PARTNERZY PORTALU

Znaleziono: 263 obwodów wyborczych

Miejscowość Numer komisji Pełna nazwa siedziby
Adamin Numer komisji: 2 Świetlica Wiejska w Adaminie
Babiak Numer komisji: 1 Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Babiaku
Babiak Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Babiaku
Barczygłów Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Barłogi Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Biała Panieńska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Białej Panieńskiej
Biela Numer komisji: 6 Świetlica Szkoły Podstawowej w Bieli
Bierzwienna Długa Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kutrzeby w Bierzwiennej Długiej
Bilczew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Bilczewie
Biskupice Numer komisji: 4 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Gen. Edmunda Taczanowskiego w Biskupicach
Bogusławice Numer komisji: 3 Zespół Szkół w Bogusławicach
Boleszczyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Boleszczynie
Borki Numer komisji: 4 Klub Rolnika w Borkach
Borysławice Kościelne Numer komisji: 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Brdów Numer komisji: 4 Zespół Szkół w Brdowie
Broniszewo Numer komisji: 3 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej
Brudzew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie
Brudzew Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie
Brzeźno Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Brzeźnie
Budzisław Kościelny Numer komisji: 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Budzisławiu Kościelnym WEJŚCIE B
Budzisław Kościelny Numer komisji: 7 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Budzisławiu Kościelnym WEJŚCIE A
Buszkowo Numer komisji: 6 Budynek Gminny w Buszkowie
Bylice-Kolonia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Celinowo Numer komisji: 5 Świetlica w Celinowie
Chełmno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Chełmnie
Chlebów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Józefa Mehoffera w Chlebowie
Chodów Numer komisji: 4 Sala Narad Urzędu Gminy Chodów
Chruścin Numer komisji: 5 Strażnica OSP w Chruścinie
Chylin Numer komisji: 6 SP w Chylinie
Cisew Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie
Czerwonka Numer komisji: 3 Świetlica wiejska w Czerwonce
Dąbie Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna
Dąbroszyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Dąbroszynie
Dąbrowica Kolonia Numer komisji: 5 Strażnica OSP w Dąbrowicy
Dębina Numer komisji: 6 Budynek po Szkole Podstawowej w Dębinie
Dębno Królewskie Numer komisji: 5 Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębnie Królewskim
Dęby Szlacheckie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Długa Wieś Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej
Dobra Numer komisji: 2 Centrum Kultury w Dobrej
Dobrosołowo Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrosołowie
Drzewce Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Dziadowice Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Dzierawy Numer komisji: 4 Budynek po byłej szkole podstawowej w Dzierawach
Dziwie Numer komisji: 3 Świetlica Ochotniczej Straży Pożarnej
Galew Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Galewie z Filią w Chrząblicach
Głodno Numer komisji: 4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głodnie
Golina Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Golinie
Golina Numer komisji: 2 Biblioteka Publiczna w Golinie
Golina Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa w Golinie
Górki Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa w Górkach
Grabienice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Grabienicach
Grąblin Numer komisji: 6 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Grąblinie
Grochowy Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Grochowach
Grodziec Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu
Grzegorzew Numer komisji: 1 Świetlica Gminna
Grzegorzew Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Zawadzkiego Zośki
Grzymiszew Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny
Helenów Drugi Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Helenowie Drugim
Ignacewo Numer komisji: 6 Budynek po Szkole Podstawowej w Ignacewie
Janów Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Janowie
Jaroszewice Grodzieckie Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Jaroszewicach Grodzieckich
Kaczki Średnie Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
Kaleń-Parcel Numer komisji: 2 Świetlica wiejska w Kaleni-Parcel
Kawęczyn Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie
Kazimierz Biskupi Numer komisji: 2 Urząd Gminy w Kazimierzu Biskupim
Kazimierz Biskupi Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kazimierzu Biskupim
Kazimierz Biskupi Numer komisji: 4 Przedszkole w Kazimierzu Biskupim
Kiełczew Smużny Pierwszy Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Kiełczewie Smużnym Pierwszym
Kleczew Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kleczewie
Kleczew Numer komisji: 2 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie
Kleczew Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kleczewie
Kleczew Numer komisji: 4 Budynek wielofunkcyjny
Kłodawa Numer komisji: 1 Przedszkole Nr 1 w Kłodawie im. Jana Brzechwy
Kłodawa Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie
Kłodawa Numer komisji: 3 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodawie
Kłodawa Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Kłodawie
Koło Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 2
Koło Numer komisji: 2 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Koło Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa Nr 3
Koło Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 3
Koło Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 3
Koło Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 5
Koło Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa Nr 5
Koło Numer komisji: 8 Państwowa Szkoła Muzyczna
Koło Numer komisji: 9 Miejski Dom Kultury
Koło Numer komisji: 10 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Koło Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 1
Koło Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 1
Koło Numer komisji: 13 Dom Pomocy Społecznej w Kole
Koło Numer komisji: 14 Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych
Koło Numer komisji: 15 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole
Konin Numer komisji: 1 I Liceum Ogólnokształcące
Konin Numer komisji: 2 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Konin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa nr 15
Konin Numer komisji: 4 Przedszkole nr 4
Konin Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Nr 15
Konin Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa nr 1
Konin Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 1 Oddział Zamiejscowy w Wilkowie
Konin Numer komisji: 8 Przedszkole nr 1
Konin Numer komisji: 9 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. S. Batorego
Konin Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa nr 4
Konin Numer komisji: 11 Przedszkole nr 7
Konin Numer komisji: 12 Budynek Urzędu Miejskiego w Koninie
Konin Numer komisji: 13 Przedszkole nr 25
Konin Numer komisji: 14 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica
Konin Numer komisji: 15 Przedszkole nr 6
Konin Numer komisji: 16 Szkoła Podstawowa nr 6
Konin Numer komisji: 17 Zespół Szkół im. M. Kopernika
Konin Numer komisji: 18 Szkoła Podstawowa nr 9
Konin Numer komisji: 19 Szkoła Podstawowa Nr 9
Konin Numer komisji: 20 Przedszkole nr 16
Konin Numer komisji: 21 Zespół Szkół im. M. Kopernika
Konin Numer komisji: 22 Przedszkole nr 8
Konin Numer komisji: 23 Szkoła Podstawowa nr 8
Konin Numer komisji: 24 Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica
Konin Numer komisji: 25 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
Konin Numer komisji: 26 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
Konin Numer komisji: 27 Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego
Konin Numer komisji: 28 Przedszkole nr 12
Konin Numer komisji: 29 Szkoła Podstawowa Nr 7
Konin Numer komisji: 30 Dom Pomocy Społecznej
Konin Numer komisji: 31 Przedszkole nr 15
Konin Numer komisji: 32 Szkoła Podstawowa Nr 3
Konin Numer komisji: 33 Przedszkole nr 11
Konin Numer komisji: 34 Klub Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Konin Numer komisji: 35 Przedszkole Nr 17
Konin Numer komisji: 36 Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Zatorze
Konin Numer komisji: 37 Przedszkole nr 2
Konin Numer komisji: 38 Szkoła Podstawowa nr 12
Konin Numer komisji: 39 III Liceum Ogólnokształcące
Konin Numer komisji: 40 Przedszkole nr 2
Konin Numer komisji: 41 Przedszkole nr 31
Konin Numer komisji: 42 Przedszkole nr 10
Konin Numer komisji: 43 Konińskie Stowarzyszenie Abstynentów Szansa
Konin Numer komisji: 44 Szkoła Podstawowa nr 11
Konin Numer komisji: 45 Szkoła Podstawowa Nr 10
Konin Numer komisji: 46 Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
Konin Numer komisji: 47 Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
Kopydłowo Numer komisji: 4 Sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Kopydłowie
Kościelec Numer komisji: 2 Urząd Gminy
Kościelec Numer komisji: 3 Urząd Gminy budynek B
Kowale Księże Numer komisji: 8 Wiejskie Centrum Lokalnej Aktywności w Kowalach Księżych
Kowale Pańskie-Kolonia Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich
Koźmin Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Koźminie
Kramsk Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kramsku
Kramsk Numer komisji: 2 Centrum Pracy Twórczej w Kramsku
Krągola Pierwsza Numer komisji: 4 Klub Wiejski
Królików Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Królikowie
Krwony Numer komisji: 5 Świetlica Wiejska w Krwonach
Krzewata Numer komisji: 3 Świetlica Wiejska w Krzewacie
Krzykosy Numer komisji: 11 Świetlica Wiejska w Krzykosach
Krzymów Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie
Kuchary Kościelne Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Kucharach Kościelnych
Kuny Numer komisji: 5 SP w Kunach
Kupinin Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa w Karszewie
Leszcze Numer komisji: 9 Świetlica Wiejska w Leszczach
Licheń Stary Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Licheniu Starym
Lipice Numer komisji: 2 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipicach
Lisewo Numer komisji: 4 Remiza OSP w Lisewie
Lisiec Wielki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Lubstów Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
Lubstówek Numer komisji: 4 Dom Ludowy
Łuszczewo Numer komisji: 1 Remiza OSP w Łuszczewie
Malanów Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Malanów Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Małoszyna Numer komisji: 1 Budynek po byłej SP w Małoszynie
Mąkolno Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Pierwszej Kadrowej
Mielnica Duża Numer komisji: 2 Gminny Ośrodek Kultury w Mielnicy Dużej
Mikorzyn Numer komisji: 4 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy WITYNG w Mikorzynie
Miłaczew Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Miłkowice Numer komisji: 3 Strażnica OSP w Miłkowicach
Modła Królewska Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Morzyczyn Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Natalia Numer komisji: 3 SP w Natalii
Ogorzelczyn Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Olszówka Numer komisji: 1 Urząd Gminy w Olszówce, Sala ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Olszówce
Osiecza Druga Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Osieczy
Osiek Wielki Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
Ostrowąż Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Ostrowążu
Ośno Górne Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa
Patrzyków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Patrzykowie
Piekary Numer komisji: 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piekarach
Piotrkowice Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach
Posada Numer komisji: 6 Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim Filia w Posadzie
Powiercie Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa w Powierciu
Przedecz Numer komisji: 1 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Przedecz Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Przyjma Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Przyjmie
Przykona Numer komisji: 1 Zespół Szkół w Przykonie Szkoła Podstawowa w Przykonie
Racięcice Numer komisji: 7 Remiza OSP
Radolina Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa w Radolinie
Rakowo Numer komisji: 7 Świetlica w Rakowie
Rdutów Numer komisji: 1 Świetlica wiejska w Rdutowie
Rumin Numer komisji: 8 Przedszkole Samorządowe w Starym Mieście Oddział w Ruminie
Russocice Numer komisji: 7 Dom Parafialny w Russocicach
Ruszków Pierwszy Numer komisji: 4 SZKOŁA PODSTAWOWA
Rychwał Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Rychwale
Rysiny Kolonia Numer komisji: 7 Budynek po Zespole Szkół w Rysinach-Kolonii
Rzgów Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzgowie
Sadlno Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa
Sarbice Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa w Sarbicach
Siąszyce Numer komisji: 5 Przedszkole Samorządowe w Siąszycach
Skarżyn Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa im. płk. pil. Stanisława Jakuba Skarżyńskiego
Skęczniew Numer komisji: 6 Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie
Skulsk Numer komisji: 3 Remiza OSP w Skulsku
Sławsk Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku
Słodków Numer komisji: 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie
Smaszew Numer komisji: 6 Sala OSP
Smólnik Numer komisji: 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Smólniku
Sokółki Numer komisji: 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokółkach
Sompolno Numer komisji: 1 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Sompolnie
Sompolno Numer komisji: 2 Przedszkole Miejskie Zielony Zakątek
Stare Miasto Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Stare Miasto Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa
Szczepidło Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Szczepidle
Szyszyńskie Holendry Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa w Szyszyńskich Holendrach
Ślesin Numer komisji: 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie
Ślesin Numer komisji: 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie
Ślesin Numer komisji: 10 Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie
Tarnówka Wiesiołowska Numer komisji: 3 Strażnica OSP w Tarnówce Wiesiołowskiej
Tokary Pierwsze Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Tomisławice Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa
Trzęśniew Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Tuliszków Numer komisji: 1 Szkła Podstawowa
Tuliszków Numer komisji: 2 Szkła Podstawowa
Tuliszków Numer komisji: 3 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Turek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa Nr 4
Turek Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa Nr 4
Turek Numer komisji: 3 Klub Spółdzielni Mieszkaniowej Tęcza
Turek Numer komisji: 4 Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku
Turek Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa Nr 1
Turek Numer komisji: 5 Zespół Szkół Technicznych
Turek Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa Nr 1 Budynek im. Mikołaja Kopernika
Turek Numer komisji: 7 Przedszkole Nr 7
Turek Numer komisji: 8 Przedszkole Nr 4
Turek Numer komisji: 9 Przedszkole Nr 5
Turek Numer komisji: 10 Szkoła Podstawowa Nr 5 Budynek im. Lotnictwa Polskiego
Turek Numer komisji: 11 Szkoła Podstawowa Nr 5 Budynek im. Lotnictwa Polskiego
Turek Numer komisji: 12 Szkoła Podstawowa Nr 5
Turek Numer komisji: 13 Szkoła Podstawowa Nr 5
Turek Numer komisji: 14 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
Turkowice Numer komisji: 6 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Turkowicach
Wandowo Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wandowie
Wąsosze Numer komisji: 8 Szkoła Podstawowa w Wąsoszach
Węglew Numer komisji: 4 Szkoła Podstawowa w Kawnicach z siedzibą w Węglewie
Węglew Kolonia Numer komisji: 3 Ochotnicza Straż Pożarna w Węglewie
Wierzbinek Numer komisji: 6 Urząd Gminy w Wierzbinku
Wilczogóra Numer komisji: 1 Świetlica Szkoły Podstawowej w Wilczynie
Wilczogóra Numer komisji: 3 Świetlica Gimnazjum w Wilczynie
Wilczyn Numer komisji: 2 Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Wilczynie
Wiśniewa Numer komisji: 5 Świetlica wiejska w Wiśniewie
Władysławów Numer komisji: 2 SP we Władysławowie bud. A
Wola Podłężna Numer komisji: 8 Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Podłężnej
Wólka Czepowa Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Kardynała Stefania Wyszyńskiego w Wólce Czepowej
Wrząca Wielka Numer komisji: 2 Szkoła Podstawowa we Wrzącej Wielkiej
Wysokie Numer komisji: 9 Szkoła Podstawowa w Wysokiem
Wyszyna Numer komisji: 4 SP w Wyszynie
Zakrzewek Numer komisji: 1 Szkoła Podstawowa
Zaryń Numer komisji: 7 Szkoła Podstawowa
Złotków Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Złotkowie
Zygmuntowo Numer komisji: 8 Budynek Gminny w Zygmuntowie
Żuki Numer komisji: 5 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Żukach
Żychlin Numer komisji: 3 Szkoła Podstawowa
WNP - Portal gospodarczy

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!