PARTNERZY PORTALU
Barbara Klatka - kandydat na prezydenta w: Tomaszów Mazowiecki - kandydat na radnego w: Tomaszów Mazowiecki - radny w: Tomaszów Mazowiecki - Kandydat na posła w: Okręg nr 10

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Barbara Klatka

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
 • Wiek: 54 lat
 • Zawód: menedżer sportu
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Urodzona 1 grudnia 1964 roku. 

Uczyła się na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Studiowała również na kierunku „Menedżer Sportu i Rekreacji”w Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu. 

Pracuje w Zarządzie Atlas Areny w Łodzi, wcześniej była dyrektorem COS w Spale w latach 2013-2016.

Zatrudniona w Expo-Łódź Sp. zo.o. Od 28 grudnia 2018 roku wiceprezes spółki. 

Była również radną - przez dwie kadencje zasiadała w radzie powiatu tomaszowskiego. 

W wyborach parlamentarnych  w 2015 r. bezskutecznie kandydowała do Senatu. 

W 2018 roku była kandydatką na fotel prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. 

KOMENTARZE (9)

 • Z przykroscią to piszę 2019-03-18 03:06:12
  Z osobami jej pokroju to jest tak, że jeśli startują w barwach PO to wszelkie krytyczne opinie nazywane hejtem, gdy ktoś taki startuje z PiS to od nawet uwagi dotyczące wyglądu uchodzą za "merytoryczną krytykę wizerunku polityka" Dla mnie jest czymś niewiarygodnym, że osoba bez przedniego zęba, mająca pieniądze na uzupełnienie go, decyduje się na start w wyborach na prezydenta czwartego co do ludności miasta w województwie i nikt z środowiska PO nie ma zastrzeżeń. Już abstrachując od "dokonań", miernego dyrektorowania z Gajewskim w Spale. Z samym wyglądem narobilaby Pani Tomaszowi mnósto obciachu.
 • 7 2019-03-13 23:20:16
  Dla PiSu taka "liderka" partii konkurencyjnej to podarunek. Właściwie bez kompetencji w zarządzaniu czymkolwiek do czego dostałaby się bez politycznego wsarca. Powierzchownosci drazn każdego, kto przywykl do oglądania twarzy inteligenckich a nie chłopskich na wyższych stanowiskach, no ale oczywiście nie może być kryterium kluczowym. Nie wygląda dobrze, a w głowie ma jeszcze mniej. Kura z grzędy. Ko ko ko kooo.
 • Dobrze się stało. Łódź łatwiej zniesie nic nierobienie. 2019-03-04 19:42:22
  Proszę wkleić w Google: " Krytyka Polityczna, prof. Jarosław Flis: Wyborca płakał jak głosował " Ilustracja do tekstu mówi wszystko o tomaszowskiej Platformie i Barbarze Klatce jako jej liderce. Kto wierzy niech dziękuję Bogu, kto nie wierzy niech dziękuje losowi, że nie wygrała wyborów prezydenckich w Tomaszowie (przegrała 65% do 20% mimo rozpasanej kampanii, ludzie głosowali na nią często nie wiedząc zupełnie skąd jest, zadecydowało logo dużej partii), dobrze, że nie wygrała bo bylibyśmy pośmiewiskiem w całej Polsce przez kolejne lata. A tak? Kolejne inwestycje w mieście. Po Arenie, odwiert geotermalny (sfinansowany w 99 % z środków pozatomaszowskich), czy chociażby masa drobnych ale dostrzegalnych zmian jak oświetlenie (wreszcie!), tej ścieżki rowerowej do perełki turystycznej jaką dla wielu mieszkańców całego województwa łódzkiego są Groty Nagórzyckie. Coś się dzieje, a z nią dalej trwałby marazm. Jak wcześniej od 30 lat w mieście, prze co skurczyło się ono o 10 tysięcy mieszkańców. Jak się nie ma nic do powiedzenia pani Basiu, to nie celuje się w eksponowane stanowiska, tylko na jakieś pośrednie na których też piniądz można kosić. Nawet większy niż w przypadku prezydenta miasta. Słabo wykształcona (przykrywanie lichych głównych studiów masą podyplomówek, które kończy każdy kto się zapisze i zapłaci), brak jakichkolwiek pomysłów w obszarach którymi aktualnie się zajmuje, już nie wspominając o stanowiskach które pretenduje. Co ma być atutem tej osoby? Tylko płeć?
 • Niech przyjdzie ktoś nowy 2019-02-12 07:05:54
  Wygląd, dukanie, piskliwy - pretensjonalny ton :(
 • :( 2019-02-11 17:08:54
  Nie nadaje się. Przykro to powiedzieć, ale jak większość kobiet z lokalnej polityki. To są zwykle naburmuszone kwoki, które bez tremy pół zdania nie potrafią sklecić.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [3.93.75.30]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE