Antoni Kopeć - kandydat na burmistrza w: Kąty Wrocławskie - kandydat na radnego w: Kąty Wrocławskie - radny w: Kąty Wrocławskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 752 / Procent poparcia: 0,11 %

Antoni Kopeć

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Krzeptów
 • Wiek: 61 lat
 • Zawód: urzędnik samorządowy
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodzony w 1958 r., obecny, wieloletni burmistrz Kątów Wrocławskich, kolejna kadencja byłaby jego szóstą. Ukończył Akademię Rolniczą we Wrocławiu oraz podyplomowe Studium Samorządu Terytorialnego i Gospodarki Lokalnej. Jest kandydatem bezpartyjnym.

KOMENTARZE (7)

 • Rafał 2018-10-30 17:14:11
  Szósta kadencja? Nie uważa Pan, że to przesada? Może wreszcie świeża krew? Czas na zmiany. W swojej reklamówce pisze Pan o sprawnej komunikacji jako priorytecie na przyszłe lata. Hipokryzja - jesteśmy jedyną ościenną gminą Wrocławia do której nie dojeżdża miejski autobus (wyjątek to Zabrodzie, ale to nie Pana zasługa). W mojej wsi przez te 20 lat Pana kadencji zmiany znikome, a hałas od obwodnicy z którym muszą żyć mieszkańcy, to przez Pana zaniedbanie. Nie zagłosuję na Pana i mam nadzieję, że ci co myślą podobnie ruszą do urn.
 • Kaja 2018-10-22 22:29:03
  Panie Burmistrzu, gratuluję wejścia do drugiej tury. Jak Pan zamierza Pan współpracować z nową radą gminy (w której większość stanowią Pana oponenci) jeśli wygra Pan II turę? Czy nadal będzie Pan kontynuował dotychczasową politykę i stawiał na swoich długoletnich współpracowników, czy jednak dostrzega Pan konieczność zmian, których oczekują mieszkańcy gminy?
 • Kaja 2018-10-13 21:31:23
  Panie Burmistrzu, Otrzymałam Pana informator samorządowy. Zachęca Pan do głosowania na swoją listę kandydatów , których przedstawia Pan jako osoby z doświadczeniem zawodowym, kompetentne, z sukcesami w działalności społecznej. Gdzie wyborcy mogą poznać wykształcenie Pana kandydatów, dowiedzieć się czegoś o ich doświadczeniu zawodowym i dotychczasowych dokonaniach. Są oczywiście osoby, które są znane z racji wieloletniego zasiadania w Radzie gminy, to są 1 i 2 na listach, ale Ci pozostali? Kto to?
  • Józef 2018-10-14 07:18:48
   Znam jedną z nich dlatego nie zagłosuję na obecnego burmistrza.
   • Kaja 2018-10-14 20:44:28
    A dlaczego? Co takiego zrobiła?
   • Aleksander 2018-10-15 16:01:25
    Panie Józefie, przykro słyszeć, że przez jedną osobę przekreśla Pan 4 lata pracy obecnego Burmistrza. W wyborach samorządowych dla mnie kluczowy jest wybór dobrego gospodarza Gminy, a takim jest Pan Kopeć. Przez lata zapracował na głos poparcia.
  • Józef 2018-10-15 15:32:20
   Pani Kaju, brzydzę się dwulicowością.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.80.119

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!