Aleksander Miszalski - kandydat na radnego w: Kraków - radny w: Kraków - Kandydat na posła w: Okręg nr 13 - poseł w: Okręg nr 13

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 15 987 / Procent poparcia: 2,46 %

Aleksander Miszalski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Kraków
 • Wiek: 39 lat
 • Zawód: przedsiębiorca
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Urodzony w 1980 r. Ukończył trzy krakowskie uczelnie: Akademię Ekonomiczną – kierunek Stosunki Międzynarodowe, Uniwersytet Jagielloński – kierunek Socjologia oraz Akademię Wychowania Fizycznego – kierunek Turystyka i Rekreacja. Przygotowuje doktorat na temat rynku turystycznego w Krakowie, w swoim dorobku naukowym ma publikacje na ten temat.

Jest przedsiębiorcą - prowadzi firmę w branży turystycznej. Pełni również funkcję sekretarza Krakowskiej Izby Turystyki. Od 2011 roku jest radnym Dzielnicy I Stare Miasto w Krakowie.

Członek i przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Małopolsce.

Jest członkiem oraz był od początku funkcjonowania (2005 rok) aż do 2010 roku przewodniczącym stowarzyszenia Forum dla Polski.

W wyborach samorządowych w 2018 r. ubiegał się o mandat radnego w Radzie Miejskiej Krakowa. Uzyskał tym samym mandat z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Majchrowskiego - Obywatelski Kraków.

KOMENTARZE (9)

 • PO-PZPR LEWICA-KOMUCHY 2022-03-29 09:59:23
  Kolejny raz potwierdzam - MISZALSKI to tyPOwy PO PZPR-owski wściekły pies. Piana z pyska cieknie. Zachowuje się jak sowiecko-białoruski OMOH. Parszywy kłamca. tyPOwa komunistyczna szkoła. Kiedyś trafi kosa na kamień.
 • NIEZRÓWNOWAŻONY 2021-08-27 19:59:32
  Co to jest NIEZRÓWNOWAŻENIE?" Choroba psychiczna, stan zaburzenia postrzegania realnej rzeczywistości. Jak rozpoznać chorobę psychiczną? Chory ma omamy i urojenia oraz zaburzony tok myślenia. W chorobie psychicznej fałszywy odbiór lub przeżywanie świata prowadzi do dziwacznych, nieuzasadnionych sytuacją zachowań i działań".
 • Mmbl 2021-07-06 00:35:20
  Konkretny człowiek, wykształcony i wyważony czego brakuje w dzisiejszej polictyce.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.131.157

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!