Już jest nowy Barometr Wyborczy 2023. Sprawdź, z którymi politykami masz najbardziej zbieżne poglądy
Janusz Bielecki - kandydat na senatora w: Okręg nr 85

Janusz Piotr Bielecki

KOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

NIE UZYSKAŁ/A MANDATU

Liczba głosów: 16 912 / Procent poparcia: 13,82 %

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Urodzony 26 sierpnia 1982 roku w Działdowie.

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego w Lidzbarku oraz Medycznego Studium Zawodowego w Działdowie. Wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie zdobył na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Ratownik WOPR. W latach 2007-2010 sekretarz, a następnie wiceprezes Miejsko-Powiatowego Oddziału WOPR w Działdowie z siedzibą w Lidzbarku.

W latach 2006-2011 dziennikarz prasowy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Najpierw pisał dla Gazety Działdowskiej i Gazety Olsztyńskiej a następnie dla Tygodnika Działdowskiego oraz Tygodnika Ciechanowskiego. W tym okresie współpracował także z Radiem Olsztyn, będąc jego korespondentem.

W latach 2012-2013 zajmował się zawodowo marketingiem, rozwijając lokalne marki z branży turystycznej oraz tekstylnej. Pod koniec 2013 roku był jednym ze współzałożycieli lokalnego stowarzyszenia Lepszy Lidzbark, którego został wiceprezesem.

Po wyborach samorządowych w 2014 roku powołany na stanowisko zastępcy burmistrza Lidzbarka. Pełni nadzór nad oświatą, kulturą, sportem i opieką społeczną.

 

KOMENTARZE (6)

 • Ania 2023-08-23 19:56:51
  A mi Pan Janusz przywrócił wiarę w ludzi. Pomógł chociaż nie musiał. Dziękuję z całego serca. Ps. Szkoda że komentarze piszą zazwyczaj przeciwnicy polityczni i nie mają one nic wspólnego z prawdą.
 • Maciej 2019-10-10 09:31:40
  Chalturnik (który czytając ten komentarz o sobie musi sprawdzić co to oznacza). Ten Pan chce tylko wskoczyć na kolejne stanowisko, politykę postrzega tak naprawdę jako sposób na zarabianie pieniędzy. Niestety PR podbudował ego (a jak wiadomo im płytszy grunt tym samym gleba bardziej rzeźna dla tęgiego ego). Oczywiście w kampanii pełnej suwenirów i wyuczonych gestów. Januszu teraz pytanie dlaczego uciekasz z takiego stanowiska? Czyżbyś już nie dogadywał się? Jeszcze jedno bardzo ciekawe składy komisji wyborczych widzę :) jak to mówił Stalin „nie ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy” :) Trochę dużo ludzi podległych jedynie najgorszej opcji politycznej. A w nowych zarządzeniach burmistrza już nie występujesz. Bardzo ciekawe :) A zawsze mówiłeś ze te 10% głosów jest sfałszowane. Zostań w Lidzbarku - podpisałeś decyzje na kurniki (to teraz nie uciekaj), poczuj aromat wiejskiego życia w małym mieście. W kampanii rok temu byliście przeciwko kurnikiem - a co się stało po? Oczywiście program z bajek poszły w las :) szyty na miarę tego co łyknie wyborca. Czy prowadzisz te listy w której odnotowywany jest każdy przeciwnik komentarz? I później po czasie i przy okazji następuje małe wyrównanie rachunków? Ciekawe jaka gierkę na emocjach wymyślisz na sam koniec?
 • Maciej 2019-09-23 15:38:40
  Porażka totalna. PR’owiec. Pasożyt demokracji! Próbuje wejść na kolejny stołek. Tylko ciekawe czy wykorzysta do tego ludzi których zdradził jak poprzednio? Zapomniał dodać jest specjalista od blokowania na FB!
  • Człowiek 2019-09-24 15:12:47
   A kogoż on zdradził? Jestem ciekaw bo zastanawiam się między nim a Panem Tulwińskim
 • Janusz 2019-09-14 12:52:08
  Cześć Janusz - Masz wykształcenie niepełne półpostacią Licencjatu uzyskanego w filii Łódzkiej szkoły w Brodnicy :) Czy robiłeś Magisterkę? Bo chyba przez zeszłoroczna kampanie wyborcza nie miałeś czasu :)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.237.61

POZOSTALI KANDYDACI W OKRĘGU

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!