Znaleziono: 920 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamów Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Adampol Numer komisji: 7 Budynek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gruźlicy i Chorób Płuc
Aleksandrów Drugi Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Aleksandrów Drugi Numer komisji: 3 Przychodnia Zdrowia Aleksandrów
Aleksandrów Pierwszy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny
Aleksandrów Trzeci Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie
Antoniówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Antoniówce
Antoniówka Numer komisji: 6 Remiza OSP
Anusin Numer komisji: 3 Świetlica
Babice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Babicach
Barchaczów Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska
Bełcząc Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełczącu
Bełżec Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Bełżec Numer komisji: 2 Zespół Szkolno Przedszkolny
Bereza Numer komisji: 7 Dom Ludowy w Berezie
Berezówka Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Berezówce
Bereżnica Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Bereżnicy
Bezek Numer komisji: 8 Budynek po Szkole Podstawowej
Bezwola Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bezwoli
Biała Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Białej
Biała Podlaska Numer komisji: 1 Przedszkole Samorządowe nr 11
Biała Podlaska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5
Biała Podlaska Numer komisji: 3 Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Biała Podlaska Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe nr 7
Biała Podlaska Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe nr 14
Biała Podlaska Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Biała Podlaska Numer komisji: 7 Klub Kultury Eureka
Biała Podlaska Numer komisji: 8 Państwowa Szkoła Wyższa
Biała Podlaska Numer komisji: 9 Społeczna Szkoła Podstawowa
Biała Podlaska Numer komisji: 10 Zespół Szkół Zawodowych nr 1
Biała Podlaska Numer komisji: 11 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4
Biała Podlaska Numer komisji: 13 Zespół Szkół Zawodowych nr 2
Biała Podlaska Numer komisji: 14 Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka
Biała Podlaska Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 16 Firma Dariusz Głowacki DAGO
Biała Podlaska Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 18 Przedszkole Samorządowe nr 3
Biała Podlaska Numer komisji: 19 Klub Kultury Piast
Biała Podlaska Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 2
Biała Podlaska Numer komisji: 21 Przedszkole Samorządowe nr 13
Biała Podlaska Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 9
Biała Podlaska Numer komisji: 23 Przedszkole Samorządowe nr 17
Biała Podlaska Numer komisji: 24 Medyczne Studium Zawodowe
Biała Podlaska Numer komisji: 25 Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Biała Podlaska Numer komisji: 26 Samorządowe Przedszkole Integracyjne nr 16
Biała Podlaska Numer komisji: 27 POL-Kres Edwood
Biała Podlaska Numer komisji: 28 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Biała Podlaska Numer komisji: 29 Zakład Karny
Białka Numer komisji: 1 Zakład Hodowlano-Produkcyjny Stadnina Koni Białka-Biurowiec
Białka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Białce
Białobrzegi Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Białopole Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Białowola Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Biłgoraj Numer komisji: 1 Urząd Miasta
Biłgoraj Numer komisji: 2 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
Biłgoraj Numer komisji: 3 Nadleśnictwo Biłgoraj
Biłgoraj Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Biłgoraj Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Biłgoraj Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5
Biłgoraj Numer komisji: 7 Samorządowe Przedszkole Nr 2
Biłgoraj Numer komisji: 8 Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących
Biłgoraj Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów
Biłgoraj Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 4
Biłgoraj Numer komisji: 11 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
Biłgoraj Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Biłgoraj Numer komisji: 13 Medyczne Studium Zawodowe
Biłgoraj Numer komisji: 14 ARION Szpitale Sp. z o. o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju
Biszcza Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy
Biszcza Numer komisji: 3 Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy
Bobrowe Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Bodaczów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Bohukały Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Bohukałach
Bondyrz Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Boniewo Numer komisji: 4 Budynek po b. Szkole Podstawowej w Boniewie
Bończa Numer komisji: 1 Remiza OSP
Bończa – Kolonia Numer komisji: 10 Bończa – Kolonia 71 DPS
Borki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Borkach
Borowina Sitaniecka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Borów Numer komisji: 5 Remiza OSP
Branica Radzyńska-Kolonia Numer komisji: 1 Remiza OSP w Branicy Radzyńskiej-Kolonii
Branica Suchowolska Numer komisji: 6 Dom Ludowy w Branicy Suchowolskiej
Brody Duże Numer komisji: 8 Remiza OSP
Brody Małe Numer komisji: 7 Remiza OSP
Brzeziny Numer komisji: 4 Remizo-świetlica
Brzeźno Numer komisji: 1 Wiejski Ośrodek Kultury
Brzostówiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Brzostówcu
Brzozowica Duża Numer komisji: 1 Zespół Oświatowy w Brzozowicy Dużej
Bubel-Granna Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Bublu-Grannie
Budy Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Budynin Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Bukowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bukowej
Bukowa Wielka Numer komisji: 3 Bukowa Wielka-Szkoła Podstawowa
Bukowina Numer komisji: 1 Świetlica-Dom Nauczyciela
Burwin Numer komisji: 5 Budynek poszkolny w Burwinie
Bzite Numer komisji: 11 Wiejski Dom Kultury w Bzitem
Bzowiec Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej
Chełm Numer komisji: 1 ELMAT (lokal obok stacji CPN)
Chełm Numer komisji: 2 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 7
Chełm Numer komisji: 3 Budynek Przedszkola Miejskiego nr 10
Chełm Numer komisji: 4 Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Chełm Numer komisji: 5 Budynek Szkoły Policealnej-Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc
Chełm Numer komisji: 6 Budynek II Liceum Ogólnokształcącego
Chełm Numer komisji: 7 Budynek Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1
Chełm Numer komisji: 8 Budynek Przedszkola Miejskiego nr 11
Chełm Numer komisji: 9 Budynek Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Chełm Numer komisji: 10 Budynek Miejskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa nr 1
Chełm Numer komisji: 11 Budynek Chełmskiego Domu Kultury
Chełm Numer komisji: 12 Budynek, Klub CHAESEMUS Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Chełm Numer komisji: 13 Budynek Językowego Przedszkola Integracyjnego W Kasztanowym Parku
Chełm Numer komisji: 14 Budynek Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich
Chełm Numer komisji: 15 Budynek Przedszkola Miejskiego nr 5
Chełm Numer komisji: 16 Budynek Szkoły Podstawowej nr 2
Chełm Numer komisji: 17 Budynek I Liceum Ogólnokształcącego
Chełm Numer komisji: 18 Budynek Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych
Chełm Numer komisji: 19 Budynek Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
Chełm Numer komisji: 20 Budynek Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych
Chełm Numer komisji: 21 Budynek Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi Razem
Chełm Numer komisji: 22 Budynek Szkoły Podstawowej nr 4
Chełm Numer komisji: 23 Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia.
Chełm Numer komisji: 24 Budynek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
Chełm Numer komisji: 25 Budynek Szkoły Podstawowej nr 11
Chełm Numer komisji: 26 Budynek Przedszkola Miejskiego nr 14
Chełm Numer komisji: 27 Budynek Przedszkola Miejskiego nr 15
Chełm Numer komisji: 28 Budynek Biblioteki Pedagogicznej
Chełm Numer komisji: 29 Przedszkole Montessori SŁONECZKO
Chełm Numer komisji: 30 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
Chełm Numer komisji: 31 Budynek Żłobka Miejskiego Chełmskie Niedźwiadki
Chełm Numer komisji: 32 Budynek Szkoły Podstawowej Nr 8
Chełm Numer komisji: 33 Budynek Spółdzielni Mieszkaniowej Bazylany
Chełm Numer komisji: 34 Budynek Przedszkola Miejskiego Nr 8
Chełm Numer komisji: 35 Budynek Zakładu Karnego
Chełm Numer komisji: 36 Budynek Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
Chełmiec Numer komisji: 8 Remiza OSP
Chłaniów Numer komisji: 8 remiza OSP, Chłaniów nr 137, 22 - 335 Żółkiewka
Chłopiatyn Numer komisji: 6 Remiza Strażacka
Chłopków Numer komisji: 8 Remiza OSP
Chmielek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. por. Edwarda Błaszczaka ps. „GROM w Chmielku
Chmielów Numer komisji: 4 Remiza Strażacka w Chmielowie
Chodywańce Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Chojeniec-Kolonia Numer komisji: 2 Świetlica
Chojno Nowe Drugie Numer komisji: 1 Świetlica Chojno Nowe Drugie
Chomęciska Duże Numer komisji: 6 Dom Ludowy Chomęciska Duże Drugie
Chomęciska Małe Numer komisji: 4 Remiza OSP Chomęciska Małe
Chotyłów Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Chotyłowie
Chutcze Numer komisji: 1 Chutcze-świetlica
Chylin Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Chylinie
Chyże Numer komisji: 3 Remizo-świetlica
Cichostów-Kolonia Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Cichostowie
Cicibór Duży Numer komisji: 1 Publiczne Gimnazjum w Ciciborze Dużym
Cieleśnica Pgr Numer komisji: 2 Świetlica w Cieleśnicy PGR
Ciosmy Numer komisji: 5 Budynek szkoły w Ciosmach
Ciotusza Nowa Numer komisji: 1 Remizo-świetlica
Czajki Numer komisji: 6 Remiza OSP
Czarnoziem Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnoziemi
Czarnystok Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Czartowczyk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Czartowiec Numer komisji: 8 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Czemierniki Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Czemiernikach
Czerniczyn Numer komisji: 1 Świetlica
Czerniejów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Czernięcin Główny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Czernięcinie Głównym
Cześniki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Cześnikach
Czosnówka Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Czosnówce
Czułczyce Numer komisji: 5 Czułczyce-Szkoła Podstawowa
Dańce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Dawidy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dawidach
Dąbie Numer komisji: 4 remiza OSP, Dąbie nr 43, 22 - 335 Żółkiewka
Dąbrowa Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Dąbrowica Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy
Depułtycze Królewskie-Kolonia Numer komisji: 15 Świetlica
Derewiczna Numer komisji: 2 Budynek Szkoły w Derewicznie
Dereźnia Solska Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dereźni
Dębowa Kłoda Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Dębowej Kłodzie
Dębowiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Długi Kąt-Osada Numer komisji: 8 Klub Senior + w Długim Kącie-Osada
Dobrynka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobrynce
Dobryń Duży Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym
Dobużek-Kolonia Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Dokudów Pierwszy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dokudowie Pierwszym
Dołha Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dołdze
Dołhobrody Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury
Dołhobyczów Numer komisji: 1 Sala Konferencyjna Urzędu Gminy
Dołholiska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dołholisce
Dominiczyn Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Dominikanówka Numer komisji: 4 Warsztat Terapii Zajęciowej w Dominikanówce
Dorohusk-Osada Numer komisji: 4 Środowiskowy Dom Samopomocy Cytrynka
Dorohusk-Osada Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Dorohusku
Drelów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Drelowie
Drewniki Numer komisji: 4 Remiza OSP
Drohiczany Numer komisji: 4 Świetlica
Dub Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Dubie
Dubeczno Numer komisji: 1 Dom Kultury w Dubecznie
Dubienka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dubience
Dubów Numer komisji: 1 Budynek poszkolny w Dubowie
Dworzyska Numer komisji: 9 Dworzyska Strażnica OSP
Dyle Numer komisji: 11 Remizo-świetlica OSP w Dylach
Działyń Numer komisji: 3 Remiza OSP w Działyniu
Dziekanów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Fajsławice Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Fajsławicach
Frampol Numer komisji: 1 Hala Sportowa
Gaj Czernięciński Numer komisji: 9 Remiza OSP w Gaju Czernięcińskim
Gąsiory Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Gąsiorach
Gdeszyn-Kolonia Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Zygmunta Pisarskiego w Gdeszynie-Kolonii
Gęś Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Gęsi
Gnojno Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Gnojnie
Gołębie Numer komisji: 3 Budynek byłej szkoły
Goraj Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Goraj Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Gorajec-Stara Wieś Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Gorzków-Osada Numer komisji: 1 Centrum Społeczno-Kulturalne
Gozdów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Górecko Stare Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Górecku Starym
Górka-Zabłocie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Górniki Numer komisji: 7 Remiza OSP w Górnikach
Gózd Lipiński Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Goździe Lipińskim
Grabanów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Grabanowie
Grabowica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Grabowiec Numer komisji: 1 Zespół Szkół
Grabowiec Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Grabowiec Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Grabowcu
Grodysławice Numer komisji: 3 Remizo-Świetlica
Gromada Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Gromadzie
Gródek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Gródek Szlachecki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gródku Szlacheckim
Gródki Drugie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Gródkach Drugich
Gruszka Duża Numer komisji: 5 Remiza OSP w Gruszce Dużej
Guzówka-Kolonia Numer komisji: 4 Remiza OSP w Guzówce-Kolonii
Halasy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Halasach
Hanna Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
Hańsk Pierwszy Numer komisji: 3 Remiza OSP
Hedwiżyn Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
Hola Numer komisji: 3 Remiza OSP
Honiatycze Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Hopkie Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Horodło Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Horodle
Horodyszcze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Horodyszczu
Horodyszcze Numer komisji: 5 Świetlica
Horostyta Numer komisji: 4 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Horostycie
Horoszczyce Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Horyszów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Wojska Polskiego w Horyszowie
Horyszów Polski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim
Hostynne-Kolonia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Hosznia Ordynacka Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Hrebenne Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Hrubieszów Numer komisji: 1 Miejskie Przedszkole Nr 3
Hrubieszów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Hrubieszów Numer komisji: 3 Świetlica osiedlowa Osiedla Jagiellońskie
Hrubieszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Hrubieszów Numer komisji: 5 Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych
Hrubieszów Numer komisji: 6 Urząd Gminy Hrubieszów
Hrubieszów Numer komisji: 6 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe
Hrubieszów Numer komisji: 7 Dom Nauczyciela
Hrubieszów Numer komisji: 8 Hrubieszowski Dom Kultury
Hrubieszów Numer komisji: 9 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Hrubieszów Numer komisji: 10 Spółdzielczy Klub Kultury Słoneczko
Hrubieszów Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole Nr 5
Hrubieszów Numer komisji: 12 Miejskie Przedszkole Nr 1
Hrubieszów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 1
Hrubieszów Numer komisji: 14 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Hrubieszów Numer komisji: 15 Zakład Karny
Hrud Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Hrudzie
Hubinek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera
Hulcze Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa
Husynne Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Huszcza Pierwsza Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Huszczy
Huta Dzierążyńska Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Huta Tarnawacka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Huta Turobińska Numer komisji: 7 Remiza OSP w Hucie Turobińskiej
Hutków Numer komisji: 5 Remiza OSP w Hutkowie
Izbica Numer komisji: 1 Izbica
Jabłeczna Numer komisji: 2 Świetlica OSP w Jabłecznej
Jabłoń Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłoniu
Janów Numer komisji: 8 Świetlica
Janówka Zachodnia Numer komisji: 6 Centrum Integracji Społecznej w Janówce Zachodniej
Janów Podlaski Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim
Janów Podlaski Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim (świetlica szkolna)
Jarczów Numer komisji: 1 Samorządowy Ośrodek Kultury
Jarosławiec Numer komisji: 3 Budynek po byłej szkole
Jarosławiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jarosławcu
Jaślików Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jaślikowie
Jatutów Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Jelnica Numer komisji: 1 Szkola Podstawowa w Misiach, budynek w Jelnicy
Jeziernia Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Jędrzejówka Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Józefów Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie
Józefów Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie
Józefów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Józefowie
Kaczórki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kaczórkach
Kalinka Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Kalince
Kalinowice Numer komisji: 7 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
Kalinowice Numer komisji: 21 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
Kamień-Kolonia Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kanie Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Kaniem
Kaplonosy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kaplonosach
Kawęczyn Numer komisji: 5 Wiejski Klub Kultury
Kazimierówka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kąkolewnica Numer komisji: 2 Zespół Oświatowy w Kąkolewnicy
Kąkolewnica Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Kąty Numer komisji: 7 Remiza OSP
Kępki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach
Kijowiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kijowcu
Klonownica Duża Numer komisji: 5 Świetlica w Klonownicy Dużej
Kobylany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
Koczergi Numer komisji: 9 Remiza Strażacka w Koczergach
Kodeniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kodeńcu
Kodeń, Kodeń Drugi Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu
Kolano-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Amelii hr. Łubieńskiej w Kolanie
Kolembrody Numer komisji: 3 Warsztat Terapii Zajęciowej w Kolembrodach
Kolonia Domaszewska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy
Kolonia Sitno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno
Komarno-Kolonia Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Komarnie-Kolonii
Komarówka Podlaska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Komarówce Podlaskiej
Komarów-Osada Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Komarowie-Osadzie
Komarów-Osada Numer komisji: 4 Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie
Komarów-Wieś Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Komarowie-Wsi
Komodzianka Numer komisji: 2 Remiza OSP
Koniuchy Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Koniuchach
Konstantynów Numer komisji: 1 Sala Widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Konstantynowie
Konstantynów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Konstantynowie
Konstantynów Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Konstantynowie
Kopyłów Numer komisji: 2 Budynek po Szkole Podstawowej w Kopyłowie
Kopytnik Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Kopytniku
Kopytów Numer komisji: 2 Kopytów, Świetlica wiejska
Korchów Pierwszy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Korczmin Numer komisji: 9 Remizo-Świetlica
Korczów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Korczowie
Korczówka Numer komisji: 3 Remizo-świetlica w Korczówce
Korolówka Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Korolówce
Korolówka-Osada Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Korolówce-Osada
Koroszczyn Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Koroszczynie
Korytków Duży Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym
Korytków Mały Numer komisji: 3 Świetlica
Kosmów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kostomłoty I Numer komisji: 4 Kostomłoty I. Świetlica wiejska
Kostomłoty II Numer komisji: 3 Kostomłoty II, Świetlica spółdzielni mieszkaniowej Oaza
Kostry Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kostrach
Koszarsko Numer komisji: 6 remiza OSP, Koszarsko nr 23, 22 - 335 Żółkiewka
Koszoły Numer komisji: 7 Remizo-świetlica w Koszołach
Kościeniewicze Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Kościeniewiczach
Kotlice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kotlicach
Kozodawy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kozula Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Kozuli
Kożuszki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kożuszkach
Krasew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krasewie
Krasne Numer komisji: 1 Świetlico-remiza w Krasnem
Krasne Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Krasnem
Krasnobród Numer komisji: 1 Krasnobrodzki Dom Kultury
Krasnobród Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie
Krasnobród Numer komisji: 3 Informacja Turystyczna w Krasnobrodzie
Krasnobród Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie
Krasnystaw Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 3 Strażnica OSP Zastawie
Krasnystaw Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janiny Doroszewskiej
Krasnystaw Numer komisji: 5 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Krasnystaw Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 7 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 9 Krasnostawski Dom Kultury
Krasnystaw Numer komisji: 10 Krasnostawski Dom Kultury
Krasnystaw Numer komisji: 11 Miejska Biblioteka Publiczna
Krasnystaw Numer komisji: 12 Miejska Biblioteka Publiczna
Krasnystaw Numer komisji: 13 Przedszkole nr 8 im. Teatralna Ósemka
Krasnystaw Numer komisji: 14 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Zamoyskiego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 15 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie
Krasnystaw Numer komisji: 16 Szpital SP ZOZ
Krasnystaw Numer komisji: 17 Areszt Śledczy
Krasnystaw Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej
Kraśniczyn Numer komisji: 2 Budynek Urzędu Gminy
Krupe Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Krupem
Kryłów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Krynice Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Krzak Numer komisji: 2 Remiza OSP w Krzaku
Krzewica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kożuszkach, budynek w Krzewicy
Krzywe Numer komisji: 2 Remiza OSP
Krzywowólka Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Krzywowólce
Księżpol Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kulczyn Numer komisji: 4 Świetlica w Kulczynie
Kulik Numer komisji: 6 Świetlica
Kumów Plebański Numer komisji: 5 Dom spotkań Na pograniczu kultur
Kuraszew Numer komisji: 7 Budynek Szpitala w Suchowoli
Latyczów Numer komisji: 7 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Latyczowie
Lebiedziew Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Lebiedziewie
Leonów Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Leszczany Numer komisji: 3 Budynek byłej szkoły w Leszczanach
Leśna Podlaska Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Leśnej Podlaskiej
Leśniczówka Numer komisji: 3 Świetlica
Leśniowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Leśniowicach
Lipina Stara Numer komisji: 2 Warsztat Terapii Zajęciowej
Lipiny Dolne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych
Lipiny Górne-Borowina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lipinach Górnych
Lipowiec Numer komisji: 1 Szkoła Filialna w Lipowcu
Lipsko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Lipsko-Polesie Numer komisji: 18 Stowarzyszenie Klub Abstynenta Wiarus
Liszno Numer komisji: 4 Budynek wielofunkcyjny w Lisznie
Lubień Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Lubieniu
Lubycza Królewska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. gen. Nikodema Sulika
Lubycza Królewska Numer komisji: 3 Urząd Miejski Sala Konferencyjna
Lubycza Królewska Numer komisji: 7 Zakład Opieki Zdrowotnej Droga Życia-Oddział Rehabilitacji w Lubyczy Królewskiej
Luchów Dolny Numer komisji: 1 Świetlica środowiskowa
Luchów Górny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łabunie Numer komisji: 3 Dom Kultury
Łabuńki Pierwsze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łany Numer komisji: 18 Dom Ludowy w Łanach
Łaszczów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Łaszczów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Łaszczówka Numer komisji: 1 Dom Strażaka
Łaziska Numer komisji: 6 Dom Strażaka
Łazowa Numer komisji: 4 Świetlica RSP
Łobaczew Duży Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Łobaczewie Dużym
Łomazy Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Łomazach
Łopiennik Dolny Numer komisji: 3 Budynek szkoły
Łopiennik Górny Numer komisji: 1 Budynek biblioteki
Łosiniec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Kraków
Łowcza-Kolonia Numer komisji: 2 Łowcza-Kolonia-świetlica
Łukaszówka Numer komisji: 9 Remiza OSP
Łukowa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej
Łukowa Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukówek Numer komisji: 4 Łukówek-świetlica
Łuszczacz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Łuszków Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Łuszkowie
Łykoszyn Numer komisji: 3 Centrum Kultury i Promocji Wsi Łykoszyn
Machnów Nowy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny
Majdan Górny Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Majdan Nepryski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Majdanie Nepryskim
Majdan Ostrowski Numer komisji: 5 Ośrodek Trzech Kultur
Majdan Ruszowski Numer komisji: 6 Remiza Strażacka
Majdan Skierbieszowski Numer komisji: 3 Dom Strażaka
Majdan Sopocki Pierwszy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Majdan Stary Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Majdan Wielki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim
Majdan Wielki Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Majdanie Wielkim
Majdan Zahorodyński Numer komisji: 5 Warsztat Terapii Zajęciowej
Malice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Małaszewicze Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
Małaszewicze Duże Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Małaszewiczach Dużych
Małochwiej Duży Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym
Małochwiej Mały Numer komisji: 17 Wiejski Dom Kultury w Małochwieju Małym
Manie Numer komisji: 9 Remiza OSP w Maniach
Marysin Numer komisji: 6 Dom przyjęć
Mazanówka Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Miączyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Miączynie
Michalów Numer komisji: 2 Remizo-świetlica w Deszkowicach Pierwszych
Michalów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Michalów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Michalowie
Michałówka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Mieniany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Międzyleś Numer komisji: 3 Środowiskowy Dom Samopomocy
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 1 Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 2 Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 3 Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 4 Sala gimnastyczna Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 6 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 7 Strażnica OSP Zawadki w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 8 Hala sportowa Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 9 Świetlica Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 10 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski Numer komisji: 11 Szpital Powiatowy w Międzyrzecu Podlaskim
Miętkie Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Milanów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Milanowie
Mircze Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Misie Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Misiach
Modryń Numer komisji: 3 Środowiskowy Dom Samopomocy
Mogilnica Numer komisji: 7 Świetlica
Mokre Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Mołodiatycze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Mołożów Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Moniatycze Numer komisji: 10 Świetlica
Motwica Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Motwicy
Muratyn Numer komisji: 3 Warsztat Terapii Zajęciowej
Nabróż-Kolonia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Neple Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Neplach
Niedzieliska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Nieledew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Nielisz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nieliszu
Niemienice Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Niemienicach
Niemirówek-Kolonia Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Niewęgłosz Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Niewęgłoszu
Niewirków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Niewirkowie
Nowa Wieś Numer komisji: 10 Remiza OSP w Nowej Wsi
Nowiny Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej
Nowosiółki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Nowy Majdan Numer komisji: 2 Remizo-świetlica
Nowy Orzechów Numer komisji: 1 Świetlica w Nowym Orzechowie
Nowy Pawłów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Nowym Pawłowie
Obrocz Numer komisji: 4 Remiza OSP w Obroczy
Obsza Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Obszy
Ochoża Numer komisji: 1 Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzbicy Filia w Ochoży
Okszów-Kolonia Numer komisji: 2 Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Okszowie
Okuninka Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Okunince
Olchowiec Numer komisji: 1 budynek dworku, Olchowiec nr 54, 22 - 335 Żółkiewka
Olchowiec Numer komisji: 2 Wiejski Dom Kultury w Olchowcu
Olchowiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olchowcu
Olszanka Numer komisji: 5 Remiza OSP
Olszewnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Olszewnicy
Olszyn Numer komisji: 3 Świetlica w Olszynie
Orchowiec Numer komisji: 2 Remiza OSP
Orchówek Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Orchówku
Orłów Drewniany Numer komisji: 3 Orłów Drewniany Zespół Szkół
Ornatowice Numer komisji: 3 Remiza OSP
Ortel Książęcy Drugi Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym Drugim
Osowa Numer komisji: 2 Świetlica w Osowie
Ossowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Ossowie
Ossówka Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Ossówce
Ostrówki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Ostrówkach
Ostrów Krupski Numer komisji: 10 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie Krupskim
Oszczów-Kolonia Numer komisji: 4 Warsztaty Terapii Zajęciowej
Paary Numer komisji: 5 Remizo-świetlica
Parczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 3 Publiczne Przedszkole Nr 2 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Parczewie
Parczew Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie
Parczew Numer komisji: 6 Publiczne Przedszkole Nr 1 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 7 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Parczewie
Parczew Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Parczewie
Parczew Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie
Pasieki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Paszenki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Paszenkach
Paszki Duże Numer komisji: 9 Remiza OSP w Paszkach Dużych
Pawłów Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego
Pawłówka Numer komisji: 2 Remizo-Świetlica
Perespa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Piaski Numer komisji: 6 Świetlica
Piaski Szlacheckie Numer komisji: 4 Remiza OSP
Piszczac Numer komisji: 4 Budynek Starej Szkoły w Piszczacu (duża sala konferencyjna)
Piszczac Numer komisji: 6 Budynek Starej Szkoły w Piszczacu (mała sala konferencyjna)
Pławanice Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Płonka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Płoskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Płudy Numer komisji: 4 Remiza OSP w Płudach
Pniówek Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Podedwórze Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu
Podedwórze Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Podedwórzu
Podedwórze Numer komisji: 3 Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu
Podhorce Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Podhorce Numer komisji: 8 Gminny Ośrodek Kultury
Podlodów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Pokrówka Numer komisji: 9 Urząd Gminy Chełm
Pokrówka Numer komisji: 10 Siedziba Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Pokrówce
Polskowola Numer komisji: 4 Zespół Oświatowy w Polskowoli
Polubicze Wiejskie Pierwsze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Polubiczach
Połoski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Połoskach
Potok Górny Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Potoku Górnym
Poturzyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina
Przechód Numer komisji: 3 Remizo-Świetlica w Przechodzie
Przegaliny Duże Numer komisji: 4 Remiza OSP w Przegalinach Dużych
Przeorsk Numer komisji: 11 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Przewale Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Przewłoka Numer komisji: 11 Zespół Placówek Szkolnych w Przewłoce
Przewodów Numer komisji: 7 Dom Kultury
Pukarzów Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Rabinówka Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Rachanie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Rachodoszcze Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Raciborowice Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Radcze Numer komisji: 4 Publiczna Mała Szkoła Podstawowa w Radczu
Radecznica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Radecznica Numer komisji: 3 Urząd Gminy
Radecznica Numer komisji: 4 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Radecznica Numer komisji: 7 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Radzięcin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Radzyń Podlaski Numer komisji: 1 Przedszkole Miejskie Nr 2 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 3 Dawna siedziba Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim
Radzyń Podlaski Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski (sala gimnastyczna)
Radzyń Podlaski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 6 Urząd Miasta Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 7 Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 8 Klub Seniora w Radzyniu Podlaskim
Radzyń Podlaski Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radzyń Podlaski
Rakołupy Duże Numer komisji: 3 Świetlica w Rakołupach Dużych
Rakowiska Numer komisji: 3 Przedszkole Samorządowe w Rakowiskach
Rakówka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Rejowiec Numer komisji: 2 Budynek Gminnej Biblioteki Publicznej
Rejowiec Numer komisji: 7 Gminny Ośrodek Kultury
Rejowiec Fabryczny Numer komisji: 1 Budynek PKP
Rejowiec Fabryczny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja
Rejowiec Fabryczny Numer komisji: 3 Centrum Aktywności Społeczno-Gospodarczej Stara Kotłownia
Rogoźnica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy
Rogóźno Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska
Rokitno Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokitnie.
Romaszki Numer komisji: 3 Biblioteka Publiczna Gminy Rossosz Filia w Romaszkach
Rossosz Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Rossoszu
Rossosz Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Rozkoszówka Numer komisji: 2 Świetlica
Roztoka Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Rożdżałów Numer komisji: 14 Świetlica
Rożki Numer komisji: 5 remiza OSP, Rożki nr 100, 22 - 335 Żółkiewka
Równianki Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Równiankach
Różaniec Drugi Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Różaniec Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Różanka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Różance
Różanka Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Różance
Ruda-Huta Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie
Ruda-Kolonia Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Rudzie-Hucie
Ruda Wołoska Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Rudka Numer komisji: 5 Centrum Kultury
Rudnik Numer komisji: 2 Sala Gimnastyczna w Rudniku
Rudniki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Rudnikach
Rudno Ii Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Rudnie
Ruskie Piaski Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Ruskich Piaskach
Ruszów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Rybie Numer komisji: 1 Świetlica wiejska
Rzeczyca Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Rzeczycy
Rzeplin Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Sabaudia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Sahryń Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Samowicze Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Samowiczach
Sawin Numer komisji: 6 Sawin
Sąsiadka Numer komisji: 3 Remizo-świetlica w Sąsiadce
Siedliska Numer komisji: 17 Budynek byłej Szkoły Podstawowej
Siedliska Drugie Numer komisji: 3 Remiza OSP w Siedliskach Drugich
Siedliszcze Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska Siedliszcze
Siedliszcze Numer komisji: 9 Sala posiedzeń w Urzędzie Miejskim w Siedliszczu
Siedliszczki Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Sielec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Sielcu
Siemień Numer komisji: 1 Sala Gimnastyczna w Siemieniu
Siemierz Numer komisji: 6 Remizo-Świetlica
Siemnice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Siennica Królewska Duża Numer komisji: 1 Remiza OSP
Siennica Nadolna Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
Siennica Nadolna Numer komisji: 14 Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z siedzibą w Siennicy Nadolnej
Siennica Nadolna Numer komisji: 15 Wiejski Dom Kultury w Siennicy Nadolnej
Siennica Różana Numer komisji: 2 Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej
Sitaniec Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Sitaniec Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Sitnik Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Sitniku
Sitno Numer komisji: 1 Centrum Kultury z Biblioteką w Sitnie
Skierbieszów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Skokówka Numer komisji: 19 Świetlica Wiejska
Skryhiczyn Numer komisji: 3 Remiza OSP
Sławacinek Stary Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Sławacinku Starym
Sławatycze Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach
Smoligów Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Smoligów Numer komisji: 11 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Droga Życia
Smólsko Duże Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Smólsku
Sobibór Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Sobiborze
Sobole Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sobolach
Sokołówka Numer komisji: 9 Świetlica
Sosnowica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sosnowicy
Sosnowica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sosnowicy
Sosnówka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sosnówce
Sól Numer komisji: 13 Remizo-świetlica OSP w Soli
Sól Numer komisji: 14 Zespół Szkół w Soli
Srebrzyszcze Numer komisji: 1 Świetlica
Stanisławka Numer komisji: 2 Świetlica środowiskowa w Stanisławce
Stanisławów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Stanisławowie
Stara Bordziłówka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Starej Bordziłówce
Stara Huta Numer komisji: 7 Remiza OSP w Starej Hucie
Stara Wieś Numer komisji: 5 Remiza OSP w Starej Wsi
Stara Wieś Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Stare Depułtycze Numer komisji: 16 Świetlica
Stary Bidaczów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
Stary Brus Numer komisji: 1 Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
Stary Lipowiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Stary Majdan Numer komisji: 4 Remiza OSP
Stary Zamość Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu
Staw Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Staw Noakowski Numer komisji: 3 Klub Kultury w Stawie Noakowskim
Stefankowice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Steniatyn Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Stępków Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Stępkowie
Stężyca Nadwieprzańska Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Stężycy Nadwieprzańskiej
Stoczek Numer komisji: 4 Budynek po byłym sklepie
Stołpie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Strachosław Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Strupin Duży Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Stryjów Numer komisji: 4 Stryjów Strażnica OSP
Strzelce Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa
Strzyżów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Strzyżowie
Stulno Numer komisji: 5 Świetlica
Styrzyniec Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Styrzyńcu
Suchawa Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Suchawie
Suchodoły Numer komisji: 2 Remiza OSP w Suchodołach
Suchowola Numer komisji: 2 Młodzieżowe Centrum Kultury w Suchowoli
Suchowola Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Sulmice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Sułów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Sułowie
Surhów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Surhów– Kolonia Numer komisji: 11 Surhów – Kolonia 3 DPS
Susiec Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury
Suszeń Numer komisji: 1 Budynek świetlicy wiejskiej w Suszniu
Suszno Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Susznie
Swory Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Sworach
Syczyn Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Syczynie
Szarowola Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Szczebrzeszyn Numer komisji: 1 Urząd Miejski
Szczebrzeszyn Numer komisji: 2 Miejski Dom Kultury
Szczebrzeszyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 2 im. dr Z. Klukowskiego
Szczebrzeszyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Szczebrzeszyn Numer komisji: 11 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Szczebrzeszyn Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej Pod Modrzewiami
Szewnia Górna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Szopinek Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Szóstka Numer komisji: 3 Dom Ludowy w Szóstce
Szpikołosy Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Szychowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Szyszków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Szyszkowie
Ślipcze Numer komisji: 2 Świetlica
Śniatycze Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Śniatyczach
Świdniki Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Świdnikach
Świerże Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Święcica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Święcicy
Tarnawatka Numer komisji: 1 Zespół Szkół i Przedszkola
Tarnawatka-Tartak Numer komisji: 2 Lokal przedszkola
Tarnawa Duża Numer komisji: 3 Remiza OSP w Tarnawie Dużej
Tarnogóra Numer komisji: 5 Tarnogóra Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu
Tarnogóra-Kolonia Numer komisji: 6 Tarnogóra-Kolonia Szkoła Podstawowa
Tarnogród Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Tarnogród Numer komisji: 6 Budynek po byłym Publicznym Gimnazjum
Tarnogród Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnogrodzie
Tarnogród Numer komisji: 9 Placówka ARION Szpitale Sp. z o. o. w upadłości
Tarnoszyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego
Tarzymiechy Pierwsze Numer komisji: 7 Tarzymiechy Pierwsze Szkoła Podstawowa
Tchórzew-Kolonia Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Tchórzewie-Kolonii
Telatyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Teodorówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Teodorówka Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce
Teratyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Terebela Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Terebeli
Terebiń Numer komisji: 7 Remizo-świetlica
Terespol Numer komisji: 1 Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Terespol Numer komisji: 2 Miejska Biblioteka Publiczna
Terespol Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Tereszpol-Kukiełki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Tereszpolu-Kukiełkach
Tereszpol-Zaorenda Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie
Tereszpol-Zygmunty Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Tereszpolu-Zygmuntach
Tłuściec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Tłuśćcu
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 2 Przedszkole Nr 1
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 1
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 4 Miejska Biblioteka Publiczna
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 2
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 8 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o. o.
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 9 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 3
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 5
Tomaszów Lubelski Numer komisji: 12 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Trzeszczany Pierwsze Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Trzeszczanach Pierwszych
Tuczępy Numer komisji: 4 Remiza OSP
Tuczna Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Tuliłów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Tuliłowie
Turka Numer komisji: 6 Świetlica KGW
Turkowice Numer komisji: 9 Remizo-świetlica
Turobin Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Turobinie
Turobin Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Turobinie
Turowiec Numer komisji: 1 Remiza OSP
Turów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Turowie
Tworyczów Numer komisji: 4 Remizo-świetlica w Tworyczowie
Typin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Tyszowce Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyszowcach
Tyszowce Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyszowcach
Tyszowce Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyszowcach
Tyszowce Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej
Tyśmienica Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Tyśmienicy
Ubrodowice Numer komisji: 12 Świetlica
Uchanie Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Udrycze-Wola Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury Udrycze-Wola
Uher Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Uhrusk Numer komisji: 1 Świetlica
Ujazdów Numer komisji: 7 Remiza OSP w Ujazdowie
Ulan-Majorat Numer komisji: 3 Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie
Ulan Duży Numer komisji: 6 Remiza OSP w Ulanie Dużym
Ulhówek Numer komisji: 1 Gminne Przedszkole w Ulhówku
Ulhówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
Ulów Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Urszulin Numer komisji: 2 Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Szkoła Podstawowa)
Urszulin Numer komisji: 5 Budynek Zespołu Szkół w Urszulinie (Przedszkole)
Ustrzesz Numer komisji: 2 Dom Ludowy w Ustrzeszy
Wasylów Wielki Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Werbkowice Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Werbkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Werchliś Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Werchlisiu
Werechanie Numer komisji: 8 Remizo-Świetlica
Wereszczyn Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Wereszczynie
Wielącza Poduchowna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Wielkopole Numer komisji: 3 Remizo-świetlica
Wieprzec Numer komisji: 14 Budynek byłej Szkoły Podstawowej Wychody
Wieprzów Tarnawacki Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Wierszczyca Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Wierzba Numer komisji: 3 Garaż OSP Wierzba
Wierzbica-Osiedle Numer komisji: 4 Urząd Gminy Wierzbica
Wierzbie Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Wierzchowina Numer komisji: 7 remiza OSP, Wierzchowina nr 165, 22 - 335 Żółkiewka
Wierzchowiny Numer komisji: 5 Remiza OSP
Wincentów Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Wincentowie
Wirkowice Drugie Numer komisji: 8 Wirkowice Drugie Szkoła Podstawowa
Wiski Numer komisji: 5 Remiza OSP w Wiskach
Wisznice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Wisznicach
Wisznice Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach
Wiszniów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Witków Numer komisji: 2 Remiza Strażacka
Witoroż Numer komisji: 5 Dom Ludowy w Witorożu
Witulin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Witulinie
Włodawa Numer komisji: 1 Sala gimnastyczna Zespołu Szkół Zawodowych i II LO we Włodawie
Włodawa Numer komisji: 2 Sala konferencyjna Urząd Miejski
Włodawa Numer komisji: 3 Lokal świetlicy Szkoła Podstawowa nr 2
Włodawa Numer komisji: 4 Lokal holu Miejska Biblioteka Publiczna
Włodawa Numer komisji: 5 Lokal holu Szkoła Podstawowa Nr 3
Włodawa Numer komisji: 6 Świetlica Zakład Karny
Włodawa Numer komisji: 7 Świetlica SP ZOZ Szpital we Włodawie
Wohyń Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury w Wohyniu
Wojsławice Numer komisji: 3 Dom Kultury
Wolawce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Wola Dereźniańska Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
Wola Idzikowska Numer komisji: 5 Remiza OSP w Woli Idzikowskiej
Wola Korybutowa-Kolonia Numer komisji: 4 Świetlica
Wola Osowińska Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Woli Osowińskiej
Wola Radzięcka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wola Różaniecka Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa
Wola Siennicka Numer komisji: 3 Remiza OSP
Wola Uhruska Numer komisji: 2 Urząd Gminy Wola Uhruska
Wola Uhruska Numer komisji: 3 Zespół Szkół
Wola Uhruska Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Wola Wereszczyńska Numer komisji: 4 Budynek Szkoły Podstawowej
Wołoskowola Numer komisji: 2 Remiza OSP
Woskrzenice Duże Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Woskrzenicach Dużych
Wożuczyn Numer komisji: 5 Remizo-Świetlica
Wożuczyn-Cukrownia Numer komisji: 7 Dom Kultury
Wólka Abramowska Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Wólka Dobryńska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wólce Dobryńskiej
Wólka Husińska Numer komisji: 8 Remiza OSP w Wólce Husińskiej
Wólka Łabuńska Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Wólka Okopska Numer komisji: 2 Wiejski Ośrodek Kultury
Wólka Orłowska Numer komisji: 2 Wólka Orłowska Wiejski Dom Kultury
Wólka Plebańska Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Wólce Plebańskiej
Wólka Pukarzowska Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Wólka Tarnowska Numer komisji: 6 Szkoła Filialna w Wólce Tarnowskiej
Wólka Wieprzecka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Wygnanów Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wygnanowie
Wygnańce Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Poniatówce
Wyryki Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Wyrykach
Wysokie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Wytyczno Numer komisji: 1 Budynek Szkoły Podstawowej
Wywłoczka Numer komisji: 3 Szkoła Filialna
Zabiele Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Zabielu
Zabłocie Numer komisji: 5 Zabłocie, Wiejski Dom Kultury
Zabłocie Numer komisji: 6 Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego
Zaburze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Zaczopki Numer komisji: 4 Świetlica w Zaczopkach
Zagroda Numer komisji: 4 Biurowiec RSP Zagroda
Zahajki Numer komisji: 6 Świetlica OSP w Zahajkach
Zakręcie Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Zakręciu
Zalesie Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Zalesiu
Zamch Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu
Zamość Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie Nr 6 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 5 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zamościu (świetlica)
Zamość Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
Zamość Numer komisji: 8 Hotel Junior w Zamościu
Zamość Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie Nr 14 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 12 Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu (świetlica)
Zamość Numer komisji: 13 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
Zamość Numer komisji: 14 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej (Świetlica) w Zamościu
Zamość Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
Zamość Numer komisji: 16 Przedszkole Miejskie Nr 5 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 17 Przedszkole Miejskie Nr 15 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 20 Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 21 Zamojski Dom Kultury w Zamościu
Zamość Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
Zamość Numer komisji: 23 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zamościu
Zamość Numer komisji: 24 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu
Zamość Numer komisji: 25 Przedszkole Miejskie Nr 2 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu
Zamość Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu (wejście do obwodu nr 28 od strony dawnego Gimnazjum Nr 2)
Zamość Numer komisji: 29 I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
Zamość Numer komisji: 30 Świetlica Osiedlowa w Zamościu
Zamość Numer komisji: 31 Zakład Karny w Zamościu
Zamość Numer komisji: 32 Oddział Zewnętrzny Zakładu Karnego w Zamościu
Zamość Numer komisji: 33 Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o. o. w Zamościu
Zamość Numer komisji: 34 Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Zamość Numer komisji: 35 NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość Sp. z o. o.
Zarzecze Numer komisji: 4 Remiza OSP
Zaświatycze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Zawada Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Zawadówka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Zawadówka Numer komisji: 18 Świetlica
Zawalów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zawalowie
Zielone Numer komisji: 9 Szkoła w Zielonem
Zienki Numer komisji: 4 Budynek gminny w Zienkach
Zimno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Złojec Numer komisji: 4 Dom Ludowy w Złojcu
Zubowice Numer komisji: 2 Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach
Zwiartów Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Zwierzyniec Numer komisji: 1 Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska
Zwierzyniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Żabików Numer komisji: 6 Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Żabikowie
Żabno Numer komisji: 5 Remiza OSP w Żabnie
Żakowola Poprzeczna Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Żakowoli Poprzecznej
Żalin Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Żdanów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Żerniki Numer komisji: 7 Remizo-Świetlica
Żerocin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Żerocinie
Żminne Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Żminnem
Żmudź Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Żmudzi
Żółkiewka Numer komisji: 2 Urząd Gminy, ul. Hetmana Żółkiewskiego 2, 22 - 335 Żółkiewka
Żółkiewka Numer komisji: 3 hala sportowa, ul. Polna 24, 22 - 335 Żółkiewka
Żółtańce Numer komisji: 11 Świetlica
Żółtańce-Kolonia Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Żuków Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Żukowie
Żulice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Żulin Numer komisji: 4 Budynek szkoły
Żułów Numer komisji: 3 DPS
Żurawce Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Żurawnica Numer komisji: 5 Remiza OSP w Żurawnicy

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!