PARTNERZY PORTALU
Elżbieta Kruk - Kandydat na europosła w: Okręg nr 8 - województwo lubelskie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDAT POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Elżbieta Kruk

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Urodzona 19 listopada 1959 r. w Lublinie. Posłanka na Sejm IV, V, VI, VII i VIII kadencji, w latach 2006-2007 przewodnicząca Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, od 2016 r. członkini Rady Mediów Narodowych. Absolwentka Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. 

W latach 2000-2001 współpracowała z Lechem Kaczyńskim, pełniącym wówczas funkcję ministra sprawiedliwości, na stanowisku szefa jego gabinetu politycznego. W 2001 r. została wybrana do Sejmu V kadencji z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu lubelskim. W 2006 została powołana do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przez Lecha Kaczyńskiego. Następnie z funkcji zrezygnowała na rzecz ubiegania się w przedterminowych wyborach parlamentarnych. 21 października 2007 r. po raz trzeci została posłanką, ubiegając się z sukcesem o dwie reelekcje.

KOMENTARZE (14)

 • Błyskawicznie zaskarżamy Postanowienia zbrodniarzy nie Wyroki Sądów.Rej.W formie Skarg do ETPC. 2022-08-21 16:29:54
  Grabczuk,Czarnek,KUL,Jan Łopata itd to największe gnidy,bandyci,Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów)po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych,zbrodni przeciwko własnemu Narodowi.Ten oszołom ze Zbigniewem Ziobro wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi,fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach.Mieszkańcy nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw, ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych).Ludziska,nie pokrywajcie skutków katastrof ekologicznych z własnej kieszeni,nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka(formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej)do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie.Rozp.Ministra Zdrowia z dnia 24.09.2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U.2013poz.1248 z późniejszymi zmianami 21.03.2019r..Dz.U.2019poz.736;Lekarz POZ odmówi badania przeciwciał anty HBs,w majestacie prawa pozabijali Naszych rodaków,najbliższych,celem wyłudzania w sposób niedozwolony funduszy pod Krajowym Planem Odbudowy,nie doczekacie się słowa przepraszam nawet od Prezydenta Andrzeja Dudy który każe wam zaciskać pasa przy już chorych potrzebujących pomocy głowach.Mapy w zasobach miejskiej dokumentacji geodezyjno kartograficznej zostały całkowicie sfałszowane usunięto klasyfikacji gruntów i ewidencja gruntów,teraz jesteście kalekami(gorszym sortem)niewolnikami bez żadnych praw,kupicie ziemie rolną?
  • Polexit budują Spółki Skarbu Państwa na koszt biedoty ,ludu polskiego głupowatego? 2022-11-26 20:04:39
   "Belgowie automatycznie otrzymują wyższe pensje, czy to oznacza, że oni są mądrzy, czy my głupi?" - zatytułował swój piątkowy tekst w sprawie rekordowej wysokości indeksacji płac w Belgii holenderski dziennik "De Telegraaf". Gazeta informuje, że związek zawodowy FNV chce przenieść belgijskie rozwiązanie na holenderski grunt.Każdego roku płace w Belgii rosną dzięki automatycznej indeksacji, przypomina dziennik "De Tijd". Od 1 stycznia 2023 roku o 22proc. belgijscy pracownicy otrzymają podwyżkę wynagrodzenia.
 • Tarcza potrzebna jest Wam na chore głowy, straciliście mandat moralny do reprezentowania ludu. 2022-01-17 21:43:59
  Polski Kat nie ład, od 1stycznia bieżącego roku obowiązują wyższe kwoty mandatów z bazą deptania społeczeństwa przez najbliższe dwa lata. Przy otrzymaniu mandatu drogowego z górnych widełek społeczeństwa oczywiście nie będzie stać na jego zapłatę , nie jeden nawet pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej będzie musiał sprzedać samochód za mandat celem jego zapłaty, tym samym straci możliwość dojazdów do pracy.Gigantyczny wał administracji rządowej celem ograbienia ludu z resztek majątków rodzinnych, debile parlamentarzyści Zjednoczonej Prawicy doprowadzą do wojny w kraju. Policja(państwowcy) w tym kraju są ponad prawem , zorganizowana grupa przestępcza,gdzie zadzwonicie na 112 , może do antypolskiego TVP opłacanego z abonamentów wbrew woli ludzi, w myśl ustawy PiS.
  • Polskie Radio i TVP finansowane z opłat abonenckich utrzymuje grupy przestępcze,śmieci! 2022-01-24 16:28:22
   Bandyci,mordercy myślicie jesteście ponad prawem? Badanie przeciwciał anty HBs z 2016roku po przyjęciu szczepionek droższych przeciwko żółtaczce WZW B zginęło z dokumentacji medycznej z wynikiem 10 mlU/ml, zaś badanie przeciwciał anty HBs z wynikiem 3mlU/ml przed przyjęciem szczepionek zostało skradzione z innymi dokumentami Urzędowymi na sekretariacie Prezydenta Miasta Chełm Jakuba Banaszka przez jego sekretarkę która twierdzi nagrane iż przekazała powyższe dokumenty które wyjęła na biurku z koszuli Prezentowi Miasta Chełm. Posiadam własne ujęcie wody pitnej w postaci studni głębinowej, i piłem wapno sypane suchej masy przed osadzeniem zbiorników w ziemi, ekologicznych tylko z nazwy oczyszczalni ścieków, usytuowanych po przeciwnej stronie w obrębie gminy Chełm.
 • Wykonane ekologiczne oczyszczalnie ścieków z wyłudzonych funduszy Unijnych skażają wody 2021-08-27 13:56:54
  W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, Państwowa zbrodnicza opieka zdrowotna powoływała się iż NFZ nie wymaga takich badań przed zabiegami(Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24września 2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych ze zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U. 2013 poz 1248-Dz.U.2019 poz 736 lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów, nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią. W związku z przyjęciem 28 stycznia 2020roku przez zgromadzenia Parlamentarne Rady Europy rezolucji w sprawie praworządności w Polsce,należy wszelkie Skargi,Executive Vice-President European Frans Timmermans Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles/Brussel Belgique/België tel.: +32 2 281 61 11 faks: +32 2 281 69 34.Skargi według właściwości na adres- Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen .
  • Nie przestrzegacie własnej konstytucji jak i prawa europejskiego,skończ waść ściemniać 2021-10-09 08:28:36
   Do artykułu: Morawiecki: Polska nie znalazła się w Europie jako przypadkowy gość -Polexit żyjecie na koszt biedoty, maso przestępcza zrobicie najmądrzejszy krok opuszczając UE 2021-10-08 Członkostwo Polski oszuści i przestępcy w UE,obniża dobrobyt Republiki Federalnej Niemiec i pozostałych praworządnych, demokratycznych Państw członkowskich.
 • Niech Pan Bóg chroni Kanclerz Niemiec i Komisarz Rady Europy. 2021-07-12 15:30:47
  Lubeskie jest najbardziej przodujacym regionem w Polsce, najwięcej spraw zgłoszonych do lokalnych Prokuratur , widzi lokalnych przeprowadzonych przez Policję, głupki którzy wykonali przydomowe oczyszczalnie ścieków będą mieli sprawy w Sądach Cywilnych od 100zl w zwysz poszkodowani domagają się jako odszkodowania , tylko gdzie jest Państwo, zrodla wód pitnych przecież należą do nich . Nawywijali z tym psychopatycznym Kaczyńskim który mówił iż dał Wam nic, lecz tysiące ludzi poszło do ziemi.
  • Ludzie stracili wiarę, Kościół i KUL przynoszą hańbe Narodowi, Morawiecki szkoda słów. 2021-07-12 22:36:54
   Wizję lokalną można przeprowadzić przez Policję lecz na mapach geodezyjnego kartograficznych widnieją tylko przydomowe oczyszczalnie ścieków wykonane z Funduszy Unijnych . Nie jest w interesie ochrona zasobów wód pitnych przez Rząd ,czy Prezydenta Andrzeja Dude ponieważ nie ma żadnych w tym zakresie przepisów prawa w Polsce. Pokradki hektary , zaś glupowatemu Narodowi dali wolną rękę oby pod obrotem gruntów na podatki od nieruchomości sami siebie pozabijali. TVP Wiadomości _ Polonie we wydaniu Jacka Kurskiego należy zlikwidować,dlaczego nie wypuszczają 60 procent akcji , wykorzystują Państwowe media oby ludzie żyli w zakrzywienie rzeczywistości, powinni być oskarzani jako współudział w zabujstwach , to nie zabawa.
 • PL.😀 2021-03-18 08:06:17
  Psy szczekają, karawana idzie dalej. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.136.189

POZOSTALI KANDYDACI

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!