PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 301 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Aleksandria Pierwsza Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii
Aleksandria Pierwsza Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii
Aleksandrów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bargły Numer komisji: 7 Wiejskie Centrum Kultury i Rekreacji w Bargłach
Biała Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Wielka Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Wielkiej
Biskupice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Biskupicach
Blachownia Numer komisji: 1 Ochotnicza Straż Pożarna w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 3 Hala widowiskowo-sportowa w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Blachowni
Blachownia Numer komisji: 7 Szpital im. Rudolfa Weigla
Blachownia Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej
Bliżyce Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Boronów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych-świetlica szkolna
Boronów Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych-mała sala gimnastyczna
Borowa Numer komisji: 7 Ochotnicza Straż Pożarna
Borowe Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Borowem
Borowno Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borownie
Bór Zajaciński Numer komisji: 3 Budynek Szkoły Podstawowej w Borze Zajacińskim
Brzeziny Nowe Numer komisji: 5 Świetlica w Brzezinach Nowych
Brzyszów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie
Choroń Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ciasna Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Cielętniki Numer komisji: 3 Remiza OSP w Cielętnikach
Cisie Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Cisiu
Cynków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czarny Las Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czarnym Lesie
Dankowice Drugie Numer komisji: 5 Budynek b. Szkoły Podstawowej w Dankowicach Drugich
Dąbrowa Zielona Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej
Dąbrowno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Drochlin Numer komisji: 2 Budynek byłej szkoły podstawowej w Drochlinie
Droniowice Numer komisji: 1 Wiejski Dom Spotkań w Droniowicach
Garnek Numer komisji: 9 Szkoła Garnek
Glinica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Gniazdów Numer komisji: 2 Dom Ludowy
Grodzisko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Grodzisku
Gwoździany Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Hadra Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Herby Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury i Informacji
Herby Numer komisji: 5 Zakład Karny
Huta Stara B Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B
Hutka Numer komisji: 7 Remiza OSP w Hutce
Hutki Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach
Iwanowice Duże Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych
Jacków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jamki Numer komisji: 6 Remiza OSP w Jamkach
Janów Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowie
Jaskrów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Jaskrowie
Jastrząb Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Jawornica Numer komisji: 2 budynek byłej szkoły
Jaworznik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku
Kalej Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kalei
Kamienica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kamienica Polska Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Kamienica Polska Numer komisji: 2 Gminna Hala Sportowa
Kamieńskie Młyny Numer komisji: 8 Budynek Szkoły Podstawowej prowadzonej przez Stowarzyszenie
Kamyk Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamyku
Kłobuck Numer komisji: 1 Zespół Szkół Nr 1
Kłobuck Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2
Kłobuck Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Kłobuck Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sebyły
Kłobuck Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A. Mickiewicza
Kłobuck Numer komisji: 6 Przychodnia Rejonowa Nr 1
Kłobuck Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Kłobucku
Kłobuck Numer komisji: 13 Szpital Rejonowy
Kłomnice Numer komisji: 1 Szkoła Kłomnice
Kłomnice Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury Kłomnice
Kobyłczyce Numer komisji: 11 Przedszkole w Kobyłczycach
Kochanowice Numer komisji: 3 Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach
Kochcice Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kochcice Numer komisji: 7 Oddział Rehabilitacyjny Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich
Kolonia Poczesna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Poczesnej
Konary Numer komisji: 11 Szkoła Konary
Koniecpol Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koniecpolu
Koniecpol Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koniecpolu
Koniecpol Numer komisji: 7 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Koniecpolu
Konieczki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Konin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Koninie
Konopiska Numer komisji: 7 Hala Sportowa w Konopiskach
Konopiska Numer komisji: 8 Hala Sportowa w Konopiskach
Kopalnia Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kopalni
Kopalnia Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kopalni
Korzonek Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku
Koszęcin Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Koszęcinie
Koszęcin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Koszęcinie
Kościelec Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu
Kośmidry Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Kotowice Numer komisji: 9 Filia Przedszkola Publicznego w Żarkach
Koziegłowy Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury
Koziegłowy Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Koziegłówki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Krasice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Św. Huberta w Krasicach
Kruszyna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Krzepice Numer komisji: 1 Dom Kultury w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 2 Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 3 Remiza OSP w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krzepicach
Krzepice Numer komisji: 9 Szpital Rejonowy im. Dr. Anki
Kuchary Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kucharach
Kuleje Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kulejach
Kusięta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kusiętach
Kuźnica Grodziska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Kuźnicy Grodziskiej
Kuźnica Kiedrzyńska Numer komisji: 10 Przedszkole w Kuźnicy Kiedrzyńskiej
Kuźnica Stara Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Lelów Numer komisji: 3 Hala sportowa Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie
Lelów Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Lgoczanka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Lgoczance
Lgota Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Lgocie
Lgota Mała Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lgota Mokrzesz Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Lgocie Górnej
Libidza Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Libidzy
Lindów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lindowie
Lipie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Lipiu
Lisowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lisów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Lubecko Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
Lubliniec Numer komisji: 1 OSP
Lubliniec Numer komisji: 2 Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca HALKA
Lubliniec Numer komisji: 3 Świetlica przy Domu Parafialnym
Lubliniec Numer komisji: 4 Basen Kryty
Lubliniec Numer komisji: 5 Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. Garści
Lubliniec Numer komisji: 6 Miejski Dom Kultury
Lubliniec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Lubliniec Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 1
Lubliniec Numer komisji: 9 Zespół Szkół im. Św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
Lubliniec Numer komisji: 10 Przedszkole Miejskie Nr 8
Lubliniec Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 4
Lubliniec Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3
Lubliniec Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lubliniec Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta
Lubliniec Numer komisji: 15 Zakład Karny
Lubliniec Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Lubliniec Numer komisji: 17 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. dr Emila Cyrana
Lubliniec Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej
Lubliniec Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej „ZAMECZEK
Lubockie Numer komisji: 6 Dom Spotkań
Lubojna Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubojnie
Lubsza Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Ludwinów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Lusławice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Lusławicach
Łagiewniki Małe Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Łagiewniki Wielkie Numer komisji: 2 Świetlica
Łaziec Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Łaźcu
Łobodno Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Marii Konopnickiej w Łobodnie
Łojki Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łojkach
Ługi-Radły Numer komisji: 4 Budynek strażnicy OSP w Ługach-Radłach
Łysiny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Łysinach
Małusy Wielkie Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Marianka Rędzińska Numer komisji: 3 Filia GOK
Markowice Numer komisji: 9 Ochotnicza Straż Pożarna
Masłońskie Numer komisji: 6 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Miedźno Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala nr 5)
Miedźno Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala gimnastyczna)
Miedźno Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnie (sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej)
Mokra Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mokrej
Mokrzesz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Mokrzeszy
Mstów Numer komisji: 1 Urząd Gminy Mstów
Mstów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie
Mykanów Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mykanowie
Mysłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Myszków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 7
Myszków Numer komisji: 2 Przedszkole nr 2
Myszków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1
Myszków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1
Myszków Numer komisji: 5 Przedszkole nr 2
Myszków Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 4
Myszków Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Myszków Numer komisji: 8 Ochotnicza Straż Pożarna
Myszków Numer komisji: 9 Środowiskowy Dom Samopomocy
Myszków Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2
Myszków Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Myszków Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5
Myszków Numer komisji: 13 Liceum Ogólnokształcące
Myszków Numer komisji: 14 Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Myszków Numer komisji: 15 Zespół Szkół Publicznych nr 3
Myszków Numer komisji: 16 Przedszkole nr 5
Myszków Numer komisji: 17 Przedszkole nr 5
Myszków Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 6
Myszków Numer komisji: 19 Świetlica Rejonu Energetycznego
Myszków Numer komisji: 20 Przedszkole nr 1
Myszków Numer komisji: 21 Środowiskowy Dom Samopomocy
Myszków Numer komisji: 22 Szpital Powiatowy
Myszków Numer komisji: 23 Dom Opieki Eden
Nakło Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nakle
Natolin Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Natolinie
Niegowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Niegowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Nierada Numer komisji: 2 Remiza OSP w Nieradzie
Nieznanice Numer komisji: 4 Strażnica OSP Nieznanice
Nowa Wieś Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Nowej Wsi
Olbrachcice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Olbrachcicach
Olsztyn Numer komisji: 3 Urząd Gminy Olsztyn
Olszyna Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Opatów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Opatowie
Opatów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Opatowie
Osiny Numer komisji: 4 Budynek Gminny
Ostrowy nad Okszą Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowach nad Okszą (świetlica)
Ostrowy nad Okszą Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowach nad Okszą (sala nr 7 - mała sala gimnastyczna)
Pacierzów Numer komisji: 12 Strażnica OSP
Panki Numer komisji: 1 Hala Sportowa
Panki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Parzymiechy Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Parzymiechach
Pawonków Numer komisji: 1 Świetlica dla dzieci i młodzieży
Piasek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Piasku
Piasek Numer komisji: 7 OSP
Pińczyce Numer komisji: 8 Zespół Szkół
Poczesna Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury, Informacji i Rekreacji w Poczesnej
Podlesie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Podlesiu
Popów Numer komisji: 1 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Poraj Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Poraj Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Przybynów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Integracji Europejskiej w Przybynowie
Przymiłowice Numer komisji: 6 Świetlica Środowiskowa w Przymiłowicach
Przyrów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny-Hala sportowa w Przyrowie
Przystajń Numer komisji: 1 Budynek Szkoły Podstawowej w Przystajni
Przystajń Numer komisji: 2 Budynek Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przystajni
Psary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Psary Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Radostków-Kolonia Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Radostkowie
Rębielice Królewskie Numer komisji: 2 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Rębielice Szlacheckie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rębielicach Szlacheckich
Rędziny Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rędzinach
Rędziny Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach
Rększowice Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rększowicach
Rudniki Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudnikach
Rudniki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rudnikach
Rudnik Mały Numer komisji: 4 Remiza OSP
Rudnik Wielki Numer komisji: 3 Przedszkole
Rusinowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Rybna Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Rybnej
Rzeki Wielkie Numer komisji: 7 Przedszkole Rzeki Wielkie
Rzeniszów Numer komisji: 10 Ochotnicza Straż Pożarna
Rzerzęczyce Numer komisji: 8 Szkoła Rzerzęczyce
Sadów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Siedlec Numer komisji: 5 Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu
Siedlec Numer komisji: 10 Publiczne Przedszkole w Siedlcu
Siedlec Duży Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Sieraków Śląski Numer komisji: 3 Hala Sportowa
Sieraków Śląski Numer komisji: 6 Zakład Karny
Skrzydlów Numer komisji: 6 Szkoła Skrzydlów
Słowik Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku
Soborzyce Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy w Soborzycach
Sokolniki Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Starcza Numer komisji: 1 Gminna Placówka Wsparcia Dziennego w Starczy
Starcza Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Starokrzepice Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Starokrzepicach
Staromieście Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Staromieściu
Stary Broniszew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Starym Broniszewie
Stary Cykarzew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starym Cykarzewie
Stary Kocin Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Starym Kocinie
Stary Koniecpol Numer komisji: 3 Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Starym Koniecpolu
Strzebiń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Strzebiniu
Strzebiń Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Strzebiniu
Sygontka Numer komisji: 5 Wiejska Izba Obrzędowa w Sygontce
Truskolasy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Truskolasach
Turów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Turowie
Turów Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Waleńczów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Waleńczowie
Wąsosz Górny Numer komisji: 3 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
Wąsosz Górny Numer komisji: 6 Oddział Zewnętrzny w Wąsoszu Górnym Aresztu Śledczego w Częstochowie
Wędzina Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Węglowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Węglowicach
Widzów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wiercica Numer komisji: 6 Strażnica OSP we Wiercicy
Wierzchowisko Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchowisku
Więcki Numer komisji: 4 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Wilkowiecko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wilkowiecku
Witkowice Numer komisji: 3 Szkoła Witkowice
Władysławów Numer komisji: 8 Świetlica
Własna Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Wola Mokrzeska Numer komisji: 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Woli Mokrzeskiej
Woźniki Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Woźniki Numer komisji: 2 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Woźniki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Woźniki Numer komisji: 9 Budynek
Wręczyca Wielka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa we Wręczycy Wielkiej
Wrzosowa Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa we Wrzosowej
Wygoda Numer komisji: 12 Dom Koła Gospodyń Wiejskich Wygodzianka
Wysoka Lelowska Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska Przystań
Zajączki Drugie Numer komisji: 8 Remiza OSP w Zajączkach Drugich
Zajączki Pierwsze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Zajączkach Pierwszych
Zalesice Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zalesicach
Zarębice Numer komisji: 3 Strażnica OSP w Zarębicach
Zawada Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Zawada Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie
Zawada Numer komisji: 10 Szkoła Zawada
Zawady Numer komisji: 5 Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5
Zawisna Numer komisji: 5 Przedszkole
Zborowskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Zdrowa Numer komisji: 5 Świetlica OSP Zdrowa
Złochowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Złochowicach
Złoty Potok Numer komisji: 7 Przedszkole w Złotym Potoku
Zrębice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zrębicach
Zwierzyniec Pierwszy Numer komisji: 7 Remiza OSP w Zwierzyńcu Pierwszym
Żarki Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Żarki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera
Żarki Numer komisji: 3 Klub Dziecięcy (dawny budynek Gimnazjum)
Żarki Numer komisji: 4 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki
Żarki Letnisko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Żuraw Numer komisji: 1 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Żurawiu
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!