Znaleziono: 171 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Celbowo Numer komisji: 10 Wiejski Klub Kultury
Chałupy Numer komisji: 6 Świetlica Stowarzyszenia BLIZA
Chłapowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Darzlubie Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Dębogórze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dębogórzu
Gdynia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 31
Gdynia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 31
Gdynia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 31
Gdynia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 31
Gdynia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 40 (d. Gimnazjum nr 3)
Gdynia Numer komisji: 6 Przedszkole nr 32
Gdynia Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 16
Gdynia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 16
Gdynia Numer komisji: 9 Przedszkole nr 46
Gdynia Numer komisji: 10 Przedszkole nr 21
Gdynia Numer komisji: 11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3
Gdynia Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 40
Gdynia Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 40
Gdynia Numer komisji: 14 XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gdynia Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 40
Gdynia Numer komisji: 16 Zespół Placówek Specjalistycznych
Gdynia Numer komisji: 17 Przedszkole nr 27
Gdynia Numer komisji: 18 XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gdynia Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 10
Gdynia Numer komisji: 20 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych (d. IV LO)
Gdynia Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 10
Gdynia Numer komisji: 22 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych (d. IV LO)
Gdynia Numer komisji: 23 Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych (d. IV LO)
Gdynia Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 29
Gdynia Numer komisji: 25 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych
Gdynia Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 52 (d. Gimnazjum nr 4)
Gdynia Numer komisji: 27 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych
Gdynia Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa nr 17
Gdynia Numer komisji: 29 Zespół Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych
Gdynia Numer komisji: 30 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gdynia Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 26 (d. Gimnazjum nr 2)
Gdynia Numer komisji: 32 Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Gdyni
Gdynia Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 26
Gdynia Numer komisji: 34 Zespół Szkół Specjalnych nr 17
Gdynia Numer komisji: 35 I Akademickie LO
Gdynia Numer komisji: 36 I Akademickie LO
Gdynia Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa nr 35
Gdynia Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 35
Gdynia Numer komisji: 39 Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior
Gdynia Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa nr 12
Gdynia Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa nr 12
Gdynia Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa nr 12
Gdynia Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 35
Gdynia Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa nr 48
Gdynia Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa nr 48
Gdynia Numer komisji: 46 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
Gdynia Numer komisji: 47 Przedszkole nr 58
Gdynia Numer komisji: 48 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
Gdynia Numer komisji: 49 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Gdynia Numer komisji: 50 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Gdynia Numer komisji: 51 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3
Gdynia Numer komisji: 52 Zespół Wczesnej Edukacji nr 1
Gdynia Numer komisji: 53 Zespół Wczesnej Edukacji nr 1
Gdynia Numer komisji: 54 Zespół Wczesnej Edukacji nr 1
Gdynia Numer komisji: 55 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Gdynia Numer komisji: 56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Gdynia Numer komisji: 57 Szkoła Podstawowa nr 20
Gdynia Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa nr 20
Gdynia Numer komisji: 59 Przedszkole nr 44
Gdynia Numer komisji: 60 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Gdynia Numer komisji: 61 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Gdynia Numer komisji: 62 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Gdynia Numer komisji: 63 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny
Gdynia Numer komisji: 64 Szkoła Podstawowa nr 11
Gdynia Numer komisji: 65 Szkoła Podstawowa nr 13
Gdynia Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa nr 11
Gdynia Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa nr 11
Gdynia Numer komisji: 68 IX Liceum Ogólnokształcące (d. Zesp. Szkół Administr.-Ekonom.)
Gdynia Numer komisji: 69 Szkoła Podstawowa nr 8
Gdynia Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa nr 34
Gdynia Numer komisji: 71 Przedszkole nr 24
Gdynia Numer komisji: 72 Szkoła Podstawowa nr 34
Gdynia Numer komisji: 73 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6
Gdynia Numer komisji: 74 Przedszkole nr 22
Gdynia Numer komisji: 75 Szkoła Muzyczna I i II stopnia
Gdynia Numer komisji: 76 VI Liceum Ogólnokształcące
Gdynia Numer komisji: 77 Szkoła Podstawowa nr 23
Gdynia Numer komisji: 78 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gdynia Numer komisji: 79 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Gdynia Numer komisji: 80 X Liceum Ogólnokształcące
Gdynia Numer komisji: 81 Szkoła Podstawowa nr 18
Gdynia Numer komisji: 82 Szkoła Podstawowa nr 18
Gdynia Numer komisji: 83 X Liceum Ogólnokształcące
Gdynia Numer komisji: 84 Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
Gdynia Numer komisji: 85 Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
Gdynia Numer komisji: 86 Szkoła Podstawowa nr 21
Gdynia Numer komisji: 87 Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych
Gdynia Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa nr 21
Gdynia Numer komisji: 89 Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Gdynia Numer komisji: 90 b. XVII Liceum Ogólnokształcące
Gdynia Numer komisji: 91 Szkoła Podstawowa nr 21
Gdynia Numer komisji: 92 Przedszkole nr 43
Gdynia Numer komisji: 93 Szkoła Podstawowa nr 33
Gdynia Numer komisji: 94 Przedszkole nr 35
Gdynia Numer komisji: 95 Szkoła Podstawowa nr 33
Gdynia Numer komisji: 96 Szkoła Podstawowa nr 33
Gdynia Numer komisji: 97 Szkoła Podstawowa nr 33
Gdynia Numer komisji: 98 V Liceum Ogólnokształcące
Gdynia Numer komisji: 99 Szkoła Podstawowa nr 28
Gdynia Numer komisji: 100 Przedszkole nr 42
Gdynia Numer komisji: 101 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1
Gdynia Numer komisji: 102 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 (d. Zesp. Szkół Ogólnokszt. nr 4)
Gdynia Numer komisji: 103 Szkoła Podstawowa nr 6
Gdynia Numer komisji: 104 Przedszkole nr 18
Gdynia Numer komisji: 105 Szkoła Podstawowa nr 39
Gdynia Numer komisji: 106 Szkoła Podstawowa nr 39
Gdynia Numer komisji: 107 Szkoła Podstawowa nr 39
Gdynia Numer komisji: 108 Szkoła Podstawowa nr 44
Gdynia Numer komisji: 109 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Gdynia Numer komisji: 110 Przedszkole nr 29
Gdynia Numer komisji: 111 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Gdynia Numer komisji: 112 Przedszkole nr 49
Gdynia Numer komisji: 113 Firma Samochodowa KAJA
Gdynia Numer komisji: 114 Firma Samochodowa KAJA
Gdynia Numer komisji: 115 Szpital Św. Wincentego a Paulo
Gdynia Numer komisji: 116 Szpital Morski im. PCK
Gdynia Numer komisji: 117 Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej
Gdynia Numer komisji: 118 Dom Pomocy Społecznej
Gnieżdżewo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Hel Numer komisji: 1 Urząd Miasta
Hel Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Jastarnia Numer komisji: 1 Urząd Miasta
Jastrzębia Góra Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Jurata Numer komisji: 3 Hotel LIDO w Juracie
Karwia Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Kosakowo Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna Gminy Kosakowo
Krokowa Numer komisji: 3 Urząd Gminy Krokowa
Kuźnica Numer komisji: 2 Biuro Informacji Turystycznej
Leśniewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Lubkowo Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Lubocino Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Lubocinie
Łebcz Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Mieroszyno Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Mosty Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach Hala Sportowa
Mrzezino Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Ostrowo Numer komisji: 11 Świetlica
Pierwoszyno Numer komisji: 3 Gminny Dom Kultury w Pierwoszynie
Pogórze Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Pogórzu
Połchowo Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Połczyno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Puck Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego (budynek A)
Puck Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego (budynek B)
Puck Numer komisji: 3 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Puck Numer komisji: 4 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Puck Numer komisji: 5 Ośrodek Adaptacyjny Puckiego Stowarzyszenia Wspierającego Osoby Niepełnosprawne Umysłowo Razem
Puck Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej
Puck Numer komisji: 7 Szpital Pucki Sp. z o. o.
Rekowo Górne Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Rewa Numer komisji: 2 Przedszkole w Rewie
Rozewie Numer komisji: 9 Hotel Okulski Grand
Rzucewo Numer komisji: 13 Park Kulturowy Osada Łowców Fok
Sławoszyno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sławoszynie
Smolno Numer komisji: 14 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Starzyno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Strzelno Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Suchy Dwór Numer komisji: 7 Świetlica Sołecka w Suchym Dworze
Swarzewo Numer komisji: 7 Dom Kaszubski
Tupadły Numer komisji: 8 Świetlica
Wierzchucino Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Władysławowo Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1
Władysławowo Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Władysławowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Władysławowo Numer komisji: 4 Dom Parafialny
Władysławowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Żarnowiec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Żarnowcu
Żelistrzewo Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!