PARTNERZY PORTALU
Barbara Bartuś - Kandydat na europosła w: Okręg nr 10 - województwo małopolskie i świętokrzyskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 14 - poseł w: Okręg nr 14

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 23 468 / Procent poparcia: 6,34 %

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATU POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Barbara Bartuś

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Lipinki
  • Wiek: 52 lat
  • Zawód: prawnik
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Ur. 3 lipca 1967 w Gorlicach. Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości.

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu. W 2000 r. ukończyła studia na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z tytułem zawodowym magistra administracji, następnie w 2003 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego z tytułem zawodowym magistra prawa.

Do 1999 r. należała do Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego. Od tego roku pracowała w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Była radną gminy Lipinki II kadencji.

W styczniu 2005 r. wstąpiła do Prawa i Sprawiedliwości. W 2006 r. została wybrana do rady powiatu gorlickiego. W 2009 i 2014 r. bez powodzenia kandydowała do Parlamentu Europejskiego.

W wyborach parlamentarnych w 2007 r. uzyskała mandat posła na Sejm VI kadencji z listy PiS. W wyborach parlamentarnych w 2011 r. ponownie uzyskała mandat poselski. W 2015 r. została po raz trzeci wybrana do Sejmu.

KOMENTARZE (2)

  • NIE GŁOSOWAĆ NA TĄ FASZYSTKĘ W ŻADNYCH WYBORACH !!! 2023-01-12 22:53:23
    Ta faszystka poparła dwa projekty ustaw o segregacji zdrowotnej ludzi , złamaniu tajemnicy lekarskiej i usankcjonowaniu możliwości donoszenia na siebie nawzajem przez osoby z tego samego zakładu pracy do PiSlamskiego urzędasa tylko z powodu podejrzenia, że ktoś jest zarażony wirusem SARS-CoV-2 podczas tzw. pandemi ( a właściwie plandemii ) COVID-19 ( 14.12.2021 rok – druk sejmowy numer 1846 – tzw. lex Hoc – od nazwiska faszystowskiego (p)osła z PiSu Czesława Hoca , 27.1.2022 rok – druk sejmowy numer 1981 – tzw. lex konfident ). Uchwalenie tych ustaw wprowadziłoby bezprawną segregację , możliwość zdradzania tajemnicy lekarskiej o czyimś stanie zdrowia i umożliwiałoby napuszczanie i szczucie ludzi na siebie nawzajem. Oba projekty ustaw nie zostały ostatecznie uchwalone. NIE GŁOSOWAĆ JUŻ NIGDY NA TĄ FASZYSTKĘ W ŻADNYCH WYBORACH. OPINIĘ TĄ UDOSTĘPNIAĆ W JEJ OKRĘGU WYBORCZYM - USTNIE ( informując znajomych i nieznajomych , w lokalnych stacjach radiowych , telewizyjnych i internetowych ) , PISEMNIE ( w lokalnych gazetach , portalach internetowych , na plakatach wieszanych gdzie się da , robiąc ulotki i rozdając ) i w INTERNECIE ( np. w mediach społecznościowych ) ABY JAK NAJMNIEJ OSÓB GŁOSOWAŁO NA TĄ FASZYSTKĘ W NASTĘPNYCH WYBORACH.
  • Życie za życie ,tylko śmierć równa rachunki skurwysny,bandyci ! 2022-07-12 09:37:06
    Morawiecki to największa gnida i bandyta, Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów) po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych, zbrodni przeciwko własnemu Narodowi. Ten oszołom wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi. PWSZ wykorzystuje durnowatych studentów do kradzieży dokumentów urzędowych, fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach . Ludzie nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw, ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych) .Ludziska, nie pokrywajcie skutków katastrof z własnej kieszeni, nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka ( formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej ) do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25 tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.173.35.14

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!