PARTNERZY PORTALU
Jacek Tyburski - kandydat na burmistrza w: Brodnica - kandydat na radnego w: Brodnica - radny w: Brodnica - Kandydat na posła w: Okręg nr 5

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Jacek Tyburski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Brodnica
 • Wiek: 51 lat
 • Zawód: pracownik administracji publicznej
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony 27 lutego 1968 roku w Brodnicy. Obecnie radny powiatu brodnickiego. Pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Studiował Filozofię Teoretyczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest też absolwentem WSKSiM Toruń oraz I LO im. Filomatów Ziemii Michałowskiej w Brodnicy.

KOMENTARZE (9)

 • Sławek 2018-10-17 20:18:06
  A co osiągnął Wasz kandydat do tej pory. Czy posiada jakieś sukcesy czy tylko pozostają po nim zgliszcza?
 • Krystian 2018-10-15 20:32:37
  Pan Tyburski jest obecnie najlepszym kandydatem ale pewnie przegra tylko dlatego że jest z PiS.
 • MARYŚ 2018-10-07 14:58:01
  Pani Teresa pisze - "No cóż.Ja tam wolę ludzi,którzy przeszli szkołę radzenia sobie w niekorzystnym otoczeniu..." Czy ma Pani na myśli to niekorzystne otoczenie Pana Tyburskiego jakim jest popierający go oszust pseudo naukowy z profesorskim tytułem???(można o tym poczytać na forum "brodnica net"). BRODNICA ZASŁUGUJE NA LEPSZEGO BURMISTRZA!!!
  • Teresa 2018-10-10 21:59:26
   Ja tam z zasady nie czytam Onetu,bo tam nigdy nie spodziewam się prawdy.Kiedyś czytałam tylko dlatego,żeby porównać.Teraz doskonale wiem co napiszą,jak zmanipulują,co pominą,albo co wywindują pod niebiosy no te i kłamstwa więc nie muszę się denerwować.BRODNICA ZASŁUGUJE NA LEPSZE ZMIANY niż to co było,albo nawyki z PUB-u.
   • Marek 2018-10-16 13:32:45
    Pani Tereso, nie można traktować poważnie osób, którzy czerpią wiedzę u rydzyka i tvp. propaganda gebelsowsko bolszewicka tych mediów pozbawia ludzi możliwości racjonalnego myślenia. Dlatego absolutnie nie można głosować na promowanego przez Panią kandydata.
 • Teresa 2018-10-01 16:10:46
  Pan Tyburski to jedyny godny kandydat na burmistrza Brodnicy.Ma doświadczenie w instytucji,która pracuje od dawna na wysokich obrotach,jest wykształcony,pełen energii.To on będzie tym motorem rozwoju i innowacyjności dla Brodnicy.Do tego wykorzysta dla mieszkańców wszystko to co obecny rząd proponuje dla samorządów.Nie będzie sabotaży.
  • Witek 2018-10-02 21:04:48
   Szanowna Pani Tereso! Chyba Panią Bóg opuścił? To typowy pisowski nieudacznik, nieposiadający ani kierunkowego wykształcenia, ani potrzebnych umiejętności, ani woli do współdziałania na rzecz rozwoju tego miasta!
   • Teresa 2018-10-04 15:56:06
    No cóż.Ja tam wolę ludzi,którzy przeszli szkołę radzenia sobie w niekorzystnym otoczeniu czy też w bardzo trudnych projektach.Obecny burmistrz to tylko śpioch i zarządca tym co jest,bez energii i pomysłu.Pani zaś może przenieść swoje niezdrowe doświadczenia na nasze miasto.Wolę nie ryzykować z ukrytymi PO-wcami.Oni już się dali poznać i dlatego nie wystawili swojej listy.
  • JÓZEF ZAJĄC MILIARDER, NIC NIE MACIE GŁUPOWATE LUDZIKI, NIEWOLNICY BEZ ŻADNYCH PRAW 2019-07-30 21:29:28
   Mogliście żyć godnie do końca życia z należnych odszkodowań, które z pewnością przekroczyłyby wartość gruntów w jakie was wkręcili oszuści. W ostatnim czasie stopień ubóstwa w Polsce wrósł w zastraszającym tempie, PiSuray boją się przyznać do porażki zmiatania afer pod dywan co przyniosła odmienny skutek, Ustawa sztandarowa PSL o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 27lutego 2012 roku( Dz.U.2013 Poz 503),Znowelizowane przepisy miały rozwiązać problemy w orzecznictwie Sądów Administracyjnych poprzez dodanie w art. 7 ustęp 3a, który jednoznacznie określa strony w postępowaniu o udzielenie zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych, gdzie stroną o zmanię klasyfikacji gruntów był Wójt, Burmistrz czy Prezydent Miasta,lecz w wyniku prac geodezyjnych na gruncie bez podpisuwww właścicieli pod operatami nie można było wprowadzać zmian w ewidencji gruntów, czy też bez wniosku właścicieli nieruchomości lub wieczystych użytkowników(Prezydent podpisał ustawę o przekształceniu użytkowania wieczystego we własność),tym bardziej wprowadzać zmiany w księgach wieczystych, mimo przepchnięcia ustawy w przedmiocie łamania praw człowiek doszło do najcięższych przestępstw w urzędach użyteczności publicznej, pod projektem do zaopiniowania podpisali się Józef Zych , Piechociński Janusz , Pawlak Mirosław , Pawlak Waldemar , Jana Łopata, Kłopotek Eugeniusz , Sawicki Marek, Bury Jana, Goś Marek, Borawski Edmund , Borkowski Krzysztof , Górczyński Jarosław , Grzeszczak Eugeniusz ,Kalemba Stanisław , Kasprzak Mieczysław , Racki Józef , Smolarz Henryk , Sosnowski Zbigniew , Sztorc Andrzej , Łuszczak Mieczysław . Maliszewski Mirosław , Ozga Krystyna, Stefaniuk Franciszek Jerzy, Tokarska Genowefa, Walkowski Piotr, Włodkowski Zbigniew , Zgorzelski Piotr , Żelichowski Stanisław itd. Ograniczacie społeczeństwu wolność, w związku z należnymi im odszkodowaniami związanymi z modernizacji gruntów rolnych wszystkich klas w obszarach wiejskich na mieszkalne . W Polsce kryzys związany ze suszą,z każdym rokiem temperatury będą wyższe, jest to związane ze zmianami klimatycznymi, jedynie jakiekolwiek plony mogliśmy uzyskać na najcenniejszych gruntach(najwyższych klas) które we wschodniej Polsce zmieniliście na ogromne aglomeracje mieszkalne, ludziki niewolnicy bez żadnych praw będą ze sraką w tyłku płacić podatek od nieruchomości za grunty nie wyłączone z produkcji rolnej, pogratulować debilizmu ,

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [3.93.75.30]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE