Daniel Milewski - Kandydat na posła w: Okręg nr 18 - poseł w: Okręg nr 18

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 40 152 / Procent poparcia: 8,87 %

Daniel Milewski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
 • Wiek: 29 lat
 • Zawód: prawnik
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1990 roku. 

Ukończył studia prawnicze na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2016 r. ukończył w Wyższej Szkole Menedżerskiej studia podyplomowe Executive Master of Business Administration. W 2016 r. uzyskał magisterium z ekonomii w Wyższej Szkole Ekonomicznej, w której następnie prowadził zajęcia z przedmiotów prawniczych. W 2018 r. na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Warszawskiego z wyróżnieniem uzyskał stopień doktora nauk prawnych.

W latach 2006–2009 brał udział w posiedzeniach Sejmu Dzieci i Młodzieży, w 2008 r. był jego marszałkiem.

W wyborach samorządowych w 2010 r. startował z drugiego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości do rady powiatu mińskiego, uzyskując mandat radnego. W trakcie IV kadencji rady powiatu pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych PiS.

Bez powodzenia startował w wyborach parlamentarnych w 2011 r. w okręgu nr 18 - Siedlce

Od 2011 r. kierował okręgowymi strukturami Forum Młodych PiS. Rok później został przewodniczącym miejskiego komitetu PiS w Mińsku Mazowieckim, a w 2013 członkiem rady politycznej partii.

W kolejnych wyborach samorządowych w 2014 r. ponownie zdobył mandat radnego.

W wyborach parlamentarnych w 2015 r. ponownie kandydował do Sejmu w okręgu siedleckim. Został wtedy wybrany na posła VIII kadencji.

KOMENTARZE (6)

 • Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji,Koordynator Służb Specjalnych Pan Mariusz Kamiński 2022-01-02 19:56:53
  Wniosek Proszę o podjecie niezbędnych czynności mających na celu wyeliminowanie rażących nieprawidłowości we funkcjonowaniu KMP.........., począwszy od odwołania ze stanowiska Komendanta Pismo z dnia 21.12.2021roku do Sądu Rejonowego w ........... Wydziału Karnego, daje prawdziwy obraz największych nieprawidłowości we funkcjonowaniu system w Polsce (niepraworządności), który przestał dawno działać, państwowcy są ponad prawem, dziesiątki tysięcy zgonów naszych rodaków w związku ze zanieczyszczaniem wód podskórnych i źródlanych, fałszowaniem dokumentacji zniszczyliście dorobek wolnej Polski, zorganizowane grupy przestępcze na przestępstwach środowiskowych przed śmiercią ludzi obdarli nawet z resztek godności osobistej, hańba, zrehabilitujecie rodziny które straciły najniższych w/w procederze?Powinienem umrzeć,szczepionki przeciwko żółtaczce w 2016 i 2017roku podniosły ze stanu zagrożenia bezpieczeństwa życia ilość przeciwciał anty HBs w moim organizmie, skutki katastrofy ekologicznej odczuwam do chwili obecnej,...................................................Ustrój Demokratyczny Państwa Prawa tym się charakteryzuje iż z przestępcami nie powinniśmy negocjować. Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych.
 • Executive Vice-President European Frans Timmermans Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles 2021-08-10 19:07:52
  W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, argumentują we większości NFZ nie wymaga takich badań przed zabiegami , lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów , nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią.
 • Jdjd 2020-05-25 19:03:25
  Kto wybiera takich ludzi do parlamentu...
 • ja 2019-10-16 17:39:54
  Smaruje wazeliną od gimnazjum udając że wybudował szpital w Mińsku i Autostradę Wolności. Ma też aktywa większy niż mi razem na bilbordy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!