Znaleziono: 435 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Andrespol Numer komisji: 1 Samorządowe Przedszkole w Andrespolu
Andrespol Numer komisji: 2 Samorządowe Przedszkole w Andrespolu
Andrespol Numer komisji: 3 Dzienny Dom Seniora
Andrespol Numer komisji: 4 Dzienny Dom Seniora
Bedoń Przykościelny Numer komisji: 5 Dom Parafialny w Bedoniu Przykościelnym
Bedoń Wieś Numer komisji: 6 Ochotnicza Straż Pożarna w Bedoniu Wsi
Będzelin Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Będzelinie
Bogdanka Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Bogdance
Borowa Numer komisji: 16 Ochotnicza Straż Pożarna w Borowej
Brzeziny Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 2 Muzeum Regionalne w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 3 Przedszkole Nr 1 w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 5 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 7 Miejska Biblioteka Publiczna w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 8 Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach
Brzeziny Numer komisji: 9 Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Bukowiec Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowcu
Bukowiec Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bukowcu
Dąbrowa Numer komisji: 4 Dom Pomocy Społecznej w Dąbrowie
Dąbrowa Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Dąbrowie
Dąbrówka Duża Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej
Długie Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Długiem
Dmosin Numer komisji: 4 Świetlica w Dmosinie
Dmosin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Dmosinie
Dmosin Pierwszy Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Dmosinie
Dmosin Pierwszy Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Dmosinie
Felicjanów Numer komisji: 24 Świetlica w Felicjanowie
Gałkówek-Kolonia Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Gałkówku-Kolonii
Gałków Duży Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym
Gałków Duży Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym
Góra Numer komisji: 7 Świetlica Wiejska w Górze
Górki Duże Numer komisji: 14 Szkoła Podstawowa w Górkach Dużych
Grodzisko Numer komisji: 7 Ochotnicza Straż Pożarna w Grodzisku
Guzew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Guzewie
Janówka Numer komisji: 7 Rada Sołecka w Janówce
Jeżów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jeżowie (mała sala gimnastyczna)
Jeżów Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jeżowie (sala nr 1 w Szkole Podstawowej)
Jeżów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jeżowie (sala nr 5 w Szkole Podstawowej)
Jeżów Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jeżowie (stołówka szkolna)
Jeżów Numer komisji: 8 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jeżowie (sala Nr 2 w Szkole Podstawowej)
Justynów Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Justynowie
Justynów Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Justynowie
Justynów Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Justynowie
Kalonka Numer komisji: 1 świetlica wiejska
Kalonka Numer komisji: 2 świetlica środowiskowa
Katarzynów Numer komisji: 25 Świetlica w Katarzynowie
Koluszki Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 1 w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 3 Miejska Biblioteka Publiczna im. W. Strzemińskiego w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 5 Przedszkole Nr 2 w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 6 Budynek przy ul. Mickiewicza 8 w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 7 Żłobek Miejski w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Koluszkach
Koluszki Numer komisji: 10 Budynek przy ul. Mickiewicza 8 w Koluszkach
Kołacin Numer komisji: 3 Strażnica OSP w Kołacinie
Kraszew Numer komisji: 2 Strażnica OSP w Kraszewie
Kruszów Numer komisji: 12 Świetlica Wiejska w Kruszowie
Kurowice Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Kurowicach Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kurowicach
Lipiny Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Lisowice Numer komisji: 26 Dom Pomocy Społecznej w Lisowicach
Łódź Numer komisji: 1 Fitness Club Zielony Romanów
Łódź Numer komisji: 2 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Mikołajew
Łódź Numer komisji: 3 XV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza
Łódź Numer komisji: 4 Laboratorium Produkcji Ogrodniczej w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego
Łódź Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki
Łódź Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza
Łódź Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki
Łódź Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa nr 84
Łódź Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza
Łódź Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 84
Łódź Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego Hubala
Łódź Numer komisji: 12 Przedszkole Miejskie nr 141
Łódź Numer komisji: 13 Przedszkole Miejskie nr 123
Łódź Numer komisji: 14 Dom Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych
Łódź Numer komisji: 15 Szkoła Podstawowa nr 182 im. Tadeusza Zawadzkiego Zośki
Łódź Numer komisji: 16 Centrum Twórczości Lutnia Bałuckiego Ośrodka Kultury
Łódź Numer komisji: 17 Szkoła Podstawowa nr 182, im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”
Łódź Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168
Łódź Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Bronisława Czecha
Łódź Numer komisji: 20 Szkoła Podstawowa nr 56 im. Bronisława Czecha
Łódź Numer komisji: 21 Zespół Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego
Łódź Numer komisji: 22 Szkoła Podstawowa nr 122
Łódź Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 122
Łódź Numer komisji: 24 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej
Łódź Numer komisji: 25 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Ireny Sendlerowej
Łódź Numer komisji: 26 Przedszkole LOKOMOTYWA
Łódź Numer komisji: 27 Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek
Łódź Numer komisji: 28 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego
Łódź Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego
Łódź Numer komisji: 30 Szkoła Podstawowa nr 184 im. Ludwika Waryńskiego
Łódź Numer komisji: 31 Przedszkole Miejskie nr 231
Łódź Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek
Łódź Numer komisji: 33 Szkoła Podstawowa nr 166 im. 19 Stycznia
Łódź Numer komisji: 34 Zespół Szkół Samochodowych
Łódź Numer komisji: 35 Zespół Szkół Samochodowych
Łódź Numer komisji: 36 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego
Łódź Numer komisji: 37 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego
Łódź Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala
Łódź Numer komisji: 39 Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala
Łódź Numer komisji: 40 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego
Łódź Numer komisji: 41 Szkoła Podstawowa nr 54 im. Kornela Makuszyńskiego
Łódź Numer komisji: 42 Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 5 im. Króla Bolesława Chrobrego
Łódź Numer komisji: 43 Szkoła Podstawowa nr 24
Łódź Numer komisji: 44 Przedszkole Miejskie nr 44
Łódź Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego
Łódź Numer komisji: 46 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego
Łódź Numer komisji: 47 Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego
Łódź Numer komisji: 48 Przedszkole Miejskie nr 202
Łódź Numer komisji: 49 Przedszkole Miejskie nr 149
Łódź Numer komisji: 50 Szkoła Podstawowa nr 101 im. Jana Kochanowskiego
Łódź Numer komisji: 51 Szkoła Podstawowa nr 101 im. Jana Kochanowskiego
Łódź Numer komisji: 52 Przedszkole Miejskie nr 176
Łódź Numer komisji: 53 Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Matejki
Łódź Numer komisji: 54 XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej
Łódź Numer komisji: 55 Szkoła Podstawowa nr 30 im. rtm. Witolda Pileckiego
Łódź Numer komisji: 56 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Powstańców Wielkopolskich
Łódź Numer komisji: 57 Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Powstańców Wielkopolskich
Łódź Numer komisji: 58 XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Łódź Numer komisji: 59 Przedszkole Miejskie nr 35
Łódź Numer komisji: 60 Szkoła Podstawowa nr 58 im. Melchiora Wańkowicza
Łódź Numer komisji: 61 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
Łódź Numer komisji: 62 Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 2
Łódź Numer komisji: 63 Szkoła Podstawowa nr 153 im. Marii Skłodowskiej-Curie
Łódź Numer komisji: 64 Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi
Łódź Numer komisji: 65 Lokal Rady Osiedla Bałuty-Doły
Łódź Numer komisji: 66 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 105 im. Jacka Kuronia
Łódź Numer komisji: 67 Szkoła Podstawowa nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi
Łódź Numer komisji: 68 Zespół Szkół Elektroniczno-Informatycznych im. Jana Szczepanika
Łódź Numer komisji: 69 Zespół Szkół Elektroniczno-Informatycznych im. Jana Szczepanika
Łódź Numer komisji: 70 Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu
Łódź Numer komisji: 71 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź-Łagiewniki
Łódź Numer komisji: 72 Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego
Łódź Numer komisji: 73 XXX Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Biskupa Ignacego Krasickiego
Łódź Numer komisji: 74 Szkoła Podstawowa nr 172 im. prof. Stefana Banacha
Łódź Numer komisji: 75 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. mjr. Hieronima Baranowskiego
Łódź Numer komisji: 76 Przedszkole Miejskie nr 47
Łódź Numer komisji: 77 Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych im. Sybiraków
Łódź Numer komisji: 78 Szkoła Podstawowa nr 142 im. Zawiszy Czarnego
Łódź Numer komisji: 79 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego
Łódź Numer komisji: 80 Urząd Stanu Cywilnego
Łódź Numer komisji: 81 Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych
Łódź Numer komisji: 82 Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych
Łódź Numer komisji: 83 Centrum Usług Wspólnych Oświaty w Łodzi
Łódź Numer komisji: 84 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego
Łódź Numer komisji: 85 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 im. Janusza Korczaka
Łódź Numer komisji: 86 Zespół Szkół Politechnicznych im. Komisji Edukacji Narodowej
Łódź Numer komisji: 87 Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza
Łódź Numer komisji: 88 Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza
Łódź Numer komisji: 89 Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. Henryka Jordana
Łódź Numer komisji: 90 Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. Henryka Jordana
Łódź Numer komisji: 91 Zespół Szkół Przemysłu Mody im. bł. Matki Teresy z Kalkuty
Łódź Numer komisji: 92 Szkoła Podstawowa nr 190 im. Jarosława Iwaszkiewicza
Łódź Numer komisji: 93 Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego
Łódź Numer komisji: 94 XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa
Łódź Numer komisji: 95 XXXI Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Zamenhofa
Łódź Numer komisji: 96 VI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Łódź Numer komisji: 97 VI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Łódź Numer komisji: 98 Przedszkole Miejskie nr 119
Łódź Numer komisji: 99 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena
Łódź Numer komisji: 100 Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena
Łódź Numer komisji: 101 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 72
Łódź Numer komisji: 102 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 72
Łódź Numer komisji: 103 Fundacja JiM
Łódź Numer komisji: 104 Szkoła Podstawowa nr 189
Łódź Numer komisji: 105 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Łódź Numer komisji: 106 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Łódź Numer komisji: 107 Dom Ludowy Józefów
Łódź Numer komisji: 108 Klub Osiedlowy Nr 1 Spółdzielni Mieszkaniowej Chojny
Łódź Numer komisji: 109 Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Łódź Numer komisji: 110 Szkoła Podstawowa nr 162 im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Łódź Numer komisji: 111 Szkoła Podstawowa nr 110 im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej
Łódź Numer komisji: 112 Lokal Rady Osiedla Chojny
Łódź Numer komisji: 113 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Łódź Numer komisji: 114 Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Łódź Numer komisji: 115 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Juliana Tuwima
Łódź Numer komisji: 116 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Juliana Tuwima
Łódź Numer komisji: 117 Klub Osiedlowy Nr 2 Spółdzielni Mieszkaniowej Chojny
Łódź Numer komisji: 118 Zakład Hoteli i Budynków Mieszkalnych przy Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi
Łódź Numer komisji: 119 Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Łodzi
Łódź Numer komisji: 120 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2
Łódź Numer komisji: 121 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa
Łódź Numer komisji: 122 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa
Łódź Numer komisji: 123 Szkoła Podstawowa nr 138 im. Leopolda Staffa
Łódź Numer komisji: 124 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Łódź Numer komisji: 125 Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica
Łódź Numer komisji: 126 Fundacja z Aspi-racjami
Łódź Numer komisji: 127 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Łódź Numer komisji: 128 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich
Łódź Numer komisji: 129 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich
Łódź Numer komisji: 130 Zespół Szkół Ekonomii i Usług
Łódź Numer komisji: 131 Zespół Szkół Ekonomii i Usług
Łódź Numer komisji: 132 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stefana Linkego
Łódź Numer komisji: 133 IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
Łódź Numer komisji: 134 Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adolfa Dygasińskiego
Łódź Numer komisji: 135 Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adolfa Dygasińskiego
Łódź Numer komisji: 136 Lokal Rady Osiedla Piastów-Kurak
Łódź Numer komisji: 137 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 138 Szkoła Podstawowa nr 125 im. Janusza Korczaka
Łódź Numer komisji: 139 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2
Łódź Numer komisji: 140 Szkoła Podstawowa nr 143
Łódź Numer komisji: 141 Szkoła Podstawowa nr 125 im. Janusza Korczaka
Łódź Numer komisji: 142 Ochotnicza Straż Pożarna Łódź-Jędrzejów
Łódź Numer komisji: 143 Szkoła Podstawowa nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Łódź Numer komisji: 144 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata
Łódź Numer komisji: 145 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
Łódź Numer komisji: 146 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
Łódź Numer komisji: 147 Szkoła Podstawowa nr 91 im. Leonida Teligi
Łódź Numer komisji: 148 XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego
Łódź Numer komisji: 149 Przedszkole Miejskie nr 53
Łódź Numer komisji: 150 Miejskie Centrum Medyczne Polesie w Łodzi Przychodnia Nr 33
Łódź Numer komisji: 151 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego
Łódź Numer komisji: 152 Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Władysława Grabskiego
Łódź Numer komisji: 153 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego
Łódź Numer komisji: 154 Urząd Skarbowy Łódź-Polesie
Łódź Numer komisji: 155 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Łódź Numer komisji: 156 Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego
Łódź Numer komisji: 157 Przedszkole Miejskie nr 208
Łódź Numer komisji: 158 Szkoła Podstawowa nr 160 im. Powstańców Śląskich
Łódź Numer komisji: 159 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Łódź Numer komisji: 160 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4
Łódź Numer komisji: 161 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego
Łódź Numer komisji: 162 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi
Łódź Numer komisji: 163 Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej
Łódź Numer komisji: 164 Zespół Szkół Specjalnych nr 2
Łódź Numer komisji: 165 XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa
Łódź Numer komisji: 166 Szkoła Podstawowa nr 19
Łódź Numer komisji: 167 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka
Łódź Numer komisji: 168 Liceum Ogólnokształcące Jolanty i Jana Misiaków
Łódź Numer komisji: 169 Szkoła Podstawowa nr 19
Łódź Numer komisji: 170 Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla
Łódź Numer komisji: 171 Szkoła Podstawowa nr 44 im. prof. Jana Molla
Łódź Numer komisji: 172 Szkoła Podstawowa nr 6
Łódź Numer komisji: 173 Szkoła Podstawowa nr 6
Łódź Numer komisji: 174 Przedszkole Miejskie nr 174
Łódź Numer komisji: 175 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka
Łódź Numer komisji: 176 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka (budynek Pałacu Młodzieży)
Łódź Numer komisji: 177 Przedszkole Miejskie nr 170
Łódź Numer komisji: 178 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Łódź Numer komisji: 179 XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Łódź Numer komisji: 180 XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Łódź Numer komisji: 181 Szkoła Podstawowa nr 164 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Łódź Numer komisji: 182 Szkoła Podstawowa nr 137 im. Aleksandra Kamińskiego
Łódź Numer komisji: 183 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły
Łódź Numer komisji: 184 Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły
Łódź Numer komisji: 185 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej
Łódź Numer komisji: 186 Przedszkole Miejskie nr 165
Łódź Numer komisji: 187 Łódzkie Stowarzyszenie Oświatowe
Łódź Numer komisji: 188 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej
Łódź Numer komisji: 189 Szkoła Podstawowa nr 137 im. Aleksandra Kamińskiego
Łódź Numer komisji: 190 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 214
Łódź Numer komisji: 191 Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 214
Łódź Numer komisji: 192 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Aleksandra Kamińskiego
Łódź Numer komisji: 193 Poczta Polska SA
Łódź Numer komisji: 194 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pienista
Łódź Numer komisji: 195 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o. o.
Łódź Numer komisji: 196 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej
Łódź Numer komisji: 197 Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej
Łódź Numer komisji: 198 Fundacja Navicula Centrum
Łódź Numer komisji: 199 Przedszkole Miejskie nr 207
Łódź Numer komisji: 200 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Józefa Lompy
Łódź Numer komisji: 201 Biblioteka Miejska w Łodzi Filia Nr 47
Łódź Numer komisji: 202 Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego
Łódź Numer komisji: 203 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Józefa Lompy
Łódź Numer komisji: 204 Lokal Rady Osiedla Katedralna
Łódź Numer komisji: 205 Technikum nr 3 w Łodzi
Łódź Numer komisji: 206 Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi
Łódź Numer komisji: 207 Szkoła Podstawowa nr 173
Łódź Numer komisji: 208 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 209 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 210 Związek Młodzieży Chrześcijańskiej Polska YMCA Ognisko w Łodzi
Łódź Numer komisji: 211 Łódzki Ośrodek Geodezji
Łódź Numer komisji: 212 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111
Łódź Numer komisji: 213 Biblioteka Otwarta
Łódź Numer komisji: 214 Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Kołodziejczak
Łódź Numer komisji: 215 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Bohuszewiczówny
Łódź Numer komisji: 216 IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej
Łódź Numer komisji: 217 Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla
Łódź Numer komisji: 218 Szkoła Podstawowa nr 70 im. Stanisława Wyspiańskiego
Łódź Numer komisji: 219 Lokal Rady Osiedla Śródmieście-Wschód
Łódź Numer komisji: 220 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Łódź Numer komisji: 221 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
Łódź Numer komisji: 222 Polsko-Amerykański Ośrodek Kształcenia Zawodowego
Łódź Numer komisji: 223 Szkoła Podstawowa nr 94 w Łodzi
Łódź Numer komisji: 224 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka
Łódź Numer komisji: 225 MPK-Łódź Sp. z o. o.
Łódź Numer komisji: 226 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara Rudego
Łódź Numer komisji: 227 XXIX Liceum Ogólnokształcące im. hm. Janka Bytnara Rudego
Łódź Numer komisji: 228 Uniwersytet Łódzki Wydział Chemii
Łódź Numer komisji: 229 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica
Łódź Numer komisji: 230 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica
Łódź Numer komisji: 231 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Stanisława Staszica
Łódź Numer komisji: 232 Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima
Łódź Numer komisji: 233 Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima
Łódź Numer komisji: 234 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wisławy Szymborskiej
Łódź Numer komisji: 235 Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wisławy Szymborskiej
Łódź Numer komisji: 236 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Łódź Numer komisji: 237 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Łódź Numer komisji: 238 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Kopcińskiego
Łódź Numer komisji: 239 Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Kopcińskiego
Łódź Numer komisji: 240 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki
Łódź Numer komisji: 241 Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki
Łódź Numer komisji: 242 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Łódź Numer komisji: 243 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
Łódź Numer komisji: 244 Lokal Rady Osiedla Nr 33
Łódź Numer komisji: 245 Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Łódź Numer komisji: 246 Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Łódź Numer komisji: 247 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Łódź Numer komisji: 248 Szkoła Podstawowa nr 205 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Łódź Numer komisji: 249 Przedszkole Miejskie nr 4
Łódź Numer komisji: 250 Przedszkole Miejskie nr 4
Łódź Numer komisji: 251 Przedszkole Miejskie nr 4
Łódź Numer komisji: 252 Lokal Rady Osiedla Dolina Łódki
Łódź Numer komisji: 253 Publiczna Szkoła Podstawowa Mileszki
Łódź Numer komisji: 254 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego
Łódź Numer komisji: 255 Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego
Łódź Numer komisji: 256 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej
Łódź Numer komisji: 257 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Łódź Numer komisji: 258 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Łódź Numer komisji: 259 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń
Łódź Numer komisji: 260 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń
Łódź Numer komisji: 261 Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń
Łódź Numer komisji: 262 II Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza
Łódź Numer komisji: 263 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3
Łódź Numer komisji: 264 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Jana Pawła II
Łódź Numer komisji: 265 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Jana Pawła II
Łódź Numer komisji: 266 Przedszkole Miejskie nr 230
Łódź Numer komisji: 267 Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Łódź Numer komisji: 268 Szkoła Podstawowa nr 204 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Łódź Numer komisji: 269 Przedszkole Miejskie nr 65
Łódź Numer komisji: 270 XLIV Liceum Ogólnokształcące
Łódź Numer komisji: 271 Przedszkole Miejskie nr 221 - Integracyjne w Łodzi
Łódź Numer komisji: 272 Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte
Łódź Numer komisji: 273 Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte
Łódź Numer komisji: 274 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Łódź Numer komisji: 275 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Łódź Numer komisji: 276 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Łódź Numer komisji: 277 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Łódź Numer komisji: 278 Szkoła Podstawowa nr 193 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Łódź Numer komisji: 279 Szkoła Podstawowa nr 158
Łódź Numer komisji: 280 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego
Łódź Numer komisji: 281 Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego
Łódź Numer komisji: 282 Pogotowie Opiekuńcze Nr 1
Łódź Numer komisji: 283 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 128
Łódź Numer komisji: 284 Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi im. dr. J. Babińskiego
Łódź Numer komisji: 285 Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi
Łódź Numer komisji: 286 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi
Łódź Numer komisji: 287 Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Łódź Numer komisji: 288 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi
Łódź Numer komisji: 289 6 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 290 Dom Pomocy Społecznej „Pogodna Jesień” w Łodzi
Łódź Numer komisji: 291 Dom Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” im. majora Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego „Nurta” w Łodzi
Łódź Numer komisji: 292 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 293 Areszt Śledczy w Łodzi
Łódź Numer komisji: 294 Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi
Łódź Numer komisji: 295 Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Łódź Numer komisji: 296 Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Ośrodek Wczesnej Rehabilitacji Kardiologicznej
Łódź Numer komisji: 297 Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi Sp. z o. o.
Łódź Numer komisji: 298 5 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 299 3 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 300 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 301 Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Łodzi
Łódź Numer komisji: 302 Zakład Karny Nr 2 w Łodzi
Łódź Numer komisji: 303 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów
Łódź Numer komisji: 304 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów
Łódź Numer komisji: 305 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Łódź Numer komisji: 306 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi Ośrodek Szpitalny im. M. Madurowicza
Łódź Numer komisji: 307 2 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 308 Dom Pomocy Społecznej „Włókniarz” im. Jana Pawła II w Łodzi
Łódź Numer komisji: 309 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Łódź Numer komisji: 310 Centrum Medyczne im. dr. L. Rydygiera Sp. z o. o.
Łódź Numer komisji: 311 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 312 Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
Łódź Numer komisji: 313 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów
Łódź Numer komisji: 314 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Kliniki Psychiatryczne
Łódź Numer komisji: 315 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centrum Kliniczno-Dydaktyczne
Łódź Numer komisji: 316 Miejskie Centrum Medyczne im. dr. Karola Jonschera w Łodzi
Łódź Numer komisji: 317 Zakład Karny Nr 1 w Łodzi
Łódź Numer komisji: 318 Politechnika Łódzka Obiekt C 15
Łódź Numer komisji: 319 Uniwersytet Łódzki VII Dom Studenta
Osiny Numer komisji: 7 Świetlica w Osinach
Plichtów Numer komisji: 3 Gminno-Parkowe Centrum Kultury i Ekologii
Polik Numer komisji: 2 Sala OSP Polik
Przanowice Numer komisji: 13 Świetlica w Przanowicach
Przecław Numer komisji: 4 Gminny Ośrodek Kultury w Przecławiu
Przybyszyce Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Przybyszycach
Przyłęk Duży Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Przyłęku Dużym
Rewica Numer komisji: 9 Sala OSP w Rewicy
Rogów Numer komisji: 3 Urząd Gminy w Rogowie (sala konferencyjna)
Rogów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Rogowie
Rogów Numer komisji: 5 Ochotnicza Straż Pożarna w Rogowie
Rogów Numer komisji: 6 Gminna Biblioteka Publiczna w Rogowie
Różyca Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Różycy
Różyca Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Różycy
Różyca Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Różycy
Rzgów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie
Rzgów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie
Słotwiny Numer komisji: 19 PKP Energetyka S. A. w Słotwinach
Stara Gadka Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Gadce
Stare Skoszewy Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Starowa Góra Numer komisji: 4 Ochotnicza Straż Pożarna w Starowej Górze
Stary Redzeń Numer komisji: 20 Świetlica w Starym Redzeniu
Stary Redzeń Numer komisji: 21 Świetlica w Starym Redzeniu
Stróża Numer komisji: 11 Świetlica Środowiskowa w Stróży
Tadzin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Kalinie
Tuszyn Numer komisji: 1 Budynek byłego Gimnazjum Nr 1 w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 2 Miejskie Centrum Kultury w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 3 Miejskie Centrum Kultury w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 5 Przedszkole Miejskie Nr 2 w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 6 Budynek byłego Gimnazjum Nr 2 w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 7 Filia Miejskiego Centrum Kultury w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 9 Dzienny Dom Senior-Wigor w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 10 Liceum Ogólnokształcące w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 11 Hala Widowiskowo-Sportowa w Tuszynie
Tuszyn Numer komisji: 16 Pawilon D szpitala
Tuszyn Numer komisji: 17 Hol główny Centrum
Wardzyn Numer komisji: 6 Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy Sosnowa Aleja Sp. z o. o. w Wardzynie
Wągry Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Wągrach
Wiączyń Dolny Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Wierzchy Numer komisji: 23 Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzchach
Wiśniowa Góra Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa w Wiśniowej Górze
Wiśniowa Góra Numer komisji: 13 Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze
Wiśniowa Góra Numer komisji: 14 Hala Sportowa GOSiR
Wiśniowa Góra Numer komisji: 15 Dom Pomocy Społecznej w Wiśniowej Górze
Wodzin Prywatny Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa w Wodzinie Prywatnym
Wola Cyrusowa Numer komisji: 5 Strażnica OSP w Woli Cyrusowej
Wola Kazubowa Numer komisji: 15 Świetlica Wiejska w Woli Kazubowej
Wola Rakowa Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Kurowicach Filia Szkoły Podstawowej w Kurowicach z/s w Woli Rakowej
Wola Rakowa Numer komisji: 2 Zespół Szkół w Kurowicach Filia Szkoły Podstawowej w Kurowicach z/s w Woli Rakowej
Zacywilki Numer komisji: 1 była Szkoła Podstawowa w Zacywilkach

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!