PARTNERZY PORTALU
Jarosław Słoma - kandydat na burmistrza w: Tuchola - Kandydat na posła w: Okręg nr 4

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Jarosław Słoma

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

 • Miejsce zamieszkania: Tuchola
 • Wiek: 55 lat
 • Zawód: nauczyciel przysposobienia obronnego
 • Przynależność do partii: nie należy do partii politycznej

Kandydat niezależny. Przedsiębiorca. Prowadzi sklep z bronią i przedmiotami militarnymi. Przez około trzydzieści lat był związany z oświatą - był nauczycielem, dyrektorem, wizytatorem, p.o kuratora oświaty, doradcą metodycznym, autorem książek, a także inicjatorem pierwszych klas mundurowych w Polsce. Były dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Tucholi oraz były p.o. kuratora oświaty.

KOMENTARZE (3)

 • Asia 2018-10-08 08:02:42
  W 100% popieram stanowisko Pana Bogdana. W Tucholi najwyższy czas na zmiany! W porównaniu do miast sąsiednich zostajemy mocno w tyle. W mieście nie jest robione kompletnie nic, by przyciągnąć, ba chociażby by pozostali tu młodzi, którzy jeszcze są. Rozwijajmy się nie tylko pod kontem emerytów, o których oczywiście również należy pamiętać, ale róbmy też coś dla młodszych pokoleń.
 • Bogdan 2018-10-05 12:58:35
  Czas na zmiany w Tucholi obecna władza na czele Pana Kowalskiego jako Burmistrza sie nie sprawdziła przez okres 3 kadencji dla Tucholi nic ciekawego nie wykonano . Brak odpowiedzialnych i mądrych ludzi spowodowała iz nie wykorzystano w pełni środków Unijnych na rozwój Tucholi . Prowadzone inwestycje są nietrafione a wręcz powodują zwiększenie środków finansowych na ich wykonanie . Plan zakładany przez Pana Słomę jest realny i potrzebny dla gminy proponowane inwestycje i pozyskanie środków na ich realizację jest trafione i do zrealizowania . Popieram Pana słomę na stanowisko Burmistrza . Tucholo obuć się bo zginiesz , już się mówi że Tuchola leży koło Płazowa który to posiada obwodnicę , a Pan Kowalki co kadencja wyciąga tego samego króliczka i opowiada banialuki ludzie nie dajcie się zwieść , mądrze głosujcie . Dzisiej przed wyborami Pan kowalski wziął się za robotę i odnawia ulice Garbary jak by nie było innych prac nie które nie komplikowały by ruchu jak juz jest bardzo trudny w Tucholi , Jest wiele spraw do załatwienia pozwólmy to zrobić nowemu Burmistrzowi Pany Słomie
 • wer 2018-09-13 10:22:41
  Uważam, że nie jest odpowiednią osobą do piastowania tak zaszczytnej funkcji jaką jest stanowisko Naszego Burmistrza.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [3.227.254.12]

POZOSTALI KANDYDACI NA LIŚCIE