PARTNERZY PORTALU
Jarosław Kaczyński - Kandydat na posła w: Okręg nr 19 - poseł w: Okręg nr 19

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 248 935 / Procent poparcia: 18,01 %

Jarosław Kaczyński

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Warszawa
 • Wiek: 70 lat
 • Zawód: prawnik
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1949 r. w Warszawie. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim. W 1971 na wydziale prawa i administracji UW uzyskał tytuł magistra. Na WPiA UW obronił pracę doktorską.

Uzyskał miejsce na aplikacji prokuratorskiej w Warszawie, której nie rozpoczął. W latach 1971–1976 zatrudniony był jako pracownik naukowy w instytucie polityki naukowej i szkolnictwa wyższego. Później, do 1981 r., pracował jako adiunkt w białostockiej filii Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1982–1983 był zatrudniony w bibliotece uniwersyteckiej w Warszawie na etacie starszego bibliotekarza.

Był redaktorem naczelnym „Tygodnika Solidarność”. W latach 1989–1991 zasiadał w Senacie I kadencji. Kandydował z rekomendacji Komitetu Obywatelskiego „Solidarność”.

W Senacie był członkiem Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego. Ponownie zasiadł w Sejmie III kadencji w 1997, jako kandydat Ruchu Odbudowy Polski.

W 2001 r. wraz z Lechem Kaczyńskim współtworzył partię Prawo i Sprawiedliwość, która w wyborach parlamentarnych w 2001 zdobyła 44 mandaty poselskie. W 2005 Prawo i Sprawiedliwość pod jego przewodnictwem wygrało wybory parlamentarne, a on sam uzyskał mandat poselski. W tym samym roku otrzymał od Lecha Kaczyńskiego nominację na członka Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Po podaniu się do dymisji przez Kazimierza Marcinkiewicza, w 2006 r. uzyskał formalną rekomendację kierowanej przez siebie partii na objęcie stanowiska prezesa Rady Ministrów.

Był liderem listy Prawa i Sprawiedliwości w przedterminowych wyborach do Sejmu VI kadencji w okręgu warszawskim.

Pozostał prezesem PiS na kongresie partii na początku 2008 r. W Sejmie VI kadencji zasiadł w komisji odpowiedzialności konstytucyjnej, komisji do spraw kontroli państwowej i komisji łączności z Polakami za granicą. W marcu 2010 r. większością głosów delegatów na kongres tej partii ponownie wybrany na prezesa PiS.

W pierwszej turze wyborów prezydenckich w 2010 r. zajął 2. miejsce spośród 10 pretendentów. W drugiej turze przegrał z Bronisławem Komorowskim.

W wyborach parlamentarnych w 2011 Jarosław Kaczyński ponownie startował do Sejmu jako lider listy PiS w okręgu stołecznym. Uzyskał mandat posła VII kadencji.

Kierowane przez niego ugrupowanie utworzyło gabinet z Polską Razem i Solidarną Polska z premier Beatą Szydło. Kaczyński nie objął żadnej funkcji w strukturach administracji rządowej, Sejmu ani klubu parlamentarnego PiS, a mimo to uznawany jest przez wielu komentatorów za "kluczową postać w państwie". W 2016 r. został ponownie wybrany na stanowisko prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

W 2019 r. opublikowane zostały nagrania, na których Kaczyński omawia z biznesmenem planowaną budowę komercyjnych budynków. Głosy krytyczne podnosiły, że polityk w ogóle nie powinien takich rozmów przeprowadzać, gdyż stoją w sprzeczności z duchem ustawy omawiającej finansowanie partii politycznych.

KOMENTARZE (40)

 • Tomek 2020-02-20 14:16:36
  Tego gówna nie da się nawet czytać ,jaki wypisują płatni klakierzy ZŁODZIEI z KO-PO itd.
  • Stań na czele Rządu i zrób porządek, tego głupka Ziobrę który jest uwikłany w przestępstwa należy odesłać do domu i objąć kwarantanną. Za swoje przestępstwa, oszustwa musisz odpowiedzieć również, wobec prawa wszyscy jesteśmy równi, nie interesuje Nas twoje pochodzenie czy wiara, zobowiązania pieniężne zgodnie z umową z 2017 należy uregulować, może trochę etyki zostało pod kopułą. 2020-03-08 23:57:20
   Wiemy już kto zabił Andrzeja Leppera i dlaczego agenci dawnego WSI wyprowadzili tyle miliardów z Banku,kundelek Mateusz Morawicki potrzebuje dobrego lekarza psychiatry, będziecie wciąż podtrzymywali przestępstwa w obszarach gruntów ? Jeden Kaczyński już nie żyje po zawetowaniu ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2009roku , chyba że jesteś uwikłany w zabójstwo własnego brata .
  • Prymas Polski: nie bójmy się, jesteśmy w rękach Boga? 2020-03-18 08:28:15
   ww. Parlamentarny-Do artykułu: Prymas Polski: nie bójmy się, jesteśmy w rękach Boga • Ziemia to życie, bez niej się wykrwawicie, nie jesteście równouprawnieni oby pracować na swojej ziemi. 2020-03-17 23:23:36 Kolejny nawiedzony , wcześniej kazano się Nam modlić do Kaczyńskiego, wiecie co z tego wyszło,2015roku wójtową oszołoma zrobił drugą głową w kraju. Nie czekajcie na śmierć od koronawirusa, zapewnijcie chociaż innym byt w realnym świecie bez obłudy, podatki od nieruchomości zagładą ludzkości, dla podatków zaprzedali dusze Szatanowi. Dobroć i cierpienie ukoi rany krwawiące do których przyłożyli się oszuści, bandyci i złodzieje .
  • Autor nie dodał, w tej mieścinie z której wszyscy uczciwi uciekli za grabnickie kraju i zostali sami w większości debile, tej klasy dużych Marketów jest trzynaście, nie licząc Gamy,Lewiatana itd. Ubóstwo zwiększyło się w większym stopniu niż za Rządów PO-PSL, ludzie nie mają żadnych oszczędności. Poza (...) przestępczymi ze samorządów i resoru MSWiA. 2020-03-27 08:31:33
   PREZYDENT - Chełm - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Jakub Banaszek We Wielkiej Brytanii dla miejscowości Bristol jest tylko dwa markety LIDL w zupełności wystarczające, pracownicy otrzymują wynagrodzenie w granicach 1600-2000 funtów miesięcznie. Patologia z Chełmskiego Ratusza wolała zniszczyć przedsiębiorstwa rolnicze, gospodarstwa rolne celem podatków od najmu nieruchomości , wystarczyła jedna obecnie epidemia koronawirusa oby wiedzieć że przemysł aptekarski który rozbudowano do granic możliwości balansuje również dzięki taniej chemii którą fundujecie ludziom codziennie w artykułach spożywczych . Pseudo rolnicy z Naszego powiatu od nauczania żydowskiego Zająca nie są samowystarczalni, zniszczyliście również Polską wieś , tradycje , poprzez zniszczenie odporności od trucizn ludziom organizmów teraz posłaliście ich masowo do ziemi lub spalaniem krematorium.
 • PO to DNO i SAMO ZŁO! 2020-02-20 14:09:24
  Do PL.😀. masz świętą rację i tak TRZYMAĆ. Bo tych opłacanych klakierów nikt nie przekrzyczy. ... Pozdrawiam
 • Ryszaed 2020-01-25 17:38:23
  Nikomu nie powinno się źle życzyć, ale ty bijesz wszystkie rekordy. Nie nauczyła cie śmierć brata i to, że zostałeś kuternogą i dalej się wściekasz a może jak by ten głupi łeb wisiał na bezwładnym ciele i byłbyś sparaliżowany to może byś się nauczył rozumu, ale to wątpię takim idiotą to już się urodziłeś i dalej byś pyszczył tym ryjem, ale nikt by ciebie na żywo nie oglądał i ani w sejmie by cie nikt, chociaż nie widział to by naród z tego byłby na plusie.
  • Kamień miejscowość w powiecie Chełmskim zgłoszony obszar specjalny do KE który obejmował 94% powierzchni w gminie, po przyjęciu ustaw o obrocie ziemią przez PiS obszar chroniony Natura 2000 w związku z przestępstwami w obszarach gruntów zmniejszyliście do 20%, przez Was środki unijne mogą być zamrożone dla Polski na klika lat. 2020-02-08 19:21:08
   PREZYDENT - Chełm - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Jakub Banaszek -Jak to dobrze że przynależymy do UE , nabędziemy prawa do należnych odszkodowań również za naruszanie dóbr osobistych , skończymy z patologią w Naszym Mieście. , 2020-02-08 18:50:30 Kaczyński leczył nowotwór na chore kolano, Wam zaś sparaliżowało głowy, ,wyłudzenie środków unijnych z programu „zielone Miasto” z pewnością nie dla downów ze zorganizowanej grupy przestępczej chełmskiego samorządu, zniszczyliście w 95% procentach obszary rolne w obrębie miasta Chełma , w ubiegłym roku wydaliście pozwolenia na budowę z ruszeniem przepisów prawa dla lokalnych Policjantów i deweloperów poszerzając (...) którzy macie nadzieje będą Wam winszowali. Budżet Miasta Chełma na rok 2020 został uchwalony na podstawie dochodów z oszustw podatkowych od nieruchomości za grunty rolne które nie zostały wyłączone z produkcji rolnej,z uwagi na większość nakazów które wystawicie w bieżącym roku podatkowym uczciwi pisząc skargi do Strasburga wiecie Komisarz Do Spraw Środowiska będzie zadowolony.
  • Drodzy Rodacy, proszę nie pisać do Wojewody Lubelskiego gdyż zamiotą pod dywan, zaś kolejny debil pójdzie przez temat do Polskiego Parlamentu, Ministerstwa Środowiska też nie ma. Nic nie ogarniają Bolszewickie świnie PiS -PSL, Komisarz Środowiska Frans Timmermans oczekujemy z nadzieją przywoła celem dobra porządku prawnego i publicznego downów nireformowalnych do prządku. 2020-02-11 19:24:00
   WÓJT - Kamień - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STOCKIEGO Dariusz Stocki-Wykorzystali głupowatych ludzików przeciwko Wam samym , (...) z PiS kasy żeście do kieszeń napchali, weszli Waszym kosztem jak widać uważają że jesteście wciąż durnowaci ! Nauczcie się pisać, w przeciwnym wypadku za zniszczenie ekosystemu Natura 2000 który obejmował w 98% powierzeni miejscowości Kamień w danej gminie posypią się ogromne kary po rozpoczęciu procedury naruszeniowej w trybie art.226 traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską , 2020-02-10 13:23:39 Możemy dowieść iż powyższe przestępstwa były celowo i świadomie zamierzone przez samorządowców i polityków, dla uzyskanie dochodów w postaci podatków od nieruchomości dla utrzymania kasty przestępczej, która obecnie wykreowana została na przestępstwach w obszarach gruntów jako szlachta ponad prawem. Przepisy stanowiące podstawę prawną zachowania ekosystemu w stanie naturalnym Natura 2000 zostały wprowadzone do polskiego prawodawstwa poprzez Ustawę z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody Dz.U. z 2004r. Nr 92, poz. 880 (Dz. U. z 2009 r. Nr 151, poz. 1220, z późn. zm.), (Dz. U. z 2013 r., poz. 627, z późn. zm.), czyniąc Naturę 2000 najmłodszą prawną formą ochrony przyrody w Polsce.
  • Niemiecka Federalna Prokuratura Generalna formacje prawicową prześwietla od strony terrorystów którzy zagrażają bezpieczeństwu kraju. 2020-02-21 17:50:54
   Parlamentarny pl-"Andrzej Duda jest gotów do debaty przed ewentualną drugą turą" Powieje nowe powietrze w polityce, suweren wie co robić, mądrzejsi jeszcze otrzymają odszkodowania za straty moralne. 2020-02-21 16:41:05 Downów z miasta zapędzili w kozi róg, wspieraniem rodzin 500+ przełożonym na samorządy wyszedł (...) opodatkowania gruntów poniżej 1ha, zaś downom którzy mają powyżej 1ha niższe składki ubezpieczeniowe KRUS, szeroki strumień środków UE na zakupy ciągników, dopłaty do hektara itd., zaś podatki płacą roczne od gruntów 52 złotych, za większy areał 100złotych rocznie. W związku z tym, że nic nie macie musicie utrzymywać dzieci tych złodziei, oszustów, pseudo rolników, gdyż z podatków od gruntów które powinny być rozłożenie równomiernie do ilości posiadania gruntów ,zaś obecnie rolnicy nie łożą na własne dzieci.
 • funkcjonariusz SB 2019-12-19 12:52:15
  Kaczyński podpisał "LOJALKĘ" w 1981 roku i to przy mnie
  • Na miłość Boską debile co tym ludziom zrobiliście, dziad (...) na dziada, podatki od nieruchomości są kilkudziesięciokrotnie wyższe od podatków za grunty rolne, tym obibokom którzy płacą podatek znikomy rolny płodzą ich dzieci kolejne (...) dzieci musimy dlatego że nic nie mamy płacić podatki wyłudzone oszustwem na 500+, Wam odjebało na maxa ! 2019-12-30 15:34:14
   Portal samorządowy -Podlaskie -STAROSTA - moniecki -Błażej Buńkowski - PARLAMENTARNY-Mateusz Morawiecki Prezes Rady Ministrów-Premierze Państwa teoretycznego nawywijaliście ,skąd teraz weźmiecie środki na zadośćuczynienie społeczeństwu w obszarach wiejskich, przegracie dobrze wiecie, szablon Polski Ludowej w tym ustroju dłużej nie przejdzie, system samorządowy drugi filar Państwa do kumulowania oszustw i promowania gwardii złodziei i przestępców w polityce nie rokuje jakiejkolwiek przyszłości do kształcenia młodego pokolenia, skończą na ulicy. Zaś patologi z baraków daliście jeszcze dodatkowe środki 500+oby (...) się rozrastał pochodzące z wyłudzonych pieniędzy oszustwem w podatkach. 2019-12-25 09:05:28 - Wybory Parlamentarne 2019 - Sebastian Kaleta- Jedyna alternatywa samorządowa PSL Piotra Deniszczuka którego dziadka chowali bolszewika po wojnie w Wólce Tarnowskiej(Gmina Wierzbica, po czym z rodowitego Polskiego domu dwie siostry musiały uciec mieszkać do Chełma przy ul. Budowlanej) pozostali bezmózgowcy patrzą i nie dowierzając jak ktoś taki mógł pracować w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym na wysokim stanowisku, skąd posiada tyle tysięcy hektarów gruntów i jego dzieci . W obszarze Pokrówka , Depułtycze w związku z globalnym ociepleniem, sadzić palmy i wpierdalać teraz będziecie banany!!! PiS głupki Wam pomogli, Dz.U. z 2016roku poz 585 ustawa PiS o obrocie ziemią rolną,którą Sejm dla podatników w obszarach wiejskich niekorzystnie znowelizował Dz.U. 2019 poz.1080 należało wydawać pozwolenia na budowę budynków gospodarczych na gruntach rolnych i adaptować je na mieszkalne, nie kumulować przestępstw, za wyłączenia należy zapłacić. 2019-12-19 17:44:38 Kaczyński wiedział że TVN działa na szkodę Państwa, lecz nie wiedział że w interesie małej grupki żydów, w samym powiecie chełmskim rodzinka żydowska stworzyła własny klan (Józef Zając -Agata Fisz) oby poróżnić Nas z kościołem wkręcając w przestępstwa Caritas obiekty (chlewnie) po dawnym PGR które parobki z CIS 10lat temu wyłożyli pytkami i nic się nie dzieje. Bez konsultacji społecznych wydano pozwolenie na budowę płyty lotniska na poszerzonych gruntach podarowanych po PGR dla męża Zbyszka byłej Naczelnik KMP Chełm który w 2003roku nie miał nic(przegrał w karty(pokera wszystko, Hotel Kamena klub disco „Piekiełko” z Waldusiem i starą gwardią), żona jego weszła w grupę przestępczą żydówka Anna Radoszewska Woźnica cipsko dawała wszystkim małolatom z komendy, wyłudzone oszustwem grunty do ujęcia wody pitnej w Pokrówce jedynego w tym obszarze jeszcze lekko skażonego które obsługuje MPGK Chełm, za wyłudzone grunty Państwowe otrzymała 300 tyś złotych i zaaprobowała do dalszych przestępstw z środki publicznych, najcenniejsze grunty rolne niszczą z Kalety wujkiem z Wólki Tarnowskiej wykonawcą powyższej płyty lotniska, oby nie można było już nigdy prowadzić hodowli zwierzęcej w gospodarstwach rolnych w tym obszarze(zwierzęta na hałas reagują), z czym się wiązać będą odszkodowania. Wygrają w każdym Sądzie, lecz jak sprawy trafia do TUSE, Chełm zbankrutuje, podatki będą tamtym downom podnosić aż wylądują na ulicy,to nie ludzie, nawet w prawie Polskim prawa większe od ludzików mają zwierzęta).Wiecie jakie przestępstwa popełniliście w poprzedniej kadencji w związku z modernizacjami gruntów ze środków publicznych resortu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w woj. Podlaskim ograniczając właścicielom gruntów prawa obywatelskie, ślad został monity. Zniszczyli obszary chronione, zniszczyli Polską wieś, zdrową żywność tradycje, teraz stopniowo Nas zabijają, 2019-12-29 07:57:33
  • Oszuści ,złodzieje, półgłówki spłodzicie durniejsze dzieci od Was samych, bierzcie przykład z Jarosława Kaczyńskiego (najlepiej gdy nic się nie dzieje, efekt wiadomo mamy jaki). Oligarchia ! 2020-01-06 20:20:29
   Życzenia Noworoczne, samorządowcy najcenniejsza strono księżyca, nie rozmnażajcie się już, nie będziemy dłużej zapierDAlaĆ nic w zamian nie mając na podatki wyłudzone oszustwem od nieruchomości które są kilkudziesięciokrotnie wyższe od rolnych za grunty które nie zostały wyłączone z produkcji rolnej, 500+ sfinansowaliście z środków pochodzących z przestępstw, afery gruntowej PiS. debile mamy XXI wiek, dlaczego pomnażacie patologie, odwołalny się do TUSE oby Was z tymi głupimi suczkami i dziećmi bolszewików którzy nie umieją żyć zgodnie z litera prawa wykastrowali, zjebani jesteście na maksa !
  • ww.Kosiniak-Kamysz: grozi nam wojna domowa-(Kosiniak-Kamysz powiedział, że "ludzie do świątecznych stołów już nie siadają razem"). • Lider ludowców apelował, aby skończyć wreszcie z "mową nienawiści, obłudą, bezpodstawnymi kłamstwami i manipulacjami"- -Żyje tylko dlatego że mieszkam w rejonie Domu Weselnego Pod Borkiem, wielu wybitnych uczciwych ludzi zabili Zenon Cichosz, Hieronim Wawerski ,znany lokalny przedsiębiorca który miał marnie w Kumowie"Gaj",można tak wymieniać bez końca, na miłość boską czy odejdę z tego świata z czystym sumieniem, moją działkę w przedmiotowym rejonie z 1,65 kazali podzielić , nic nie można zrobić , pomóżcie chorym dzieciom jakie są płodzone w obrębie Gminy Chełm, ich rodzice są pogrzebani żywcem. Sawa. 2020-01-20 01:26:23
   Z ludzików robicie durniejszych jak byli, jesteście zorganizowaną grupą przestępczą która tylko pilnuje własnych brudnych interesów, rozgrabiliście ten kraj doszczętnie. Nie bójcie się ludzie nic nie macie , przy zawiadomieniach nie zapnijcie załączyć wcześniejszych map z klasyfikacjami gruntów jako rolne, zaś grunty niższych klas VI- VII są zwolnione z opodatkowania i powinny być przeznaczone zgodnie z przepisami prawa pod zalesienie lub zakrzewienie. Za przedniej władzy parateatralnej uchwalono przepisy mające na celu łamanie praw człowieka w Polsce Ustawa z 27lutego 2012 roku( Dz.U.2013r Poz 503),o ochronie gruntów rolnych i leśnych, Znowelizowane przepisy miały rozwiązać problemy w orzecznictwie Sądów Administracyjnych poprzez dodanie w art. 7 ustęp 3a, który jednoznacznie określa strony w postępowaniu o udzielenie zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych, gdzie stroną o zmanię klasyfikacji gruntów był Wójt, Burmistrz czy Prezydent Miasta,lecz w wyniku prac geodezyjnych na gruncie bez podpisów właścicieli pod operatami nie można było wprowadzać zmian w ewidencji gruntów, czy też bez wniosku właścicieli nieruchomości lub wieczystych użytkowników,tym bardziej wprowadzać zmiany w księgach wieczystych. Kolejne ustawy niedoprecyzowane są waszym okienkiem na świat i do karier Dz.U. z 2016roku poz 585 ustawa PiS o obrocie ziemią rolną,którą Sejm dla podatników niekorzystnie znowelizowali Dz.U. 2019 poz.1080. Art.61 ust.1pkt 4 upzp,dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest to poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym . ww. Parlamentarny: Zbigniew Ziobro: trudno traktować dokument Komisji Weneckiej poważnie- Gwałcicielskie do woli przepisy prawa, Ziobro nie pozwolił oby postawiono akt oskarżenia Beacie Szydło za niepublikowanie wyroków Trybunału Konstytucyjnego, teraz niszczą Polskie Sądownictwo. 2020-01-17 16:24:14 Trudno takie coś jak Zbigniewa Ziobro traktować poważnie, niszczą Polską praworządność demokracje,jeżeli będziecie mieli wątpliwości co do zgłaszanych postępowań przed Prokuraturą , Sądem czy przestępczym Samorządem, należy wszystkie sprawy przesyłać do wiadomości Unijnego Trybunału Praw Człowieka. Nauczymy Was praworządności, zwolnienia lekarskie od psychiatry miesięczne na wiele Wam nie pomogą. Przywrócimy w Polsce praworządność, szybciej jak komukolwiek się wydaje. .
  • Kaczyński, kiedy zginiesz? Bolszewiku który nie przepracowałeś uczciwie nawet jednego dnia w życiu, społeczeństwo ubożeje zaś młodzi nie mają żadnych perspektyw na godne życie, tym bardziej zakładania rodzin. 2020-02-13 17:29:39
   WW.PulsHr-Marlena Maląg obiecuje: Emeryci i renciści otrzymają trzynastą emeryturę- Na kiełbasę wyborczą w ubiegłym roku roztrwonili ze środków publicznych grube miliardy złotych, na utrzymanie nierentownych kopalń węgla i otwieranie nowych ,zaś w Europie mamy obecnie spadek cen węgla, Porty Węgla Energetycznego w Antwerpii , Rotterdamie i Amsterdamie alarmują spadek cen i kryzys , ciekawe za jaką cenę jesienią Anarchiści z Nowogrodzkiej PiSowskiej Polski Ludowej zaoferują węgiel składowany na hałdach latem i wolnym powietrzu który straci swoją kaloryczność . Straty , zwolnienia, i jeszcze więcej podatków od nieruchomości które też zaczynają być warte coraz większe gówno celem utrzymywania bezmózgowców . 2020-02-13 15:56:40 Oszuści trzynastka nie była i nie będzie zagrożona, zaś Senat chciał dobrze dla Polskich emerytów i rencistów, w marcu bieżącego roku otrzymaliby wszyscy rewaloryzacje emerytur i rent, teraz wiemy że dzięki judaszom PiS rewaloryzacji już nie będzie.
 • Jesteśmy zbyt małym krajem oby zniszczyć najcenniejsze grunty rolne, jak to robi Józef Zając i Piotr Deniszczuk z PSL który wydał pozwolenie na budowę płyty lotniska w Depułtyczach Królewskich bez konsultacji społecznych, na granicy działki z ujęciem wody z hydrofornią w Pokrówce jedynym w tym obszarze, Powiat Chełmski. W związku z odwiertami gazu łupkowego w 1998roku wieś odpięła się od własnych ujęć wody do ujęcia wykonanego przez Kowalskiego dla gminy Chełm w 2003roku, przy wstrząsach cięższych samolotów jedyna żyła wody pitnej podskórnej w tym obszarze zostanie zanieczyszczona , jeżeli dojdzie do nieszczęśliwszego wypadku na płycie lotniska które jest budowane czego nie możemy wykluczyć,paliwo lotnicze przedostanie się do gleby pozabijacie ludzi z tułmanami Partii Porozumienie i Beatą Mazurek która dała przyzwolenie na usiłowanie zabójstw dla własnej kariery. 2019-12-05 10:14:21
  Nowelą ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych należy doprecyzować stare przepisy bez taryfy ulgowej (przelicznik uwzględniany o wskaźnik inflacji i spod konturów budynków mieszkalnych, hal przemysłowych do celów nie rolniczych), jeszcze w grudniu bieżącego roku. Jak powiadał świętej pamięci III Sekretarz Partii Jan Krzywicki do Spraw Obywatelskich z którego się śmieli postkomuniści złodzieje że się nic nie dorobił "Jak nie będą się Was bali , nie będą szanowali". Za komuny złodziei zmykali za mniejsze przestępstwa jak w obszarach gruntów.
  • Przestępstwa w obszarach gruntów w powiecie chełmskim mają podłoże zabójstw, uważali Was za debili, macie szanse udowodnić iż nie jesteście zerami, zdjęcia dostępne na Facebook. 2019-12-12 16:11:08
   Jakub Banaszek - prezydent kadencji 2018-2023 w: Chełm Portal Samorządowy Agata Fisz-RADNI MIEJSCY- Debile z Chełma byli wpatrzeni w żydowską rodzinkę jak w obraz ,wyszła na tym również Policja., 2019-12-10 14:47:43 Tego szamba jak nauwijaliście w obszarach gruntów rolnych nawet PiS nie jest w stanie ogarnąć, Józef Zając Rektor ZDZ Chełm mógł się nawyzywać również downem, świadectwa wystawiane przez taką uczelnie Rektorów są nieważne, jeszcze został smród na gruntach po dawnym PGR w Pokrówce które wyłudziliście, Caritas też wkręciliście chlewnie po dawnym PGR parobki z CIS płytkami 10lat temu wyłożył i nic się nie dzieje, płyta lotniska pod nazwą Depułtycze Królewskie graniczy z ujęcia wody które obsługuje MPGK Chełm, jest to obręb Pokrówki w gminie Chełm, również działki kolejne które wyłudziliście na inne cele jak nie rolnicze z pewnością nie są w podstrefie po tym co nawywijaliście . Ze Zbigniewem Ziobro nie wyszło, zaś oszustom, złodziejom najcięższego kalibru udało się wkręcili w przestępstwa ze środków publicznych Wicepremiera Gowina.
  • Koniec pseudo prawicy bliski,koniec niszczenia praworządności demokracji w Polsce. 2020-01-15 19:49:54
   ww.Parlamentarny-, Były minister: Lepper przed śmiercią chciał rozmowy z Kaczyńskim Artur Balazs „Twierdzi też, że tuż przed śmiercią Andrzej Lepper chciał Jarosławowi Kaczyńskiemu ujawnić prawdę o aferze gruntowej, ale nie zdążył”. Polexit , chcą wyprowadzić Nasz kara z UE. 2020-01-15 17:52:15 Afera gruntowa , oszustwa podatkowe są wizytówką obecnego Rządu ustaw o obrocie ziemią, 500+ poprzez wykorzystanie samorządów z tych przestępstw sfinansowali. Pseudo rolnicy którzy płacą podatek rolny roczny w kwocie 48-49złotych od ponad 1ha z budynkami mieszkalnymi, garażami itp. mają swoje niedorobione dzieci sponsorowane są przez biedotę która nic nie ma z podatków od nieruchomości które są kilkadziesiąt krotnie wyższe od podatków rolnych. Państwo teoretyczne, tych chorych parlamentarzystów powinniśmy dożywotnio odsunąć od polityki , władzy, samorządowy znalazły sposób utrzymania się przy zawrotnych wynagrodzeniach , samochodach służbowych luksusowych, dożynkach itd. (paczcie dziady jak się szlachta bawi).
  • Bez przyczyny Jaruś antychryst 10 2010 nie przekroczył progu TU-154M, teraz z związku z wypadkiem każe Nam się kłaniać diabeł opętany, Kaczyński podjudzał do zabójstwa Andrzeja Leppera, teraz wiemy, ludzie zaczynają przez powyższe przestępstwa nakładać klątwy pokoleniowe na samorządowców, Bolszewiku mordowaliście szlachtę Polską, przestępstwami nie udało się wam wszystkim rodowitym Polakom odebrać ziem szlachetnie nadanych. 2020-01-22 18:33:55
   WÓJT - Gmina Chełm - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA KOCIUBY (Komuno wróć) Wiesław Kociuba - Honor Ojczyzna, 2020-01-20 07:29:40 Oszuście zwróć działkę na której zmarł mój dziadek prawowity właściciel, wiesz że dusza jego się wciąż błąka, nierozpierdalaj dłużej Naszej rodziny, krwi szlacheckiej nigdy złodzieju nie posiądziesz. Kciuba komunistyczny agencie.Prawo Was dosięgnie!, 2020-01-20 18:59:31 Kociuba bądź przeklęty i twoje dzieci , oby twoje córki płodziły karłowatych synów jedojajecznych, na wieki , wieków amen .Tak Nam dopomóż Panie Boże!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.226.243.36

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!