PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 243 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamowo Numer komisji: 17 Szkoła Filialna
Belęcin Numer komisji: 8 Świetlica Wiejska
Bielawy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Bielsko Numer komisji: 7 Filia Biblioteczna
Biezdrowo Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Bogdanowo Numer komisji: 22 Świetlica Wiejska w Bogdanowie
Bolewice Numer komisji: 1 Sala wiejska w Bolewicach
Boruja Numer komisji: 7 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej
Boruja Kościelna Numer komisji: 9 Wiejski Dom Kultury
Brody Numer komisji: 5 Zespół Szkoły i Przedszkola im. Jana Pawła II w Brodach
Bucz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Edwarda Tomińskiego w Buczu
Bukowiec Numer komisji: 10 Zespół Przedszkolno-Szkolny w Bukowcu
Bytyń Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bytyniu
Chełmno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Chobienice Numer komisji: 5 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola
Chojno-Wieś Numer komisji: 12 Świetlica wiejska
Chojno-Wieś Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Chojnie
Chorzemin Numer komisji: 16 Sala Wiejska w Chorzeminie
Chrośnica Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrośnicy
Chrzypsko Wielkie Numer komisji: 1 Sala widowiskowa przy Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Chrzypsku Wielkim ul. Główna 22
Chrzypsko Wielkie Numer komisji: 2 Środowiskowy Dom Samopomocy w Chrzypsku Wielkim ul. Główna 16
Dakowy Mokre Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Dąbrówka Leśna Numer komisji: 19 Świetlica Wiejska w Dąbrówce Leśnej
Duszniki Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Duszniki Numer komisji: 2 Przedszkole w Dusznikach
Gaj Mały Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Gaju Małym
Gaj Wielki Numer komisji: 4 Publiczne Przedszkole w Gaju Wielkim
Gałowo Numer komisji: 4 PRH Gałopol Sp. z o. o.
Gorzewo Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Gorzewie
Gościejewo Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska
Gradowice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Gradowicach
Granowo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Granowo Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Granowo Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr1
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 2 Centrum Kultury RONDO
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 2
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 4 Przedszkole Publiczne Chatka Puchatka
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 5 Świetlica Zespołu Szkół Technicznych
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr1
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 8 Liceum Ogólnokształcące
Grodzisk Wielkopolski Numer komisji: 10 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Grudna Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Grzebienisko Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Jabłonna Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Jaromierz Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska
Jastrzębniki Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Jastrzębsko Stare Numer komisji: 12 Strażnica OSP
Kamieniec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Kamieniec Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Kamionna Numer komisji: 8 Dom Kultury Kamionna
Karpicko Numer komisji: 21 Szkoła Podstawowa
Kaszczor Numer komisji: 6 Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Kaszczorze
Kaźmierz Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu
Kaźmierz Numer komisji: 5 Gminny Ośrodek Kultury w Kaźmierzu
Kaźmierz Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu
Kąkolewo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Kąkolewie
Kąsinowo Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Kąsinowie
Kębłowo Numer komisji: 11 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Kiszewo Numer komisji: 14 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiszewie
Kluczewo Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie
Konojad Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Kopanica Numer komisji: 4 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej
Kowanówko Numer komisji: 16 Świetlica Wiejska w Kowanówku
Kowanówko Numer komisji: 24 Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku
Kuślin Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Kwilcz Numer komisji: 1 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kwilczu, wejście A
Kwilcz Numer komisji: 2 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kwilczu, wejście B
Lipa Numer komisji: 6 Świetlica wiejska w Lipie
Lubosz Numer komisji: 3 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Luboszu
Ludomy Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ludomach
Lutom Numer komisji: 4 Centrum Kultury Sportu i Turystyki, Lutom
Lwówek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku
Lwówek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku
Lwówek Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lwówku
Łąkie Numer komisji: 6 Zespół Przedszkolno-Szkolny
Łęki Wielkie Numer komisji: 4 Świetlica wiejska
Łężeczki Numer komisji: 3 Dom Pomocy Społecznej w Łężeczkach
Łomnica Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
Łowyń Numer komisji: 9 Zespół Szkół
Łubnica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Polskich Poetów w Łubnicy
Łukowo Numer komisji: 18 Świetlica Wiejska w Łukowie
Maniewo Numer komisji: 20 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Maniewie
Michorzewo Numer komisji: 2 Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole
Miedzichowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Miedzichowie
Międzychód Numer komisji: 1 Hala Widowiskowo-Sportowa
Międzychód Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2
Międzychód Numer komisji: 3 Urząd Miasta i Gminy
Międzychód Numer komisji: 4 Sala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1
Międzychód Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 2
Międzychód Numer komisji: 6 Zespół Przedszkoli Nr 1
Międzychód Numer komisji: 12 Świetlica SP ZOZ w Międzychodzie
Mochy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach
Nądnia Numer komisji: 11 Sala wiejska w Nądni
Niałek Wielki Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Nojewo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Nowa Wieś Numer komisji: 8 Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi
Nowa Wieś Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Nowa Wieś Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi
Nowa Wieś Zbąska Numer komisji: 10 Sala wiejska w Nowej Wsi Zbąskiej
Nowe Tłoki Numer komisji: 18 Sala Wiejska
Nowy Tomyśl Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Nowy Tomyśl Numer komisji: 2 Nowotomyski Ośrodek Kultury
Nowy Tomyśl Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 1
Nowy Tomyśl Numer komisji: 4 Przedszkole Nr 5
Nowy Tomyśl Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 2
Nowy Tomyśl Numer komisji: 6 Żłobek
Nowy Tomyśl Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 4
Nowy Tomyśl Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3
Nowy Tomyśl Numer komisji: 11 Przedszkole Nr 3
Nowy Tomyśl Numer komisji: 17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Szpital im. doktora Kazimierza Hołogi
Objezierze Numer komisji: 21 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Objezierzu
Oborniki Numer komisji: 1 Obornicki Ośrodek Kultury
Oborniki Numer komisji: 2 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 4 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Oborniki
Oborniki Numer komisji: 5 Zespół Przedszkoli w Obornikach, Przedszkole nr 2 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 6 Przedszkole nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 3 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa nr 4 w Obornikach
Oborniki Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach
Obra Numer komisji: 9 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Obrzycko Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Mieście Obrzycko
Opalenica Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich
Opalenica Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich
Opalenica Numer komisji: 3 Aula Ochotniczej Straży Pożarnej w Opalenicy
Opalenica Numer komisji: 4 Zespół Szkół
Opalenica Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. i Wł. Niegolewskich
Ostroróg Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Ostroróg Numer komisji: 2 Urząd Miasta i Gminy
Otorowo Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Otorowie
Pamiątkowo Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie
Paproć Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska
Parkowo Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Parzęczewo Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Pniewy Numer komisji: 1 Liceum Ogólnokształcące
Pniewy Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Pniewy Numer komisji: 6 Zespół Szkół
Pniewy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Podrzewie Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
Popówko Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska w Popówku
Posadowo Numer komisji: 4 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Powstańców Wlkp. w Posadowie
Poświętno Numer komisji: 2 Sala wiejska w Poświętnie
Powodowo Numer komisji: 15 Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych
Pruśce Numer komisji: 10 Remiza /Świetlica OSP
Przemęt Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Przemęcie
Przyprostynia Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa im. Antoniny Woźnej
Przystanki Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska
Ptaszkowo Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Ptaszkowie
Radgoszcz Numer komisji: 10 Świetlica wiejska
Radom Numer komisji: 4 Świetlica wiejska w Radomiu
Radomierz Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Radomierzu
Rakoniewice Numer komisji: 1 Dom Kultury
Rakoniewice Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich
Reklin Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska
Rogoźno Numer komisji: 1 Rodzinny Ogród Działkowy im. J. Słowackiego (świetlica)
Rogoźno Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 3
Rogoźno Numer komisji: 3 Ośrodek Kultury
Rogoźno Numer komisji: 4 Przedszkole Samorządowe Nr 2
Rogoźno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Rogoźno Numer komisji: 6 Centrum Integracji Społecznej
Rogoźno Numer komisji: 7 Liceum Ogólnokształcące (pawilon)
Rogoźno Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 (budynek po przedszkolu)
Rogoźno Numer komisji: 9 Dom Katechetyczny im. Św. Jana Bosko
Rostarzewo Numer komisji: 3 Zespół Przedszkolno-Szkolny
Rożnowo Numer komisji: 17 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rożnowie
Ruchocice Numer komisji: 5 Zespół Przedszkolno-Szkolny
Ruda Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska
Rudniki Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Ryczywół Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Ryczywół Numer komisji: 2 Przedszkole Publiczne
Sątopy Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa
Sędzinko Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Siedlec Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury
Siekowo Numer komisji: 9 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. Oskara Bielawskiego w Kościanie, Oddział Psychiatryczny w Siekowie
Sielinko Numer komisji: 8 Sala Wiejska
Sieraków Numer komisji: 1 Sierakowski Ośrodek Kultury
Sieraków Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Sieraków Numer komisji: 3 Kompleks sportowy Orlik-sala gimnastyczna
Sokolniki Wielkie Numer komisji: 3 Budynek poszkolny
Stara Dąbrowa Numer komisji: 20 Szkoła Filialna
Stary Tomyśl Numer komisji: 14 Świetlica Wiejska w Starym Tomyślu
Stary Widzim Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka
Stefanowo Numer komisji: 8 Sala wiejska w Stefanowie
Studzieniec Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska
Szamotuły Numer komisji: 5 Zespół Szkół Nr 2 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 6 Muzeum Zamek Górków
Szamotuły Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 9 Zespół Szkół Nr 3 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 10 Zespół Szkół Nr 1 w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 11 Zespół Szkół Specjalnych w Szamotułach
Szamotuły Numer komisji: 12 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły
Szamotuły Numer komisji: 13 Szamotulski Ośrodek Kultury
Szamotuły Numer komisji: 14 Hotel Maraton
Szamotuły Numer komisji: 15 Centrum Sportu Sp. z o. o.
Szamotuły Numer komisji: 16 Oddział Zewnętrzny w Szamotułach Zakładu Karnego we Wronkach
Szamotuły Numer komisji: 17 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
Świętno Numer komisji: 10 Wiejski Dom Kultury
Tłoki Numer komisji: 19 Szkoła Filialna
Tuchorza Numer komisji: 6 Świetlica Wiejska
Uścikowo Numer komisji: 13 Świetlica Wiejska w Uścikowie
Wąsowo Numer komisji: 3 Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole
Wiardunki Numer komisji: 7 Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wiardunkach
Wielichowo Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie
Wielichowo Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Wielichowie
Wilkowo Polskie Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kompanii Wilkowskiej Powstańców Wielkopolskich w Wilkowie Polskim
Wojnowice Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Wolsztyn Numer komisji: 1 Gminny Żłobek
Wolsztyn Numer komisji: 2 Zespół Szkół Specjalnych
Wolsztyn Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących
Wolsztyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
Wolsztyn Numer komisji: 5 Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Wolsztyn Numer komisji: 6 Zespół Szkół Zawodowych
Wolsztyn Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały
Wolsztyn Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki
Wolsztyn Numer komisji: 22 Dom Pomocy Społecznej
Wolsztyn Numer komisji: 23 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wroniawy Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa
Wronki Numer komisji: 1 Wroniecki Ośrodek Kultury
Wronki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Wronki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Wronki Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta
Wronki Numer komisji: 5 Przedszkole nr 1 Bajkowy Świat
Wronki Numer komisji: 6 Przedszkole nr 1 Bajkowy Świat
Wronki Numer komisji: 7 Budynek kulturalno-socjalny
Wronki Numer komisji: 8 Przedszkole nr 1 Bajkowy Świat
Wronki Numer komisji: 10 Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich
Wronki Numer komisji: 13 Zakład Karny we Wronkach
Wytomyśl Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa
Zamyślin Numer komisji: 11 Świetlica DPS Piłka-Zamyślin
Zbąszyń Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Zbąszyń Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Zbąszyń Numer komisji: 3 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego w Zbąszyniu
Zbąszyń Numer komisji: 4 Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła
Zbąszyń Numer komisji: 5 Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zbąszyń
Zębowo Numer komisji: 6 Sala Wiejska w Zębowie
Zielonagóra Numer komisji: 1 Świetlica Wiejska w Zielonejgórze
Żodyń Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!