Znaleziono: 329 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Antonowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Antonowie
Bajory Małe Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Bajorach Małych
Banie Mazurskie Numer komisji: 1 Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich-Sala 26 parter
Banie Mazurskie Numer komisji: 2 Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich, Sala 30 parter
Baranowo Numer komisji: 6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie
Barany Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Baranach
Barciany Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Barcianach
Bemowo Piskie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Bemowie Piskim
Biała Piska Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Białej Piskiej
Biała Piska Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Białej Piskiej
Biała Piska Numer komisji: 8 Zespół Szkół Nr 1 w Białej Piskiej
Biedaszki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Biedaszkach
Bobry Numer komisji: 5 Budynek użytkowy (budynek po szkole podstawowej), Bobry Świetlica wiejska
Boćwinka Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Boćwince
Boćwinka Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Boćwince
Borzymy Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Boże Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Bożem
Budry Numer komisji: 1 budynek byłej Szkoły Podstawowej w Budrach (parter-korytarz)
Budry Numer komisji: 2 budynek byłej Szkoły Podstawowej w Budrach (parter-sala nr 1)
Bystry Numer komisji: 12 Świetlica wiejska w Bystrym
Chełchy Numer komisji: 1 Zespół Szkół Samorządowych w Chełchach
Choszczewo Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Choszczewie
Cichy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Cimochy Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Cimochach
Dąbrówka Numer komisji: 8 Zespół szkolno-przedszkolny w Dąbrówce
Dłużec Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Dłużcu
Drogosze Numer komisji: 2 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Drogoszach
Drozdowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Drozdowie
Drygały Numer komisji: 4 Sołeckie Centrum Kultury w Drygałach
Dubeninki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dubeninkach
Dubeninki Numer komisji: 2 Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach
Dubliny Numer komisji: 10 Zakład Karny w Dublinach
Ełk Numer komisji: 1 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ełku Recepcja Internatu, parter
Ełk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku Sala nr 16, parter
Ełk Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku Sala nr 27, parter
Ełk Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku Sala nr A11, parter
Ełk Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku Sala nr A14, parter
Ełk Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ełku Sala nr 40 (Stołówka szkolna), parter
Ełk Numer komisji: 7 Powiatowy Urząd Pracy w Ełku Sala obsługi, parter
Ełk Numer komisji: 8 Ełckie Centrum Kultury w Ełku Sala nr 11, parter
Ełk Numer komisji: 9 Ełckie Centrum Kultury w Ełku Sala nr 20 (Galeria), I pietro
Ełk Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku Sala nr 3, parter
Ełk Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku Sala nr 6, parter
Ełk Numer komisji: 12 I Liceum Ogólnokształcące w Ełku Sala nr 5, parter
Ełk Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku Stołówka szkolna, parte
Ełk Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 6 w Ełku Sala nr 4, parter
Ełk Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 6 w Ełku Sala nr 14, parter
Ełk Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ełku Sala nr 113 (Stołówka szkolna), parter
Ełk Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku Sala nr C11, parter
Ełk Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku Stołówka szkolna, parter
Ełk Numer komisji: 19 Zespół Szkół Sportowych w Ełku Sala gimnastyczna, parter
Ełk Numer komisji: 20 Pro-Medica w Ełku sp. z o. o.
Ełk Numer komisji: 21 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie-Filia w Ełku
Ełk Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej Misericordia
Galwiecie Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Galwieciach
Gałwuny Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Gałwunach
Garbno Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Garbnie
Gawliki Wielkie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Gawlikach Wielkich
Gąski Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gąskach, sala gimnastyczna, parter
Giże Numer komisji: 5 Wiejskie Centrum Inicjatyw
Giżycko Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 2 Żegluga Mazurska Sp. z o. o.
Giżycko Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 4 Sala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Giżycko Numer komisji: 5 Urząd Miejski (sala konferencyjna)
Giżycko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku (blok B-parter)
Giżycko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Janusza Korczaka w Giżycku (blok A-stołówka szkolna)
Giżycko Numer komisji: 8 Przedszkole Miejskie Nr 4
Giżycko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 9 Urząd Gminy Giżycko-sala konferencyjna
Giżycko Numer komisji: 10 Areszt Śledczy w Suwałkach – Oddział Zewnętrzny w Giżycku
Giżycko Numer komisji: 11 „Szpital Giżycki Sp. z o. o.
Giżycko Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej
Giżycko Numer komisji: 13 Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
Golubie Numer komisji: 7 Dom Pomocy Społecznej LILI w Golubiach
Gołdap Numer komisji: 7 Starostwo Powiatowe w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 10 Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 12 Urząd Miejski w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 14 Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 16 GoldMedica Sp. z o. o. w Gołdapi
Gołdap Numer komisji: 17 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL
Gołdap Numer komisji: 18 Samodzielny Publiczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Gołdapi
Górne Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Górnem
Grabnik Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Grabniku
Grabowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Grabowie
Grabowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Michała Kajki w Grabowie
Jabłońskie Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Jabłońskich
Jegławki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Jegławkach
Jeziorowskie Numer komisji: 2 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorowskich
Jeże Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Judziki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Judzikach, sala nr 6, parter
Jurkowo Numer komisji: 4 Była Szkoła Podstawowa w Jurkowie
Kalinowo Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury w Kalinowie
Kamionki Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Kamionkach
Karolewo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Kruszewcu z siedzibą Karolewo sala nr 15
Karolewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kruszewcu z siedzibą Karolewo sala nr 13
Karwica Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Kętrzyn Numer komisji: 1 Miejskie Przedszkole Integracyjne Malinka
Kętrzyn Numer komisji: 2 Przedszkole Niepubliczne Słoneczko
Kętrzyn Numer komisji: 3 Budynek Organizacji Pozarządowych-świetlica
Kętrzyn Numer komisji: 4 Urząd Gminy Kętrzyn
Kętrzyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi-Sala 16 - parter
Kętrzyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi-Sala 8 - parter
Kętrzyn Numer komisji: 6 Miejskie Przedszkole Integracyjne „Smerfowa Kraina”
Kętrzyn Numer komisji: 7 Powiatowe Centrum Edukacyjne
Kętrzyn Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1
Kętrzyn Numer komisji: 9 Centrum Biblioteczno-Kulturalne Powiatu Kętrzyńskiego
Kętrzyn Numer komisji: 10 Państwowa Straż Pożarna
Kętrzyn Numer komisji: 11 Przedszkole Niepubliczne Miś Uszatek
Kętrzyn Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 4
Kętrzyn Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie
Kętrzyn Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa Nr 3
Kętrzyn Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej
Kętrzyn Numer komisji: 16 Szpital Powiatowy
Kleszczewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Kleszczewie
Konopki Nowe Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Korsze Numer komisji: 1 Budynek administracyjny na stadionie miejskim
Korsze Numer komisji: 2 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna
Korsze Numer komisji: 3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Korsze Numer komisji: 4 Hala Widowisko-Sportowa w Korszach
Kosewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Kosewie
Kowale Oleckie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich
Kowale Oleckie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich
Kowale Oleckie Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej „Zacisze” w Kowalach Oleckich
Kozaki Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Kozakach
Kozarek Mały Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku w Kozarku Małym-„Mazurska Zagroda”
Kozin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Kozinie
Kruklanki Numer komisji: 1 Biblioteka i Ośrodek Kultury Gminy Kruklanki w Kruklankach
Krupin Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Krupinie
Krutyń Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Krutyni
Kumielsk Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Kumielsku
Kuty Numer komisji: 1 Pomieszczenie przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kutach
Lakiele Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Lakielach
Leginy Numer komisji: 7 Budynek byłej szkoły podstawowej w Leginach
Linkowo Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w budynku po Szkole Podstawowej w Linkowie
Lipowo Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Lipowie
Liski Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Lisy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Lisach
Łankiejmy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Łankiejmach
Łężany Numer komisji: 8 Świetlica Stacji Dydaktyczno-Badawczej UW-M w Łężanach
Łupki Numer komisji: 5 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. dr. Władysława Klementowskiego
Marcinkowo Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Marcinkowie
Markowskie Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej Jawor Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Aneta Anna Jaworowska
Mazury Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Mażany Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Mażanach
Mikołajki Numer komisji: 1 Hala Sportowa w Mikołajkach
Mikołajki Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach
Mikołajki Numer komisji: 3 Zespół Oświatowy w Mikołajkach
Mikołajki Numer komisji: 7 Ewangelicki Dom Opieki ARKA w Mikołajkach
Milewo Numer komisji: 2 Strażnica OSP
Miłki Numer komisji: 1 Ośrodek Kultury w Miłkach
Mołtajny Numer komisji: 4 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mołtajnach
Mostołty Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Mostołtach
Mrągowo Numer komisji: 1 Urząd Miejski (sala nr 1)
Mrągowo Numer komisji: 2 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Mrągowo Numer komisji: 3 Urząd Gminy Mrągowo
Mrągowo Numer komisji: 3 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Mrągowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala nr 5E)
Mrągowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 4 (sala nr 4E)
Mrągowo Numer komisji: 6 Centrum Kultury i Turystyki
Mrągowo Numer komisji: 7 Przedszkole Publiczne Nr 1 „Stokrotka”
Mrągowo Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące
Mrągowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (stołówka)
Mrągowo Numer komisji: 10 Klub Seniora +
Mrągowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (dawne Gimnazjum) w Mrągowie (sala nr 20)
Mrągowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika (dawne Gimnazjum) w Mrągowie (sala nr 26)
Mrągowo Numer komisji: 13 Szpital Mrągowski im. Michała Kajki Sp. z o. o.
Mrozy Wielkie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Mrozach Wielkich
Nakomiady Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Nakomiadach
Nawiady Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Nawiadach-sala gimnastyczna
Nawiady Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Nawiadach-parter
Nowa Różanka Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Nowej Różance
Nowa Wieś Ełcka Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ełckiej
Nowa Wieś Ełcka Numer komisji: 12 Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej
Nowa Wieś Kętrzyńska Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Kętrzyńskiej
Okartowo Numer komisji: 6 Zespół szkolno-przedszkolny w Okartowie
Olecko Numer komisji: 1 Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych, sala nr 8, parter
Olecko Numer komisji: 2 Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku, czytelnia, parter
Olecko Numer komisji: 3 Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate”, hol kina, parter
Olecko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, sala gimnastyczna, parter
Olecko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, świetlica, parter
Olecko Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza, sala nr 8, parter
Olecko Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II, sala Nr 8, parter
Olecko Numer komisji: 8 I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, aula, parter
Olecko Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego, sala nr 7, parter
Olecko Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika, sala gimnastyczna, parter
Olecko Numer komisji: 15 OLMEDICA w Olecku Sp. z o. o.
Olecko-Kolonia Numer komisji: 16 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej w Olecku-Kolonii
Olszewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Olszewie
Olszewo Numer komisji: 11 Świetlica w Olszewie, sala nr 7, parter
Olszewo Węgorzewskie Numer komisji: 4 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olszewie Węgorzewskim
Ołownik Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Ołowniku
Orłowo Numer komisji: 2 Świetlica Środowiskowa w Orłowie
Orzysz Numer komisji: 1 Zespół szkolno-przedszkolny w Orzyszu (mały budynek)
Orzysz Numer komisji: 2 Zespół szkolno-przedszkolny w Orzyszu (duży budynek)
Orzysz Numer komisji: 3 Sala widowiskowo-sportowa (hala sportowa)
Orzysz Numer komisji: 5 Sala widowiskowo-sportowa w Orzyszu (korytarz)
Perły Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa w Perłach
Piecki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Pieckach
Piecki Numer komisji: 8 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji „Pegaz” w Pieckach
Piecki Numer komisji: 9 Samorządowe Przedszkole „Słoneczny Zakątek w Pieckach
Pieczonki Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Pieczonkach
Pisanica Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Pisz Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Pisz Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Pisz Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, sala nr 7
Pisz Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, sala nr 9
Pisz Numer komisji: 12 Urząd Miejski
Pisz Numer komisji: 13 I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur
Pisz Numer komisji: 14 Zespół Szkół Nr 1, sala nr 16
Pisz Numer komisji: 15 Zespół Szkół Nr 1, sala nr 9
Pisz Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II, sala nr 3
Pisz Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II, sala nr 6
Pisz Numer komisji: 18 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Piszu
Pogorzel Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Pogorzeli
Pogorzel Wielka Numer komisji: 3 Świetlica w Pogorzeli Wielkiej
Polska Wieś Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Polskiej Wsi
Pozezdrze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w Pozezdrzu, Sala nr 1 parter
Pozezdrze Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tressenberg w Pozezdrzu, Sala nr 2 (sala gimnastyczna)
Prostki Numer komisji: 1 Remiza Strażacka
Prostki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Prostkach
Prostki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Prostkach
Prostki Numer komisji: 4 Urząd Gminy
Radzieje Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września w Radziejach
Regiel Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Reglu
Reszel Numer komisji: 1 Hala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, (sala główna)
Reszel Numer komisji: 2 Hala sportowa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, (mała sala)
Reszel Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (świetlica)
Reszel Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny, (stołówka)
Reszel Numer komisji: 5 Miejski Ośrodek Kultury
Reszel Numer komisji: 9 Zespół Opieki Zdrowotnej w Reszlu
Reszel Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Reszlu
Rękusy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Rękusach
Rostki Numer komisji: 2 Świetlica wiejska
Rożyńsk Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Rożyńsku
Rożyńsk Wielki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa, Rożyńsk Wielki
Ruciane-Nida Numer komisji: 1 Świetlica Osiedlowa
Ruciane-Nida Numer komisji: 2 Zespół Szkół Leśnych
Ruciane-Nida Numer komisji: 3 Zespół Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej, Szkoła Podstawowa nr 1
Ruciane-Nida Numer komisji: 4 Zespół Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej, Liceum Ogólnokształcące
Rybno Numer komisji: 4 Biblioteka w Rybnie
Rydzewo Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rydzewie
Ryn Numer komisji: 1 Urząd Miasta i Gminy Ryn, parter
Ryn Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie
Ryn Numer komisji: 3 Urząd Miasta i Gminy Ryn, I piętro
Ryn Numer komisji: 5 Ryńskie Centrum Kultury w Rynie
Sątoczno Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Sątocznie
Siedliska Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Siedliskach
Siedliska Numer komisji: 10 Centrum Edukacji Ekologicznej Gminy Ełk w Siedliskach
Skandawa Numer komisji: 5 Budynek po byłej Szkole Podstawowej w Skandawie
Skarżyn Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Skarżynie
Skomack Wielki Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w strażnicy OSP w Skomacku Wielkim
Skop Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska w Skopie
Sokółki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sokółkach
Solanka Numer komisji: 5 Szkoła Filialna w Solance
Sorkwity Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Sorkwitach, sala 124 parter
Sorkwity Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Sorkwitach, sala 126 parter
Spytkowo Numer komisji: 7 Świetlica wiejska w Spytkowie
Srokowo Numer komisji: 3 Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie (sala widowiskowa)
Srokowo Numer komisji: 4 Remiza OSP (sala przy remizie strażackiej)
Stare Juchy Numer komisji: 1 Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach, Hala widowiskowo-sportowa
Stare Juchy Numer komisji: 4 Biblioteka-Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy
Stare Kiełbonki Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Starych Kiełbonkach
Sterławki Małe Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Sterławkach Małych
Sterławki Wielkie Numer komisji: 4 Wiejski Dom Kultury
Stożne Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Stożnem
Straduny Numer komisji: 11 Centrum Kultury Gminy Ełk w Stradunach
Sulimy Numer komisji: 10 Świetlica wiejska w Sulimach
Sypitki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Szczecinki Numer komisji: 13 Świetlica w Szczecinkach, sala nr 1 - u, parter
Szestno Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Szestnie
Szymonka Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Szymonce
Świdry Kościelne Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Świdrach Kościelnych
Świętajno Numer komisji: 1 Urząd Gminy
Święta Lipka Numer komisji: 6 Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Talki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Wydminach, Szkoła Filialna w Talkach
Trzonki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
Turośl Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Ukta Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Ukcie
Ukta Numer komisji: 9 Dom Pomocy Społecznej Ewangelickiego Domu Opieki BETEZDA w Ukcie, Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Mikołajkach
Upałty Numer komisji: 13 Świetlica wiejska w Upałtach
Upałty Małe Numer komisji: 11 Świetlica wiejska w Upałtach Małych
Wandajny Numer komisji: 8 Świetlica wiejska w Wandajnach
Warnikajmy Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Warnikajmach
Warpuny Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Warpunach
Wejsuny Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Węgielsztyn Numer komisji: 14 Świetlica wiejska w Węgielsztynie
Węgorzewo Numer komisji: 1 Urząd Miejski w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (sala nr 5)
Węgorzewo Numer komisji: 3 Ciepłownie Miejskie Sp. z o. o.
Węgorzewo Numer komisji: 4 Węgorzewskie Centrum Kultury w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 5 dawna siedziba Szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 29)
Węgorzewo Numer komisji: 6 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie, (hol budynek A)
Węgorzewo Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie, (hol budynek B)
Węgorzewo Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Węgorzewie, (stołówka)
Węgorzewo Numer komisji: 12 Ekomarina
Węgorzewo Numer komisji: 13 dawna siedziba Szkoły Podstawowej Nr 1 w Węgorzewie, (budynek B sala nr 28)
Węgorzewo Numer komisji: 16 Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie
Węgorzewo Numer komisji: 17 Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie P ZOZ
Węgorzewo Numer komisji: 18 Dom Pomocy Społecznej
Wiartel Numer komisji: 3 Świetlica wiejska
Wieliczki Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach, Świetlica szkolna
Wieliczki Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieliczkach, Parter, sala nr 17
Wierzbiny Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Wierzbinach
Wilkasy Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach
Wilkasy Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wilkasach
Wilkowo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Wilkowie
Winda Numer komisji: 3 Sala Gimnastyczna przy Szkole Podstawowej w Windzie
Wiśniowo Ełckie Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wiśniowie Ełckim, Sala nr 6 aula szkoły
Wiśniowo Ełckie Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Wiśniowie Ełckim, Sala nr 45 (budynek z oddziałem przedszkolnym)
Wojnowo Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska
Wopławki Numer komisji: 10 Świetlica Wiejska Kuźnia w Wopławkach
Woszczele Numer komisji: 9 Zespół Szkół Samorządowych w Woszczelach
Woźnice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Woźnicach
Wronki Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy
Wydminy Numer komisji: 4 Ośrodek Zdrowia w Wydminach
Wydminy Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, (budynek stołówki)
Wydminy Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Wydminach
Wysokie Numer komisji: 3 Budynek po Szkole Podstawowej
Zalec Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Zalcu
Zelki Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Feliksa Nowowiejskiego w Wydminach, Szkoła Filialna w Zelkach
Żabin Numer komisji: 4 była Szkoła Podstawowa w Żabinie
Żytkiejmy Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Żytkiejmach

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!