Znaleziono: 321 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Adamowie
Baćkowice Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Baćkowicach
Baćkowice Numer komisji: 5 Dom Pomocy Społecznej w Baćkowicach
Bałtów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Bałtowie
Bidziny Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bidzinach
Bilcza Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Bilczy
Biskupice Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Biskupicach
Bliżyn Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Bliżynie
Bliżyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Bliżynie
Bodzechów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Stefańskiego w Bodzechowie
Boksycka Numer komisji: 7 Lokal prywatny Restauracja Gościna
Boleszyn Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Boleszynie
Brody Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Brodach
Brody Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Brodach
Brzóstowa Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Mariana Raciborskiego w Brzóstowej
Bukowie Numer komisji: 1 Budynek po Szkole Podstawowej w Bukowiu
Cegielnia Numer komisji: 5 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Cegielni
Chmielów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie
Chobrzany Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące w Chobrzanach
Chobrzany Numer komisji: 4 Liceum Ogólnokształcące w Chobrzanach
Chodków Stary Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury, Filia w Chodkowie Starym
Chwałki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Chwałkach
Chybice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Chybicach
Ciszyca Numer komisji: 7 Remiza OSP w Ciszycy
Ciszyca Górna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ciszycy Górnej
Czachów Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Czachowie
Czekarzewice Drugie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Czekarzewicach Drugich
Czerwona Górka Numer komisji: 3 Gminna Biblioteka Publiczna w Łącznej
Czyżów Szlachecki Numer komisji: 2 Zespół Szkoły i Przedszkola w Czyżowie Szlacheckim
Ćmielów Numer komisji: 1 Dom Kultury im. W Gombrowicza w Ćmielowie
Ćmielów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Szydłowieckiego w Ćmielowie
Daromin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Darominie
Dąbrowa Numer komisji: 13 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowie
Dębno Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dębnie
Doły Biskupie Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Gombrowicza w Dołach Biskupich
Duranów Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Duranowie
Dwikozy Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Dwikozach
Dwikozy Numer komisji: 2 budynek dawnej Szkoły Podstawowej w Dwikozach
Dziurów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Dziurowie
Gadka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gadce
Gierczyce Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gierczycach
Gierlachów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Gierlachowie
Głazów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Głazowie
Gnieszowice Numer komisji: 3 Remiza OSP w Gnieszowicach
Godów Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej im. Sue Ryder w Kałkowie-Godowie
Goździelin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Goździelinie
Goźlice Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Goźlicach
Góry Wysokie Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Górach Wysokich
Gózd Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Goździe
Grabków Numer komisji: 1 Ośrodek Zdrowia w Grabkowie
Gromadzice Numer komisji: 12 Strażnica OSP w Gromadzicach
Grzybowa Góra Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Grzybowej Górze
Iwaniska Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach
Jadowniki Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jadownikach
Jagodne Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jagodnem
Jakubowice Numer komisji: 9 Remiza OSP w Jakubowicach
Jałowęsy Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Jałowęsach
Janik Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janiku
Janików Numer komisji: 8 Remiza OSP w Janikowie
Janowice Numer komisji: 6 Budynek po zlikwidowanej Szkole Podstawowej w Janowicach
Jastrzębska Wola Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwaniskach Filia im. Biskupa Jana Chrapka w Jastrzębskiej Woli
Jędrzejowice Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Jędrzejowicach
Jędrzejów Numer komisji: 11 Ośrodek Wsparcia Rodziny im. ks. Marcina Popiela w Jędrzejowie
Kałków Numer komisji: 4 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałkowie
Kamionki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Kierz Niedźwiedzi Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierzu Niedźwiedzim
Kleczanów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kleczanowie
Klimontów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Ossolińskiego budynek przy ul. Zysmana 9
Klimontów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie
Klimontów Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jerzego Ossolińskiego w Klimontowie
Klonów Numer komisji: 2 Budynek po Szkole Podstawowej w Klonowie
Kobylany Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kobylanach
Konary Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Konarach
Koprzywnica Numer komisji: 1 Urząd Miasta i Gminy w Koprzywnicy (I piętro)
Koprzywnica Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy w Koprzywnicy (parter)
Krynki Numer komisji: 12 Remiza Strażacka w Krynkach
Krzcin Numer komisji: 6 Remiza OSP w Krzcinie
Kuczów Numer komisji: 5 Klub Rolnika w Kuczowie
Kunów Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy Szarego w Kunowie
Kunów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Hedy Szarego w Kunowie
Lasocin Numer komisji: 5 Publiczny Zespół Szkoły i Przedszkola w Lasocinie
Linów Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Linowie
Lipie Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lipiu
Lipnik Numer komisji: 1 Zespół Szkolno Przedszkolny w Lipniku
Lipowe Pole Skarbowe Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Lipowym Polu Skarbowym
Lubienia Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubieni
Lubienia Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubieni
Łomno Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Łomnie
Łoniów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Łoniowie
Łukawa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Łukawie
Majków Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Majkowie
Malice Kościelne Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Malicach Kościelnych
Małyszyn Górny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Małyszynie
Marcinków Numer komisji: 5 Wiejski Dom Kultury w Marcinkowie
Michałów Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Michałowie
Michniów Numer komisji: 11 Centrum Kształceniowo Integracyjne w Michniowie
Miłkowska Karczma Numer komisji: 11 Budynek po Szkole Podstawowej w Miłkowskiej Karczmie
Miłków Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłkowie
Mirzec Stary Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Mircu-Sala Nr 1
Mirzec Stary Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Mircu-Sala Nr 2
Modliborzyce Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Modliborzycach
Momina Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mominie im. mjr. Jana Piwnika Ponurego
Mostki Numer komisji: 12 Wiejski Dom Kultury w Mostkach
Mroczków Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Mroczkowie
Mściów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Mściowie
Mydłów Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mydłowie
Nasławice Numer komisji: 7 Remiza w Nasławicach
Nawodzice Numer komisji: 5 Świetlica w Nawodzicach
Niedźwice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Niedźwicach
Nietulisko Duże Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. St. Staszica w Nietulisku Dużym
Nietulisko Małe Numer komisji: 10 Remiza OSP w Nietulisku Małym
Nikisiałka Duża Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Nikisiałce Dużej
Obrazów Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Obrazowie
Odrowążek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Odrowążku
Okół Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Okole
Olbierzowice Numer komisji: 4 Świetlica w Olbierzowicach
Opatów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opatowie im. gen. bryg. Stanisława Gano
Opatów Numer komisji: 2 Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie Liceum Ogólnokształcące
Opatów Numer komisji: 3 Opatowski Ośrodek Kultury w Opatowie
Opatów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie
Opatów Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie-Hala Sportowa
Opatów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Opatowie im. gen. bryg. Stanisława Gano
Opatów Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku Filia w Opatowie
Opatów Numer komisji: 13 Szpital Św. Leona Sp. z o. o. w Opatowie
Osiny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Osinach
Ostojów Numer komisji: 6 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ostojowie
Ostojów Numer komisji: 10 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ostojowie
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 1 Przedszkole Publiczne Nr 5
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Sportowo-Widowiskowa
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 4 Budynek szkolny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 5 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 6 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 7 Środowiskowy Dom Samopomocy Przystań
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 8 Budynek szkolny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 9 Przedszkole Publiczne Nr 19
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 10 Publiczne Przedszkole Nr 15
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 11 Centrum Aktywności Obywatelskiej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 12 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 13 Przedszkole Publiczne Nr 11
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 14 Przedszkole Publiczne nr 12
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 1
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 16 Zespół Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 17 Zespół Szkół i Placówek Publicznych Nr 3 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 18 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 19 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 20 Siedziba Rady Osiedla Rosochy w budynku wymiennikowni
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 21 Przedszkole Publiczne Nr 21
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 22 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA C)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 23 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA D)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 24 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 (SALA E)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 25 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 26 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 27 Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 28 Przedszkole Publiczne Nr 16
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 29 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (SALA A)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 30 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (SALA B)
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 31 Budynek przy boisku Orlik
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 32 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o. Wydział Eksploatacyjny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 33 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 34 Budynek szkolny
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 35 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 36 Dom Pomocy Społecznej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 37 Dom Pomocy Społecznej
Ostrowiec Świętokrzyski Numer komisji: 38 Szpital (Zespół Opieki Zdrowotnej)
Ożarów Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie
Ożarów Numer komisji: 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ożarowie
Parszów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Parszowie
Pawłów Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie
Pętkowice Numer komisji: 3 Budynek byłej Szkoły Podstawowej w Pętkowicach
Pielaszów Numer komisji: 5 Remiza OSP w Pielaszowie
Piórków Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Piórkowie
Podgórze Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Podgórzu
Pokrzywnica Numer komisji: 7 Budynek po szkole w Pokrzywnicy
Prawęcin Numer komisji: 2 Budynek Straży Pożarnej w Prawęcinie
Przepiórów Numer komisji: 3 Budynek po byłej szkole
Przeuszyn Numer komisji: 6 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Przeuszynie
Przyborów Numer komisji: 10 Leśniczówka Sowia Góra w Przyborowiu
Przybysławice Numer komisji: 10 Remiza OSP Przybysławicach
Radkowice-Kolonia Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Radkowicach
Radoszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Radoszkach
Rataje Numer komisji: 6 Wiejski Dom Kultury w Ratajach
Ruda Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie
Ruda Kościelna Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Rudzie Kościelnej
Rzepin Drugi Numer komisji: 9 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzepinie
Sadowie Numer komisji: 1 Biblioteka-Ośrodek Kultury Gminy Sadowie
Sadowie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sadowiu
Samborzec Numer komisji: 1 Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Samborcu
Sandomierz Numer komisji: 1 Port Kultury – Sandomierskie Centrum Kultury
Sandomierz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Armii Krajowej
Sandomierz Numer komisji: 3 Urząd Miejski
Sandomierz Numer komisji: 4 Miejski Stadion Sportowy
Sandomierz Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego
Sandomierz Numer komisji: 6 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego
Sandomierz Numer komisji: 7 Ośrodek Aktywności Kulturalnej (sala widowiskowa)
Sandomierz Numer komisji: 8 Ośrodek Aktywności Kulturalnej (sala kameralna)
Sandomierz Numer komisji: 9 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
Sandomierz Numer komisji: 10 Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Sandomierz Numer komisji: 11 Bursa Szkolna
Sandomierz Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza
Sandomierz Numer komisji: 13 Wydział Zamiejscowy-Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Sandomierz Numer komisji: 14 Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
Sandomierz Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Sandomierzu
Sarnia Zwola Numer komisji: 4 Budynek po zlikwidowanej Gminnej Bibliotece w Sarniej Zwoli
Sarnówek Duży Numer komisji: 7 Zespół Szkół Publicznych w Sarnówku
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 1 Powiatowy Urząd Pracy
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 8
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 4 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 5 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 6 Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 7 Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 8 Muzeum im. Orła Białego
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 9 Zespół Placówek Oświatowych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 9
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 11 Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 12 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Przedszkole Publiczne nr 7
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 13 Zespół Placówek Oświatowych Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 7
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 14 Zespół Szkół Publicznych Nr 4
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 15 Zakład Remontowo-Budowlany Józef Duda
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 16 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 17 Zespół Szkół Technicznych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 18 II Liceum Ogólnokształcące
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 19 Zespół Szkół Ekonomicznych
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 20 Starostwo Powiatowe
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 21 Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 22 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Skarżysku-Kamiennej
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 23 Gminazjum Nr 2
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 24 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Szkoła Podstawowa Nr 5
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 25 Urząd Miasta
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 26 Zespół Placówek Oświatowych Nr 4 Przedszkole Publiczne nr 4
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 27 Miejskie Centrum Kultury
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 28 Miejskie Centrum Kultury
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 29 Zespół Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 30 Zespół Opieki Zdrowotnej-II budynek szpitalny
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 31 Dom Pomocy Społecznej
Skarżysko-Kamienna Numer komisji: 32 Dom Pomocy Społecznej Centrum Seniora
Skarżysko Kościelne Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Skarżysku Kościelnym
Skotniki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Skotnikach
Słoptów Numer komisji: 4 Budynek po byłej Filialnej Szkole Podstawowej w Słoptowie
Słupcza Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Słupczy
Sobótka Numer komisji: 11 Remiza OSP w Sobótce
Sobów Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Sobowie
Sorbin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Sorbinie
Starachowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 2 Starachowickie Centrum Kultury w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 3 Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 9 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 5 Budynek byłego Gimnazjum Nr 3 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 11 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 7 Przedszkole Miejskie nr 14 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie nr 13 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 9 Przedszkole Miejskie nr 15 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 10 Starachowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 12 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 12 Międzyszkolny Ośrodek Gimnastyki Korekcyjnej i Kompensacyjnej w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie Nr 11 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 15 Zespół Szkół Społecznych Towarzystwa Oświatowego (budynek byłego Gimnazjum Nr 2) w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 17 Budynek byłego Gimnazjum Nr 1 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 13 w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 20 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (budynek byłego Gimnazjum Nr 4) w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 21 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (budynek byłego Gimnazjum Nr 4) w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 22 Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach
Starachowice Numer komisji: 23 Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej
Starachowice Numer komisji: 24 Dom Pomocy Społecznej
Stary Bostów Numer komisji: 11 Budynek po szkole w Bostowie
Stary Garbów Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Starym Garbowie
Staw Kunowski Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim
Stodoły-Kolonie Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Stodołach-Kolonie
Strzyżowice Numer komisji: 9 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzyżowicach
Styków Numer komisji: 11 Zespół Placówek Oświatowych w Stykowie
Suchedniów Numer komisji: 1 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 2 Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 3 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 4 Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 5 Urząd Miasta i Gminy w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 7 Świetlica OSP w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 8 Suchedniowski Osrodek Kultury Kuźnica w Suchedniowie
Suchedniów Numer komisji: 9 Urząd Stanu Cywilnego w Suchedniów
Suchodółka Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Sobowie Filia w Suchodółce
Sudół Numer komisji: 8 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Leśne Kąty w Sudole
Sulejów Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulejowie
Sulisławice Numer komisji: 4 Centrum Spotkań Wiejskich w Sulisławicach
Szerzawy Numer komisji: 10 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szerzawach
Szewna Numer komisji: 4 Zespół Szkół Publicznych w Szewnie
Szwarszowice Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szwarszowicach
Świniary Stare Numer komisji: 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Świniarach Starych
Tarczek Numer komisji: 12 Biblioteka Publiczna w Tarczku
Tarłów Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Tarłowie
Trębowiec Duży Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Trębowcu
Tychów Nowy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Tychowie Nowym
Tychów Stary Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Tychowie Starym
Ujazd Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe
Waśniów Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Waśniowie
Waśniów Numer komisji: 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Waśniowie
Wąchock Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku
Wąchock Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Wąchocku
Wielka Wieś Numer komisji: 3 Wiejski Dom Kultury w Wielkiej Wsi
Wilczyce Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Młodożeńca w Wilczycach
Winiary Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Winiarach
Włostów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Romana Koseły we Włostowie
Wojciechowice Numer komisji: 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowicach
Wólka Bałtowska Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Bałtowie budynek Wólka Bałtowska
Wszachów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa we Wszachowie
Wszechświęte Numer komisji: 3 Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Wszechświęte
Wygiełzów Numer komisji: 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie
Wymysłów Numer komisji: 8 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wymysłowie
Zagórze Numer komisji: 5 Budynek po Szkole Filialnej w Zagórzu
Zalezianka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Zaleziance
Zawichost Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Zawierzbie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Zawierzbiu
Zbigniewice Numer komisji: 5 Remiza OSP w Zbigniewicach
Złota Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Złotej
Złota Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Złotej
Zochcinek Numer komisji: 11 Dom Pomocy Społecznej w Zochcinku

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!