Znaleziono: 719 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Babimost Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście
Babimost Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Babimoście (wejście od ulicy Konstytucji 3 Maja)
Baczyna Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Baczynie
Bełcze Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej
Białcz Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Białczu
Białków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Białkowie
Biecz Numer komisji: 3 Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu
Bielawy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bielice Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Bielicach
Bieniów Numer komisji: 1 Remiza Strażacka
Bieżyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Czarnowicach
Bledzew Numer komisji: 1 Sala Wiejska w Bledzewie
Bobowicko Numer komisji: 13 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bobowicku
Bobrowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bobrówko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Bobrówku im. Kazimierza Kremera
Boczów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Boczowie
Bogaczów Numer komisji: 4 Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo
Bogdaniec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Bojadła Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Bolemin Numer komisji: 4 Sala Szkoły Podstawowej w Boleminie
Borów Wielki Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Borowie Wielkim
Bożnów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bożnowie
Brody Numer komisji: 1 Urząd Gminy Brody
Brody Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Brodach
Brody Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Broniszów Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Broniszowie
Brójce Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Brójcach
Brzeźnica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Brzeźnica Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Brzeźnicy
Brzeźno Numer komisji: 7 Sala wiejska w Brzeźnie
Brzostowa Numer komisji: 4 Pałac
Brzoza Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Brzozie
Brzozowiec Numer komisji: 5 Sala Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzozowcu
Budachów Numer komisji: 2 Centrum Oświatowo-Kulturalne
Bukowiec Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Bukowcu
Bukowina Bobrzańska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bukowinie Bobrzańskiej
Buków Numer komisji: 9 Sala wiejska
Bytnica Numer komisji: 1 Gminne Centrum Kultury
Bytom Odrzański Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bytomiu Odrzańskim
Bytom Odrzański Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bytomiu Odrzańskim
Chełmsko Numer komisji: 1 Wiejski Dom Kultury w Chełmsku
Chichy Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chichach
Chlebowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny Inki w Chlebowie
Chociule Numer komisji: 18 Świetlica Wiejska
Chotków Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Chwalęcice Numer komisji: 7 Warsztaty Terapii Zajęciowej
Cibórz Numer komisji: 1 Klub Zakładowy ESKULAP
Cibórz Numer komisji: 4 Stara Przychodnia
Ciecierzyce Numer komisji: 2 Sala Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ciecierzycach
Cigacice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego
Ciosaniec Numer komisji: 6 Dom Kultury
Cybinka Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Cybince
Cybinka Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Cybince
Czarnowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Czarnowicach
Czarnów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie
Czciradz Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Czciradzu
Czechów Numer komisji: 1 Sala Wiejska w Czechowie
Czerwieńsk Numer komisji: 1 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury
Czerwieńsk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dąbie Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Dąbiu
Dąbroszyn Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska w Dąbroszynie
Dąbrówka Wielkopolska Numer komisji: 4 Centrum Kultury i Folkloru
Deszczno Numer komisji: 1 Sala Szkoły Podstawowej w Deszcznie
Dębinka Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Dębowa Łęka Numer komisji: 12 Centrum Animacji Kultury
Długie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Długiem
Długoszyn Numer komisji: 11 Wiejskie Centrum Społeczno-Kulturalne w Długoszynie
Dobiegniew Numer komisji: 1 Gminny Zespół Szkół
Dobiegniew Numer komisji: 2 Gminny Zespół Szkół
Dobiegniew Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Dobiegniewie
Drawiny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Drawinach
Drągowina Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej
Drezdenko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 3, im. Henryka Sienkiewicza w Drezdenku
Drezdenko Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Nojiego w Drezdenku
Drezdenko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku
Drezdenko Numer komisji: 4 Publiczne Przedszkole w Drezdenku
Drezdenko Numer komisji: 5 Hala Sportowo-Rehabilitacyjna w Drezdenku
Drezdenko Numer komisji: 6 Hala Sportowo-Rehabilitacyjna w Drezdenku
Drezdenko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3, im. Henryka Sienkiewicza w Drezdenku
Drezdenko Numer komisji: 15 Budynek B na parterze Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z. o. o. Szpital Powiatowy
Droszków Numer komisji: 3 Budynek Centrum Kultury Wiejskiej Droszków, ul. Dębowa 6
Drzecin Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Drzecinie
Drzeniów Numer komisji: 2 Świetlica Środowiskowa
Dychów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dzietrzychowice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dzietrzychowicach
Gądków Wielki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim
Gęstowice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Glińsk Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Glisno Numer komisji: 4 Świetlica-Glisno
Głuchowo Numer komisji: 4 Budynek byłej szkoły w Głuchowie
Głuchów Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Głuchowie
Głusko Numer komisji: 5 Nadleśnictwo Głusko
Golin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Golinie
Goraj Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Goraju
Goruńsko Numer komisji: 3 Sala Wiejska w Goruńsku
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 1 Dom Strażaka
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ogrodniczych
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 4
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie nr 4
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 5 Miejskie Centrum Kultury Zawarcie
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 6 Zespół Szkół Elektrycznych
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 7 Zespół Szkół nr 12
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 10
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 12
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 10 Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 11 Przedszkole Miejskie nr 12
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 12 Miejskie Centrum Kultury, Klub Zodiak
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 6
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 14 Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Echo Spółka z o. o.
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 5
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 16 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 17 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 15
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 19 Przedszkole Miejskie nr 10
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 20 Hala Sportowa Akademii Wychowania Fizycznego
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 21 Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 22 Zespół Szkół Specjalnych nr 14
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 23 Zespół Szkół Specjalnych nr 14
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 24 Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 14
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 25 Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu z siedzibą w Gorzowie Wlkp.
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 26 Szkoła Podstawowa nr 7
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 27 ENEA Operator Spółka z o. o.
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 28 Zespół Szkół Elektrycznych
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 29 Żłobek Miejski nr 2
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 30 Zespół Szkół Ekonomicznych
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 31 Szkoła Muzyczna I i II stopnia
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 32 IV Liceum Ogólnokształcące
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 33 Przedszkole Miejskie nr 1
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 34 Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.-Pałac Ślubów
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 35 Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 36 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 37 Szkoła Podstawowa nr 21
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 38 Prywatna Szkoła Podstawowa o Profilu Artystycznym
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 39 Miejskie Centrum Kultury
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 40 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 41 Przedszkole Miejskie nr 29
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa nr 13
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 43 Parterowy budynek naprzeciw głównego wejścia do Szpitala
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa nr 13
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa nr 13
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 46 Żłobek Miejski Nr 1
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa nr 13
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 48 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących-Internat
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 49 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 50 Szkoła Podstawowa nr 20
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa nr 20
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 52 Przedszkole Miejskie nr 22
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 53 Przedszkole Miejskie nr 20
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 54 Szkoła Podstawowa nr 20
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 55 Żłobek Miejski nr 4
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 56 Dom Studenta Akademii im. Jakuba z Paradyża
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 57 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 58 Szkoła Podstawowa nr 2
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 59 Zespół Szkół Gastronomicznych
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 9
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 61 Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa nr 17
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa nr 17
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 64 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Walczaka
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 65 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o. o. Zespół Szpitalny przy ulicy Dekerta
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 66 Zakład Karny
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 67 Dom Pomocy Społecznej nr 1
Gorzów Wielkopolski Numer komisji: 68 Dom Pomocy Społecznej nr 2
Gorzupia Dolna Numer komisji: 10 Świetlica wiejska w Gorzupii Dolnej
Goszczanowo Numer komisji: 14 Sala Wiejska w miejscowości Goszczanowo
Gościeszowice Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury Gościeszowice
Gościkowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Gościm Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Gościmiu
Gościmiec Numer komisji: 1 Sala wiejska w Gościmcu
Gościnowo Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Gościnowie
Gozdnica Numer komisji: 1 Ośrodek Pomocy Społecznej
Gozdnica Numer komisji: 2 Urząd Miejski
Gozdnica Numer komisji: 3 Dom Kultury
Górecko Numer komisji: 2 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Górecku
Górki Noteckie Numer komisji: 3 Gminna Biblioteka Publiczna w Zwierzynie-Filia w Górkach Noteckich
Górzyca Numer komisji: 1 Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich w Górzycy
Górzyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Grabice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Grabicach
Grabik Numer komisji: 8 Zespół Szkół w Grabiku
Gralewo Numer komisji: 4 Sala Wiejska w Gralewie
Gronów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gronowie
Grotów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Grotów Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Grotowie
Gubin Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Gubin Numer komisji: 2 Przedszkole Miejskie nr 3
Gubin Numer komisji: 3 Przedsiębiorstwo Oczyszczania Ścieków
Gubin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2
Gubin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Gubin Numer komisji: 6 Gubiński Dom Kultury
Gubin Numer komisji: 7 Miejski Ośrodek Sportu (kryta pływalnia)
Gubin Numer komisji: 8 Żłobek Miejski
Gubin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Gubin Numer komisji: 10 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Gubinie
Hetmanice Numer komisji: 10 Sala Wiejska
Iłowa Numer komisji: 1 Hala widowiskowo-sportowa
Iłowa Numer komisji: 2 Centrum Kultury w Iłowej
Iłowa Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Iłowej
Iłowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich
Jabłonów Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Janczewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Janczewie
Janiszowice Numer komisji: 3 Sala Wiejska
Jarnatów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska Jarnatów
Jasieniec Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej
Jasień Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Jasień Numer komisji: 2 Dom Dziennego Pobytu Seniora
Jelenin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jeleninie
Jenin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jeniniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Jeżyki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Kalsk Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Kaława Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Kaławie
Kamień Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Kamień Mały Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Kamieniu Małym
Kamień Wielki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kamieniu Wielkim
Kamień Wielki Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim
Kargowa Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kargowa Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury Biblioteka Publiczna im. Eugeniusza Paukszty
Kęszyca Leśna Numer komisji: 15 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kęszycy Leśnej
Kiełcz Numer komisji: 2 budynek sali wiejskiej
Kije Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa
Klenica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Klępsk Numer komisji: 7 Świetlica wiejska
Kłodawa Numer komisji: 1 Urząd Gminy Kłodawa (sala posiedzeń)
Kłodawa Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kłodawie
Kolonia Wałowice Numer komisji: 12 Oddział Zewnętrzny w Wałowicach
Kolsko Numer komisji: 1 Gminny Dom Kultury w Kolsku, ul. Piastowska 39
Kołczyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kołczynie
Komorów Numer komisji: 10 Nadleśnictwo Gubin
Konin Żagański Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Koninie Żagańskim
Konotop Numer komisji: 2 Zespól Edukacyjny w Konotopie, Plac Powstańców Wlkp. 7
Konradowo Numer komisji: 15 Sala Wiejska
Kosieczyn Numer komisji: 5 Sala Wiejska
Kosierz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kosierzu
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 1 Regionalne Centrum Edukacji Ponadgimnazjalnej-Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 1
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 8 Kostrzyńskie Centrum Kultury-Klub Osiedlowy
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 10 Biblioteka Miejska
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 2
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 12 Przedszkole Miejskie Nr 2
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 2
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 3
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 3
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 16 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowy Szpital
Kostrzyn nad Odrą Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora
Kowalewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Jędrzychowice
Kowalów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowalowie
Kożuchów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kożuchowie
Kożuchów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Kożuchowie
Kożuchów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kożuchowie
Kożuchów Numer komisji: 4 Centrum Kultury Zamek w Kożuchowie
Kożuchów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kożuchowie
Kożuchów Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Kożuchowie
Krążkowo Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska
Krobielewko Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Krobielewku
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 1 CAK ZAMEK
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 2 Przedszkole nr 4
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 3
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 2
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 1
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 2
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2
Krosno Odrzańskie Numer komisji: 14 Zachodnie Centrum Medyczne Sp. z o. o.
Kruszyna Numer komisji: 2 Ośrodek Pomocy Społecznej Centrum Usług Socjalnych
Krzepielów Numer komisji: 5 Sala Wiejska
Krzeszyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Krzeszycach
Krzywaniec Numer komisji: 7 Zakład Karny w Krzywańcu
Kunowice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa w Kunowicach
Kursko Numer komisji: 16 Sala wiejska w Kursku
Kuźnica Głogowska Numer komisji: 12 Sala Wiejska
Laski Numer komisji: 7 Wiejski Dom Kultury
Lemierzyce Numer komisji: 3 Sala wiejska w Lemierzycach
Leszno Górne Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym
Leśniów Wielki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Letnica Numer komisji: 3 Sala Wiejska
Lipie Góry Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska w Lipich Górach
Lipinki Numer komisji: 8 Sala Wiejska
Lipinki Łużyckie Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Lipinki Łużyckie Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Lipinkach Łużyckich
Lipiny Numer komisji: 6 budynek sali wiejskiej
Lipki Wielkie Numer komisji: 8 Sala Wiejska w Lipkach Wielkich
Lipna Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Lipno Numer komisji: 13 Sala Wiejska w miejscowości Lipno
Lubanice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Lubczyno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Lubieszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Lubieszowie
Lubięcin Numer komisji: 7 Zespół Szkół
Lubinicko Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Lubiszyn Numer komisji: 3 Sala Konferencyjna w Lubiszynie
Lubniewice Numer komisji: 1 Urząd Miejski Lubniewice
Lubniewice Numer komisji: 2 Świetlica-Lubniewice
Lubno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Lubnie
Lubogoszcz Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Lubrza Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Lubsko Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Lubsku (Ratusz)
Lubsko Numer komisji: 2 Były budynek Szkoły Podstawowej Nr 2
Lubsko Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 1
Lubsko Numer komisji: 4 Zespół Szkół Technicznych
Lubsko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1
Lubsko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2
Lubsko Numer komisji: 7 Lubski Dom Kultury
Lubsko Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej
Lubsko Numer komisji: 12 Oddział Zewnętrzny w Lubsku
Lubsko Numer komisji: 13 Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy
Ludzisławice Numer komisji: 7 Sala Wiejska w Ludzisławicach
Lutol Suchy Numer komisji: 3 Świetlica wiejska, Lutol Suchy
Łagów Numer komisji: 1 Sala Posiedzeń Urzędu Gminy
Łącznica Numer komisji: 4 Sala Wiejska w Łącznicy
Łęknica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Łęknicy
Łęknica Numer komisji: 2 Urząd Miejski w Łęknicy
Łośno Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Łupice Numer komisji: 7 Remiza OSP
Łysiny Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa
Malta Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Malcie
Małomice Numer komisji: 1 Małomicki Ośrodek Kultury
Małomice Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Małomicach
Marszów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Maszewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Mierków Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Mierzęcin Numer komisji: 3 Budynek Sportowy
Międzyrzecz Numer komisji: 1 Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 2 Przedszkole Nr 1 w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 6 w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 6 Międzyrzecki Ośrodek Kultury w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 8 Biblioteka Publiczna w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 9 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu Pawilon IV-Klub Chorych
Międzyrzecz Numer komisji: 14 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Technikum Nr 1 w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 17 Szpital Międzyrzecki Sp. z o. o. w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 18 Areszt Śledczy w Międzyrzeczu
Międzyrzecz Numer komisji: 19 Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu, Pawilon IV-Klub Chorych (wejście główne)
Miłaków Numer komisji: 5 Dom Gościa w Miłakowie
Miodnica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Miodnicy
Mirocin Dolny Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Mirocinie Dolnym
Mirostowice Dolne Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Modrzyca Numer komisji: 2 Lokal w budynku Stowarzyszeń w Modrzycy
Mostki Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Murzynowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Murzynowie
Myszęcin Numer komisji: 2 Sala Wiejska
Niedoradz Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Niedoradzu
Niegosław Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Niegosławiu
Niegosławice Numer komisji: 1 Sala w Urzędzie Gminy
Nietkowice Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury
Nietków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Niwica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Niwicy
Niwiska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Nowa Niedrzwica Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Nowej Niedrzwicy
Nowa Sól Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 8
Nowa Sól Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 8
Nowa Sól Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 8
Nowa Sól Numer komisji: 4 Publiczne Przedszkole Nr 12
Nowa Sól Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowa Sól Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowa Sól Numer komisji: 7 Nowosolski Dom Kultury
Nowa Sól Numer komisji: 8 Publiczne Przedszkole Nr 11
Nowa Sól Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 8
Nowa Sól Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 5
Nowa Sól Numer komisji: 11 Publiczne Przedszkole Nr 9
Nowa Sól Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 6
Nowa Sól Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowa Sól Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowa Sól Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowa Sól Numer komisji: 16 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Nowa Sól Numer komisji: 17 Publiczne Przedszkole Nr 6
Nowa Sól Numer komisji: 18 Szpital
Nowa Wieś Numer komisji: 5 Sala Wiejska Nowa Wieś
Nowe Czaple Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Łuku Mużakowa w Nowych Czaplach
Nowe Gorzycko Numer komisji: 4 Sala Wiejska w Nowym Gorzycku
Nowe Kramsko Numer komisji: 3 Sala Wiejska w Nowym Kramsku
Nowe Kurowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowym Kurowie
Nowe Miasteczko Numer komisji: 1 Świetlica szkolna Zespół Szkół nr 1
Nowe Miasteczko Numer komisji: 2 Centrum Ratownictwa Pożarniczego w Nowym Miasteczku
Nowe Miasteczko Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Miasteczku
Nowe Żabno Numer komisji: 1 Budynek Sali Wiejskiej
Nowiny Wielkie Numer komisji: 9 Zespół Edukacyjny w Nowinach Wielkich
Nowogród Bobrzański Numer komisji: 1 Urząd Miejski
Nowogród Bobrzański Numer komisji: 2 Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Nowogród Bobrzański Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Janusza Korczaka
Nowy Dworek Numer komisji: 21 Ośrodek dla Osób Uzależnionych SP ZOZ Nowy Dworek
Ogardy Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Ogardach
Olbrachcice Numer komisji: 13 Sala Wiejska
Olbrachtów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Ołobok Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Osiecko Numer komisji: 6 Sala Wiejska Osiecko
Osiecznica Numer komisji: 12 Zespół Edukacyjny
Osowa Sień Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Ostrów Numer komisji: 10 Klub Wiejski w Ostrowie
Ośno Lubuskie Numer komisji: 1 Miejski Dom Kultury w Ośnie Lubuskim
Ośno Lubuskie Numer komisji: 2 Sala Widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Ośnie Lubuskim
Ośno Lubuskie Numer komisji: 3 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa-OT Gorzów Sekcja Zamiejscowa w Ośnie Lubuskim
Otyń Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu
Pamięcin Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Piotrów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Płoty Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury
Podlegórz Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Podlegórzu
Podmokle Małe Numer komisji: 4 Sala Wiejska w Podmoklach Małych
Pole Numer komisji: 3 Wiejski Ośrodek Zdrowia w Polu
Policko Numer komisji: 2 Sala Wiejska w Policku
Połupin Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Połupinie
Pomorsko Numer komisji: 11 Budynek po gimnazjum
Popęszyce Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Popęszycach
Przecław Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Przewóz Numer komisji: 2 Sala Sportowa
Przyborów Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Przyborowie
Przybyszów Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Przyczyna Górna Numer komisji: 8 Sala Wiejska
Przynotecko Numer komisji: 2 Sala wiejska w Przynotecku
Przytoczna Numer komisji: 3 Urząd Gminy Przytoczna
Przytok Numer komisji: 2 Świetlica wiejska Przytok ul. Kisielińska 12
Pszczew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszczewie
Pyrzany Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Pyrzanach
Radęcin Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Radnica Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa
Rąpice Numer komisji: 4 Świetlica Środowiskowa w Rąpicach
Rokitno Numer komisji: 4 Dom Strażaka w Rokitnie
Rokitno Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej Rokitno 58
Rosin Numer komisji: 17 Świetlica Wiejska
Różanki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Różankach
Rudno Numer komisji: 5 Budynek Sali Wiejskiej
Rusinów Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Rybakowo Numer komisji: 8 Sala wiejska
Rybocice Numer komisji: 15 Świetlica wiejska w Rybocicach
Rzeczyca Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska
Rzepin Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Rzepinie
Rzepin Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Rzepinie
Rzepin Numer komisji: 3 Świetlica Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzepinie
Rzepin Numer komisji: 4 Miejski Dom Kultury w Rzepinie
Santocko Numer komisji: 6 Sala wiejska
Santok Numer komisji: 5 Gminna Biblioteka Publiczna w Santoku
Sękowice Numer komisji: 9 Świetlica w Sękowicach
Siecieborzyce Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Siecieborzycach
Siedlisko Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole
Siedlnica Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa
Sieniawa Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa
Sieniawa Żarska Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Silna Numer komisji: 5 Sala Wiejska w Silnej
Skąpe Numer komisji: 3 Sala wiejska
Skwierzyna Numer komisji: 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji (kawiarnia) w Skwierzynie
Skwierzyna Numer komisji: 2 Ośrodek Sportu i Rekreacji (świetlica) w Skwierzynie
Skwierzyna Numer komisji: 3 Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Lema w Skwierzynie
Skwierzyna Numer komisji: 4 Skwierzyński Ośrodek Kultury w Skwierzynie
Skwierzyna Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Zespole Edukacyjnym w Skwierzynie
Skwierzyna Numer komisji: 6 Ośrodek Pomocy Społecznej w Skwierzynie
Skwierzyna Numer komisji: 12 NZOZ Szpital im. dr n. med. Radzimira Śmigielskiego Sp. z o. o. w Skwierzynie
Sława Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Niewidziajły
Sława Numer komisji: 2 Dom Kultury
Słone Numer komisji: 2 Sala Wiejska
Słońsk Numer komisji: 1 Sala wiejska w Słońsku
Słońsk Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Słońsku
Słońsk Numer komisji: 5 Zakład Karny Gorzów Wielkopolski-Oddział Zewnętrzyny w Słońsku
Słubice Numer komisji: 1 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach
Słubice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 3 Słubicki Miejski Ośrodek Kultury w Słubicach
Słubice Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe nr 1 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 6 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach
Słubice Numer komisji: 7 Przedszkole Samorządowe nr 3 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 8 Zespół Szkół Technicznych w Słubicach
Słubice Numer komisji: 9 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 1 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 11 Przedszkole Samorządowe nr 4 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach
Słubice Numer komisji: 17 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Słubicach
Smardzewo Numer komisji: 3 Sala Wiejska
Smogóry Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Smogórach
Smolno Wielkie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Stara Kopernia Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Starej Kopernii
Stara Woda Numer komisji: 10 OSP
Stare Drzewce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Stare Dzieduszyce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Starych Dzieduszycach
Stare Kurowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego
Stare Polichno Numer komisji: 6 Sala Wiejska w Starym Polichnie
Stare Strącze Numer komisji: 4 Sala Wiejska
Stargard Gubiński Numer komisji: 11 Wiejski Ośrodek Zdrowia w Stargardzie Gubińskim
Starosiedle Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Starosiedlu
Stary Raduszec Numer komisji: 10 Przedszkole
Stary Żagań Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Starym Żaganiu
Staw Numer komisji: 1 Centrum Działań kulturalnych i Społecznych
Stoki Numer komisji: 6 Sala wiejska w Stokach
Stołuń Numer komisji: 3 Sala Wiejska w Stołuniu
Strzegów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Grabicach ze szkołą filialną w Strzegowie
Strzelce Krajeńskie Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie Numer komisji: 2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie Numer komisji: 4 Strzelecki Ośrodek Kultury w Strzelcach Krajeńskich
Strzelce Krajeńskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Strzelcach Krajeńskich
Studzieniec Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Studzieńcu
Stypułów Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Stypułowie
Sulechów Numer komisji: 1 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Sulechów Numer komisji: 3 Przedszkole nr 6
Sulechów Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów
Sulechów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema
Sulechów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego
Sulechów Numer komisji: 14 Urząd Miejski Sulechów
Sulechów Numer komisji: 15 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie
Sulęcin Numer komisji: 1 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej
Sulęcin Numer komisji: 2 Przedszkole im. Małego Przyrodnika
Sulęcin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
Sulęcin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
Sulęcin Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 2 im. Małych Odkrywców
Sulęcin Numer komisji: 6 Spółdzielnia Mieszkaniowa
Sulęcin Numer komisji: 7 Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulęcinie
Sulęcin Numer komisji: 8 Sulęciński Ośrodek Kultury
Sulęcin Numer komisji: 9 Centrum Współpracy Polsko-Niemieckiej Dom Joannitów
Sulęcin Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie (Szpital)
Swarzynice Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Swarzynicach
Szarcz Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Szarczu
Szczaniec Numer komisji: 1 Sala wielofunkcyjna
Szczawno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Szczawnie
Szczawno Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Szczawnie
Szczepanów Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Szczepanowie
Szlichtyngowa Numer komisji: 1 Świetlica Miejska
Szlichtyngowa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Szprotawa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Szprotawie
Szprotawa Numer komisji: 2 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szprotawie
Szprotawa Numer komisji: 3 Szprotawski Dom Kultury
Szprotawa Numer komisji: 4 Zespół Przedszkolny w Szprotawie Przedszkole nr 2
Szprotawa Numer komisji: 5 Zespół Przedszkolny w Szprotawie Przedszkole nr 3 im. Pod Dębami
Szprotawa Numer komisji: 6 Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o.
Szprotawa Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie
Szprotawa Numer komisji: 12 Nowy Szpital w Szprotawie Sp. z o. o.
Ściechów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Ściechowie
Śmieszkowo Numer komisji: 9 Dom Kultury
Świdnica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Świdnicy
Świebodzin Numer komisji: 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Świebodzin Numer komisji: 2 Publiczne Przedszkole nr 7
Świebodzin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 7
Świebodzin Numer komisji: 4 Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Świebodzin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 1
Świebodzin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 2
Świebodzin Numer komisji: 7 Świebodziński Dom Kultury
Świebodzin Numer komisji: 8 Publiczne Przedszkole nr 5
Świebodzin Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 3
Świebodzin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 6
Świebodzin Numer komisji: 11 Państwowa Szkoła Muzyczna
Świebodzin Numer komisji: 20 Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o. o.
Świniary Numer komisji: 9 Filia Biblioteki Miejskiej w Świniarach
Templewo Numer komisji: 4 Sala Wiejska Templewo
Tomaszowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Tomaszowie
Toporów Numer komisji: 2 Samorządowa Szkoła Podstawowa
Torzym Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Torzymiu
Torzym Numer komisji: 2 Przedszkole w Torzymiu
Torzym Numer komisji: 7 Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu, Poddasze Segmentu Nr 1 Sala Konferencyjna
Trzciel Numer komisji: 1 Centrum Kultury w Trzcielu
Trzebicz Numer komisji: 10 Sala Wiejska w miejscowości Trzebicz
Trzebiechów Numer komisji: 1 Sala gimnastyczna w Trzebiechowie
Trzebiechów Numer komisji: 2 Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie
Trzebiel Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Trzebielu
Trzebiszewo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Trzebiszewie
Trzebów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Trzebowie
Trzemeszno Lubuskie Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Polskich Strażaków w Trzemesznie Lubuskim
Tuczno Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Tucznie
Tuplice Numer komisji: 1 Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuplicach
Tursk Numer komisji: 17 Dom Pomocy Społecznej w Tursku
Ulim Numer komisji: 3 Sala Szkoły Podstawowej w Ulimiu
Urad Numer komisji: 3 Świetlica Środowiskowa w Uradzie
Walewice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Walewicach
Wałowice Numer komisji: 2 Biblioteka w Wałowicach
Wawrów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Wawrowie
Wędrzyn Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego w Wędrzynie
Wężyska Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa
Wichów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Wicina Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Wicinie
Wiechlice Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Wiechlicach
Wielisławice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wielisławicach
Wielowieś Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska w Wielowsi
Wierzbno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wierzbnie
Wilkanowo Numer komisji: 4 Sala Wiejska
Wilkowo Numer komisji: 19 Świetlica Wiejska
Witnica Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy
Witnica Numer komisji: 2 Zespół Szkół Samorządowych w Witnicy
Witnica Numer komisji: 3 Regionalne Centrum Ratownictwa w Witnicy
Witoszyn Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Wojcieszyce Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury
Wschowa Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1
Wschowa Numer komisji: 2 Biblioteka Publiczna
Wschowa Numer komisji: 3 Budynek po Gimnazjum Nr 1
Wschowa Numer komisji: 4 Centrum Kultury i Rekreacji
Wschowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2
Wschowa Numer komisji: 6 Przedszkole Nr 5
Wschowa Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Wschowa Numer komisji: 16 Nowy Szpital we Wschowie
Wymiarki Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki
Wysoka Numer komisji: 4 Sala wiejska w Wysokiej
Zabór Numer komisji: 1 Urząd Gminy Zabór, ul. Lipowa 15
Zakęcie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Zakęciu
Zbąszynek Numer komisji: 1 Ośrodek Pomocy Społecznej
Zbąszynek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Zbąszynek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Zemsko Numer komisji: 2 Sala Wiejska w Zemsku
Zielona Góra Numer komisji: 1 Zespół Edukacyjny nr 9 Szkoła Podstawowa nr 11
Zielona Góra Numer komisji: 2 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 22
Zielona Góra Numer komisji: 3 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 22
Zielona Góra Numer komisji: 4 Miejskie Przedszkole nr 22
Zielona Góra Numer komisji: 5 Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa
Zielona Góra Numer komisji: 6 Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa
Zielona Góra Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ekologicznych
Zielona Góra Numer komisji: 8 Zespół Szkół Ekologicznych
Zielona Góra Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 18
Zielona Góra Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 18
Zielona Góra Numer komisji: 11 Miejskie Przedszkole nr 37
Zielona Góra Numer komisji: 12 Miejskie Przedszkole nr 21
Zielona Góra Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 2
Zielona Góra Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa nr 2
Zielona Góra Numer komisji: 15 Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Łużyckie
Zielona Góra Numer komisji: 16 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik”
Zielona Góra Numer komisji: 17 Miejskie Przedszkole nr 20
Zielona Góra Numer komisji: 18 Miejskie Przedszkole nr 10
Zielona Góra Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 1
Zielona Góra Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 1
Zielona Góra Numer komisji: 21 VI Liceum Ogólnokształcące
Zielona Góra Numer komisji: 22 VI Liceum Ogólnokształcące
Zielona Góra Numer komisji: 23 Miejskie Przedszkole nr 8
Zielona Góra Numer komisji: 24 V Liceum Ogólnokształcące
Zielona Góra Numer komisji: 25 Zespół Szkół Specjalnych Nr 1
Zielona Góra Numer komisji: 26 Zespół Szkół Specjalnych Nr 1
Zielona Góra Numer komisji: 27 I Liceum Ogólnokształcące
Zielona Góra Numer komisji: 28 Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Promyk
Zielona Góra Numer komisji: 29 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka”
Zielona Góra Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa nr 8
Zielona Góra Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa nr 8
Zielona Góra Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 8
Zielona Góra Numer komisji: 33 Zespół Edukacyjny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
Zielona Góra Numer komisji: 34 Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26
Zielona Góra Numer komisji: 35 Zespół Edukacyjny nr 6 Szkoła Podstawowa nr 26
Zielona Góra Numer komisji: 36 Świetlica
Zielona Góra Numer komisji: 37 Zespół Edukacyjny nr 8 Szkoła Podstawowa nr 28
Zielona Góra Numer komisji: 38 Zespół Edukacyjny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 27
Zielona Góra Numer komisji: 39 Świetlica
Zielona Góra Numer komisji: 40 Świetlica
Zielona Góra Numer komisji: 41 Zespół Edukacyjny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 24
Zielona Góra Numer komisji: 42 Zespół Edukacyjny nr 4 Szkoła Podstawowa nr 24
Zielona Góra Numer komisji: 43 Świetlica
Zielona Góra Numer komisji: 44 Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11
Zielona Góra Numer komisji: 45 Zespół Edukacyjny Nr 9 Szkoła Podstawowa Nr 11
Zielona Góra Numer komisji: 46 Zespół Edukacyjny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 5
Zielona Góra Numer komisji: 47 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna
Zielona Góra Numer komisji: 48 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna
Zielona Góra Numer komisji: 49 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Szkoła Podstawowa nr 10
Zielona Góra Numer komisji: 50 Zespół Szkół Plastycznych
Zielona Góra Numer komisji: 51 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia
Zielona Góra Numer komisji: 52 Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
Zielona Góra Numer komisji: 53 Uniwersytet Zielonogórski Budynek Dydaktyczny A - 2
Zielona Góra Numer komisji: 54 Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
Zielona Góra Numer komisji: 55 Zespół Edukacyjny Nr 3 Szkoła Podstawowa nr 21
Zielona Góra Numer komisji: 56 Dzienny Dom Senior-WIGOR
Zielona Góra Numer komisji: 57 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO
Zielona Góra Numer komisji: 58 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7
Zielona Góra Numer komisji: 59 Szkoła Podstawowa nr 6
Zielona Góra Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 6
Zielona Góra Numer komisji: 61 Miejskie Przedszkole nr 6
Zielona Góra Numer komisji: 62 Miejskie Przedszkole nr 34
Zielona Góra Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa nr 15
Zielona Góra Numer komisji: 64 Szkoła Podstawowa nr 15
Zielona Góra Numer komisji: 65 Miejskie Przedszkole nr 17
Zielona Góra Numer komisji: 66 Uniwersytet Zielonogórski Rektorat
Zielona Góra Numer komisji: 67 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 „Ekonomik”
Zielona Góra Numer komisji: 68 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Myślenia Twórczego
Zielona Góra Numer komisji: 69 Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17
Zielona Góra Numer komisji: 70 Zespół Edukacyjny Nr 2 Szkoła Podstawowa nr 17
Zielona Góra Numer komisji: 71 III Liceum Ogólnokształcące
Zielona Góra Numer komisji: 72 Miejskie Przedszkole nr 13
Zielona Góra Numer komisji: 73 Dom Pomocy Społecznej w Zielonej Górze
Zielona Góra Numer komisji: 74 Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Zielonej Górze
Zielona Góra Numer komisji: 75 Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze
Zielona Góra Numer komisji: 76 Areszt Śledczy w Zielonej Górze
Złotnik Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Zwierzyn Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury w Zwierzynie
Żabice Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pamięcinie-Szkoła Filialna w Żabicach
Żagań Numer komisji: 1 Ośrodek Pomocy Społecznej
Żagań Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 - sala lekcyjna nr 01
Żagań Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 - stołówka
Żagań Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 - sala nr 27
Żagań Numer komisji: 5 Liceum Ogólnokształcące
Żagań Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
Żagań Numer komisji: 7 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej /świetlica
Żagań Numer komisji: 8 Centrum Kultury
Żagań Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole Nr 3
Żagań Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 - sala nr 112
Żagań Numer komisji: 11 Miejska Biblioteka Publiczna-sala nr 176 (Oddział dla Dzieci i Młodzieży)
Żagań Numer komisji: 12 Pałac Książęcy-sala nr 130
Żagań Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Żagań Numer komisji: 14 105 Kresowy Szpital Wojskowy w Żarach filia w Żaganiu
Żarki Wielkie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich
Żary Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Żary Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Żary Numer komisji: 3 Miejskie Przedszkole nr 7
Żary Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 1 wejście od ul. Chopina
Żary Numer komisji: 5 Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
Żary Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1 wejście od ul. Szymanowskiego
Żary Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3
Żary Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące
Żary Numer komisji: 9 Miejskie Przedszkole nr 3
Żary Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 8
Żary Numer komisji: 11 Lokal gastronomiczny
Żary Numer komisji: 12 Miejskie Przedszkole nr 8
Żary Numer komisji: 13 Filia Miejskiego Przedszkola Nr 10
Żary Numer komisji: 14 Zespół Szkół Budowlanych
Żary Numer komisji: 15 Filia Miejskiego Przedszkola Nr 10
Żary Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 5
Żary Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 2
Żary Numer komisji: 18 Świetlica POD Związkowiec
Żary Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 8
Żary Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa Nr 10
Żary Numer komisji: 21 Filia Żarskiego Domu Kultury
Żary Numer komisji: 22 105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią-SP ZOZ
Żary Numer komisji: 23 Szpital na Wyspie Spółka z o. o.
Żubrów Numer komisji: 12 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Żubrowie
Żuków Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Żukowie
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!