Znaleziono: 332 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Barcikowo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Barcikowie
Barczewko Numer komisji: 7 Szkoła Filialna w Barczewku wchodząca w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęgajnach
Barczewo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 2 Urząd Stanu Cywilnego
Barczewo Numer komisji: 3 Przedszkole Miejskie w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 4 Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Warmińskiej w Barczewie wchodząca w skład Zespołu Szkół w Barczewie (hol główny)
Barczewo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Warmińskiej w Barczewie wchodząca w skład Zespołu Szkół w Barczewie (hala sportowa)
Barczewo Numer komisji: 20 Dom Pomocy Społecznej
Barczewo Numer komisji: 21 Zakład Karny w Barczewie
Barczewo Numer komisji: 22 Maltańskie Centrum Pomocy pw. bł. Gerarda Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie „Pomoc Maltańska” Oddział w Barczewie
Barkweda Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Barkwedzie
Bartąg Numer komisji: 6 Przedszkole w Bartągu
Bartąg Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rusi Filia w Bartągu, Parter (stołówka)
Bartąg Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Rusi Filia w Bartągu, I piętro (świetlica)
Bartołty Wielkie Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa w Bartołtach Wielkich
Bęsia Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie filia w Bęsi pn. Centrum Kultury w Bęsi
Biesal Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Biesalu
Biesowo Numer komisji: 11 Świetlica wiejska Biesowo
Biskupiec Numer komisji: 1 Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu (sala 103)
Biskupiec Numer komisji: 2 Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu (sala 104)
Biskupiec Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Biskupcu (sala nr 1)
Biskupiec Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Biskupcu (sala nr 16)
Biskupiec Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 18)
Biskupiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 (sala nr 15)
Biskupiec Numer komisji: 7 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biskupcu (sala nr 10)
Biskupiec Numer komisji: 8 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biskupcu (sala nr 12)
Biskupiec Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 (sala nr 2)
Biskupiec Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 3 (sala nr 8)
Biskupiec Numer komisji: 20 Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu
Borki Wielkie Numer komisji: 15 Świetlica wiejska Borki Wielkie
Bredynki Numer komisji: 13 Społeczna Szkoła Podstawowa Bredynki
Brzydowo Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Brzydowie
Burdąg Numer komisji: 3 Budynek poszkolny
Butryny Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Butrynach
Cerkiewnik Numer komisji: 8 Świetlica wiejska
Czerwonka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Czerwonce
Dąbrowy Numer komisji: 1 Sala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrowach
Dobre Miasto Numer komisji: 1 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 3 Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 6 Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 17 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście
Dobre Miasto Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej w Dobrym Mieście
Dorotowo Numer komisji: 4 Klub w Dorotowie
Dymer Numer komisji: 18 Świetlica wiejska Dymer
Dywity Numer komisji: 1 Urząd Gminy Dywity segment C Wejście do Sali Urzędu Stanu Cywilnego od strony parkingu Urzędu Gminy (Sala USC)
Dywity Numer komisji: 2 Urząd Gminy Dywity segment C Wejście od strony Targowiska Wiejskiego Stodoła (Sala konferencyjna)
Dźwierzuty Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach
Dźwierzuty Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Dźwierzutach
Elgnówko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Erwina Kruka w Elgnówku
Faryny Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Farynach
Franknowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska
Gietrzwałd Numer komisji: 4 Gietrzwałdzki Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie
Giławy Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Giławach
Głotowo Numer komisji: 9 Świetlica wiejska
Gradki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Gradkach
Grazymy Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Grazymach
Grom Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Gronity Numer komisji: 1 Świetlica wiejska Pod Lipą w Gronitach
Gryźliny Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Gryźlinach
Grzegórzki Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Grzegórzkach
Grzegrzółki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Jabłonka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska
Janowiec Kościelny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym pracownia nr 1 - parter
Janowiec Kościelny Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym pracownia nr 2 - parter
Janowiec Kościelny Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym pracownia nr 3 - parter
Janowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa (sala gimnastyczna)
Janowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa (sala nr 6)
Jedwabno Numer komisji: 1 Budynek Zespołu Szkół
Jedwabno Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury
Jedzbark Numer komisji: 19 Świetlica wiejska w Jedzbarku
Jeruty Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jerutach
Jesionowo Numer komisji: 16 Świetlica wiejska
Jeziorany Numer komisji: 1 Ośrodek Sportu i Rekreacji
Jeziorany Numer komisji: 2 Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Jeziorany Numer komisji: 4 Miejski Ośrodek Kultury
Jeziorany Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej
Jonkowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Jonkowie (Świetlica)
Jonkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jonkowie-sala nr 1
Jonkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jonkowie sala nr 27
Jonkowo Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Jonkowie
Kałęczyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kałęczynie
Kamionek Numer komisji: 4 Gminne Przedszkole Jasia i Małgosi w Lipowcu, oddział terenowy w Kamionku
Kamionek Numer komisji: 9 Gminne Przedszkole Jasia i Małgosi w Lipowcu, oddział terenowy w Kamionku
Kanigowo Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Kanigowie
Kieźliny Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Kieźlinach
Kikity Numer komisji: 8 Oddział Zewnętrzny w Kikitach Zakładu Karnego w Barczewie
Klebark Wielki Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klebarku Wielkim
Klewki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Klewkach
Klon Numer komisji: 4 Sala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Klonie
Knopin Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Kobułty Numer komisji: 16 Świetlica wiejska Kobułty
Kolno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Kolnie
Kolonia Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Kolonii
Kozłowo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie sala 1 patrer
Kozłowo Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie sala 4A parter
Krokowo Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Krokowie
Kronowo Numer komisji: 8 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Kronowie
Królikowo Numer komisji: 15 Świetlica w Królikowie
Księży Lasek Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Księżym Lasku
Kunki Numer komisji: 13 Świetlica w Kunkach
Kwiecewo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Kwiecewie
Lamkowo Numer komisji: 9 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Lamkowie
Lemany Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Lemanach
Lesiny Wielkie Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Lesinach Wielkich
Leśny Dwór Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Leśnym Dworze
Lipowiec Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Lipowcu
Lutry Numer komisji: 2 Biblioteka Publiczna Gminy Kolno z siedzibą w Lutrach
Łęgajny Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach
Łęgno Numer komisji: 11 Świetlica wiejska
Łyna Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. prof. Romana Kobendzy w Łynie
Mańki Numer komisji: 10 Świetlica w Mańkach
Mierki Numer komisji: 11 Świetlica w Mierkach
Muszaki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Napiwoda Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie
Nidzica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 2 Przedszkole Nr 4 „KRAINA ODKRYWCÓW” w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 4 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 5 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 6 Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjne w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 2 w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 13 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nidzicy
Nidzica Numer komisji: 15 Zespół Opieki Zdrowotnej w Nidzicy
Nikielkowo Numer komisji: 15 Świetlica wiejska w Nikielkowie
Nowa Wieś Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi
Nowa Wieś Wielka Numer komisji: 4 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Wielkiej
Nowe Kawkowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Nowym Kawkowie (Świetlica)
Nowy Dwór Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Olsztyn Numer komisji: 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 II Liceum Ogólnokształcące Im. K. I. Gałczyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 2 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza sala nr 112 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 3 I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, sala gimnastyczna (oddzielny budynek obok głównego budynku szkoły)
Olsztyn Numer komisji: 4 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, im. Kornela Makuszyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Dąbrowskiego
Olsztyn Numer komisji: 6 Wojewódzka Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna i Międzybiblioteczna
Olsztyn Numer komisji: 7 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Studium Języków Obcych
Olsztyn Numer komisji: 8 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Społecznych
Olsztyn Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego, sala gimnastyczna korekcyjna nr 35 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. J. Liszewskiego stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 11 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
Olsztyn Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 10 im. W. Broniewskiego
Olsztyn Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 14 sala gimnastyczna (parter)
Olsztyn Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 14 stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 16 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza
Olsztyn Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. L. Kruczkowskiego
Olsztyn Numer komisji: 18 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika
Olsztyn Numer komisji: 19 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika stołówka, pomieszczenie nr 10 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 19, im. Mikołaja Kopernika sala gimnastyczna
Olsztyn Numer komisji: 21 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Teologii
Olsztyn Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala ćwiczeń korekcyjnych pomieszczenie nr 032
Olsztyn Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Orła Białego sala gimnastyczna pomieszczenie nr 031
Olsztyn Numer komisji: 24 Miejska Biblioteka Publiczna Biblioteka Ekonomiczno-Techniczna
Olsztyn Numer komisji: 25 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauk Ekonomicznych
Olsztyn Numer komisji: 26 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk
Olsztyn Numer komisji: 27 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Wydział Nauki o Żywności, Katedra Żywienia Człowieka
Olsztyn Numer komisji: 28 Warmińsko-Mazurski Urząd Celno-Skarbowy w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 29 Państwowe Liceum Plastyczne, im. E. Mendelsohna
Olsztyn Numer komisji: 30 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych
Olsztyn Numer komisji: 31 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. W. Kętrzyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa Nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 34 Szkoła Podstawowa Nr 3, im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Olsztyn Numer komisji: 35 Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. J. Śniadeckiego
Olsztyn Numer komisji: 36 Przedszkole Artystyczno-Teatralne „Dorotka”
Olsztyn Numer komisji: 37 Przedszkole Miejskie Nr 37
Olsztyn Numer komisji: 38 Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. T. Kościuszki
Olsztyn Numer komisji: 39 Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 40 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie
Olsztyn Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 42 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego stołówka (parter)
Olsztyn Numer komisji: 43 Przedszkole Miejskie Nr 38
Olsztyn Numer komisji: 44 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 1 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 22 im. M. Dąbrowskiej
Olsztyn Numer komisji: 46 Przedszkole Miejskie Nr 17
Olsztyn Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. K. I. Gałczyńskiego
Olsztyn Numer komisji: 48 Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych, sala nr 24 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 49 Szkoła Podstawowa Nr 12
Olsztyn Numer komisji: 50 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 12 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 51 Przedszkole Miejskie Nr 32
Olsztyn Numer komisji: 52 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaroty
Olsztyn Numer komisji: 53 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3, sala nr 40 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 54 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala koralowa (parter)
Olsztyn Numer komisji: 55 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie, sala poziomkowa (parter)
Olsztyn Numer komisji: 56 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dorosłych (parter)
Olsztyn Numer komisji: 57 Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 6, biblioteka dla dzieci (parter)
Olsztyn Numer komisji: 58 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kormoran”
Olsztyn Numer komisji: 59 Przedszkole Miejskie Nr 5, sala kraina uśmiechu (parter)
Olsztyn Numer komisji: 60 Przedszkole Miejskie Nr 5, hol (I piętro)
Olsztyn Numer komisji: 61 Rada Osiedla „Generałów”
Olsztyn Numer komisji: 62 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej (stołówka-parter)
Olsztyn Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa Nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, sala C 102 (muzyka)-parter
Olsztyn Numer komisji: 64 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Jaroty
Olsztyn Numer komisji: 65 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jaroty” Administracja Osiedla Pieczewo
Olsztyn Numer komisji: 66 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 67 Przedszkole Miejskie Nr 15 im. Wandy Chotomskiej, sala gimnastyczna (I piętro)
Olsztyn Numer komisji: 68 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 9 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 69 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF, sala nr 16 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Józefa Malewskiego
Olsztyn Numer komisji: 71 AAI-Polska AIKIDO
Olsztyn Numer komisji: 72 Osiedlowy Dom Kultury S. M. „Jaroty”, Klub „Akant”
Olsztyn Numer komisji: 73 Poradnia Lekarza Rodzinnego Bogusława Solnica Podmiot Leczniczy Bogusława Solnica
Olsztyn Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa Nr 34, im. Józefa Malewskiego
Olsztyn Numer komisji: 75 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 11 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 76 Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej
Olsztyn Numer komisji: 77 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 111 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 78 Zespół Szkół Samochodowych im. A. M. Bocheńskiego, sala nr 102 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Hieronima Skurpskiego
Olsztyn Numer komisji: 80 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych
Olsztyn Numer komisji: 81 Centrum Edukacji „Oskar” Przedszkole „Patryk”
Olsztyn Numer komisji: 82 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. R. Knosały, sala nr 8 (parter)
Olsztyn Numer komisji: 83 Szkoła Podstawowa Nr 9, hol (parter)
Olsztyn Numer komisji: 84 Szkoła Podstawowa Nr 9, sala gimnastyczna (parter)
Olsztyn Numer komisji: 85 Szkoła Podstawowa Nr 5, im. Sybiraków
Olsztyn Numer komisji: 86 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
Olsztyn Numer komisji: 87 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych (bursa szkolna)
Olsztyn Numer komisji: 88 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 89 Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 90 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 91 Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 92 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 93 Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 94 Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 95 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Mieszkalno-Rehabilitacyjny Polski Związek Niewidomych w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 96 Dom Pomocy Społecznej „Kombatant” w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 97 Dom Pomocy Społecznej i Dom Opieki „Laurentius” w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 98 Dom Pomocy Społecznej w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 99 Dom Pomocy Społecznej „BARKA” w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 100 Areszt Śledczy w Olsztynie
Olsztyn Numer komisji: 101 Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego w Olsztynie
Olsztynek Numer komisji: 1 Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku, parter, wejście od ul. Warszawskiej
Olsztynek Numer komisji: 2 Miejski Dom Kultury w Olsztynku
Olsztynek Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku, Sala Nr 5
Olsztynek Numer komisji: 4 Przedszkole Miejskie w Olsztynku
Olsztynek Numer komisji: 5 I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynku
Olsztynek Numer komisji: 6 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynku, Stołówka na parterze
Olsztynek Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Świętego Jana Pawła II
Olsztynek Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku, Sala Nr 16
Olsztynek Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku, wejście od alei prowadzącej na Podzamcze, korytarz przed salą gimnastyczną
Olsztynek Numer komisji: 19 Dom Pomocy Społecznej „Zacisze”
Olszyny Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Olszynach
Orzechowo Numer komisji: 15 Szkoła Filialna w Orzechowie
Orzyny Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach
Parleza Wielka Numer komisji: 17 Świetlica wiejska Parleza Wielka
Pasym Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa, parter-sala 103
Pasym Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa, parter-sala nr 104
Pasym Numer komisji: 6 Remiza Strażacka
Pasym Numer komisji: 7 Centrum Aktywizacji Społecznej KiS
Pasym Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa, parter-sala 111 świetlica
Pawłowo Numer komisji: 16 Świetlica w Pawłowie
Piasutno Numer komisji: 6 Środowiskowy Dom Samopomocy w Piasutnie
Piotraszewo Numer komisji: 13 Środowiskowy Dom Samopomocy w Piotraszewie
Platyny Numer komisji: 17 Świetlica w Platynach
Płozy Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Płozach
Praslity Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Purda Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Purdzie
Radostowo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska
Ramsowo Numer komisji: 14 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Ramsowie
Rączki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Rączkach
Rogóż Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Rogożu
Romany Numer komisji: 11 Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Romanach
Rozogi Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach
Rozogi Numer komisji: 3 Sala sportowa przy Zespole Szkół w Rozogach
Róg Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Różnowo Numer komisji: 9 Świetlica wiejska w Różnowie
Różnowo Numer komisji: 10 Dom Opieki Społecznej Dom Nad Doliną w Różnowie
Rudka Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Rudce
Ruszajny Numer komisji: 17 Świetlica wiejska w Ruszajnach
Ruś Numer komisji: 9 Świetlica NAD ŁYNĄ w Rusi
Rzeck Numer komisji: 19 Świetlica wiejska Rzeck
Safronka Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Safronce
Skajboty Numer komisji: 13 Świetlica wiejska w Skajbotach
Skolity Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Skolitach
Słupy Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Słupach
Smolajny Numer komisji: 14 Świetlica wiejska
Spaliny Wielkie Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Spalinach Wielkich
Spręcowo Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Spręcowie
Spychowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Spychowie
Spychowo Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie, Filia w Spychowie
Stawiguda Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie Budynek A
Stawiguda Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie Budynek B
Stryjewo Numer komisji: 12 Świetlica wiejska Stryjewo
Swaderki Numer komisji: 12 Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o. o. w Swaderkach
Sząbruk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sząbruku
Szczytno Numer komisji: 1 Warsztaty Szkolne przy Zespole Szkół Nr 1
Szczytno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego
Szczytno Numer komisji: 3 Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica
Szczytno Numer komisji: 4 Urząd Miejski w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 5 Gminne Przedszkole w Nowinach, Oddział Terenowy w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 5 Dom Studencki Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego
Szczytno Numer komisji: 7 Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera
Szczytno Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego
Szczytno Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 3 im. Jana III Sobieskiego
Szczytno Numer komisji: 10 Miejskie Przedszkole Nr 1 „Bajka”
Szczytno Numer komisji: 11 Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjne Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
Szczytno Numer komisji: 12 Przedszkole Niepubliczne Nr 1 „Pod Topolą”
Szczytno Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Curie-Skłodowskiej
Szczytno Numer komisji: 14 Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 15 Miejski Dom Kultury
Szczytno Numer komisji: 16 Miejskie Przedszkole Nr 2 „Fantazja”
Szczytno Numer komisji: 17 Przedszkole Niepubliczne „Jaś i Małgosia”
Szczytno Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 19 Szpital Powiatowy w Szczytnie
Szczytno Numer komisji: 20 Oddział Zewnętrzny w Szczytnie Aresztu Śledczego w Olsztynie
Szkotowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Szkotowie
Szymany Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Szymanach
Świątki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Świątkach
Świątki Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach
Świętajno Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie
Świętajno Numer komisji: 2 Gminna Biblioteka Publiczna w Świętajnie
Tomaszkowo Numer komisji: 5 Świetlica Dom Warmiński w Tomaszkowie
Tuławki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Tuławkach
Tylkowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Unieszewo Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Unieszewie
Waplewo Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Waplewie
Wielbark Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wielbarku (świetlica)
Wielbark Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Wielbarku (sala Nr 3)
Wielbark Numer komisji: 3 Urząd Miejski w Wielbarku
Wielbark Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury w Wielbarku
Wipsowo Numer komisji: 10 Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Wipsowie
Włodowo Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska we Włodowie
Wójtowo Numer komisji: 16 Świetlica wiejska w Wójtowie
Wójtówko Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Wrócikowo Numer komisji: 12 Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Wrócikowie
Wrzesina Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa we Wrzesinie (hol na parterze)
Zabiele Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zabielach
Zaborowo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Zaborowie
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!