PARTNERZY PORTALU
Jacek Sasin - Kandydat na posła w: Okręg nr 7 - poseł w: Okręg nr 7

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 91 241 / Procent poparcia: 22,74 %

Jacek Sasin

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Ząbki
 • Wiek: 49 lat
 • Zawód: urzędnik
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1969 r. w Warszawie. Ukończył studia historyczne na wydziale historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Tytuł magistra uzyskał w 1998 r.

Pracował m.in. w urzędzie m.st. Warszawy, pełniąc kolejno funkcje kierownika urzędu stanu cywilnego i zastępcy burmistrza dzielnicy Śródmieście. W 2006 r. objął urząd I wicewojewody mazowieckiego, rok później został pełniącym obowiązki wojewody, a 15 lutego tego samego roku powołano go na stanowisko wojewody w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

W przedterminowych wyborach w 2007 r. bez powodzenia kandydował do parlamentu. W tym samym roku odwołano go ze stanowiska wojewody, od 12 grudnia 2007 r. był doradcą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W 2009 r. został zastępcą szefa Kancelarii Prezydenta. W 2010 r. na własny wniosek został odwołany z tego stanowiska.

W wyborach samorządowych w 2010 r. został radnym sejmiku województwa mazowieckiego z ramienia PiS. Powołano go również na burmistrza dzielnicy Pragi-Północ, ostatecznie nie objął tej funkcji.

W 2011 r. został kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych w okręgu podwarszawskim i uzyskał mandat poselski.

W 2014 r. był kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych na urząd prezydenta Warszawy - przegrał w drugiej turze głosowania z Hanną Gronkiewicz-Waltz.

W 2015 r. z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję.

W 2018 r. został powołany na stanowiska sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz przewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów. W 2019 r. powołany na urząd wiceprezesa Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego.

KOMENTARZE (10)

 • - 2020-04-26 18:59:12
  Hebes
  • Największa pod względem obszaru w woj Lubelskiem Gmina Chełm nie posiada nigdzie uregulowanych pasów drogowych w swym obrębie, pozyskane środki Unijne na ścieżki itp., posłużyły do legalizowania wcześniejszych przestępstw, oglądacie i nie walcie głupa jak dotąd , słynne lotnisko w Deułtyczach Królewskich (ostatnia inwestycja, płyta lotniska i zbiorniki na ścieki przy ujęciu wody ze studni głębinowej obsługiwanej przez MPGK Chełm) , pierwsza przed lotniskiem ulica poprzeczna Wiosenna -działki zaczynają się przy krawędzi jezdni , fuszerstwami geodezyjnymi i pomiarami Inspektor Urszuli Bas cofnięto działki o 5 metrów od krzywdzi jezdni, w związku z powyższym kończą się 5 metrów dalej. Ministrze Rolnictwa , kula ziemska jest okrągła nie kwadratowa-nic nie ogarniasz. Podobna sytuacja jest z ulicą Włodawską graniczącą z Gminą Chełm w Horodyszczu, cofniecie równoległe w kierunku Miasta , po czym kolejne cofniecie działek od krawędzi jezdni przy ulicy we wsi Horodyszcze-zderzenie z granicą Miasta Chełma i ulica Budowlana 12 metrowa granicząca równolegle Miasta Chełm znika, w jej miejsce wylano Schetynówke z progiem ograniczającym prędkość i słupkami bariera oby ktoś przypadkiem nie wyjechał na trawnik (ulica nowo projektowana, zaś po stronie Miasta tylko zostały meldunki po pozwoleniach na budowę i numeracje domów Budowlana itd). Takim Ministrom polecam, koło którym mocno pierdolniecie sobie w czoło. 2020-04-28 17:59:43
   KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Adam Andruszkiewicz-Czym się zasłużyłeś dla Beaty Mazurek,oszustki, złodzieja , mordercy który wykorzystywali Policje do usiłowania zabójstwa w związku z przestępstwami na których szmata robiła karierę, zapytaj się tego śmiecia jaki stopień pokrewieństwa miał dla Jej Dyrektorki Biura Poselskiego Szef KGB w Chełmie Oliwiak na Wysokiej. Głupku naucz się mówić i liczyć, Polexit żyją na koszt biedoty, oszustwami podstawkowymi poniżej 1ha , równy podział zysków tak określił Jarosław Kaczyński aferę w obszarach gruntów rolnych nie wyłączonych na inne cele ,zyski powinniście przeznaczyć na uregulowanie pasów drogowych nie pogłębianie patologi , działki zaczynają się przy krawędziach jezdni , cofnięcie tych działek za-skutkowało zniszczeniem Państwowej melioracji i dołączenie inwestycji melioracyjnych Państwowych do prywatnych gruntów i nieruchomości. Pojebie wystartowałeś ze ściany wschodniej , muz zlasowali, nie myślisz po Polsku tylko jak szumowina złodziejska za wschodu.
  • Ustawa z dnia 13 kwietnia 2018 r. która weszła w życie 9 lipca 2018roku (Dz.U.2018.1104) o przedawnieniach wywłaszczeń na pasy drogowe, mimo cofnięcia działek bez odebrania gruntów (przesunięcia) nie ma zastosowania, bowiem jest sprzeczna z Konstytucją RP Art. 21 ustęp 1, ( zasada ochrony własności jako zasada działania Państwa) .Dz.U. z 2016roku poz 585 ustawa PiS o obrocie ziemią rolną,którą Sejm niekorzystnie dla podatników znowelizowali Dz.U. 2019 poz.1080 , ustawy uchwalone o ochronie gruntów rolny i leśnych PSL-PO. Obracacie gruntami które nie stanowią własność osób które nie wpisywały się w proceder przestępczy obrotu nimi, przesunięcia i zajęcia w sposób nieuprawniony gruntów przez osoby nieuprawnione są faktem. Dlaczego nie są ścigane powyższe przestępstwa na równi ze zabójstwami, pomijając fakt iż, nigdy nie powinny ulec przedawnieniu takie przestępstwa. 2020-05-20 07:37:18
   Największa pod względem obszaru w woj Lubelskiem Gmina Chełm nie posiada nigdzie uregulowanych pasów drogowych w swym obrębie, pozyskane środki Unijne na ścieżki itp., posłużyły do legalizowania wcześniejszych przestępstw,słynne lotnisko w Deułtyczach Królewskich (ostatnia inwestycja finansowana z Resoru Szkolnictwa Wyższego, płyta lotniska i zbiorniki na ścieki z odprowadzeniem do gleby1/1, przy ujęciu wody ze studni głębinowej obsługiwanej przez MPGK Chełm z której korzystają mieszkańcy nie tylko do gospodarstw rolnych celem pojenia zwierząt) pierwsza przed lotniskiem ulica poprzeczna Wiosenna -działki zaczynają się od krawędzi jezdni, w związku z powyższym kończą się 5 metrów dalej, kula ziemska jest okrągła nie kwadratowa. Podobna sytuacja jest z ulicą Włodawską graniczącą z Gminą Chełm w Horodyszczu, cofniecie równoległe w kierunku Miasta , po czym, kolejne cofniecie działek od krawędzi jezdni przy ulicy w Kol Horodyszcze-zderzenie z granicą Miasta Chełma ulica Budowlana 12 metrowa(o szerokości)granicząca równolegle znikła, nie ma ronda itd. w jej miejsce wylano Schetynówke z progiem ograniczającym prędkość i słupkami bariera oby ktoś przypadkiem nie wyjechał na trawnik (ulica nowo projektowana, zaś po stronie Miasta tylko zostały meldunki po pozwoleniach na budowę i numeracje domów Budowlana 50-56. Takim Ministrom polecam, koło którym mocno pierdolniecie sobie w czoło.
 • Weszli na przestępstwach w obszarach gruntów o podłożu zabójstw w związku z odwiertami gazu łupkowego na terenie całej Polski 1997-1998, poprzewiercali źródła żył wódy pitnych do gazu łupkowego 2019-10-30 07:19:22
  Oszuście, dla pieniędzy dałeś przyzwolenie na mordy Polaków, uważasz się gnido ponad prawem, zabijanie ludzi gazem w wodzie równa się z użyciem broni chemicznej przeciwko ludziom , afera gruntowa powstała na zabójstwach Polaków, przepisy zabezpieczały oby nie wprowadzać zmian na gruntach w obszarach wiejskich bez decyzji Administracyjnej. Mordercy-gazownicy dzieci i dorosłych , zrobiliście z ludzi dziadów, oby nie mogli dochodzić własnych praw, gdyż bandyci przy sterach Rządu zaplanowali wyciągnąć z tych okrutnych przestępstw kasę dla utrzymania swoich stołówkowiczów.
  • Z ludzików robicie durniejszych jak byli, jesteście zorganizowaną grupą przestępczą która tylko pilnuje własnych brudnych interesów, rozgrabiliście ten kraj doszczętnie. Nie bójcie się ludzie nic nie macie , przy zawiadomieniach nie zapnijcie załączyć wcześniejszych map z klasyfikacjami gruntów jako rolne, zaś grunty niższych klas VI- VII są zwolnione z opodatkowania i powinny być przeznaczone zgodnie z przepisami prawa pod zalesienie lub zakrzewienie. Za przedniej władzy parateatralnej uchwalono przepisy mające na celu łamanie praw człowieka w Polsce Ustawa z 27lutego 2012 roku( Dz.U.2013r Poz 503),o ochronie gruntów rolnych i leśnych, Znowelizowane przepisy miały rozwiązać problemy w orzecznictwie Sądów Administracyjnych poprzez dodanie w art. 7 ustęp 3a, który jednoznacznie określa strony w postępowaniu o udzielenie zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych, gdzie stroną o zmanię klasyfikacji gruntów był Wójt, Burmistrz czy Prezydent Miasta,lecz w wyniku prac geodezyjnych na gruncie bez podpisów właścicieli pod operatami nie można było wprowadzać zmian w ewidencji gruntów, czy też bez wniosku właścicieli nieruchomości lub wieczystych użytkowników,tym bardziej wprowadzać zmiany w księgach wieczystych. Kolejne ustawy niedoprecyzowane są waszym okienkiem na świat i do karier Dz.U. z 2016roku poz 585 ustawa PiS o obrocie ziemią rolną,którą Sejm dla podatników niekorzystnie znowelizowali Dz.U. 2019 poz.1080. Art.61 ust.1pkt 4 upzp,dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest to poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym . 2020-01-20 01:21:57
   ww. Parlamentarny: Zbigniew Ziobro: trudno traktować dokument Komisji Weneckiej poważnie- Gwałcicielskie do woli przepisy prawa, Ziobro nie pozwolił oby postawiono akt oskarżenia Beacie Szydło za niepublikowanie wyroków Trybunału Konstytucyjnego, teraz niszczą Polskie Sądownictwo. 2020-01-17 16:24:14 Trudno takie coś jak Zbigniewa Ziobro traktować poważnie, niszczą Polską praworządność demokracje,jeżeli będziecie mieli wątpliwości co do zgłaszanych postępowań przed Prokuraturą , Sądem czy przestępczym Samorządem, należy wszystkie sprawy przesyłać do wiadomości Unijnego Trybunału Praw Człowieka. Nauczymy Was praworządności, zwolnienia lekarskie od psychiatry miesięczne na wiele Wam też nie pomogą. Przywrócimy w Polsce praworządność, szybciej jak komukolwiek się wydaje.
  • Dlaczego jak w USA społeczeństwo nie może być strażnikiem praworządności, przecież na tym polega demokracja przestępy , dlaczego jest bark spójności między Miejskim czy Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjno Kartograficznej nie ma tam danych osobowych chronionych, chodzi tylko o numery EW działek na których wydano pozwolenia na budowę z naruszeniem przepisów prawa. Dlaczego nie powstanie Centralny Urząd Dokumentacji Geodezyjno Kartograficznej co do poprawności prowadzenia ewidencji gruntów? Czego tak panicznie boicie się praworządności w Polsce. 2020-01-29 09:06:12
   Portal samorozpadowy Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk-Parlamentarny .Pl.-Ewa KopaczW związku z palowaną budową obwodnicy północnej Chełma i wykonaniem rowu melioracyjnego przez spółkę Miasta Chełm MPGK w 2013roku w Okszowie koło firmy Concept po stronie Gminny Chełm ze środków publicznych (podatników miasta) Rząd i Dyrektor Wojewódzkich Dróg i Autostrad w Lublinie Mirosław Czech którego dzięki Pani odwołaliśmy ww wrześniu 2014roku ze Starostwa Powiatowego w Chełmie podjął kolejną przestępczą decyzje, są zaplanowane pododwierty ponieważ zorganizowana grupa przestępcza pseudo prawicowa nie chce rozmawiać z właścicielem firmy w związku z odwiertem wykonanym na jego nieruchomości jeszcze za komuny do jądra ropy naftowej stał tam do upadku komuny przez długi okres potężny maszt wiertniczy. Środki unijne do budowy obwodnicy mają posłużyć do celów przestępczych. 2020-01-27 22:40:53 Parlamentarny. Pl .KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI -Krzysztof Grabczuk-Polacy gorszy sort przejrzeli zorganizowana grupo przestępcza jakich przestępstw nawywijaliście udając szlachtę 2020-01-27 20:40:40 Przyznałeś się łachudro w lokalnym radiu BON TON bieżącego roku w ostatnim wywiadzie że co do twojej Polskości jak dobrze się pogrzebie są zastrzeżenia, najciemniejsza strono księżyca za mordowanie przez twych przodków rodowitych Polków którzy posiadali ziemie z nadania twoje miejsce będzie raczej na kasie w markecie.
  • Żyjecie na koszt biedoty, Polexit. 2020-04-18 07:25:13
   Stanowczo za dużo przestępstw namnożyliście w samym obrębie miasta Chełma skąd pochodzę w zagospodarowaniu przestrzennym, w imię Polski Ludowej"dla Ciebie Polsko". Niszczycie ustój Demokratyczny Państwa Prawa, wystarczy spojrzeć ile stacji paliw przejęło rynek jako spółka Skarbu Państwa itd. Czy Polakom w związku z powyższym żyje się lepiej, wykorzystujecie młode pokolenie które niczego się nie dorobi przy tak niskich wynagrodzeniach, ceny paliw na stacjach mamy wyższe jak w Europie mimo iż wypompowujecie z ziem ludzi resztki ropy naftowej na Skarb Państwa Polskiego. Za najcięższe przestępstwa w obszarach gruntów nie unikniecie procesu przed Trybunałem Międzynarodowym.
 • Głosujemy na powrót wsi do tradycji, odbudowę Polskiej gospodarki. 2019-10-06 20:06:28
  Jesteśmy dumni że kandydatem z Naszego okręgu jest sam Wicepremier Jacek Sasin.
 • Marek 2019-09-23 09:22:25
  Głosowałem na was, w tym roku muszę odmówić. Zagłosuję na tych, którym zależy na Polsce a nie na własnych karierach i majątkach. W tym roku ja dokonam dobrej zmiany.
  • Paweł 2019-10-03 17:10:54
   też nie zagłosuję za tzw. dobrą zmiana. nie oddam głosu na farbowaną "prawicę". Zagłosuję na Listę Nr Cztery

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.206.13.28

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!