Artur Łącki - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: zachodniopomorskie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: zachodniopomorskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 41 - poseł w: Okręg nr 41

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 5 668 / Procent poparcia: 1,2 %

Artur Łącki

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Rewal
 • Wiek: 57 lat
 • Zawód: samorządowiec
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Urodzony w 1962 roku. Mieszka w Rewalu.

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego.

Przedsiębiorca. Prowadzi własną działalność gospodarczą.

Przewodniczący gryfickiej Platformy Obywatelskiej.

Radny sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Jest wiceprzewodniczącym komisji rozwoju, promocji i współpracy zagranicznej, wiceprzewodniczącym komisji rewizyjnej oraz przewodniczącym komisji doraźnej ds. rozwoju gospodarki morskiej w Subregionie Dolnej Odry i Zalewu Szczecińskiego.

KOMENTARZE (15)

 • KrzysztoF 2022-11-19 23:10:51
  Poseł Artur Łącki powinien wykazywać w mediach mniej agresywnych wypowiedzi i bardziej w temacie - to nie tylko moje zdanie.
 • POpaprany Łącki 2022-11-03 22:24:08
  Volksdeutsche i ANTYPOLAK. Propagator likwidacji Polskiej Telewizji. Sprzedajny CHAMIE zlikwiduj sobie antypolski TVN, stworzony przez Waltera (grupa ITI) za pieniądze z AFERY FOZ, antypolską Platformę Obywatelską sfinansowaną przez niemiecką CDU i pozostałe antypolskie PO-twory finansowane ze wschodu i zachodu. A my zrobimy wszystko aby w polskiej polityce już nigdy nie było tak radykalnych szkodników i karaluchów Polskiej Gospodarki.
 • Marek 2022-10-14 18:11:04
  Witam. Nie po raz pierwszy popisuje sie Pan brakiem wiedzy w debacie publicznej. Tym razem na temat węgla brunatnego. Informuję Pana że węgiel Brunatny jest użuwany do palenia w piecach domowych w postaci brykietów. Gdyby Pan chciał to wypróbować przesyłam link. Więcej wiedzu z Pana strony zanim zacznie się wypowiadać.
 • Skargi na debilzmUrzędniczy dosłownie: Podstawa prawna: art. 63 Konstytucji oraz Art. 221 k.p.a. 2022-01-19 16:19:27
  Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ),przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażono źródła wód pitnych. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie .............. i na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego , bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej, Art. 2 Traktatu o UE. Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych.
 • Ryszard 2021-11-22 21:10:32
  Pośle, to co dzisiaj przedstawiłeś w TVP przebiłeś wszystkich swoich towarzyszy z PO swoją głupotą. O pamiętaj się człowieku, zacznij myśleć logicznie bo do tychczas to ci nie wychodzi pozdrawiam!!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.186.94

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!