Czesław Łączak - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: podkarpackie - radny do sejmiku wojewódzkiego w: podkarpackie - Kandydat na posła w: Okręg nr 23

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 4 113 / Procent poparcia: 0,7 %

Czesław Łączak

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Zawierzbie
  • Wiek: 64 lat
  • Zawód: ekonomista
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1955 roku.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Ekonomista i biegły rewident.

Długoletni pracownik firmy oponiarskiej Dębica.

Mistrz produkcji, kierownik działu audytu wewnętrznego, kierownik zespołu ewidencji finansowej i administracji.

Organizator NSZZ „Solidarność”. Zastępca przewodniczącego Komitetu Założycielskiego NSZZ „Solidarność” Stomil w Dębicy. Członek zarządu Regionu Małopolska w Krakowie. Delegat na I Krajowy Zjazd Delegatów w hali „Oliwii” w Gdańsku.

Członek Krajowej Komisji Przemysłu Chemicznego NSZZ „Solidarność”. Wiceprzewodniczący Delegatury NSZZ „Solidarność” obejmującej powiat dębicki i część powiatu mieleckiego.

W 1983 r roku skazany za działalność w podziemnych strukturach NSZZ Solidarność.

Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności. Uhonorowany srebrną odznaką zasłużony dla Ludowych Zespołów Sportowych i brązowym medalem za działalność na rzecz pożarnictwa.

Po 1989 r. radny rady miejskiej w Dębicy i radny rady powiatu dębickiego. Od 2006 r. radny sejmiku województwa podkarpackiego. Był przewodniczącym Klubu Radnych PiS sejmiku województwa podkarpackiego.

Obecnie zasiada jako radny sejmiku i jest  wiceprzewodniczącym sejmiku województwa podkarpackiego. Członek komisji budżetu mienia i finansów.

Pełnomocnik PiS Powiatu Dębickiego. Obecnie członek zarządu powiatowego.

KOMENTARZE (1)

  • !!! 2021-02-26 16:47:09
    Przez Rządy zorganizowanej grupy przestępczej, ich zakresu administracji rządowej niszczenia praworządności, zniszczyli całkowicie zaufanie obywateli do Państwa. Tych śmieci, zbrodniarzy ludzkości nieniszczenia zasobów wód pitnych, złodziei należy rozliczyć, postawić w stan oskarżenia. Zniszczyliście też na tych największych w historii przestępstwach Polskie Sądownictwo , kara Was nie mnie, są instancje wyższe. W związku z modernizacjami gruntów rolnych wszystkich klas na inne cele , pod którym ograniczaliście właścicielom gruntów prawa obywatelskie(nie byli stronami postępowań, zaś wprowadziliście zmiany w księgach wieczystych i ewidencji gruntów bez opartów ). Wystawiane z każdym rokiem podatkowym nakazy(ordynacji podatkowej) nie nadają wciąż stosunku pewnego wobec ewidencji gruntów, czym innym jest ewidencja gruntów od ordynacji podatkowej, jest to wierzchołek góry lodowej niszczenia gruntów chronionych(ekosystemu Natura 2000), rolnych , leśnych w obrębach miast i gmin, posunęliście się oszuści do jeszcze większych przestępstw, wyłudzeń miliardów Euro z kasy wspólnoty państw członkowskich UE.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.254.59

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!