PARTNERZY PORTALU
Jarosław Krajewski - Kandydat na posła w: Okręg nr 19 - poseł w: Okręg nr 19

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

UZYSKAŁ/A MANDATLiczba głosów: 15 121 / Procent poparcia: 1,09 %

Jarosław Krajewski

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Warszawa
 • Wiek: 36 lat
 • Zawód: politolog
 • Przynależność do partii: członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Urodzony w 1983 r. Absolwent politologii na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Z partią Prawo i Sprawiedliwość związał się w 2002 r. Kierował stołecznymi strukturami Forum Młodych PiS.

Był doradcą rzecznika prasowego rządu i szefem gabinetu politycznego ministra pracy i polityki społecznej, później do 2010 r. pracował w Kancelarii Prezydenta RP w okresie prezydentury Lecha Kaczyńskiego.

W wyborach w 2006 r. uzyskał mandat radnego m.st. Warszawy. Z powodzeniem ubiegał się o reelekcję w 2010 i 2014 r. 

Pełnił m.in. funkcję przewodniczącego klubu radnych PiS.

W 2015 r. wystartował w wyborach do Sejmu w okręgu warszawskim. Został wybrany na posła VIII kadencji.

W 2016 r. został członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold, dwa lata później jej wiceprzewodniczącym.

Objął także funkcję zastępcy przewodniczącego sejmowej komisji do spraw służb specjalnych.

KOMENTARZE (5)

 • Przepisy umożliwiają w błyskawiczny sposób zaskarżenia Wyroku Sądów Rej. jako Skarg do TSUE 2022-02-08 19:07:20
  Wzór pisma- Panowie Wójtowie, uczyniliście sobie stałe źródło dochodów z przestępstw środowiskowych, wykonane ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy zewnętrznych (UE ), przed osadzeniem których zbiorników w ziemi sypano jeszcze wapno suchej masy wywrotkami samochodowymi zamieniły inwestycje gminne w bomby ekologiczne, stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia ludzi i życia zwierząt, wynikających z ich budowy w gruntach, skażają źródła wód pitnych, w okresie roztopowym nadmiernie nasączenia ziemia odzwierciedla dobitnie ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków które skażają masowo wody gruntowe,od nasączenia chemia zostały dawno wytrute wszystkie mikroorganizmy w ziemi. Tragedia Narodowa, proceder był standardem w Województwie Mazowieckim ,podobnie na obszarze całego kraju, poświadczają też pozwolenia środowiskowe, stosunek prawny posiadam dla obrębu .......... i Gminy .........., z uwagi na powyższe przestępstwa najcięższe w których również jestem poszkodowanym zostaną ujawnione i wyeliminowane, używając wszystkich możliwych instrumentów prawnych, zdefraudowane fundusze zostaną zwrócone. Wójt ........ i jego zastępca ............ powinni mieć zakaz wykonywania jakichkolwiek funkcji publicznych na okres nie krótszy niż 10lat.Panowie nie ogarniają nawet podstaw, gleba to nie jest tylko wierzchnia warstwowa ziemi na której bez odpowiedzialności można stawiać budynki mieszkalne przekształcając grunty rolne na inne cele, nawet z papierkiem rolnika udziału w zorganizowanej grupie przestępczej który dał glejt na wyłudzanie jednej grupie nad obywateli gigantycznych dopłat z Funduszy Unijnych, nie mają o tym co zachodzi pod warstwą wierzchnią w ziemi żadnego pojęcia, o zachodzących tam procesach, w ziemi jest wielkie życie biologiczne nie tylko są korzenie i rośliny, nie można też ślepo wypełniać zadań ze zakresu administracji rządowej Premiera RP Mateusza Morawieckiego, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności dla bezpieczeństwa życia, ekologi, nikt o zdrowych zmysłach przeciwko temu nie będzie walczył. W bieżącym roku nadano kolejnym 10gminom status Miast, bez sieci sanitarno kanalizacyjnej. Każdy pełnoletni obywatel RP powinien mieć równe prawa do prowadzenia działalności gospodarczej rolniczej . Przesłanie skargi na adres: Petitions Team Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva 1211 Geneva 10, Switzerland może skutkować również wpisaniem Polski na listę krajów terrorystycznych, zakazanych. Do wiadomości: Prokuratura Krajowa ul. Postępu 3, Warszawa 02-676 Podstawa prawna: Art. 63 Konstytucji oraz Art. 221 k.p.a .
 • Mega afera Polska,proceder terrorystyczny Zjednoczonej Prawicy wciąż trwa! 2022-01-23 20:08:14
  Izrael uznał Polskę za reżim autokratyczny (anarchiczny), więc 25mln z Funduszu Sprawiedliwości wydano na oprogramowanie szpiegowskie Pegasusa do zwalczania terroryzmu, za nielegalną inwigilacje społeczeństwa szef CBA zostanie osądzony, nie liczcie na debilizmPrezydenta że kolejny raz przestępca zostaniecie ułaskawiony. Pegasus w Polsce o bardzo aktywnym użytkowaniu atakował strony Niemieckie, kradli tokeny dostępu, które użytkownicy telefonów posiadają w chmurze, uzyskują dostęp do wiadomości , zdjęć , portalów społecznościowych, nawet do haseł kont Bankowych. zrzucali państwowcy swoje przestępcze działania na Rosję.
 • Sławek 2019-10-07 19:43:57
  Szkoda, że ten Pan zaśmieca przestrzeń publiczną, wieszając dykty ze swoimi plakatami na słupach oświetleniowych, latarniach ulicznych. Pomijam tutaj fakt, czy ma na to zgodę właściciela słupów oświetleniowych, latarni ulicznych.
  • Janusz 2020-04-02 17:08:05
   "Sławek" z ciebie to jest prawdziwy "słup" :):):)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.175.107.185

POZOSTALI POSŁOWIE W OKRĘGU

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!