
Czeczewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czeczewie (sala sportowa)
Czersk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Czersk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Czersk Numer komisji: 3 Remiza OSP
Czersk Numer komisji: 4 Ośrodek Kultury
Czersk Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola
Czersk Numer komisji: 15 Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola
Czersk Numer komisji: 17 Zakład Karny w Koronowie Oddział Zewnętrzny
Człuchów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Człuchów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Człuchów Numer komisji: 3 Urząd Miejski
Człuchów Numer komisji: 4 Cech Rzemiosł Różnych
Człuchów Numer komisji: 5 Zespół Szkół Społecznych STO
Człuchów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1
Człuchów Numer komisji: 7 Centrum Kształcenia Ustawicznego
Człuchów Numer komisji: 8 Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka w Warszawie Wydział Zamiejscowy w Człuchowie
Człuchów Numer komisji: 9 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Czyczkowy Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego
Dąbrówka Numer komisji: 2 Sala wiejska
Debrzno Numer komisji: 1 Ośrodek Pomocy Społecznej
Debrzno Numer komisji: 2 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki
Debrzno Numer komisji: 3 Centrum Kultury, Sportu i Turystyki
Debrzno Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna
Dobrogoszcz Numer komisji: 11 Sala wiejska w Dobrogoszczu
Domisław Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Dretyń Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Dretyniu
Dziemiany Numer komisji: 1 Zespół Kształcenia i Wychowania
Dziemiany Numer komisji: 3 Zespół Kształcenia i Wychowania
Dzierżążno Numer komisji: 13 Zespół Kształcenia i Wychowania
Dzierżążno Numer komisji: 14 Zespół Kształcenia i Wychowania
Dzierżążno Numer komisji: 20 Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o. o.-Placówka w Dzierżążnie
Egiertowo Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Egiertowie
Gałąźnia Wielka Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Garcz Numer komisji: 4 Centrum Integracji Społecznej w Garczu
Garczyn Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy
Glincz Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Remusa
Głodowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Gołubie Numer komisji: 5 Zespół Kształcenia i Wychowania
Gołubie Numer komisji: 6 Zespół Kształcenia i Wychowania
Goręczyno Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Goręczynie
Gostkowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Gotelp Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Gowidlino Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Górne Maliki Numer komisji: 2 Świetlica
Grabowo Kościerskie Numer komisji: 5 Zespół Szkół w Grabowie Kościerskim
Grzybno Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Gutowiec Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Gwieździn Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Gwieździnie
Hopowo Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Hopowie
Jasień Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kaliska Kościerskie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Kaliskach
Kalisz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. gen. S. Sosabowskiego
Kamienica Królewska Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Kamienica Szlachecka Numer komisji: 3 Zespół Kształcenia i Wychowania
Karsin Numer komisji: 1 Sala Sportowa w Karsinie
Kartuzy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kartuzy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kartuzy Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Kartuzach
Kartuzy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kartuzy Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Kartuzy Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
Kartuzy Numer komisji: 7 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Akademia Przedszkolaka
Kartuzy Numer komisji: 19 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. NZOZ w Kartuzach
Kiełpino Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Kiełpino Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Klukowa Huta Numer komisji: 4 Zespół Kształcenia i Wychowania
Kłodawa Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Kłodawie
Koczała Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Koczale
Koczała Numer komisji: 3 Zespół Kształcenia i Wychowania w Koczale
Kołczygłowy Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Kołczygłowy Numer komisji: 2 Gminny Osrodek Kultury
Kołdowo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Konarzyny Numer komisji: 1 Sala gimnastyczna przy Zespole Szkół Publicznych w Konarzynach
Korne Numer komisji: 10 Sala Wiejska
Kosobudy Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia
Kościerzyna Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 6 Nadleśnictwo Państwowe Kościerzyna
Kościerzyna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 8 Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 9 Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 11 Państwowa Szkoła Muzyczna w Kościerzynie
Kościerzyna Numer komisji: 12 Szpital Specjalistyczny
Kramarzyny Numer komisji: 4 Wiejski Ośrodek Kultury
Krojanty Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Krojantach
Krzemieniewo Numer komisji: 8 Klub Animacji Społecznej
Krzyż Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Leśno Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
Leźno Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Lichnowy Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Lichnowach
Liniewo Numer komisji: 1 GOKSiR
Lipnica Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Lipusz Numer komisji: 1 Urząd Gminy Lipusz
Lipusz Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Lipusz Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna
Lisewo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Lisie Jamy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Lubań Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lubaniu im. Braci Czarlińskich
Lubań Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Lubaniu im. Braci Czarlińskich
Lubnia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski
Łapalice Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Łąg Numer komisji: 14 Ośrodek Kultury
Łękinia Numer komisji: 5 TEEN CHALLENGE Chrześcijański Ośrodek dla Osób Uzależnionych
Łubiana Numer komisji: 5 Zespół Kształcenia w Łubianie
Łubna Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 1
Łubno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Malachin Numer komisji: 11 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Małkowo Numer komisji: 5 Centrum Kulturalno-Sportowe
Mądrzechowo Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Męcikał Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Miastko Numer komisji: 1 Sanus s. c.
Miastko Numer komisji: 2 Siedziba Miejsko-Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miastku
Miastko Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 3 w Miastku
Miastko Numer komisji: 4 Państwowa Straż Pożarna w Miastku
Miastko Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 1 w Miastku
Miastko Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Miastko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miastku
Miastko Numer komisji: 8 Centrum Edukacji Wiem
Miastko Numer komisji: 14 Środowiskowy Dom Samopomocy w Miastku
Miastko Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miastku
Miastko Numer komisji: 16 Szpital Miejski w Miastku sp z o. o.
Miechucino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Miechucinie ul. Szkolna 1
Międzybórz Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Mikorowo Numer komisji: 3 Sala wiejska
Mirachowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Miszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Trepczyka
Mojusz Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Mosiny Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Mściszewice Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Mściszewicach
Nadziejewo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Nakla Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Nakli
Niedamowo Numer komisji: 2 Sala wiejska w Niedamowie
Niedarzyno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Niestępowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Więźniów Obozu Stutthof
Niezabyszewo Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Nieżychowice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach
Nowa Cerkiew Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
Nowa Karczma Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. dra Aleksandra Majkowskiego w Nowej Karczmie
Nowa Karczma Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie
Nowa Wieś Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Nowa Wieś Kościerska Numer komisji: 4 Sala wiejska w Nowej Wsi Kościerskiej
Nowe Gronowo Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Nowy Dwór Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Nowym Dworze
Nowy Klincz Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Klinczu
Nożyno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Nożynie
Odry Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Ogorzeliny Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach
Osowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Osowie
Ostrowite Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
Parchowo Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Parchowie
Pawłowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Pawłowie
Pępowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego
Piaszczyna Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Piaszczynie
Pieniężnica Numer komisji: 6 Szkoła Filjalna
Pietrzykowo Numer komisji: 4 Sala wiejska w Pietrzykowie
Płaszczyca Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Polnica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Pomieczyno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pomieczynie (sala sportowa)
Pomysk Wielki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Półczno Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Półcznie
Prokowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Przechlewo Numer komisji: 4 Dom Kultury
Przechlewo Numer komisji: 5 Przedszkole w Przechlewie
Przechlewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Przodkowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Przodkowie (łącznik przy hali sportowej)
Przodkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Przodkowie (sala nr 6 w hali sportowej)
Przodkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Przodkowie (sala nr 7 w hali sportowej)
Przyjaźń Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Puzdrowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Rekowo Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa
Rokity Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rokitach
Rychnowy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Rytel Numer komisji: 8 Zespół Szkół
Rytel Numer komisji: 9 Ośrodek Kultury
Rzeczenica Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji
Rzeczenica Numer komisji: 2 Zespół Szkół
Sąpolno Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Sianowo Numer komisji: 10 Ośrodek Geriatryczny
Sierakowice Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Sierakowice Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Sierakowice Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury
Sierakowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1
Sierakowice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2
Silno Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury w Silnie
Skorzewo Numer komisji: 6 Sala Wiejska w Skorzewie
Skrzeszewo Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. ks. dr Stanisława Sychowskiego
Sławęcin Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
Słosinko Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Słosinku
Słupia Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Somonino Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury-sala na parterze
Somonino Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Somoninie-sala na I-wszym piętrze
Stanisławka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Staniszewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Stara Kiszewa Numer komisji: 1 Zespół Kształcenia i Wychowania
Stara Kiszewa Numer komisji: 5 Urząd Gminy
Stare Gronowo Numer komisji: 11 Pałac
Stare Polaszki Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Stary Bukowiec Numer komisji: 3 Świetlica
Stężyca Numer komisji: 1 Zespół Kształcenia i Wychowania
Stężyca Numer komisji: 2 Zespół Kształcenia i Wychowania
Stołczno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Strzeczona Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Studzienice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Studzienicach
Suchorze Numer komisji: 2 Biblioteka Gminna Filia w Suchorzu
Sulęczyno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Sulęczynie
Sulęczyno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sulęczynie
Swornegacie Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach
Szarlota Numer komisji: 9 Kompleks Wypoczynkowy SZARLOTA
Szczytno Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Szymbark Numer komisji: 7 Zespół Kształcenia i Wychowania
Świerzno Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Świerznie
Trzcinno Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Trzcinnie
Trzebiatkowa Numer komisji: 3 Wiejski Ośrodek Kultury
Trzebielino Numer komisji: 1 Urząd Gminy Trzebielino
Tuchlino Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Tuchom Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Tuchomie Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Tuchomie Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Udorpie Numer komisji: 17 Świetlica wiejska
Ugoszcz Numer komisji: 3 Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Studzienice Ugoszcz
Uniechów Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Wandzin Numer komisji: 9 Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni PLUS EKO Szkoła Życia w Wandzinie
Wąglikowice Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Wąglikowicach
Węsiory Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Węsiorach
Wiele Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wielu
Wielkie Chełmy Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego
Wielki Klincz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Wielkim Klinczu
Wielki Podleś Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wielkim Podlesiu
Wierzchowo-Dworzec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wyczechy Numer komisji: 5 Filia Biblioteki
Wysin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Zalesie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Zapceń Numer komisji: 5 Sala wiejska
Zapędowo Numer komisji: 10 Ośrodek Kultury
Ząbinowice Numer komisji: 15 Świetlica wiejska
Żukowo Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża
Żukowo Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża
Żukowo Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
Żukowo Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza
Żukówko Numer komisji: 4 Sala wiejska
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!