Znaleziono: 183 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Adamowicach
Bełk Numer komisji: 15 Przedszkole
Bełk Numer komisji: 16 Przedszkole
Bogunice Numer komisji: 2 Ochotnicza Straż Pożarna w Bogunicach
Borowa Wieś Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 6
Borowa Wieś Numer komisji: 24 Ośrodek dla Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże-Dom Pomocy Społecznej
Bujaków Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 12
Czernica Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Henryka Mikołaja Góreckiego
Czernica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Henryka Mikołaja Góreckiego
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 3
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 2 Przedszkole nr 3
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 3
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 4 Dom Kultury
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 5 Klub Mieszkańców Krokus
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 7 Miejski Ośrodek Kultury
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 5
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 4
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 10 Przedszkole nr 10
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 11 Przedszkole nr 7
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 6
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 8
Czerwionka-Leszczyny Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 7
Dzimierz Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Dzimierzu
Gaszowice Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury i Sportu
Gaszowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Gostyń Numer komisji: 4 Dom Kultury w Gostyni
Gostyń Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Gostyni
Gostyń Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Gostyni
Jankowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Jankowicach
Jankowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Jankowicach
Jejkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Jejkowicach
Jejkowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Jejkowicach
Jejkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Jejkowicach
Kamionka Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 4
Książenice Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Lyski Numer komisji: 4 Gminna Biblioteka Publiczna
Lyski Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej
Łaziska Górne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich
Łaziska Górne Numer komisji: 2 Przedszkole nr 2 Integracyjne
Łaziska Górne Numer komisji: 3 Zespół Szkół Energetycznych i Usługowych
Łaziska Górne Numer komisji: 4 Miejski Dom Kultury
Łaziska Górne Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy
Łaziska Górne Numer komisji: 6 Przedszkole nr 5 im. Przyjacioł Bohaterów Bajek
Łaziska Górne Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
Łaziska Górne Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy
Łaziska Górne Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Łaziska Górne Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II
Łaziska Górne Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Przyjaciół Ziemi
Łaziska Górne Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich
Łaziska Górne Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Powstańców Śląskich
Łaziska Górne Numer komisji: 14 Miejski Dom Kultury (Filia Łaziska Średnie)
Łaziska Górne Numer komisji: 15 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna (Filia w Łaziskach Średnich)
Łaziska Górne Numer komisji: 16 Salon samochodowy
Mikołów Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna
Mikołów Numer komisji: 2 Wielospecjalistyczna Przychodnia
Mikołów Numer komisji: 3 Sąd Rejonowy
Mikołów Numer komisji: 4 Przedszkole nr 2
Mikołów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 10
Mikołów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 10
Mikołów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3
Mikołów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 3
Mikołów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1
Mikołów Numer komisji: 10 Liceum Ogólnokształcące
Mikołów Numer komisji: 11 Liceum Ogólnokształcące
Mikołów Numer komisji: 12 Zespół Szkół Technicznych
Mikołów Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 5
Mikołów Numer komisji: 14 Biurowiec w zarządzie ZGL
Mikołów Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Mikołów Numer komisji: 22 Szpital Powiatowy
Mikołów Numer komisji: 23 Szpital św. Józefa
Mokre Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 7
Nowa Wieś Numer komisji: 5 Ośrodek Wspierania Rodziny
Ornontowice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Ornontowice Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Ornontowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Orzesze Numer komisji: 1 Miejski Ośrodek Kultury
Orzesze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 Orzesze
Orzesze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 Orzesze
Orzesze Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 Orzesze
Orzesze Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Kultury
Orzesze Numer komisji: 6 Przedszkole nr 2 Orzesze
Orzesze Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze-Jaśkowice
Orzesze Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze-Jaśkowice
Orzesze Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 7 Orzesze-Gardawice
Orzesze Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 3 Orzesze-Zawada
Orzesze Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 6 Orzesze-Zawiść
Orzesze Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 8 Orzesze-Mościska
Orzesze Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 10 Orzesze-Woszczyce
Orzesze Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 5 Orzesze-Zazdrość
Orzesze Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 9 Orzesze-Zgoń
Orzesze Numer komisji: 16 Szpital Chorób Płuc
Palowice Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Paniowy Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 8
Piece Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Ślaskiej
Przegędza Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa
Pstrążna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Pstrążnej
Raszczyce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Raszczycach
Rybnik Numer komisji: 1 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Rybnik Numer komisji: 2 Powiatowy Urząd Pracy
Rybnik Numer komisji: 3 Zespół Szkół Technicznych
Rybnik Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza
Rybnik Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza
Rybnik Numer komisji: 6 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego
Rybnik Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Rybnik Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Rybnik Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka
Rybnik Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Alojzego Szewczyka
Rybnik Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
Rybnik Numer komisji: 12 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
Rybnik Numer komisji: 13 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7
Rybnik Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 15 im. Ks. Prałata Konrada Szwedy
Rybnik Numer komisji: 15 Przedszkole nr 37 im. Juliana Tuwima
Rybnik Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Rybnik Numer komisji: 17 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4
Rybnik Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15
Rybnik Numer komisji: 19 Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej
Rybnik Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 im. Jana Pawła II
Rybnik Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Stanisława Kostki
Rybnik Numer komisji: 22 Przedszkole nr 3
Rybnik Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II
Rybnik Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II
Rybnik Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 im. Harcerzy Buchalików
Rybnik Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 im. Harcerzy Buchalików
Rybnik Numer komisji: 27 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Rybnik Numer komisji: 28 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
Rybnik Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza
Rybnik Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy
Rybnik Numer komisji: 31 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39
Rybnik Numer komisji: 32 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39
Rybnik Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy
Rybnik Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 im. Jana Brzechwy
Rybnik Numer komisji: 35 Szkoła Podstawowa nr 19
Rybnik Numer komisji: 36 Zespół Szkół Budowlanych
Rybnik Numer komisji: 37 Zespół Szkół Budowlanych
Rybnik Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego
Rybnik Numer komisji: 39 IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Rybnik Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Bohaterskich Harcerzy Rybnika-Chwałowic
Rybnik Numer komisji: 41 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
Rybnik Numer komisji: 42 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
Rybnik Numer komisji: 43 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14
Rybnik Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 22 im. Juliusza Słowackiego
Rybnik Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 22 im. Juliusza Słowackiego
Rybnik Numer komisji: 46 Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera
Rybnik Numer komisji: 47 Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera
Rybnik Numer komisji: 48 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki
Rybnik Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa nr 21 im. Karola Miarki
Rybnik Numer komisji: 50 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka
Rybnik Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 23 im. Górniczego Stanu
Rybnik Numer komisji: 52 Zespół Szkół nr 3
Rybnik Numer komisji: 53 Zespół Szkół nr 3
Rybnik Numer komisji: 54 Zespół Szkół nr 3
Rybnik Numer komisji: 55 Zespół Szkół nr 3
Rybnik Numer komisji: 56 Zespół Szkół Sportowych
Rybnik Numer komisji: 57 Zespół Szkół Sportowych
Rybnik Numer komisji: 58 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11
Rybnik Numer komisji: 59 Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych
Rybnik Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej
Rybnik Numer komisji: 61 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 im. Ireny Sendlerowej
Rybnik Numer komisji: 62 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
Rybnik Numer komisji: 63 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Rybnik Numer komisji: 64 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Rybnik Numer komisji: 65 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Rybnik Numer komisji: 66 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12
Rybnik Numer komisji: 67 SPZOZ Państwowy Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku
Rybnik Numer komisji: 68 Miejski Dom Pomocy Społecznej w Rybniku
Rybnik Numer komisji: 69 SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku
Rybnik Numer komisji: 70 Śląskie Centrum Medyczne-Dom Opieki Senior w Rybniku
Stanowice Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa
Sumina Numer komisji: 8 Ochotnicza Straż Pożarna w Suminie
Szczejkowice Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa
Szczerbice Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Szczerbice Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Śmiłowice Numer komisji: 18 Biblioteka
Świerklany Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach
Świerklany Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach
Świerklany Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach
Świerklany Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. Jadwigi w Świerklanach
Wyry Numer komisji: 1 Pawilon Handlowy
Wyry Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wyrach
Wyry Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wyrach
Zwonowice (budynek Przedszkola) Numer komisji: 9 Filia Ośrodka Wspierania Rodziny
Żytna (budynek Przedszkola) Numer komisji: 10 Filia Ośrodka Wspierania Rodziny

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!