PARTNERZY PORTALU
Anna Gaszka - kandydat na prezydenta w: Żory - kandydat na radnego w: Żory - radny w: Żory - Kandydat na posła w: Okręg nr 30

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 5 532 / Procent poparcia: 1,66 %

Anna Gaszka

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Żory
 • Wiek: 45 lat
 • Zawód: nauczyciel historyk
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodzona w 1974 roku.

Absolwentka wydziału historii Uniwersytetu Śląskiego i studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu na kierunku organizacja i zarządzanie oświatą.

Pracowała jako nauczycielka historii w Gimnazjum nr 4. Obecnie uczy w Szkole Podstawowej nr 17 w Żorach.

Radna rady miasta Żory w kadencji 2014-2018 z ramienia Żorskiej Samorządności.

W wyborach samorządowych w 2018 r. bez powodzenia ubiegała się o stanowisko prezydenta Żor. Zdobyła natomiast mandat radnej na kolejną kadencję.

KOMENTARZE (14)

 • Grzegorz 2019-09-19 08:20:49
  Słaba wiedza na fotel prezydenta miasta , to co chce robić w sejmie ?
 • łukasz 2019-08-27 20:41:25
  MNIE CIEKAWI ZA CZYM PAN KANDYDATKO GASZKA TO POPIEROCIE ?! BO JUZ PANA KOLEGA TRZASKOWSKI JUZ PODPISAL TEN HANIENBNE PISMO I W STOLICY WARSZAWIE BEDZIE SEKSUALIZACJA PRZEZ DZIWADLA SODOMICKIE (DEWIANTOW SEKSUALNYCH WIEC JA JAKO MIESZKANIEC GORNEGO SLASKA ŁUKASZ 35 HETERO POLAK PATRIOTA KATOLIK CZY PANI PODPISZE TA DEKLARACJE LGBTQ TE PIERONSTWO SODOMICKIE TAK ALBO NIE ????!!! CIEKAWE CZY SIE JAKO KANDYDATKA DO KONCA WRZESNIA LUB DO 13 PADZIERNIA PAN POCZEKO NA ROZWOJ WYDARZEN TO WTEDY WIEM ZE PANI JEST BEZ WIARY NASZYCH PRZODKOW CZYLI WIARY KATOLICKIEJ(CHRZESCIJANSTWO ) CZLOWIEKIEM BEZ SUMIENIA NIESTETY BO JA NA PANI MIEJSCU JUZ POSTAWIL SIE PARTYJI I WYLACZYL Z TEGO SZAMBA JAKIM SA MIANOWICIE TA IDEOLOGIA TECZOWA NEOKOMUNIZM TO NAZYWOM TE DZIADOSTWO SEKSUALNE I POPIEROM ARCYBISKUPA JEDRASZEWSKIEGO JAKO POLAK KATOLIK I JAKO MIESZKANIEC RYBNIKA LUKASZ 35 LAT LOT . WIEC JAKO POLAK PATRIOTA GORNOSLAZOK KATOLIK
 • Marcin, moje Żory 2018-10-08 18:55:06
  Panie Kms. Skoro Pan uważa, że to co napisałem to są pomówienia i straszy Pan artykułem. To kto wg Pana mądrości jest odpowiedzialny za zadłużanie miast jeśli nie radni zasiadający w radzie i prezydent danego miasta ?????? To nie jest hejtowanie tylko stwierdzenie faktów!!! Radni oraz prezydent mają tak zarządzać miastem jakby to była ich firma rodzinna, ale skoro są nauczycielami, lekarzami czy innymi osobami nie mającymi doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem to tak to właśnie wygląda. Zadłużenie Żor to prawie 300 MILIONÓW ZŁOTYCH !!! Kto Pana zdaniem będzie spłacał to zadłużenie? Na kim się to odbije??? Z całym szacunkiem dla Pani nauczycielki Gaszki, ( nic nie mam do Pani personalnie) skoro jest dobrym nauczycielem to niech z powodzeniem uczy nadal, ale niech się nie bierze za zarządzanie miastem, skoro nigdy nie zarządzała nawet kilkuosobową firmą. Moim zdaniem wszyscy , którzy do tej pory byli w samorządzie żorskim NIE POWINNI się już w nim znaleźć. Żadnego PiSu, Porozumienia Sochy, czy Samorządności !
  • Katri 2018-10-09 01:15:29
   Szanowny Panie, wg. oficjalnych danych miasto Żory ma 156 mln zł zadłużenia. Skąd te 300 w takim razie? Powiem Panu więcej, Żory wcale nie są najbardziej zadłużonym miastem. Ba, powiem Panu jeszcze więcej! Jak na miasto, które w latach 90 było sypialnią górników, posiadało 0 przemysłu ciężkiego, praktycznie kilka przedsiębiorstw usługowych, praktycznie brak rolnictwa to mamy się całkiem dobrze, inne gminy o zbliżonej ilości ludności mają gorsze lub porównywalne wyniki od nas a rolnictwem, turystyką czy przemysłem stoją i powinny mieć się lepiej. Żory w latach 90tych nie miały NIC, po upadku poprzedniego ustroju zostaliśmy z niczym. Myśli Pan, że bez kredytów dostalibyśmy jakiekolwiek dofinansowania unijne czy też państwowe? Proszę przejść się po ulicach, rozejrzeć, praktycznie na każdym budynku jest informacja, że projekt dofinansowano. Fajnie się bredzi o zadłużeniu, tylko do tego trzeba jeszcze włączyć myślenie. Urodziłem się tu, jak pan chce dam panu kasety VHS z nagraniami miasta z lat 90-2003, proszę sobie porównać dzisiejsze Żory. Następnie proszę pojechać do podobnych jak nasze Żory. Nawet nie wie Pan ile mieszkańcy takiego Wodzisławia by dali, aby u nich była połowa tego co jest w Żorach.
  • Teresa 2018-10-16 11:02:20
   Zgadzam się z panem: należy "przewietrzyć" Radę Miasta, a w przyszłości rozliczać radnych z ich programu wyborczego. Nowo wybrani radni powinni zacząć swoją pracę od uzyskania prawdziwych informacji dot. zadłużenia miasta w formie audytu. Zawsze mamy trudny wybór, ponieważ nie mamy idealnego kandydata, który choć w części spełniałby oczekiwania wyborców. Stoimy zatem przed wyborem "lepszego zła" Życzę wszystkim trafnych wyborów :)
  • Dawid 2021-09-10 15:52:05
   Przewietrzenie rady miasta nic nie da. Przyjdą gorsi KOLESIE :) Każde miasto na świecie jest zadłużone. Spójrzcie po swoich kieszeniach ile macie kredytów. Ciekawsze pytanie się nasuwa - skąd te pieniądze są ;) Bo ktoś na Polskę naśle zaraz KRUKA albo całą armię chińską, bo to głównie stamtąd kasa pochodzi.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.197.230.180

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!