Anna Gwiazda - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: pomorskie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: pomorskie - Kandydat na senatora w: Okręg nr 65

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 81 811 / Procent poparcia: 29,55 %

Anna Gwiazda

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Wiek: 69 lat
  • Zawód: architekt
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodziła się 3 listopada 1949 roku.

Architekt, malarka. Siostra znanego działacza pierwszej "Solidarności” Andrzeja Gwiazdy. Od ponad 30 lat zajmuje się malarstwem i grafiką.

Zasiada w sejmiku województwa pomorskiego. Jest członek Komisji Nauki, Edukacji Kultury i Sportu oraz Wiceprzewodnicząca Komisji Strategii Rozwoju i Polityki Przestrzennej Sejmiku Województwa Pomorskiego.

KOMENTARZE (1)

  • bobhaus 2020-10-18 11:17:24
    Jak znam życie to od poniedziałku następnego tygodnia może ruszyć walec Romana . I bójta się się prezesowate i Wąsikowate . To będzie walec wgłębny kolczasty a nie walc na parkiecie w sali tanecznej tylko sali sądowej. Za waszą głupotę nieuctwo i tępotę w końcowym efekcie odszkodowanie zapłaci polski podatnik. Za co? za zniszczenie reputacji adwokata Romana Giertycha i jego Kancelarii. Za zniszczenie dobrego imienia Romana Krauzego i innych fałszywie oskarżonych. Materiału na pozwy jest pod dostatkiem. Zauważyliście że Ziobrowate skąpo się wypowiadają w tej materii? Wypowiedzi były by buńczuczne gdyby się im powiodło. A tak wystawili prokuratora by się kompromitował bo Ziobrowate to tchórze mocne w gębie w monologach wygłaszanych na konferencjach prasowych . Ziobrowate dobrze wiedzą że wykorzystywanie organów państwa do zwalczania przeciwników politycznych jest przestępstwem. Wikłają więc ich w sprawy kryminalne by móc niszczyć . Czy suweren to rozumie? Tego nie wiem. Ale ci co rozumieją wiedzą w jakim kierunku prowadzą Polskę ci nepotyczni nieudacznicy. A to co zrobiło CBA i prokuratura jest doskonałym argumentem i dowodem dla Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego a przede wszystkim dla TSUE by powiązać wypłatę środków finansowych z praworządnością. Inaczej Ziobrowate zrobiły niedźwiedzią przysługę prezesowi. Wydaje się mi że sprawa Romana Giertycha jest tą którą Ziobro ,,kupił,, prezesa wszystkiego by jeszcze pozostać jako SP w koalicji z PiS. Zapewne tłumacząc że poprzez Romana Giertycha trafi w Donalda Tuska . Tak więc nadchodzą igrzyska.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.199.4

POZOSTALI KANDYDACI W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!