PARTNERZY PORTALU
Jacek Żalek - kandydat na prezydenta w: Białystok - Kandydat na posła w: Okręg nr 24 - poseł w: Okręg nr 24

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 12 141 / Procent poparcia: 2,33 %

Jacek Żalek

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

  • Miejsce zamieszkania: Białystok
  • Wiek: 46 lat
  • Zawód: poseł
  • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

Urodzony 13 stycznia 1973 w Białymstoku. Poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji.

Członek Porozumienia Jarosława Gowina. Kandydat Zjednoczonej Prawicy. Posiada poparcie nowego podlaskiego stowarzyszenia Młoda Prawica.

Żonaty od 2009 r. z Justyną, działaczką samorządową (radną sejmiku podlaskiego, także związaną z partiami Jarosława Gowina). Z wykształcenia jest prawnikiem, w 2001 r. ukończył studia na Uniwersytecie w Białymstoku.

Swoją karierę polityczną zaczynał w samorządzie. Najpierw był radnym Białegostoku, następnie radnym sejmiku województwa podlaskiego. W Sejmie zasiada trzecią kadencję. Obecnie jest posłem z listy PiS, wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego PiS. Zasiada we władzach partii Porozumienie, współtworzącej z PiS i Solidarną Polską Zjednoczoną Prawicę.

Członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina

KOMENTARZE (2)

  • NIE GŁOSOWAĆ NA TEGO ZDRAJCĘ W ŻADNYCH WYBORACH !!! 2022-11-19 15:05:32
    Jacek Żalek to ZDRAJCA i TCHÓRZ !!! TEN ZDRAJCA DWA RAZY GŁOSOWAŁ PRZECIW USTAWIE ANTY-447 O OCHRONIE POLSKIEGO MAJĄTKU NARODOWEGO PRZED ROSZCZENIAMI ŻYDOWSKIMI tzw. PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOKAUST ( organizacje żydowskie z USA i Izraela ) DOTYCZĄCYMI MIENIA BEZDZIEDZICZNEGO KTÓRE TO BĘDĄ WYMUSZANE OD POLSKI PRZEZ WŁADZE USA ( pod naciskiem tamtejszych wpływowych Żydów ) NA MOCY USTAWY 447 JUST , A KTÓRYCH TO REALIZACJA GROZI POLSCE UTRATĄ MAJĄTKU NARODOWEGO NA KWOTĘ SETEK MILIARDÓW ZŁOTYCH A CO ZA TYM IDZIE UTRATĄ NIEPODLEGŁOŚCI I ŻYDOWSKĄ EKONOMICZNĄ OKUPACJĄ POLSKI ( 19 lipca 2019 r. – kadencja 8 , posiedzenie 84 , głosowanie nr. 12 – projekt KUKIZ 15 , 16 kwietnia 2020 r. – kadencja 9 , posiedzenie 10 , głosowanie nr. 7 – projekt obywatelski ). ROSZCZENIA TE SĄ BEZPRAWNE , NIEUZASADNIONE i NIEMORALNE ! MIENIE BEZDZIEDZICZNE PO POLSKICH ŻYDACH WYMORDOWANYCH PRZEZ NIEMCÓW I AUSTRIAKÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZYPADŁO ZGODNIE Z PRAWEM SKARBOWI PAŃSTWA POLSKIEGO. ALE RZĄDZĄCY PiSlamiści BĘDĄC TCHÓRZAMI I KUNDLAMI I BOJĄC SIĘ AMERYKANÓW I ŻYDÓW CHCĄ PRZEKAZYWAĆ PO CICHU W TAJEMNICY PRZED SPOŁECZEŃSTWEM ORGANIZACJOM ŻYDOWSKIM Z PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST W RAMACH TYCH ROSZCZEŃ W ZAMIAN m.in. ZŁOŻA SUROWCÓW MINERALNYCH , LASY PAŃSTWOWE , ZIEMIĘ ROLNĄ , NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCE DO SKARBU PAŃSTWA , UDZIAŁY W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA , REZERWĘ ZŁOTA Z NBP itp. HAŃBA i POGARDA DLA NIEGO NA ZAWSZE !!! NIE GŁOSOWAĆ NIGDY NA NIEGO W ŻADNYCH WYBORACH !!! ANI NA ŻADNEGO INNEGO PiSlamistę ! A JAK KTOŚ SPOTKA TO COŚ OSOBIŚCIE TO POWINIEN NAPLUĆ MU W TĄ ZDRADZIECKĄ MORDĘ !!! OPINIĘ TĄ UDOSTĘPNIAĆ W JEGO OKRĘGU WYBORCZYM – USTNIE ( informując ludzi ) , PISEMNIE ( robiąc ulotki i rozdając , w lokalnych gazetach , na plakatach wieszanych gdzie się da ) I W INTERNECIE ( np. w mediach społecznościowych ) - ABY JAK NAJMNIEJ OSÓB GŁOSOWAŁO NA TĄ KANALIĘ.
  • Rafał 2018-10-13 16:02:25
    Jedyne co umie, to reklamować się podczas wyborów. Leń, który nie przepracował w życiu ani jednego dnia (bycie politykiem nie nazywam pracą). Przechodzący z partii do partii, zmieniający poglądy, gdy tylko widzi ku temu korzyść. Pozbawiony empatii i zwykłej ludzkiej przyzwoitości. Zgłoszenie go do wymagającej funkcji burmistrza jest nieporozumieniem.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.225.221.130

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!