PARTNERZY PORTALU
Emilia Urbanowicz - kandydat na radnego do sejmiku wojewódzkiego w: warmińsko-mazurskie - Kandydat na posła w: Okręg nr 35

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

NIE UZYSKAŁ/A MANDATULiczba głosów: 1 755 / Procent poparcia: 0,53 %

Emilia Urbanowicz

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Olecko
  • Wiek: 60 lat
  • Zawód: pielęgniarka
  • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Urodziła się w 1959 roku.

Jest absolwentką Wydziału Pielęgniarstwa na Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła także Studium Pedagogiczne oraz studia podyplomowe z zakresu administracji publicznej i zarządzania oraz studiów podyplomowych Coaching Profesjonalny. Certyfikowany egzaminator VCC w zakresie opieki nad osobami starszymi.

Jest dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Długoterminowej w Olecku (popularna nazwa Hospicjum w Jaśkach).

Wcześniej pracowała jako pielęgniarka naczelna w SPZOZ w Olecku. Była też nauczycielem akademickim i nauczycielem zawodu w Studium Medycznym w Suwałkach.

W 2000 r. zainicjowała utworzenie zakładu opieki zdrowotnej o charakterze długoterminowym (SPZZOD). Od początku kieruje jego działalnością.

W 2004 r. utworzyła Stowarzyszenie Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia im. Św. Łukasza, którego głównym celem jest wspieranie hospicjum.

W 2008 r. utworzyła Dom Pomocy Społecznej, w którym mieszka 19 osób starszych z zaburzeniami psychicznymi, głównie otępiennymi.

W 2010 r. utworzyła Klub Seniora jako formę wsparcia seniorów w zakresie pobudzania do aktywności społecznej i kulturalnej.

Jest autorką licznych dokumentów, opracowań, projektów, które uzyskały dofinansowanie i były realizowane na rzecz lokalnej społeczności.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.24.118.144

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!