Joanna Stępień - Kandydat na europosła w: Okręg nr 11 - województwo śląskie

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

NIE UZYSKAŁ/A MANDATU POSŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO

Joanna Stępień

Chcesz zmienić ten profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres anna.trojanowska@ptwp.pl

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Urodzona w 1966 r. Kandydatka Wiosny Roberta Biedronia.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe w SGH w Warszawie i GWSH w Katowicach.

Od wielu lat jako prokurent i współudziałowiec spółki kapitałowej zaangażowana jest w działalność doradczą z zakresu zarządzania i rozwoju firm.

Zasiada w zarządach spółek kapitałowych zajmujących się zarządzaniem projektami w obszarach inwestycyjnych, inżynierii biomasy i zarządzania zasobami ludzkimi.

Prezes Bytomskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Wolontariuszka w Ośrodku OREW – Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Bytomiu.

W latach 2011-2015 pełniła funkcję pełnomocnika Marszałka Województwa Śląskiego ds. Organizacji Pozarządowych i Równych Szans.

Od 2010 r. nieprzerwanie pełni funkcję radnej Rady Miasta w Bytomiu.

KOMENTARZE (2)

  • Gina 2019-05-21 22:18:01
    To ta pani, która zaraz po wyborach chciała zafundować nieszczęsnemu Bytomiowi zbędne wydatki w postaci zmiany połowy patronów ulic na patronki, bo brak równowagi. Jak dla mnie, to tylko parcie na stołek i błysnąć największym głupstwem, byle by tylko pisali. Celebrytów to w obecnym PE jest nadmiar.
    • ina 2019-07-26 23:36:20
      cos sie pani Gino pomyliła. Pani Joanna chce wprowadzic parytet w nazwach ulic czyli nowym , powstałym ulicom nadawać imiona patronek. Naprawdę , warto doczytać do końca .

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.93.74.25

POZOSTALI KANDYDACI

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!