PARTNERZY PORTALU
Bernadeta Hordejuk - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: warmińsko-mazurskie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: warmińsko-mazurskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 34

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Bernadeta Hordejuk

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Iława
  • Wiek: 54 lat
  • Zawód: urzędnik samorządowy
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Urodziła się 30 listopada 1964 r.

Ukończyła studia na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Studiowała ponadto na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła także organizację i zarządzanie sportem na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz audyt i kontrolę wewnętrzną w Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Gdyni.

W 2006 roku została zatrudniona na stanowisku sekretarza miasta Iławy, a następnie zastępcy burmistrza (w 2008 r.) Wcześniej pełniła funkcję dyrektora w Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Iławskim Centrum Kultury.

W latach 2006–2010 pełniła mandat radnej Rady Powiatu Iławskiego. W roku 2010 po wygranych wyborach samorządowych zdobyła mandat radnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego, gdzie pełniła funkcje przewodniczącej Komisji Ochrony Zdrowia, Polityki Społecznej, Rodziny i Sportu i członka Komisji Strategii Rozwoju.

Z ramienia Związku Województw RP jest członkiem Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy. Przewodniczy także Radzie Społecznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Jest członkiem Platformy Obywatelskiej gdzie pełni funkcję sekretarza Krajowej Komisji Rewizyjnej PO RP.

W Wyborach Samorządowych 2018 ponownie uzyskała mandat radnej Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [3.227.254.12]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE