PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 243 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Bestwina Numer komisji: 1 Dom Strażaka
Bestwina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Bestwinka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bielsko-Biała Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka
Bielsko-Biała Numer komisji: 2 AQUA S. A. Oczyszczalnia Ścieków
Bielsko-Biała Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 40
Bielsko-Biała Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka
Bielsko-Biała Numer komisji: 5 Dom Kultury w Hałcnowie
Bielsko-Biała Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia
Bielsko-Biała Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia
Bielsko-Biała Numer komisji: 8 Rada Osiedla Biała Północ
Bielsko-Biała Numer komisji: 9 Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Stanisława Maczka
Bielsko-Biała Numer komisji: 10 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Bielsko-Biała Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida
Bielsko-Biała Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida
Bielsko-Biała Numer komisji: 13 Sala Klubu Sportowego GWARDIA
Bielsko-Biała Numer komisji: 14 Siedziba Rady Osiedla Wapienica
Bielsko-Biała Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 16 Biuro Nadleśnictwa
Bielsko-Biała Numer komisji: 17 Siedziba Rady Osiedla Polskich Skrzydeł
Bielsko-Biała Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
Bielsko-Biała Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte
Bielsko-Biała Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 22 Klub Samopomocy dla Osób Starszych Przystań
Bielsko-Biała Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Macierzy Szkolnej
Bielsko-Biała Numer komisji: 24 Dom Kultury w Starym Bielsku
Bielsko-Biała Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Jana Kochanowskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 26 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących
Bielsko-Biała Numer komisji: 27 NZOZ Przychodnia-Trójka Sp. partnerska lekarzy
Bielsko-Biała Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 29 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych
Bielsko-Biała Numer komisji: 30 Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych
Bielsko-Biała Numer komisji: 31 Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 32 Dom Kultury Włókniarzy
Bielsko-Biała Numer komisji: 33 Urząd Miejski w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała Numer komisji: 34 Zespół Szkół Ogrodniczych im. Stanisława Szumca
Bielsko-Biała Numer komisji: 35 Klub Samopomocy Milusińscy
Bielsko-Biała Numer komisji: 36 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 38 Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki
Bielsko-Biała Numer komisji: 39 IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN
Bielsko-Biała Numer komisji: 40 Powiatowy Urząd Pracy
Bielsko-Biała Numer komisji: 41 Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 im. Stanisława Staszica
Bielsko-Biała Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jerzego Kukuczki
Bielsko-Biała Numer komisji: 43 Przedszkole Integracyjne Nr 2
Bielsko-Biała Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 45 Przedszkole Nr 50
Bielsko-Biała Numer komisji: 46 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
Bielsko-Biała Numer komisji: 47 II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
Bielsko-Biała Numer komisji: 48 Miejski Dom Kultury
Bielsko-Biała Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły
Bielsko-Biała Numer komisji: 50 Przedszkole Nr 24
Bielsko-Biała Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 52 Przedszkole Nr 6
Bielsko-Biała Numer komisji: 53 Miejski Dom Kultury
Bielsko-Biała Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza
Bielsko-Biała Numer komisji: 55 Siedziba Rady Osiedla Aleksandrowice
Bielsko-Biała Numer komisji: 56 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej
Bielsko-Biała Numer komisji: 57 Przedszkole Nr 55
Bielsko-Biała Numer komisji: 58 Dom Dziennego Pobytu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych
Bielsko-Biała Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa Nr 37 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa Nr 37 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 61 Szkoła Podstawowa Nr 37 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 62 Siedziba Rady Osiedla Kamienica
Bielsko-Biała Numer komisji: 63 ZIAD Bielsko-Biała S. A.
Bielsko-Biała Numer komisji: 64 Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 23
Bielsko-Biała Numer komisji: 65 Dom Kultury Mikuszowice Śląskie
Bielsko-Biała Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego
Bielsko-Biała Numer komisji: 67 Akademia Techniczno-Humanistyczna
Bielsko-Biała Numer komisji: 68 Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych
Bielsko-Biała Numer komisji: 69 Oddział Zewnętrzy w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie
Bielsko-Biała Numer komisji: 70 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski
Bielsko-Biała Numer komisji: 71 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski
Bielsko-Biała Numer komisji: 72 Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski
Bielsko-Biała Numer komisji: 73 Szpital Wojewódzki
Bielsko-Biała Numer komisji: 74 Dom Pomocy Społecznej Dom Nauczyciela
Bielsko-Biała Numer komisji: 75 Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych
Bielsko-Biała Numer komisji: 76 Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczno-Kardiochirurgiczny w Bielsku-Białej
Biery Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy Filia w Bierach
Bronów Numer komisji: 22 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Brzeźce Numer komisji: 25 Szkoła Podstawowa w Brzeźcach
Buczkowice Numer komisji: 1 Urząd Gminy (Biblioteka)
Buczkowice Numer komisji: 2 Urząd Gminy (Sala Posiedzeń)
Bujaków Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi
Bystra Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury Promyk
Bystra Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1
Bystra Numer komisji: 9 Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
Czaniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kard. K. Wojtyły
Czaniec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. H. Sienkiewicza
Czaniec Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Czarków Numer komisji: 15 Ośrodek Kultury w Czarkowie
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 3 Zespół Szkół Specjalnych nr 4
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 4 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 5 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 7
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 7 Strażnica OSP Dziedzice
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 5
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 10 Strażnica OSP Czechowice
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 4
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 6
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 13 Przedszkole Publiczne nr 3
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 14 Strażnica OSP Lipowiec
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 3
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 16 Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1
Czechowice-Dziedzice Numer komisji: 23 Dom Pomocy Społecznej Złota Jesień
Ćwiklice Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września w Ćwiklicach
Ćwiklice Numer komisji: 22 Przedszkole w Ćwiklicach
Dankowice Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi (budynek przedszkola) Dankowice
Frydek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku
Gilowice Numer komisji: 4 Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach
Goczałkowice-Zdrój Numer komisji: 1 Sanatorium Wrzos
Goczałkowice-Zdrój Numer komisji: 2 Przedszkole Nr 1
Goczałkowice-Zdrój Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Goczałkowice-Zdrój Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Goczałkowice-Zdrój Numer komisji: 5 Budynek Administracji Zakładu Produkcji Wody
Goczałkowice-Zdrój Numer komisji: 6 Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabilitacji Narządu Ruchu Gwarek
Goczałkowice-Zdrój Numer komisji: 7 Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny
Godziszka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa (Świetlica)
Golasowice Numer komisji: 13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golasowicach
Góra Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze
Góra Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze
Grodziec Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grodźcu
Grzawa Numer komisji: 1 Dom Socjalny w Grzawie
Hecznarowice Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hecznarowicach
Iłownica Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Iłownicy
Jankowice Numer komisji: 18 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach
Jankowice Numer komisji: 19 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach
Janowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jarząbkowice Numer komisji: 15 Dom Ludowy w Jarząbkowicach
Jasienica Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasienicy
Jasienica Numer komisji: 6 Urząd Gminy Jasienica
Jasienica Numer komisji: 7 Budynek Sportowo-Kulturalny w Jasienicy
Jaworze Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Dąbrowskiej
Jaworze Numer komisji: 2 Dom Gminny
Jaworze Numer komisji: 3 Hala Sportowa
Jaworze Numer komisji: 4 Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny, Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu
Kalna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa (Sala Lekcyjna Nr 1)
Kaniów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Kaniów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kobielice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kobielicach
Kobiernice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Kobiernice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki
Kobiór Numer komisji: 1 Gminny Dom Kultury w Kobiórze
Kobiór Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kobiórze
Kobiór Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kobiórze
Kozy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 /nowy segment budynku
Kozy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 1 /stary segment budynku
Kozy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kozy Numer komisji: 4 Pałac w Kozach /czytelnia
Kozy Numer komisji: 5 Strażnica OSP
Kryry Numer komisji: 2 Remizo-świetlica w Kryrach
Krzyżowice Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzyżowicach
Landek Numer komisji: 8 Ochotnicza Straż Pożarna w Landeku
Ligota Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 2
Ligota Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 3
Ligota Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa nr 1
Łazy Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Świętoszówce
Łąka Numer komisji: 26 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące
Łąka Numer komisji: 27 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące
Mazańcowice Numer komisji: 12 Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy Filia w Mazańcowicach
Mazańcowice Numer komisji: 13 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mazańcowicach
Mazańcowice Numer komisji: 14 Ochotnicza Straż Pożarna w Mazańcowicach
Meszna Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Miedźna Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miedźnej
Międzyrzecze Dolne Numer komisji: 15 Budynek Kulturalno-Sportowy w Międzyrzeczu Dolnym
Międzyrzecze Górne Numer komisji: 16 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu Górnym
Międzyrzecze Górne Numer komisji: 17 Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy Filia w Międzyrzeczu Górnym Chata Międzyrzecze
Mizerów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mizerowie
Pawłowice Numer komisji: 1 Centrum Kultury w Pawłowicach
Pawłowice Numer komisji: 2 Centrum Kultury w Pawłowicach
Pawłowice Numer komisji: 3 Centrum Kultury w Pawłowicach
Pawłowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach
Pawłowice Numer komisji: 5 Dom Kultury w Pawłowicach Osiedlu
Pawłowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2 w Pawłowicach
Pawłowice Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Pawłowice Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Pniówku
Piasek Numer komisji: 16 Sołtysówka
Piasek Numer komisji: 17 Przedszkole w Piasku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piasku
Pielgrzymowice Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach
Pielgrzymowice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Pielgrzymowicach
Pisarzowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
Pisarzowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
Pisarzowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
Porąbka Numer komisji: 7 Urząd Gminy Porąbka
Porąbka Numer komisji: 8 Wiejski Dom Kultury
Poręba Numer komisji: 24 Szkoła Podstawowa w Porębie (budynek nowego przedszkola)
Pszczyna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 2 Przedszkole Nr 4 w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 1 w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jadwigi Śląskiej w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 6 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki
Pszczyna Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 8 Przedszkole Nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 9 Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki
Pszczyna Numer komisji: 10 Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Pszczyna Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. ks. J. Twardowskiego w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. ks. J. Twardowskiego w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 13 Zespół Szkół Nr 1 w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 1 w Pszczynie
Pszczyna Numer komisji: 31 Szpital Powiatowy w Pszczynie prowadzony przez Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o. o.
Radostowice Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radostowicach
Roztropice Numer komisji: 18 Ochotnicza Straż Pożarna w Roztropicach
Rudołtowice Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa im. Józefa Weszki w Rudołtowicach
Rudzica Numer komisji: 9 Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy Filia w Rudzicy
Rudzica Numer komisji: 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzicy
Rudziczka Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce
Rybarzowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa (Świetlica)
Rybarzowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa (Sala Lekcyjna Nr 3)
Stara Wieś Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi
Studzienice Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
Studzionka Numer komisji: 30 Przedszkole w Studzionce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Studzionce
Suszec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Suszcu
Suszec Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Suszcu
Szczyrk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Szczyrku
Szczyrk Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Szczyrku
Szczyrk Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Szczyrku
Szczyrk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Szczyrku
Świętoszówka Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa w Świętoszówce
Warszowice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Warszowicach
Warszowice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Warszowicach
Wieszczęta Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedzkolny w Wieszczętach
Wilamowice Numer komisji: 1 Urząd Gminy Wilamowice
Wilkowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Wilkowice Numer komisji: 2 Przedszkole Publiczne
Wilkowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1
Wilkowice Numer komisji: 4 Urząd Gminy
Wilkowice Numer komisji: 8 Szpital Kolejowy w Wilkowicach
Wilkowice Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach
Wisła Mała Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej
Wisła Wielka Numer komisji: 28 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej
Wola Numer komisji: 5 Dom Kultury w Woli
Wola Numer komisji: 6 Zespół Szkół w Woli
Wola Numer komisji: 7 Zespół Szkół w Woli
Wola Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli
Wola Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli
Zabrzeg Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa
Zabrzeg Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa
Zasole Bielańskie Numer komisji: 8 Dom Ludowy w Zasolu Bielańskim
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!