PARTNERZY PORTALU
Andrzej Szlęzak - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: podkarpackie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: podkarpackie - Kandydat na posła w: Okręg nr 23

KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

Andrzej Szlęzak

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Stalowa Wola
  • Wiek: 56 lat
  • Zawód: historyk
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Urodził się 14 grudnia 1962 r.  Ukończył studia historyczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od 1990 do 2002 sprawował mandat radnego Stalowej Woli. Zajmował stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.

W wyborach parlamentarnych w 2001 bez powodzenia kandydował do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. W wyniku bezpośrednich wyborów w 2002 został prezydentem Stalowej Woli (z ramienia komitetu Sprawiedliwość i Praworządność). Później wystąpił z PiS.

W 2006 ponownie wybrano go na stanowisko prezydenta. W 2010 z własnego komitetu uzyskał reelekcję na kolejną kadencję. Potem, w wyborach w 2014, przegrał prezydenturę miasta w pierwszej turze głosowania.

W kwietniu 2015 wstąpił do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Został asystentem społecznym w stalowowolskiej filii biura poselskiego Jana Burego i Dariusza Dziadzia, a następnie kandydatem PSL do Sejmu w wyborach parlamentarnych w 2015(nie uzyskał mandatu).

Kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Okręg nr 3 (miasto Tarnobrzeg, powiaty: kolbuszowski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski).

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [18.205.109.82]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE