Dorota Tobiszowska - kandydat na radnego w: Ruda Śląska - radny w: Ruda Śląska - Kandydat na senatora w: Okręg nr 74 - senator w: Okręg nr 74

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDAT



Liczba głosów: 71 752 / Procent poparcia: 38,35 %

Dorota Tobiszowska

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Ruda Śląska
 • Wiek: 52 lat
 • Zawód: prawnik
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Z wykształcenia prawnik. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie administracji i zarządzania . Zaangażowana w środowiska organizacji pozarządowych. Członek zarządu rudzkiego konta pomocy doradca prawny w Biurze Porad Obywatelskich (wolontariat). Organizator turystyki. Wychowawca na koloniach dla dzieci i obozach dla młodzieży.

KOMENTARZE (6)

 • Wykonane ekologiczne oczyszczalnie ścieków z wyłudzonych funduszy Unijnych skażają wody 2021-08-27 13:35:49
  W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, Państwowa zbrodnicza opieka zdrowotna powoływała się iż NFZ nie wymaga takich badań przed zabiegami(Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24września 2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych ze zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U. 2013 poz 1248-Dz.U.2019 poz 736 lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów, nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią. W związku z przyjęciem 28 stycznia 2020roku przez zgromadzenia Parlamentarne Rady Europy rezolucji w sprawie praworządności w Polsce, należy wszelkie Skargi,Executive Vice-President European Frans Timmermans Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles/Brussel Belgique/België tel.: +32 2 281 61 11 faks: + 32 2 281 69 34.Petycje na adres- Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen.
 • Dojeżdżając do przejścia dla pieszych krzyczę-bydło przodem,lub rusz pisdzisko suko! 2021-08-07 06:20:24
  Psychopaci PiS polaryzują Polaków, przyjęli Ustawę iż pieszy ma pierwszeństwo na drodze publicznej co położyło całą Polską infrastrukturę, wszystkich Ministrów należy odwołać,nie tylko Annę Korniecką .
 • Petycja do Komisarz Rady Europy będzie dla Was jak grom z jasnego nieba! 2021-07-26 09:54:50
  Wasz kolega Stanisław Karczeski zrezygnował z pełnienia funkcji myślał iż tak to zrobiliście iż nieuda się udowodnić. Zaś przyjaciel mający zaplecze w KUL Przemysław Czarnek będąc Wojewodą Lubelskim wraz ze Starostami zabił tysiące niewinnych mieszkańców Lubelszczyzny . Jesienią 2015 roku w całym Województwie wykonali z funduszy Unijnych przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków które widnieją na mapach geodezjno kartograficznych ,przed ossdzeniemm zbiorników sypali wapno wywrotkami , w związku z obniżeniem przeciwciał do stanu zagrożenia życia wystarczyło przeziębienie ludzie gryzą teraz od dołu ziemię, najuboższych skremowali jedynie jako ten podmiot godnie pochowali . Zbrodnie doskonale w bliźniaczy sposób tak w całej Polsce zostały tak wykonane , skażenie źródeł wód życia na dziesiątki lat nie będzie przemilczane, doprowadziliscie do katastrof w hodowli zwierzęcej , produkcji ekologicznej żywności. Każdy powinien być równouprawniony do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej , nie będzie dobrej władzy bez kontroli przez społeczeństwo . Analfabetyzm w tym kraju jest przeogromny , bowiem ludzie nie umieją pisać, TVP Rzadowo Państwowe finansowane wbrew woli ludu z opłat abonenckich doprowadziło iż ludzie żyją w zakrzywionej rzeczywistości . Skóra cierpnie ,lecz należy przytoczyć słowa pogardy dla Polskiego Kościoła , musieli też zarobić na Polskich zbrodniach doskonałych .
 • MARK DAVSON 2021-01-26 00:08:25
  Uwaga: Szukasz PRAWDZIWEJ FIRMY KREDYTOWEJ, która udzieli Ci pożyczki w przedziale od 50000 do 50000000 EUR (na pożyczkę biznesową lub firmową, pożyczkę osobistą, pożyczkę mieszkaniową, kredyt samochodowy, pożyczki konsolidacyjne, kapitał podwyższonego ryzyka, pożyczkę zdrowotną itp.) A może odmówiono Ci pożyczki z banku lub instytucji finansowej z jednego lub drugiego powodu? Złóż wniosek teraz i uzyskaj prawdziwą pożyczkę finansową przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni. MARK DAVSON FINANCIAL FIRM Pożyczki, jesteśmy "Międzynarodowo Akredytowanym Pożyczkodawcą", który udziela PRAWDZIWYCH POŻYCZEK FINANSOWYCH osobom fizycznym i firmom o niskim oprocentowaniu 2% za pomocą ważnego dowodu osobistego lub paszportu międzynarodowego w celu weryfikacji. Nasza spłata pożyczki rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat. Nasza firma potrzebuje również osoby, która może być przedstawicielem naszej firmy w Twoim kraju. W CELU NATYCHMIASTOWEJ ODPOWIEDZI I PRZETWARZANIA WNIOSKU O POŻYCZKĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH, Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego e-maila: markdavsonfinancialloanfirm@gmail.com Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje: Pełne imię i nazwisko:____________________________ Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________ Okres pożyczki: _________________________ Cel pożyczki: ______________________ Data urodzenia:___________________________ Płeć:_______________________________ Stan cywilny:__________________________ Adres kontaktowy:_______________________ Kod pocztowy miasta:__________________________ Kraj:_______________________________ Zawód:____________________________ Telefon komórkowy:__________________________ Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: markdavsonfinancialloanfirm@gmail.com Dziękuję Ci C.E.O. Wielebny Mark Davson MARK DAVSON FINANCIAL FIRMA KREDYTOWA Wielka Brytania, Anglia (UK) E-mail: markdavsonfinancialloanfirm@gmail.com E-mail: markdavsonloanfirm@hotmail.com E-mail: markdavsonloanlfirm@europe.com WhatsApp: +447404320361
 • Włodek Portala 2021-01-26 00:06:42
  Nazywam się Włodek Portala i pochodzę z Polski, chcę podzielić się tą dobrą wiadomością z Polakami, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę w wysokości 500 000 dolarów od firmy Achievers Financial na rozpoczęcie projektu. Dzielę się tą dobrą wiadomością z Polakami, ponieważ wiem, że wiele osób poszukuje odpowiedniej firmy pożyczkowej, aby otrzymać pożyczkę. Jeśli szukasz jakiegokolwiek rodzaju pożyczki, radziłem skontaktować się z biurem obsługi pożyczek Achievers Financial za pośrednictwem poczty elektronicznej: achieversfinancialloansservice@gmail.com Ta firma jest wiarygodną i legalną firmą pożyczkową. Jestem jednym ze świadectw tej firmy pożyczkowej za dobre usługi dla ludzi.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.229.63.215

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!