Elżbieta Nawrocka - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: łódzkie - Kandydat na posła w: Okręg nr 11

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 2 565 / Procent poparcia: 0,56 %

Elżbieta Nawrocka

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Wieruszów
 • Wiek: 55 lat
 • Zawód: inżynier technologii żywności
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Urodzona w 1964 roku. 

Z wykształcenia magister technologii żywności, ukończyła Akademię Rolniczą we Wrocławiu. Kształciła się także na studiach podyplomowych dla pracowników administracji publicznej.

Zaangażowała się w działalność polityczną w ramach Polskiego Stronnictwa Ludowego, wybierana m.in. do rady naczelnej i głównej komisji rewizyjnej, a także do zarządu wojewódzkiego PSL.

Była wiceburmistrzem Wieruszowa, następnie naczelnikiem wydziału w starostwie powiatowym.

W latach 2006–2009 pełniła obowiązki wicemarszałka w zarządzie województwa. Następnie objęła stanowisko zastępcy dyrektora oddziału regionalnego i później dyrektora oddziału regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łodzi. W 2007 r. została radną sejmiku łódzkiego. Mandat odnawiała w 2010 i 2014 r.

Bezskutecznie ubiegała się o mandat poselski z ramienia swojej partii w wyborach w 2007 r. w okręgu sieradzkim. W wyborach w 2011 r. również bez powodzenia kandydowała do Sejmu. W 2009 i 2014 r. kandydowała do Parlamentu Europejskiego. W 2015 r. objęła mandat posłanki VII kadencji.

W wyborach z 2015 r. nie uzyskała reelekcji. Nie uzyskała również mandatu radnej sejmiku w wyborach w 2018 r.

 

KOMENTARZE (2)

 • X 2019-09-25 09:59:19
  Dlaczego wstydzi się Pani swojego wyglądu? To bardzo stare zdjęcie!
  • DOMINIKA NAWROCKA 2019-10-01 23:00:25
   Szanowny Panie/Szanowna Pani "X". Skąd u Pani/ Pana takie przypuszczenia? Nikt się nie wstydzi swojego wyglądu, a tym bardziej moja mama - Elżbieta Nawrocka. Zdjęcie zostało dodane przez administratora strony. Nikt nie miał na to wpływu, a tym bardziej moja mama. Moja mama jest od lat osobą publiczną. Jej wizerunek jest ogólnie znany. Jest wyjatkowo pozytywną, otwartą osobą przyznającą się do swojego wieku i wyglądu. Fakt, jak na swój wiek nieźle wygląda i ma ładną buzię, ale to chyba geny. Jeżeli Pan/i nie wierzy proszę zajrzeć na fb Elżbieta Nawrocka, znajdzie Pan/i tam zdjęcia (nikt niczego nie ukrywa). Pozdrawiam serdecznie....a tak w ogóle to wygląd to nie wszystko. Ważne co się ma w głowie i jakim się jest człowiekiem.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.253.6

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!