Już jest nowy Barometr Wyborczy 2023. Sprawdź, z którymi politykami masz najbardziej zbieżne poglądy
Agata Kobylińska - kandydat na posła w wyborach parlamentarnych 2023: Okręg nr 9

Agata Kobylińska

Koalicja Obywatelska

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Urodzona w 1986 roku. 

Feministka, aktywistka na rzecz praw kobiet. Do niedawna prezes Stowarzyszenia Dziewuchy Łódź.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi. Absolwentka Gender Studies w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.Pedagog ze specjalnością: edukacja specjalna, 

Nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, specjalistka w zakresie terapii pedagogicznej. Animatorka Edukacji Seksualnej - ukończyła cykl szkoleń "Tak! Dla edukacji seksualnej" w Fundacji Spunk oraz szkolenie antydyskryminacyjne „Ucz tolerancji” organizowane przez Uniwersytet Łódzki.

Prowadzi szkolenia z zakresu wyznaczania dziecku granic opartych na szacunku i zrozumieniu „Bez Klapsa - jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice” oraz "Szkoła dla rodziców i wychowawców", jak również szkoleń z zakresu zapobiegania przemocy i wykorzystywaniu seksualnemu, a także edukowania dzieci na temat możliwości ochrony w sytuacjach trudnych „Już wiem co zrobić”. Uczestniczka projektu badawczego "Gender w podręcznikach". 

Trenerka w fundacji EduKABE.

Trenerka w zakresie „Bezpieczeństwo online dzieci i młodzieży z grupy ryzyka” w ramach projektu SocialWeb SocialWork koordynowanego przez niemiecką fundację Digitale Chancen. 

Asystentka Magdy Bębenek przy projekcie 24h Kobiecości. 

Działaczka społeczna zdobywająca doświadczenia w obszarze dotyczącym przeciwdziałaniu różnego rodzaju dyskryminacji, a także wegetarianka działająca na polu prozwierzęcym, wspierająca m.in. Fundację Kocia Mama, a także Fundację Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt. 

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.204.181.91

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!